www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/03/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B
zaterdag 16/03/2024 |
18:00 | Sparta Petegem B | - | Zwijnaarde B | 6
| - | 2
|
19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Merelbeke | - | Huise-Ouwegem | 1
| - | 8
|
. | Sparta St.Niklaas | - | Nokere-Kruishout.B | 0
| - | 5
|
. | Ooidonck Leerne | - | Bottelare B | 0 | - | 1 |
. | Olsene | - | Nazareth-Eke B | 3
| - | 1 |
16:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Zingem B | 6
| - | 2
|
17:00 | Windeke | - | De Pinte B | 4
| - | 0 |
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | Ooidonck Leerne | 6 | - |
12 | Huise-Ouwegem | | - | |
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Nazareth-Eke B | 9 | - |
10 | St-Denijs Sp.B | | - | |
19:30 | Zwijnaarde B | 1 |
- |
9 | Ooidonck Leerne | | - | |
. | De Pinte B | 6 | - | 7 | Sparta Petegem B | | - | |
. | Nokere-Kruishout.B | 10 | - | 12 | Olsene | | - | |
. | Zingem B | 0 | - | 4 | Sparta St.Niklaas | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Huise-Ouwegem | 12 |
- | 9 | Windeke | | - | |
. | Machelen a Leie B | 7 | - | 1 | Merelbeke | | - | |
. | Bottelare B | 0 | - | 2 | Gijzel-Oosterzele B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Sparta Petegem B | 24 |
2. | Nokere-Kruishout.B | 21 |
3. | Huise-Ouwegem | 21 |
4. | Olsene | 18 |
5. | Ooidonck Leerne | 17 |
6. | Gijzel-Oosterzele B | 16 |
7. | Windeke | 16 |
8. | Nazareth-Eke B | 16 |
9. | Machelen a Leie B | 14 |
10. | St-Denijs Sp.B | 12 |
11. | Zingem B | 11 |
12. | De Pinte B | 10 |
13. | Zwijnaarde B | 8 |
14. | Merelbeke | 4 |
15. | Bottelare B | 4 |
16. | Sparta St.Niklaas | 4 |
periode 2
10/10 |
| Huise-Ouwegem | 27 |
2. | Windeke | 26 |
3. | Sparta Petegem B | 24 |
4. | Nokere-Kruishout.B | 23 |
5. | Ooidonck Leerne | 20 |
6. | Machelen a Leie B | 19 |
7. | Olsene | 18 |
8. | Nazareth-Eke B | 17 |
9. | St-Denijs Sp.B | 15 |
10. | De Pinte B | 12 |
11. | Bottelare B | 8 |
12. | Gijzel-Oosterzele B | 7 |
13. | Zingem B | 5 |
14. | Zwijnaarde B | 4 |
15. | Merelbeke | 3 |
16. | Sparta St.Niklaas | 2 |
periode 3
5/10 |
1. | Olsene | 13 |
2. | Nokere-Kruishout.B | 13 |
3. | Windeke | 12 |
4. | Huise-Ouwegem* | 12 |
5. | Sparta Petegem B | 10 |
6. | De Pinte B | 9 |
7. | Nazareth-Eke B | 9 |
8. | St-Denijs Sp.B | 9 |
9. | Ooidonck Leerne* | 6 |
10. | Machelen a Leie B | 5 |
11. | Gijzel-Oosterzele B | 5 |
12. | Sparta St.Niklaas | 4 |
13. | Bottelare B | 3 |
14. | Merelbeke | 1 |
15. | Zwijnaarde B | 0 |
16. | Zingem B | 0 |
verzameld uit alle reeksen