www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/09/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Brabant : 4de Provinciale B

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Begijnendijk A-

    Lubbeek B

    1-2

    zondag 23/09/2018

    14:00Averbode-Okselaar B-Sparta Schaffen3 -3
    15:00Tielt-Winge B-Langdorp B2 -2
    .Zichem-Keiberg B0-0
    .

    Korbeek

    -Betekom B2-1
    .Aarschot B-

    Linden B

    2 -5
    .

    Deurne

    -Bekkevoort B4 -0

    zaterdag 29/09/2018

    18:30Langdorp B-Korbeek-
    19:30Haasrode B-Tielt-Winge B-
    .Lubbeek B-Zichem-
    .Sparta Schaffen-Aarschot B-
    .Bekkevoort B-Begijnendijk A-

    zondag 30/09/2018

    14:30Linden B-Deurne-
    17:00Betekom B-Averbode-Okselaar B-

    4/28

    1.Sparta Schaffen10
    2.Deurne9
    3.Linden B9
    4.Zichem*7
    5.Averbode-Okselaar B7
    6.Haasrode B*6
    7.Korbeek6
    8.Tielt-Winge B5
    9.Betekom B4
    10.Aarschot B4
    11.Keiberg B4
    12.Begijnendijk A*3
    13.Lubbeek B3
    14.Bekkevoort B1
    15.Langdorp B*1

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (4/28)

    • Sparta Schaffen

      2
    • Zichem*

      2
    • Deurne

      3
    • Linden B

      3
    • Haasrode B*

      3
    • Averbode-Okselaar B

      5
    • Korbeek

      6
    • Begijnendijk A*

      6
    • Tielt-Winge B

      7
    • Aarschot B

      8
    • Keiberg B

      8
    • Betekom B

      8
    • Langdorp B*

      8
    • Lubbeek B

      9
    • Bekkevoort B

      11

    thuis (2/14)

    • Sparta Schaffen

      0
    • Deurne

      0
    • Haasrode B*

      0
    • Zichem

      2
    • Averbode-Okselaar B

      2
    • Betekom B

      2
    • Korbeek

      3
    • Aarschot B

      3
    • Keiberg B

      3
    • Linden B

      3
    • Langdorp B*

      3
    • Tielt-Winge B

      5
    • Bekkevoort B

      5
    • Begijnendijk A

      6
    • Lubbeek B

      6

    uit (2/14)

    • Linden B

      0
    • Begijnendijk A*

      0
    • Zichem*

      0
    • Sparta Schaffen

      2
    • Tielt-Winge B

      2
    • Korbeek

      3
    • Deurne

      3
    • Lubbeek B

      3
    • Averbode-Okselaar B

      3
    • Haasrode B

      3
    • Aarschot B

      5
    • Keiberg B

      5
    • Langdorp B

      5
    • Bekkevoort B

      6
    • Betekom B

      6

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (4/28)

    • Deurne

      14
    • Linden B

      13
    • Sparta Schaffen

      11
    • Averbode-Okselaar B

      11
    • Korbeek

      9
    • Aarschot B

      9
    • Betekom B

      8
    • Bekkevoort B

      7
    • Lubbeek B

      7
    • Tielt-Winge B

      6
    • Zichem*

      6
    • Haasrode B*

      6
    • Begijnendijk A*

      5
    • Keiberg B

      5
    • Langdorp B*

      2

    thuis (2/14)

    • Averbode-Okselaar B

      8
    • Deurne

      7
    • Aarschot B

      6
    • Sparta Schaffen

      5
    • Korbeek

      5
    • Betekom B

      5
    • Lubbeek B

      4
    • Linden B

      4
    • Bekkevoort B

      3
    • Keiberg B

      3
    • Haasrode B*

      3
    • Begijnendijk A

      2
    • Tielt-Winge B

      2
    • Zichem

      2
    • Langdorp B*

      0

    uit (2/14)

    • Linden B

      9
    • Deurne

      7
    • Sparta Schaffen

      6
    • Korbeek

      4
    • Tielt-Winge B

      4
    • Zichem*

      4
    • Bekkevoort B

      4
    • Begijnendijk A*

      3
    • Aarschot B

      3
    • Lubbeek B

      3
    • Averbode-Okselaar B

      3
    • Haasrode B

      3
    • Betekom B

      3
    • Keiberg B

      2
    • Langdorp B

      2

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (4/28)

    • Zichem*

      2
    • Sparta Schaffen

      4
    • Haasrode B*

      4
    • Betekom B

      6
    • Begijnendijk A*

      7
    • Deurne

      7
    • Keiberg B

      7
    • Tielt-Winge B

      8
    • Linden B

      8
    • Korbeek

      9
    • Langdorp B*

      9
    • Aarschot B

      10
    • Averbode-Okselaar B

      10
    • Bekkevoort B

      14
    • Lubbeek B

      14

    thuis (2/14)

    • Sparta Schaffen

      1
    • Zichem

      1
    • Betekom B

      1
    • Deurne

      2
    • Haasrode B*

      2
    • Langdorp B*

      3
    • Linden B

      3
    • Keiberg B

      4
    • Korbeek

      5
    • Tielt-Winge B

      5
    • Bekkevoort B

      5
    • Begijnendijk A

      6
    • Aarschot B

      6
    • Averbode-Okselaar B

      7
    • Lubbeek B

      9

    uit (2/14)

    • Begijnendijk A*

      1
    • Zichem*

      1
    • Haasrode B

      2
    • Sparta Schaffen

      3
    • Tielt-Winge B

      3
    • Keiberg B

      3
    • Averbode-Okselaar B

      3
    • Korbeek

      4
    • Aarschot B

      4
    • Deurne

      5
    • Lubbeek B

      5
    • Linden B

      5
    • Betekom B

      5
    • Langdorp B

      6
    • Bekkevoort B

      9

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Sparta Schaffen

      3
    • Deurne

      3
    • Linden B

      3
    • Korbeek

      2
    • Zichem

      2
    • Averbode-Okselaar B

      2
    • Haasrode B

      2
    • Begijnendijk A

      1
    • Tielt-Winge B

      1
    • Aarschot B

      1
    • Keiberg B

      1
    • Lubbeek B

      1
    • Betekom B

      1
    • Bekkevoort B

      0
    • Langdorp B

      0

    gelijk

    • Tielt-Winge B

      2
    • Sparta Schaffen

      1
    • Zichem

      1
    • Bekkevoort B

      1
    • Aarschot B

      1
    • Keiberg B

      1
    • Langdorp B

      1
    • Averbode-Okselaar B

      1
    • Betekom B

      1
    • Begijnendijk A

      0
    • Korbeek

      0
    • Deurne

      0
    • Lubbeek B

      0
    • Haasrode B

      0
    • Linden B

      0

    verloren

    • Sparta Schaffen

      0
    • Zichem

      0
    • Deurne

      1
    • Tielt-Winge B

      1
    • Averbode-Okselaar B

      1
    • Haasrode B

      1
    • Linden B

      1
    • Begijnendijk A

      2
    • Korbeek

      2
    • Aarschot B

      2
    • Keiberg B

      2
    • Langdorp B

      2
    • Betekom B

      2
    • Bekkevoort B

      3
    • Lubbeek B

      3
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Sparta Schaffen

      3
    • Deurne

      2
    • Linden B

      2
    • Zichem

      1
    • Averbode-Okselaar B

      1
    • Haasrode B

      1
    • Begijnendijk A

      1
    • Korbeek

      1
    • Aarschot B

      1
    • Betekom B

      1
    • Langdorp B

      0
    • Tielt-Winge B

      0
    • Bekkevoort B

      0
    • Keiberg B

      0
    • Lubbeek B

      0
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Sparta Schaffen

      0
    • Deurne

      0
    • Linden B

      0
    • Zichem

      0
    • Betekom B

      0
    • Averbode-Okselaar B

      1
    • Haasrode B

      1
    • Begijnendijk A

      1
    • Korbeek

      1
    • Aarschot B

      1
    • Tielt-Winge B

      1
    • Keiberg B

      1
    • Langdorp B

      2
    • Bekkevoort B

      2
    • Lubbeek B

      3
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Deurne

      1
    • Linden B

      1
    • Zichem

      1
    • Averbode-Okselaar B

      1
    • Haasrode B

      1
    • Korbeek

      1
    • Tielt-Winge B

      1
    • Keiberg B

      1
    • Lubbeek B

      1
    • Sparta Schaffen

      0
    • Betekom B

      0
    • Begijnendijk A

      0
    • Aarschot B

      0
    • Langdorp B

      0
    • Bekkevoort B

      0
    verloren met één
    goal verschil
    • Zichem

      0
    • Averbode-Okselaar B

      0
    • Haasrode B

      0
    • Tielt-Winge B

      0
    • Lubbeek B

      0
    • Sparta Schaffen

      0
    • Langdorp B

      0
    • Deurne

      1
    • Linden B

      1
    • Korbeek

      1
    • Keiberg B

      1
    • Begijnendijk A

      1
    • Aarschot B

      1
    • Bekkevoort B

      1
    • Betekom B

      2

    de nul vastgehouden

    • Sparta Schaffen

      2
    • Zichem

      1
    • Haasrode B

      1
    • Deurne

      1
    • Linden B

      1
    • Keiberg B

      1
    • Betekom B

      1
    • Averbode-Okselaar B

      0
    • Tielt-Winge B

      0
    • Lubbeek B

      0
    • Langdorp B

      0
    • Korbeek

      0
    • Begijnendijk A

      0
    • Aarschot B

      0
    • Bekkevoort B

      0

    men niet kon scoren

    • Sparta Schaffen

      0
    • Deurne

      0
    • Linden B

      0
    • Betekom B

      0
    • Lubbeek B

      0
    • Korbeek

      0
    • Begijnendijk A

      0
    • Aarschot B

      0
    • Zichem

      1
    • Haasrode B

      1
    • Keiberg B

      1
    • Averbode-Okselaar B

      1
    • Tielt-Winge B

      1
    • Bekkevoort B

      1
    • Langdorp B

      2

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Sparta Schaffen

      3
    • Deurne

      +3
    • Linden B

      +3
    • Zichem

      2
    • Averbode-Okselaar B

      2
    • Haasrode B

      +2
    • Tielt-Winge B

      1
    • Aarschot B

      1
    • Begijnendijk A

      1
    • Korbeek

      +1
    • Keiberg B

      1
    • Lubbeek B

      +1
    • Betekom B

      1
    • Bekkevoort B

      0
    • Langdorp B

      0

    zonder nederlaag

    • Sparta Schaffen

      +4
    • Deurne

      +3
    • Linden B

      +3
    • Zichem

      +3
    • Averbode-Okselaar B

      2
    • Haasrode B

      +2
    • Tielt-Winge B

      +2
    • Aarschot B

      2
    • Begijnendijk A

      1
    • Korbeek

      +1
    • Keiberg B

      +1
    • Lubbeek B

      +1
    • Betekom B

      1
    • Bekkevoort B

      1
    • Langdorp B

      +1
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen