www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 16/08/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 31/08/2019

19:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts-
.Helson Helchteren-Linden-
.Houtvenne-Termien-
.Pelt-KVK Beringen-
.Witgoor-Wellen-
20:00City Pirates-Turnhout-
.Betekom-Heur-Tongeren-

zondag 01/09/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-Lyra-Lierse-

0/30

1.City Pirates0Antw
Turnhout0Antw
Heur-Tongeren0Limb
Houtvenne0Antw
Lyra-Lierse0Antw
St.Lenaarts0Antw
Betekom0Brab
Zwarte Leeuw0Antw
Termien0Limb
Wellen0Limb
Helson Helchteren0Limb
Pelt0Limb
Bilzen-Waltwilder0Limb
Witgoor0Antw
Linden0Brab
KVK Beringen0Limb

Nationaal : 3de Nationale B --> Betekom

periode 1

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Betekom

1.Za-31/08/1920:00

Betekom

-Heur-Tongeren -.
2.Za-07/09/1919:30St.Lenaarts-

Betekom

-.
3.Za-14/09/1920:00

Betekom

-Linden -.
4.Zo-22/09/1915:00Termien-

Betekom

-.
5.Za-28/09/1920:00

Betekom

-Lyra-Lierse -.
6.Zo-06/10/1900:00Turnhout-

Betekom

-.
7.Zo-13/10/1900:00

Betekom

-Bilzen-Waltwilder -.
8.Zo-20/10/1900:00Houtvenne-

Betekom

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Betekom

-Helson Helchteren -.
10.Zo-03/11/1900:00Zwarte Leeuw-

Betekom

-.
11.Zo-10/11/1900:00City Pirates-

Betekom

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Betekom

-Pelt -.
13.Zo-24/11/1900:00Witgoor-

Betekom

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Betekom

-Wellen -.
15.Zo-08/12/1900:00KVK Beringen-

Betekom

-.
16.Zo-15/12/1900:00Heur-Tongeren-

Betekom

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Betekom

-St.Lenaarts -.
18.Zo-12/01/2000:00Linden-

Betekom

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Betekom

-Termien -.
20.Zo-02/02/2000:00Lyra-Lierse-

Betekom

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Betekom

-Turnhout -.
22.Zo-16/02/2000:00Bilzen-Waltwilder-

Betekom

-.
23.Zo-23/02/2000:00

Betekom

-Houtvenne -.
24.Zo-08/03/2000:00Helson Helchteren-

Betekom

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Betekom

-Zwarte Leeuw -.
26.Zo-22/03/2000:00

Betekom

-City Pirates -.
27.Zo-29/03/2000:00Pelt-

Betekom

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Betekom

-Witgoor -.
29.Zo-19/04/2000:00Wellen-

Betekom

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Betekom

-KVK Beringen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Heur-Tongeren

1.Za-31/08/1920:00

Betekom

-Heur-Tongeren -.
2.Za-07/09/1920:00Heur-Tongeren-Pelt -.
3.Za-14/09/1919:30Witgoor-Heur-Tongeren -.
4.Za-21/09/1920:00Heur-Tongeren-Wellen -.
5.Za-28/09/1920:00KVK Beringen-Heur-Tongeren -.
6.Zo-06/10/1900:00Heur-Tongeren-City Pirates -.
7.Zo-13/10/1900:00Heur-Tongeren-St.Lenaarts -.
8.Zo-20/10/1900:00Linden-Heur-Tongeren -.
9.Zo-27/10/1900:00Heur-Tongeren-Termien -.
10.Zo-03/11/1900:00Lyra-Lierse-Heur-Tongeren -.
11.Zo-10/11/1900:00Heur-Tongeren-Turnhout -.
12.Zo-17/11/1900:00Bilzen-Waltwilder-Heur-Tongeren -.
13.Zo-24/11/1900:00Heur-Tongeren-Houtvenne -.
14.Zo-01/12/1900:00Helson Helchteren-Heur-Tongeren -.
15.Zo-08/12/1900:00Heur-Tongeren-Zwarte Leeuw -.
16.Zo-15/12/1900:00Heur-Tongeren-

Betekom

-.
17.Zo-05/01/2000:00Pelt-Heur-Tongeren -.
18.Zo-12/01/2000:00Heur-Tongeren-Witgoor -.
19.Zo-19/01/2000:00Wellen-Heur-Tongeren -.
20.Zo-02/02/2000:00Heur-Tongeren-KVK Beringen -.
21.Zo-09/02/2000:00City Pirates-Heur-Tongeren -.
22.Zo-16/02/2000:00St.Lenaarts-Heur-Tongeren -.
23.Zo-23/02/2000:00Heur-Tongeren-Linden -.
24.Zo-08/03/2000:00Termien-Heur-Tongeren -.
25.Zo-15/03/2000:00Heur-Tongeren-Lyra-Lierse -.
26.Zo-22/03/2000:00Turnhout-Heur-Tongeren -.
27.Zo-29/03/2000:00Heur-Tongeren-Bilzen-Waltwilder -.
28.Zo-05/04/2000:00Houtvenne-Heur-Tongeren -.
29.Zo-19/04/2000:00Heur-Tongeren-Helson Helchteren -.
30.Zo-26/04/2000:00Zwarte Leeuw-Heur-Tongeren -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

alle wedstrijden (0/30)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

uitwedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00