www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/04/2017

vbal4
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De rode teksten in de tabel werden recentelijk aangepast, tussen vandaag en vijf dagen geleden.

Voor de blauwe was dat tussen de zes en vijftien dagen geleden.


Nat: gerucht

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: verdwijnt

Antw: verdwijnt

Antw: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: fusiegesprekken

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Ovl: geen fusie
Ovl: herstart

Ovl: Fusie

Ovl: geen herstart
Wvl: fusie

Wvl: verdwijnt

Wvl: verdwijnt

Hai: verdwijnt ?

White Star Bruxelles(Nat-1)

Belgica Edegem(2A)

Rochus Deurne(3A),Olympic Deurne(3A) en Tubantia Borgerhout(4B)

FC Duffel B(3B)

HIH Turnhout(4E)

SK Achter Olen(4E) en KAC Olen(3C)

Halle(Nat-2A) en Pepingen(Nat-3A)

Borght(1) en Humbeek(4D)

Kampenhout(1) en Kampelaar(2A)

Houtem(1) en Oplinter(2A)

Peizegem(3C)

Ways-Genappe(2a) en Houtain Genappe(3a)

Bree(1) en Beek(2A)

KWS Alken(2B), ESJ Alken(3C) en Terkoest Alken(4A)

Niel(3B) en As(4D)

Kruibeke(1) en Bazel(2C)
Kemzeke(1)

Lebeke-Aalst(2B) en KV St.Gillis(3E)

Sparta Ursel(3A)
KFC Izegem(Nat-2A) en OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Adinkerke(1)

Houthem(4A)

Racing Charleroi Couillet Fleurus(Nat-2a)

stamnummer verkoop ?

wat gebeurt er met het stamnummer ?

of zijn het fusiedromen ?

wordt Olen United

VREEMD: de fusieclub start met het stamnummer van Pepingen ??

wordt KFC Borght-Humbeek

zou Sporting Kampenhout worden en Kampelaar verdwijnt

wordt Houtem-Oplinter

start als VC.Den Boskant Peizegem in P4

wordt RFC Genappe

wordt Groen Star Bree-Beek

wordt FC Alken

wordt Niel-As United

het is bij fusiegesprekken gebleven
start volgend seizoen in P4 onder een nieuwe naam/stamnummer

blijft St.Gillis-Dendermonde

blijft in P3, de B-ploeg verdwijnt
KFC Mandel United ??, het stamnr. van Ingelm. wordt verkocht ?

herstart het seizoen 2018-2019 in P4.

promotie nog mogelijk.

RAAL La Louvière komt mogelijk in de plaats ?

PROMOTIE <-- 2de PROVINCIALE <-- WEST-VLAANDEREN

seizoensresumé:

2de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Blankenberge

    69

  • 2.

    De Ruiter

    68

  • 3.

    Meulebeke

    62

  • 4.

    Zedelgem

    57

  • 5.

    Varsenare

    53

  • 6.

    Club Roeselare

    48

  • 7.

    Oudenburg

    44

  • 8.

    Heist

    41

  • 9.

    Tielt

    40

  • 10.

    Spermalie

    39

  • 11.

    Bredene

    36

  • 12.

    Staden

    33

  • 13.

    Gistel

    30

  • 14.

    De Haan

    26

  • 15.

    Moorslede

    19

  • 16.

    Nieuwpoort

    2

  • periode 1:
    Blankenberge
  • 2:
    Meulebeke
  • 3:
    Blankenberge

2de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Poperinge A

    71

  • 2.

    Dottignies

    54

  • 3.

    Moen

    51

  • 4.

    Dadizele A

    51

  • 5.

    Heestert

    51

  • 6.

    Zwevegem

    45

  • 7.

    Deerlijk

    44

  • 8.

    Geluwe

    43

  • 9.

    Ledegem

    41

  • 10.

    Wevelgem A

    40

  • 11.

    Anzegem

    38

  • 12.

    Otegem

    36

  • 13.

    Nieuwkerke

    34

  • 14.

    Beveren-Leie

    29

  • 15.

    Luingnois

    27

  • 16.

    Avelgem

    7

  • periode 1:
    Poperinge A
  • 2:
    Dottignies
  • 3:
    Poperinge A
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde: deelnemers

In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.

2A

2de eindrangschikking: De Ruiter
1ste periode: Blankenberge Zedelgem
2de periode: Meulebeke
3de periode: Blankenberge Varsenare

2B

2de eindrangschikking: Dottignies
1ste periode: Poperinge A Moen
2de periode: Dottignies Dadizele A
3de periode: Poperinge A Heestert

Eindronde 2A

Loting: dinsdag 25 april 2017 om 19u00 (Bourgondisch Kruis - Roeselare)

ronde 1 - heen/terug

de heenwedstrijden worden samengesteld via loting
Zo07/05/201700:00a - b -
...c - d -
Zo14/05/201700:00b - a -
...d - c -
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen

ronde 2 - heen/terug

Zo21/05/201700:00e - f -
Do25/05/201700:00f - e -
de winnaar speelt de finale

Eindronde 2B

Loting: dinsdag 25 april 2017 om 19u00 (Bourgondisch Kruis - Roeselare)

ronde 1 - heen/terug

de heenwedstrijden worden samengesteld via loting
Zo07/05/201700:00a - b -
...c - d -
Zo14/05/201700:00b - a -
...d - c -
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen

ronde 2 - heen/terug

Zo21/05/201700:00e - f -
Do25/05/201700:00f - e -
de winnaar speelt de finale

Eindronde: finale

Zo28/05/201700:00x - y
de winnaar stijgt naar 1ste provinciale

Volgorde bijkomende promotie

plaats 1: de verliezer van de finale

?

plaats 2/3: de 2 verliezers van ronde 2

op basis van de eindrangschikking
(plaats/punten/gewonnen wedstrijden/doelpuntensaldo/gemaakte doelpunten)
Rangschikking:
2?
3?

plaats 4/7: de 4 verliezers van ronde 1

op basis van de eindrangschikking
(plaats/punten/gewonnen wedstrijden/doelpuntensaldo/gemaakte doelpunten)
Deze rangschikking is meestal zinloos,
want er moeten dan meer dan 3 bijkomende stijgers nodig zijn.
Rangschikking:
4?
5?
6?
7?
conclusies:

KFC Mandel United:

Geen bijkomende stijger !!

Volgend seizoen naar 1ste provinciale:

2 kampioenen:

2A: Blankenberge
2B: Poperinge A

de eindrondewinnaar:

?

bijkomende stijgers:

voorlopig geen

wachtlijst bijkomende:

1?
2?