www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Nationaal : 2de klasse B
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Hades Kiewit | - | City Pirates | 2 | - | 1 |
. | Belisia Bilzen | - | Bocholter | 2 | - | 1 |
20:00 | RC Mechelen | - | Londerzeel | 1 | - | 0 |
. | Tongeren | - | Lille United | 3 | - | 0 |
. | Lebbeke | - | Houtvenne | 5
| - | 1
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Lyra-Lierse Berlaar | - | SP Hasselt | 3 | - | 0 |
. | U23-KV Mechelen B | - | Wezel Sport | 0 | - | 0 |
. | Diegem Sport | - | Tempo Overijse | 2 | - | 0 |
. | Rupel-Boom | - | Berchem Sp.2004 | 2 | - | 1 |
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | Lille United | 9 | - |
4 | Wezel Sport | | - | |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Wezel Sport | 6 | - |
4 | RC Mechelen | | - | |
20:00 | Houtvenne | 8 |
- |
6 | U23-KV Mechelen B | | - | |
. | Berchem Sp.2004 | 5 | - |
0 | City Pirates | | - | |
. | Bocholter | 3 | - | 12 | Lyra-Lierse Berlaar | | - | |
. | Lebbeke | 6 | - | 6 | Belisia Bilzen | | - | |
. | Tempo Overijse | 3 |
- | 6 | Rupel-Boom | | - | |
. | Lille United | 9 | - | 9 | Hades Kiewit | | - | |
. | SP Hasselt | 6 | - | 4 | Tongeren | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Londerzeel | 4 | - | 4 | Diegem Sport | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| U23-KV Mechelen B | 21 |
2. | Belisia Bilzen | 21 |
3. | RC Mechelen | 18 |
4. | SP Hasselt | 17 |
5. | Tongeren | 17 |
6. | Houtvenne | 15 |
7. | Lebbeke | 15 |
8. | Wezel Sport | 14 |
9. | Hades Kiewit | 14 |
10. | Berchem Sp.2004 | 14 |
11. | Rupel-Boom | 13 |
12. | Bocholter | 12 |
13. | Tempo Overijse | 11 |
14. | Lyra-Lierse Berlaar | 11 |
15. | Diegem Sport | 10 |
| Lille United | 10 |
17. | Londerzeel | 9 |
18. | City Pirates | 6 |
periode 2
12/12 |
| SP Hasselt | 27 |
2. | Bocholter | 26 |
3. | Houtvenne | 23 |
4. | Lyra-Lierse Berlaar | 22 |
5. | Belisia Bilzen | 21 |
6. | Diegem Sport | 20 |
7. | Hades Kiewit | 19 |
8. | Rupel-Boom | 19 |
9. | RC Mechelen | 17 |
10. | Wezel Sport* | 17 |
11. | Berchem Sp.2004 | 16 |
12. | Lebbeke | 14 |
13. | Tongeren | 13 |
14. | U23-KV Mechelen B | 11 |
15. | Lille United* | 10 |
16. | Tempo Overijse | 10 |
17. | Londerzeel | 9 |
18. | City Pirates | 9 |
periode 3
6/12 |
1. | Lyra-Lierse Berlaar | 18 |
2. | Belisia Bilzen | 15 |
3. | Lebbeke | 12 |
4. | Rupel-Boom | 12 |
5. | SP Hasselt | 12 |
6. | Tongeren | 10 |
| U23-KV Mechelen B | 10 |
8. | Lille United | 10 |
9. | RC Mechelen | 8 |
10. | Houtvenne | 8 |
11. | Diegem Sport | 7 |
12. | Hades Kiewit | 7 |
| Wezel Sport | 7 |
14. | Berchem Sp.2004 | 6 |
15. | Tempo Overijse | 4 |
16. | City Pirates | 3 |
| Londerzeel | 3 |
18. | Bocholter | 3 |
verzameld uit alle reeksen