www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/01/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

    zaterdag 13/01/2018

    19:30

    Kieldrecht

    -Kallo3 -1
    20:00Bosdam Beveren-

    SK Gerda

    0-2

    zondag 14/01/2018

    14:30

    WB.St.Niklaas

    -St.Pauwels2-1
    .Rangers Opdorp-

    SKB.St.Niklaas

    2 -3
    .

    Daknam

    -Hamme-Zogge3 -2
    .Klinge-Robur B1-1
    .SVH.Waasmunster-

    Eksaarde

    1 -4
    .

    Oudegem

    -Melsele B3 -2

    zaterdag 20/01/2018

    19:30St.Pauwels8- 4Rangers Opdorp-
    20:00SK Gerda9- 6Kieldrecht-
    .Melsele B4 -3Bosdam Beveren-
    .SKB.St.Niklaas3-7Oudegem-

    zondag 21/01/2018

    15:00Eksaarde6-7WB.St.Niklaas-
    .Robur B6-3SVH.Waasmunster-
    .Kallo12 -0Daknam-
    .Hamme-Zogge6-6Klinge-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    18/30

    1.Kieldrecht4612
    2.WB.St.Niklaas*349
    3.St.Pauwels*347
    4.Oudegem*339
    5.Kallo*319
    6.Melsele B*297
    7.SK Gerda297
    8.Eksaarde256
    9.Klinge*214
    10.Rangers Opdorp*206
    11.SKB.St.Niklaas196
    12.Bosdam Beveren183
    13.Robur B174
    14.Hamme-Zogge*133
    15.Daknam*133
    16.SVH.Waasmunster*103
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    periode 1

    10/10

    Kieldrecht26
    2.WB.St.Niklaas23
    3.Oudegem20
    4.Melsele B19
    5.St.Pauwels18
    6.Kallo16
    7.Robur B13
    8.Eksaarde13
    9.Klinge13
    10.SK Gerda13
    11.Bosdam Beveren12
    12.Rangers Opdorp10
    13.SKB.St.Niklaas9
    14.Hamme-Zogge7
    15.Daknam6
    16.SVH.Waasmunster4

    periode 2

    8/10

    1.Kieldrecht20
    2.St.Pauwels*16
    3.SK Gerda16
    4.Kallo*15
    5.Oudegem*13
    6.Eksaarde12x
    7.WB.St.Niklaas*11
    8.Rangers Opdorp*10x
    9.SKB.St.Niklaas10x
    10.Melsele B*10x
    11.Klinge*8x
    12.Daknam*7x
    13.Hamme-Zogge*6x
    14.SVH.Waasmunster*6x
    15.Bosdam Beveren6x
    16.Robur B4x

    periode 3

    0/10

    1.Rangers Opdorp0
    Melsele B0
    SK Gerda0
    WB.St.Niklaas0
    Kieldrecht0
    Oudegem0
    Klinge0
    St.Pauwels0
    Robur B0
    SKB.St.Niklaas0
    Eksaarde0
    Daknam0
    Kallo0
    SVH.Waasmunster0
    Hamme-Zogge0
    Bosdam Beveren0

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (18/30)

    • Kieldrecht

      8
    • WB.St.Niklaas*

      17
    • St.Pauwels*

      17
    • Oudegem*

      18
    • Kallo*

      20
    • Melsele B*

      22
    • SK Gerda

      25
    • Eksaarde

      29
    • Klinge*

      30
    • Rangers Opdorp*

      31
    • SKB.St.Niklaas

      35
    • Bosdam Beveren

      36
    • Robur B

      37
    • Hamme-Zogge*

      38
    • Daknam*

      38
    • SVH.Waasmunster*

      41

    thuis (10/15)

    • Kieldrecht

      0
    • Eksaarde**

      6
    • SK Gerda*

      7
    • WB.St.Niklaas*

      7
    • Kallo**

      7
    • St.Pauwels**

      9
    • Oudegem*

      10
    • Rangers Opdorp*

      12
    • Melsele B**

      14
    • Klinge*

      14
    • Robur B**

      14
    • Hamme-Zogge**

      14
    • SKB.St.Niklaas*

      16
    • Daknam*

      18
    • Bosdam Beveren

      20
    • SVH.Waasmunster**

      20

    uit (10/15)

    • Melsele B*

      8
    • St.Pauwels*

      8
    • Oudegem**

      8
    • Kieldrecht**

      8
    • WB.St.Niklaas**

      10
    • Kallo*

      13
    • Klinge**

      16
    • Bosdam Beveren**

      16
    • SK Gerda*

      18
    • SKB.St.Niklaas*

      19
    • Rangers Opdorp**

      19
    • Daknam**

      20
    • SVH.Waasmunster*

      21
    • Robur B

      23
    • Eksaarde

      23
    • Hamme-Zogge*

      24

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (18/30)

    • Kieldrecht

      52
    • Kallo*

      46
    • St.Pauwels*

      38
    • WB.St.Niklaas*

      37
    • Oudegem*

      35
    • Robur B

      31
    • Rangers Opdorp*

      29
    • Klinge*

      28
    • SKB.St.Niklaas

      28
    • Eksaarde

      28
    • SK Gerda

      27
    • Bosdam Beveren

      27
    • Melsele B*

      23
    • Daknam*

      23
    • SVH.Waasmunster*

      20
    • Hamme-Zogge*

      19

    thuis (10/15)

    • Kieldrecht

      31
    • Kallo**

      26
    • Rangers Opdorp*

      22
    • SK Gerda*

      21
    • Oudegem*

      20
    • WB.St.Niklaas*

      19
    • St.Pauwels**

      18
    • Eksaarde**

      18
    • Robur B**

      17
    • SKB.St.Niklaas*

      17
    • Daknam*

      13
    • Klinge*

      12
    • SVH.Waasmunster**

      11
    • Bosdam Beveren

      11
    • Melsele B**

      8
    • Hamme-Zogge**

      8

    uit (10/15)

    • Kieldrecht**

      21
    • St.Pauwels*

      20
    • Kallo*

      20
    • WB.St.Niklaas**

      18
    • Klinge**

      16
    • Bosdam Beveren**

      16
    • Melsele B*

      15
    • Oudegem**

      15
    • Robur B

      14
    • SKB.St.Niklaas*

      11
    • Hamme-Zogge*

      11
    • Eksaarde

      10
    • Daknam**

      10
    • SVH.Waasmunster*

      9
    • Rangers Opdorp**

      7
    • SK Gerda*

      6

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (18/30)

    • Kieldrecht

      12
    • Kallo*

      21
    • WB.St.Niklaas*

      23
    • Melsele B*

      24
    • Oudegem*

      25
    • SK Gerda

      26
    • St.Pauwels*

      26
    • Klinge*

      30
    • Eksaarde

      31
    • Rangers Opdorp*

      32
    • Hamme-Zogge*

      33
    • SKB.St.Niklaas

      38
    • Daknam*

      40
    • SVH.Waasmunster*

      40
    • Bosdam Beveren

      44
    • Robur B

      46

    thuis (10/15)

    • Kieldrecht

      4
    • Eksaarde**

      8
    • Kallo**

      8
    • Klinge*

      9
    • WB.St.Niklaas*

      10
    • SK Gerda*

      11
    • Melsele B**

      12
    • Hamme-Zogge**

      12
    • Oudegem*

      13
    • St.Pauwels**

      13
    • Robur B**

      18
    • SVH.Waasmunster**

      18
    • Rangers Opdorp*

      19
    • SKB.St.Niklaas*

      20
    • Daknam*

      21
    • Bosdam Beveren

      23

    uit (10/15)

    • Kieldrecht**

      8
    • Melsele B*

      12
    • Oudegem**

      12
    • Rangers Opdorp**

      13
    • WB.St.Niklaas**

      13
    • St.Pauwels*

      13
    • Kallo*

      13
    • SK Gerda*

      15
    • SKB.St.Niklaas*

      18
    • Daknam**

      19
    • Klinge**

      21
    • Hamme-Zogge*

      21
    • Bosdam Beveren**

      21
    • SVH.Waasmunster*

      22
    • Eksaarde

      23
    • Robur B

      28

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Kieldrecht

      14
    • WB.St.Niklaas

      10
    • Oudegem

      10
    • St.Pauwels

      10
    • Melsele B

      9
    • Kallo

      9
    • SK Gerda

      8
    • Eksaarde

      8
    • Rangers Opdorp

      6
    • Klinge

      5
    • Robur B

      5
    • SKB.St.Niklaas

      5
    • Bosdam Beveren

      5
    • Hamme-Zogge

      4
    • Daknam

      3
    • SVH.Waasmunster

      3

    gelijk

    • Klinge

      6
    • SK Gerda

      5
    • WB.St.Niklaas

      4
    • Kieldrecht

      4
    • St.Pauwels

      4
    • SKB.St.Niklaas

      4
    • Daknam

      4
    • Kallo

      4
    • Oudegem

      3
    • Bosdam Beveren

      3
    • Rangers Opdorp

      2
    • Melsele B

      2
    • Robur B

      2
    • Eksaarde

      1
    • SVH.Waasmunster

      1
    • Hamme-Zogge

      1

    verloren

    • Kieldrecht

      0
    • WB.St.Niklaas

      3
    • St.Pauwels

      3
    • Oudegem

      4
    • Kallo

      4
    • SK Gerda

      5
    • Melsele B

      6
    • Klinge

      6
    • Rangers Opdorp

      9
    • SKB.St.Niklaas

      9
    • Eksaarde

      9
    • Daknam

      10
    • Bosdam Beveren

      10
    • Robur B

      11
    • Hamme-Zogge

      12
    • SVH.Waasmunster

      13
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Kieldrecht

      11
    • Kallo

      8
    • St.Pauwels

      7
    • SK Gerda

      6
    • Oudegem

      6
    • Eksaarde

      5
    • WB.St.Niklaas

      5
    • Robur B

      4
    • Rangers Opdorp

      3
    • Klinge

      3
    • Melsele B

      2
    • Bosdam Beveren

      1
    • Hamme-Zogge

      1
    • SKB.St.Niklaas

      1
    • Daknam

      1
    • SVH.Waasmunster

      1
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Kieldrecht

      0
    • Kallo

      1
    • WB.St.Niklaas

      1
    • St.Pauwels

      2
    • Klinge

      3
    • Melsele B

      3
    • Oudegem

      4
    • Rangers Opdorp

      4
    • SK Gerda

      5
    • Hamme-Zogge

      5
    • SKB.St.Niklaas

      5
    • Eksaarde

      6
    • Robur B

      6
    • Daknam

      6
    • Bosdam Beveren

      7
    • SVH.Waasmunster

      7
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Melsele B

      7
    • WB.St.Niklaas

      5
    • Oudegem

      4
    • SKB.St.Niklaas

      4
    • Bosdam Beveren

      4
    • Kieldrecht

      3
    • St.Pauwels

      3
    • Rangers Opdorp

      3
    • Hamme-Zogge

      3
    • Eksaarde

      3
    • Klinge

      2
    • SK Gerda

      2
    • Daknam

      2
    • SVH.Waasmunster

      2
    • Kallo

      1
    • Robur B

      1
    verloren met één
    goal verschil
    • Oudegem

      0
    • Kieldrecht

      0
    • SK Gerda

      0
    • St.Pauwels

      1
    • WB.St.Niklaas

      2
    • Melsele B

      3
    • Bosdam Beveren

      3
    • Eksaarde

      3
    • Klinge

      3
    • Kallo

      3
    • SKB.St.Niklaas

      4
    • Daknam

      4
    • Rangers Opdorp

      5
    • Robur B

      5
    • SVH.Waasmunster

      6
    • Hamme-Zogge

      7

    de nul vastgehouden

    • Kieldrecht

      9
    • SK Gerda

      7
    • WB.St.Niklaas

      7
    • Melsele B

      5
    • Kallo

      5
    • Klinge

      4
    • Oudegem

      3
    • St.Pauwels

      3
    • Eksaarde

      3
    • Hamme-Zogge

      2
    • Bosdam Beveren

      1
    • SKB.St.Niklaas

      1
    • Daknam

      1
    • SVH.Waasmunster

      1
    • Rangers Opdorp

      0
    • Robur B

      0

    men niet kon scoren

    • Kieldrecht

      0
    • WB.St.Niklaas

      1
    • Kallo

      1
    • Klinge

      1
    • St.Pauwels

      1
    • Oudegem

      2
    • SVH.Waasmunster

      3
    • Robur B

      3
    • SK Gerda

      4
    • Eksaarde

      4
    • Rangers Opdorp

      4
    • Melsele B

      5
    • SKB.St.Niklaas

      5
    • Daknam

      5
    • Hamme-Zogge

      6
    • Bosdam Beveren

      7

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Kieldrecht

      6
    • WB.St.Niklaas

      5
    • Kallo

      4
    • Oudegem

      4
    • St.Pauwels

      3
    • SK Gerda

      3
    • Melsele B

      3
    • Robur B

      3
    • Rangers Opdorp

      2
    • Bosdam Beveren

      2
    • SKB.St.Niklaas

      +1
    • Klinge

      1
    • Eksaarde

      +1
    • Daknam

      +1
    • SVH.Waasmunster

      1
    • Hamme-Zogge

      1

    zonder nederlaag

    • Kieldrecht

      +18
    • St.Pauwels

      7
    • WB.St.Niklaas

      6
    • Kallo

      6
    • Oudegem

      5
    • SK Gerda

      5
    • Melsele B

      4
    • SKB.St.Niklaas

      4
    • Robur B

      3
    • Rangers Opdorp

      3
    • Klinge

      3
    • Bosdam Beveren

      2
    • Eksaarde

      2
    • Daknam

      2
    • SVH.Waasmunster

      2
    • Hamme-Zogge

      1
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen