www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Limburg : 3de Provinciale C
zaterdag 16/03/2024 |
18:00 | Bocholt B | - | SLW Maaseik | 2
| - | 3
|
19:30 | Wijchmaal | - | Opglabbeek A | 4
| - | 2
|
. | Grote Brogel | - | Gestel | 3
| - | 2
|
. | Kaulille | - | Stal Sport A | 1 | - | 1 |
. | Achel B | - | Grote Heide | 0 | - | 0 |
. | Ham United | - | Exc.Hamont | 1 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Opitter | - | Lutlommel | 2
| - | 5
|
. | Verbr.Lommel | - | Louwel A | 1 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Stal Sport A | 6 | - |
6 | Ham United | | - | |
. | Lutlommel | 12 | - |
0 | Grote Brogel | | - | |
20:15 | Louwel A | 9 |
- | 3 | Wijchmaal | | - | |
20:30 | Opglabbeek A | 9 | - | 2 | Achel B | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Exc.Hamont | 9 | - | 3 | Bocholt B | | - | |
. | Grote Heide | 7 | - | 3 | Opitter | | - | |
. | Gestel | 4 |
- | 2 | Kaulille | | - | |
. | SLW Maaseik | 3 | - | 4 | Verbr.Lommel | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Lutlommel | 28 |
2. | Kaulille | 21 |
3. | Opglabbeek A | 19 |
4. | Exc.Hamont | 19 |
5. | Louwel A | 19 |
6. | Grote Heide | 17 |
7. | Verbr.Lommel | 15 |
8. | Opitter | 15 |
9. | SLW Maaseik | 13 |
10. | Ham United | 12 |
11. | Bocholt B | 12 |
12. | Wijchmaal | 10 |
13. | Gestel | 8 |
14. | Achel B | 7 |
15. | Stal Sport A | 7 |
16. | Grote Brogel | 3 |
periode 2
10/10 |
| Lutlommel | 27 |
2. | Opglabbeek A | 23 |
3. | Louwel A | 20 |
4. | Bocholt B | 18 |
5. | Exc.Hamont | 16 |
6. | Kaulille | 14 |
7. | Stal Sport A | 14 |
8. | Achel B | 13 |
9. | Opitter | 13 |
10. | Ham United | 13 |
11. | Wijchmaal | 12 |
12. | Verbr.Lommel | 12 |
13. | Gestel | 11 |
14. | SLW Maaseik | 11 |
15. | Grote Heide | 9 |
16. | Grote Brogel | 1 |
periode 3
5/10 |
1. | Lutlommel | 15 |
2. | Ham United | 10 |
3. | Wijchmaal | 10 |
4. | Louwel A | 9 |
5. | Exc.Hamont | 9 |
6. | SLW Maaseik | 9 |
7. | Grote Heide | 8 |
8. | Verbr.Lommel | 7 |
9. | Stal Sport A | 7 |
10. | Opglabbeek A | 6 |
11. | Gestel | 6 |
12. | Achel B | 6 |
13. | Kaulille | 5 |
14. | Bocholt B | 4 |
15. | Grote Brogel | 3 |
16. | Opitter | 0 |
verzameld uit alle reeksen