www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

    zondag 22/04/2018

    15:00Klinge-

    WB.St.Niklaas

    0-3
    .Daknam-Rangers Opdorp2 -2
    .Kieldrecht-

    St.Pauwels

    3 -6
    .

    Bosdam Beveren

    -Eksaarde2-1
    .

    Oudegem

    -Robur B3-0
    .

    Melsele B

    -Hamme-Zogge3-0
    .

    SK Gerda

    -Kallo4 -2
    .

    SVH.Waasmunster

    -SKB.St.Niklaas2-0

    zondag 29/04/2018

    15:00SKB.St.Niklaas6- 9SK Gerda-
    .Kallo5- 2Melsele B-
    .Hamme-Zogge3 -7Oudegem-
    .Robur B4-0Bosdam Beveren-
    .Eksaarde1-10Kieldrecht-
    .St.Pauwels8-3Daknam-
    .Rangers Opdorp5 -6Klinge-
    .WB.St.Niklaas6-4SVH.Waasmunster-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    29/30

    Kieldrecht7141
    2.St.Pauwels6071
    3.WB.St.Niklaas6091
    4.Oudegem53101
    5.Kallo5041
    6.Melsele B4781
    7.SK Gerda47121
    8.Klinge4061
    9.SKB.St.Niklaas3261
    10.Rangers Opdorp3251
    11.Eksaarde3101
    12.Bosdam Beveren2931
    13.Robur B2811
    14.Hamme-Zogge?2541
    15.Daknam2251
    16.SVH.Waasmunster2151
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    periode 1

    10/10

    Kieldrecht26
    2.WB.St.Niklaas23
    3.Oudegem20
    4.Melsele B19
    5.St.Pauwels18
    6.Kallo16
    7.Robur B13
    8.Eksaarde13
    9.Klinge13
    10.SK Gerda13
    11.Bosdam Beveren12
    12.Rangers Opdorp10
    13.SKB.St.Niklaas9
    14.Hamme-Zogge7
    15.Daknam6
    16.SVH.Waasmunster4

    periode 2

    10/10

    Kieldrecht26
    2.St.Pauwels25
    3.Kallo22
    4.WB.St.Niklaas20
    5.Oudegem18
    6.SK Gerda17
    7.Eksaarde13
    8.Rangers Opdorp12
    9.Melsele B11
    10.Hamme-Zogge10
    11.SKB.St.Niklaas10
    12.Klinge10
    13.SVH.Waasmunster9
    14.Daknam8
    Bosdam Beveren8
    16.Robur B7

    periode 3

    9/10

    1.Kieldrecht19
    2.St.Pauwels17
    3.WB.St.Niklaas17
    4.Melsele B17
    5.SK Gerda17
    6.Klinge17
    7.Oudegem15x
    8.SKB.St.Niklaas13x
    9.Kallo12x
    10.Rangers Opdorp10x
    11.Bosdam Beveren9x
    12.SVH.Waasmunster8x
    13.Robur B8x
    14.Hamme-Zogge8x
    15.Daknam8x
    16.Eksaarde5x

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (29/30)

    • Kieldrecht

      16
    • WB.St.Niklaas

      27
    • St.Pauwels

      27
    • Oudegem

      34
    • Kallo

      37
    • Melsele B

      40
    • SK Gerda

      40
    • Klinge

      47
    • SKB.St.Niklaas

      55
    • Rangers Opdorp

      55
    • Eksaarde

      56
    • Bosdam Beveren

      58
    • Robur B

      59
    • Hamme-Zogge

      62
    • Daknam

      65
    • SVH.Waasmunster

      66

    thuis (15/15)

    • Kieldrecht

      6
    • WB.St.Niklaas*

      13
    • St.Pauwels*

      13
    • SK Gerda

      17
    • Kallo*

      17
    • Melsele B

      19
    • Oudegem

      19
    • Rangers Opdorp*

      21
    • Klinge

      21
    • Eksaarde*

      23
    • Robur B*

      24
    • Bosdam Beveren

      25
    • SKB.St.Niklaas*

      25
    • Hamme-Zogge*

      26
    • Daknam

      30
    • SVH.Waasmunster

      34

    uit (15/15)

    • Kieldrecht*

      10
    • St.Pauwels

      14
    • WB.St.Niklaas

      14
    • Oudegem*

      15
    • Kallo

      20
    • Melsele B*

      21
    • SK Gerda*

      23
    • Klinge*

      26
    • SKB.St.Niklaas

      30
    • SVH.Waasmunster*

      32
    • Eksaarde

      33
    • Bosdam Beveren*

      33
    • Rangers Opdorp

      34
    • Robur B

      35
    • Daknam*

      35
    • Hamme-Zogge

      36

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (29/30)

    • Kieldrecht

      89
    • St.Pauwels

      73
    • Kallo

      73
    • WB.St.Niklaas

      65
    • Oudegem

      63
    • Klinge

      50
    • Rangers Opdorp

      46
    • Melsele B

      46
    • SK Gerda

      45
    • Robur B

      45
    • Bosdam Beveren

      45
    • SKB.St.Niklaas

      41
    • Daknam

      41
    • Eksaarde

      37
    • SVH.Waasmunster

      36
    • Hamme-Zogge

      36

    thuis (15/15)

    • Kieldrecht

      47
    • Kallo*

      39
    • St.Pauwels*

      36
    • Rangers Opdorp*

      31
    • SK Gerda

      31
    • WB.St.Niklaas*

      31
    • Oudegem

      31
    • Melsele B

      28
    • Robur B*

      28
    • SKB.St.Niklaas*

      25
    • Klinge

      22
    • Eksaarde*

      22
    • Bosdam Beveren

      22
    • SVH.Waasmunster

      19
    • Daknam

      18
    • Hamme-Zogge*

      15

    uit (15/15)

    • Kieldrecht*

      42
    • St.Pauwels

      37
    • WB.St.Niklaas

      34
    • Kallo

      34
    • Oudegem*

      32
    • Klinge*

      28
    • Daknam*

      23
    • Bosdam Beveren*

      23
    • Hamme-Zogge

      21
    • Melsele B*

      18
    • Robur B

      17
    • SVH.Waasmunster*

      17
    • SKB.St.Niklaas

      16
    • Rangers Opdorp

      15
    • Eksaarde

      15
    • SK Gerda*

      14

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (29/30)

    • Kieldrecht

      28
    • WB.St.Niklaas

      33
    • St.Pauwels

      37
    • SK Gerda

      43
    • Kallo

      43
    • Melsele B

      45
    • Oudegem

      46
    • Eksaarde

      51
    • Klinge

      52
    • Rangers Opdorp

      54
    • Hamme-Zogge

      56
    • SKB.St.Niklaas

      62
    • SVH.Waasmunster

      64
    • Robur B

      68
    • Bosdam Beveren

      74
    • Daknam

      75

    thuis (15/15)

    • WB.St.Niklaas*

      16
    • Kieldrecht

      16
    • St.Pauwels*

      17
    • Kallo*

      17
    • Klinge

      19
    • Eksaarde*

      19
    • Oudegem

      20
    • Melsele B

      22
    • SK Gerda

      23
    • Hamme-Zogge*

      24
    • Rangers Opdorp*

      29
    • Robur B*

      29
    • SVH.Waasmunster

      33
    • Bosdam Beveren

      33
    • SKB.St.Niklaas*

      34
    • Daknam

      35

    uit (15/15)

    • Kieldrecht*

      12
    • WB.St.Niklaas

      17
    • SK Gerda*

      20
    • St.Pauwels

      20
    • Melsele B*

      23
    • Rangers Opdorp

      25
    • Oudegem*

      26
    • Kallo

      26
    • SKB.St.Niklaas

      28
    • SVH.Waasmunster*

      31
    • Eksaarde

      32
    • Hamme-Zogge

      32
    • Klinge*

      33
    • Robur B

      39
    • Daknam*

      40
    • Bosdam Beveren*

      41

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Kieldrecht

      22
    • WB.St.Niklaas

      18
    • St.Pauwels

      18
    • Oudegem

      15
    • Melsele B

      14
    • Kallo

      14
    • SK Gerda

      13
    • Klinge

      10
    • SKB.St.Niklaas

      9
    • Eksaarde

      9
    • Rangers Opdorp

      8
    • Robur B

      8
    • Bosdam Beveren

      8
    • Hamme-Zogge

      7
    • SVH.Waasmunster

      6
    • Daknam

      5

    gelijk

    • Klinge

      10
    • Rangers Opdorp

      8
    • SK Gerda

      8
    • Oudegem

      8
    • Kallo

      8
    • Daknam

      7
    • WB.St.Niklaas

      6
    • St.Pauwels

      6
    • Melsele B

      5
    • Kieldrecht

      5
    • SKB.St.Niklaas

      5
    • Bosdam Beveren

      5
    • Robur B

      4
    • Eksaarde

      4
    • Hamme-Zogge

      4
    • SVH.Waasmunster

      3

    verloren

    • Kieldrecht

      2
    • WB.St.Niklaas

      5
    • St.Pauwels

      5
    • Oudegem

      6
    • Kallo

      7
    • SK Gerda

      8
    • Klinge

      9
    • Melsele B

      10
    • Rangers Opdorp

      13
    • SKB.St.Niklaas

      15
    • Eksaarde

      16
    • Bosdam Beveren

      16
    • Robur B

      17
    • Daknam

      17
    • Hamme-Zogge

      18
    • SVH.Waasmunster

      20
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Kieldrecht

      17
    • St.Pauwels

      13
    • WB.St.Niklaas

      11
    • Kallo

      10
    • SK Gerda

      9
    • Oudegem

      9
    • Melsele B

      5
    • Eksaarde

      5
    • Rangers Opdorp

      5
    • Robur B

      5
    • Klinge

      4
    • Hamme-Zogge

      3
    • SKB.St.Niklaas

      3
    • SVH.Waasmunster

      3
    • Bosdam Beveren

      2
    • Daknam

      2
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Kieldrecht

      1
    • WB.St.Niklaas

      2
    • St.Pauwels

      3
    • Kallo

      3
    • Oudegem

      4
    • Melsele B

      5
    • Klinge

      5
    • SK Gerda

      8
    • Eksaarde

      8
    • Rangers Opdorp

      8
    • Robur B

      9
    • Hamme-Zogge

      9
    • SKB.St.Niklaas

      9
    • SVH.Waasmunster

      10
    • Bosdam Beveren

      11
    • Daknam

      11
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Melsele B

      9
    • WB.St.Niklaas

      7
    • Oudegem

      6
    • Klinge

      6
    • SKB.St.Niklaas

      6
    • Bosdam Beveren

      6
    • Kieldrecht

      5
    • St.Pauwels

      5
    • Kallo

      4
    • SK Gerda

      4
    • Eksaarde

      4
    • Hamme-Zogge

      4
    • Rangers Opdorp

      3
    • Robur B

      3
    • SVH.Waasmunster

      3
    • Daknam

      3
    verloren met één
    goal verschil
    • SK Gerda

      0
    • Kieldrecht

      1
    • Oudegem

      2
    • St.Pauwels

      2
    • WB.St.Niklaas

      3
    • Klinge

      4
    • Kallo

      4
    • Melsele B

      5
    • Bosdam Beveren

      5
    • Rangers Opdorp

      5
    • SKB.St.Niklaas

      6
    • Daknam

      6
    • Eksaarde

      8
    • Robur B

      8
    • Hamme-Zogge

      9
    • SVH.Waasmunster

      10

    de nul vastgehouden

    • WB.St.Niklaas

      14
    • Kieldrecht

      13
    • SK Gerda

      11
    • St.Pauwels

      8
    • Melsele B

      8
    • Kallo

      7
    • Oudegem

      6
    • Klinge

      5
    • Eksaarde

      5
    • SKB.St.Niklaas

      4
    • Hamme-Zogge

      3
    • SVH.Waasmunster

      3
    • Daknam

      2
    • Bosdam Beveren

      1
    • Rangers Opdorp

      1
    • Robur B

      1

    men niet kon scoren

    • Kieldrecht

      1
    • WB.St.Niklaas

      2
    • Kallo

      2
    • Klinge

      2
    • Oudegem

      3
    • St.Pauwels

      4
    • SK Gerda

      6
    • Rangers Opdorp

      6
    • Robur B

      6
    • Melsele B

      8
    • Eksaarde

      8
    • SKB.St.Niklaas

      8
    • SVH.Waasmunster

      8
    • Daknam

      8
    • Hamme-Zogge

      10
    • Bosdam Beveren

      10

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Kieldrecht

      11
    • WB.St.Niklaas

      6
    • St.Pauwels

      5
    • Oudegem

      4
    • Kallo

      4
    • SK Gerda

      +4
    • Melsele B

      3
    • Robur B

      3
    • Klinge

      2
    • Rangers Opdorp

      2
    • SKB.St.Niklaas

      2
    • Hamme-Zogge

      2
    • SVH.Waasmunster

      2
    • Bosdam Beveren

      2
    • Daknam

      1
    • Eksaarde

      1

    zonder nederlaag

    • Kieldrecht

      26
    • Klinge

      8
    • St.Pauwels

      7
    • Oudegem

      +7
    • Kallo

      7
    • WB.St.Niklaas

      6
    • SK Gerda

      5
    • Melsele B

      +5
    • Rangers Opdorp

      4
    • SKB.St.Niklaas

      4
    • Hamme-Zogge

      4
    • Robur B

      3
    • Daknam

      +3
    • SVH.Waasmunster

      2
    • Bosdam Beveren

      2
    • Eksaarde

      2
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen