www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 05/05/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale B

zaterdag 04/05/2019

18:00

Bekkevoort B

-Tielt-Winge B3-0
19:30

Keiberg B

-Averbode-Okselaar B3 -2

zondag 05/05/2019

15:00Linden B-Haasrode B2 -2
.Lubbeek B-Korbeek0-0
.

Zichem

-Aarschot B6 -1
.Begijnendijk A-

Deurne

1 -4
.

Sparta Schaffen

-Langdorp B5 -0 F1
Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
over een totaal van 247 opeenvolgende dagen.
De openingswedstrijden waren op zaterdag 01/09/2018,
de laatste wedstrijden op zondag 05/05/2019.

vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 247 keer)
de rangschikking berekend.
Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
het eerste en laatste stond.

28/28

Haasrode B641650
2.Korbeek64320
3.Sparta Schaffen51350
4.Linden B4900
5.Begijnendijk A4610
6.Zichem4500
7.Betekom B4370
8.Deurne4370
9.Tielt-Winge B3700
10.Averbode-Okselaar B3500
11.Aarschot B3100
12.Keiberg B3000
13.Bekkevoort B2408
14.Langdorp B21056
15.Lubbeek B80183

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (28/28)

  • Korbeek

    20
  • Haasrode B

    20
  • Sparta Schaffen

    33
  • Linden B

    35
  • Begijnendijk A

    38
  • Zichem

    39
  • Betekom B

    41
  • Deurne

    41
  • Tielt-Winge B

    47
  • Averbode-Okselaar B

    49
  • Aarschot B

    53
  • Keiberg B

    54
  • Bekkevoort B

    60
  • Langdorp B

    63
  • Lubbeek B

    76

thuis (14/14)

  • Haasrode B

    2
  • Korbeek

    5
  • Sparta Schaffen

    15
  • Betekom B

    16
  • Zichem

    16
  • Begijnendijk A

    17
  • Keiberg B

    18
  • Averbode-Okselaar B

    19
  • Aarschot B

    20
  • Linden B

    20
  • Deurne

    21
  • Bekkevoort B

    23
  • Tielt-Winge B

    24
  • Langdorp B

    28
  • Lubbeek B

    38

uit (14/14)

  • Linden B

    15
  • Korbeek

    15
  • Sparta Schaffen

    18
  • Haasrode B

    18
  • Deurne

    20
  • Begijnendijk A

    21
  • Tielt-Winge B

    23
  • Zichem

    23
  • Betekom B

    25
  • Averbode-Okselaar B

    30
  • Aarschot B

    33
  • Langdorp B

    35
  • Keiberg B

    36
  • Bekkevoort B

    37
  • Lubbeek B

    38

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (28/28)

  • Haasrode B

    90
  • Korbeek

    85
  • Begijnendijk A

    76
  • Betekom B

    72
  • Sparta Schaffen

    65
  • Linden B

    64
  • Averbode-Okselaar B

    58
  • Tielt-Winge B

    54
  • Zichem

    53
  • Deurne

    52
  • Keiberg B

    48
  • Aarschot B

    44
  • Bekkevoort B

    42
  • Langdorp B

    33
  • Lubbeek B

    27

thuis (14/14)

  • Korbeek

    58
  • Haasrode B

    56
  • Betekom B

    46
  • Begijnendijk A

    45
  • Sparta Schaffen

    32
  • Averbode-Okselaar B

    32
  • Keiberg B

    30
  • Linden B

    29
  • Deurne

    27
  • Bekkevoort B

    27
  • Aarschot B

    27
  • Tielt-Winge B

    25
  • Zichem

    23
  • Langdorp B

    19
  • Lubbeek B

    16

uit (14/14)

  • Linden B

    35
  • Haasrode B

    34
  • Sparta Schaffen

    33
  • Begijnendijk A

    31
  • Zichem

    30
  • Tielt-Winge B

    29
  • Korbeek

    27
  • Averbode-Okselaar B

    26
  • Betekom B

    26
  • Deurne

    25
  • Keiberg B

    18
  • Aarschot B

    17
  • Bekkevoort B

    15
  • Langdorp B

    14
  • Lubbeek B

    11

de minste tegengoals

alle wedstrijden (28/28)

  • Haasrode B

    27
  • Korbeek

    32
  • Deurne

    33
  • Zichem

    39
  • Sparta Schaffen

    42
  • Linden B

    49
  • Betekom B

    49
  • Begijnendijk A

    51
  • Tielt-Winge B

    60
  • Keiberg B

    65
  • Aarschot B

    70
  • Langdorp B

    79
  • Averbode-Okselaar B

    83
  • Lubbeek B

    90
  • Bekkevoort B

    94

thuis (14/14)

  • Haasrode B

    12
  • Korbeek

    14
  • Sparta Schaffen

    15
  • Deurne

    15
  • Zichem

    16
  • Keiberg B

    22
  • Linden B

    22
  • Betekom B

    25
  • Begijnendijk A

    26
  • Bekkevoort B

    26
  • Tielt-Winge B

    29
  • Aarschot B

    29
  • Langdorp B

    35
  • Lubbeek B

    42
  • Averbode-Okselaar B

    43

uit (14/14)

  • Haasrode B

    15
  • Korbeek

    18
  • Deurne

    18
  • Zichem

    23
  • Betekom B

    24
  • Begijnendijk A

    25
  • Sparta Schaffen

    27
  • Linden B

    27
  • Tielt-Winge B

    31
  • Averbode-Okselaar B

    40
  • Aarschot B

    41
  • Keiberg B

    43
  • Langdorp B

    44
  • Lubbeek B

    48
  • Bekkevoort B

    68

het aantal keer ...

gewonnen

  • Korbeek

    20
  • Haasrode B

    20
  • Sparta Schaffen

    16
  • Begijnendijk A

    15
  • Linden B

    15
  • Betekom B

    13
  • Deurne

    12
  • Zichem

    12
  • Tielt-Winge B

    10
  • Averbode-Okselaar B

    10
  • Aarschot B

    8
  • Keiberg B

    8
  • Bekkevoort B

    6
  • Langdorp B

    5
  • Lubbeek B

    1

gelijk

  • Zichem

    9
  • Deurne

    7
  • Tielt-Winge B

    7
  • Aarschot B

    7
  • Bekkevoort B

    6
  • Keiberg B

    6
  • Langdorp B

    6
  • Lubbeek B

    5
  • Averbode-Okselaar B

    5
  • Korbeek

    4
  • Haasrode B

    4
  • Linden B

    4
  • Betekom B

    4
  • Sparta Schaffen

    3
  • Begijnendijk A

    1

verloren

  • Korbeek

    4
  • Haasrode B

    4
  • Zichem

    7
  • Sparta Schaffen

    9
  • Deurne

    9
  • Linden B

    9
  • Tielt-Winge B

    11
  • Betekom B

    11
  • Begijnendijk A

    12
  • Aarschot B

    13
  • Averbode-Okselaar B

    13
  • Keiberg B

    14
  • Bekkevoort B

    16
  • Langdorp B

    17
  • Lubbeek B

    22
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Haasrode B

    15
  • Korbeek

    13
  • Sparta Schaffen

    11
  • Begijnendijk A

    10
  • Linden B

    9
  • Betekom B

    8
  • Deurne

    7
  • Averbode-Okselaar B

    6
  • Bekkevoort B

    5
  • Zichem

    5
  • Tielt-Winge B

    5
  • Keiberg B

    3
  • Aarschot B

    2
  • Langdorp B

    1
  • Lubbeek B

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Deurne

    0
  • Haasrode B

    2
  • Korbeek

    3
  • Sparta Schaffen

    3
  • Begijnendijk A

    3
  • Linden B

    3
  • Betekom B

    4
  • Zichem

    5
  • Tielt-Winge B

    7
  • Aarschot B

    8
  • Averbode-Okselaar B

    10
  • Keiberg B

    10
  • Bekkevoort B

    12
  • Langdorp B

    12
  • Lubbeek B

    18
gewonnen met één
goal verschil
  • Korbeek

    7
  • Zichem

    7
  • Linden B

    6
  • Aarschot B

    6
  • Deurne

    5
  • Haasrode B

    5
  • Sparta Schaffen

    5
  • Begijnendijk A

    5
  • Betekom B

    5
  • Tielt-Winge B

    5
  • Keiberg B

    5
  • Averbode-Okselaar B

    4
  • Langdorp B

    4
  • Bekkevoort B

    1
  • Lubbeek B

    1
verloren met één
goal verschil
  • Korbeek

    1
  • Zichem

    2
  • Haasrode B

    2
  • Averbode-Okselaar B

    3
  • Tielt-Winge B

    4
  • Keiberg B

    4
  • Bekkevoort B

    4
  • Lubbeek B

    4
  • Aarschot B

    5
  • Langdorp B

    5
  • Linden B

    6
  • Sparta Schaffen

    6
  • Betekom B

    7
  • Deurne

    9
  • Begijnendijk A

    9

de nul vastgehouden

  • Haasrode B

    13
  • Korbeek

    9
  • Deurne

    8
  • Zichem

    7
  • Bekkevoort B

    6
  • Tielt-Winge B

    5
  • Linden B

    5
  • Sparta Schaffen

    5
  • Betekom B

    5
  • Aarschot B

    4
  • Keiberg B

    3
  • Begijnendijk A

    3
  • Averbode-Okselaar B

    2
  • Langdorp B

    2
  • Lubbeek B

    1

men niet kon scoren

  • Korbeek

    2
  • Begijnendijk A

    2
  • Haasrode B

    3
  • Deurne

    3
  • Linden B

    3
  • Betekom B

    3
  • Aarschot B

    4
  • Keiberg B

    5
  • Tielt-Winge B

    6
  • Sparta Schaffen

    6
  • Averbode-Okselaar B

    6
  • Zichem

    7
  • Bekkevoort B

    8
  • Lubbeek B

    9
  • Langdorp B

    11

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Korbeek

    9
  • Linden B

    6
  • Begijnendijk A

    5
  • Betekom B

    5
  • Haasrode B

    4
  • Zichem

    4
  • Sparta Schaffen

    4
  • Tielt-Winge B

    3
  • Deurne

    3
  • Keiberg B

    3
  • Langdorp B

    2
  • Aarschot B

    2
  • Averbode-Okselaar B

    2
  • Bekkevoort B

    2
  • Lubbeek B

    1

zonder nederlaag

  • Korbeek

    17
  • Haasrode B

    11
  • Tielt-Winge B

    8
  • Linden B

    6
  • Zichem

    6
  • Deurne

    6
  • Begijnendijk A

    5
  • Betekom B

    5
  • Sparta Schaffen

    5
  • Langdorp B

    5
  • Keiberg B

    4
  • Aarschot B

    4
  • Averbode-Okselaar B

    4
  • Bekkevoort B

    3
  • Lubbeek B

    2

verzameld uit alle reeksen