www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen

    1ste Provinciale

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Oppuurs-Kontich A0-0
    .De Kempen A-Mariekerke1-1

    zondag 24/03/2019

    15:00Wuustwezel-

    Lille

    1-5
    .Branddonk-

    Heikant Berlaar

    2-4
    .VC Herentals-Rochus Deurne1-1
    .Berg en Dal-

    Eendr.Zoersel

    0-1
    .Sint Job-

    Witgoor

    2-6
    .VV Duffel-Schriek1-1

    28/30

    • 1.

      Witgoor

      53
    • 2.

      Kontich A

      50
    • 3.

      Oppuurs

      49
    • 4.

      Eendr.Zoersel

      47
    • 5.

      VC Herentals*

      46
    • 6.

      De Kempen A

      42
    • 7.

      Heikant Berlaar*

      40
    • 8.

      Berg en Dal

      40
    • 9.

      Mariekerke

      39
    • 10.

      Lille

      39
    • 11.

      Branddonk

      35
    • 12.

      Rochus Deurne*

      31
    • 13.

      Wuustwezel*

      28
    • 14.

      Schriek

      27
    • 15.

      Sint Job*

      22
    • 16.

      VV Duffel*

      15

    2de Provinciale A

    zondag 24/03/2019

    15:00Walem-

    Verbr.Zwijndrecht

    0-2
    .Ranst A-

    Brasschaat

    0-1
    .Willebroekse-Rapid Leest3-3
    .

    Kalmthout

    -Tisselt4-0
    .GR Katelijne-Broechem2-2
    .

    Burcht

    -sGravenw.-Schilde A3-0
    .Ekeren FC-

    FC Turk Sp.

    2-3
    .

    RVC Hoboken

    -Bonheiden4-0

    28/30

    • .

      RVC Hoboken*

      65
    • 2.

      sGravenw.-Schilde A*

      53
    • 3.

      Rapid Leest

      51
    • 4.

      Kalmthout

      44
    • 5.

      Verbr.Zwijndrecht*

      43
    • 6.

      Brasschaat

      42
    • 7.

      Walem

      41
    • 8.

      Ranst A*

      39
    • 9.

      Burcht*

      37
    • 10.

      GR Katelijne

      34
    • 11.

      Bonheiden

      29
    • 12.

      FC Turk Sp.*

      29
    • 13.

      Broechem

      28
    • 14.

      Tisselt*

      28
    • 15.

      Willebroekse*

      26
    • 16.

      Ekeren FC

      24

    2de Provinciale B

    vrijdag 22/03/2019

    20:00

    Sint-Dimpna A

    -Olmen4-0

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    Arendonk Sport

    -Minderhout5-0
    .Verbr.Balen-

    Vlimmeren

    2-3
    .

    Antonia A

    -Retie3-0

    zondag 24/03/2019

    15:00Merksplas -

    Wezel

    0-1
    .Beekhoek A-

    Bevel

    2-4
    .Weelde-Herselt2-2
    .White Star-OG Vorselaar0-0

    28/30

    • 1.

      Wezel**

      63
    • 2.

      Sint-Dimpna A*

      55
    • 3.

      OG Vorselaar

      45
    • 4.

      Antonia A

      45
    • 5.

      Vlimmeren*

      41
    • 6.

      White Star

      41
    • 7.

      Bevel

      39
    • 8.

      Weelde

      36
    • 9.

      Verbr.Balen*

      34
    • 10.

      Retie

      34
    • 11.

      Merksplas

      34
    • 12.

      Herselt*

      32
    • 13.

      Arendonk Sport

      28
    • 14.

      Beekhoek A**

      27
    • 15.

      Olmen

      26
    • 16.

      Minderhout**

      18

    3de Provinciale A

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Dosko-

    Lentezon Beerse

    0-3
    .Oud Turnhout-

    Meerle

    1-2
    .

    Meer

    -Loenhout1-0
    20:00Flandria-Poppel0-0

    zondag 24/03/2019

    15:00FC Turnhout B-

    Donk

    2-3
    .

    Zandvliet Sport

    -Olympic Essen4-1
    .

    Mariaburg

    -Putte SK4-2
    .Achterbroek-

    Kaart

    2-3

    28/30

    • 1.

      Lentezon Beerse

      55
    • 2.

      Loenhout*

      53
    • 3.

      Achterbroek

      53
    • 4.

      Poppel

      53
    • 5.

      Flandria

      51
    • 6.

      Meer

      51
    • 7.

      Zandvliet Sport*

      49
    • 8.

      Dosko

      38
    • 9.

      Kaart

      36
    • 10.

      Mariaburg

      35
    • 11.

      Meerle*

      30
    • 12.

      FC Turnhout B*

      28
    • 13.

      Donk

      28
    • 14.

      Oud Turnhout

      21
    • 15.

      Olympic Essen*

      19
    • 16.

      Putte SK*

      19

    3de Provinciale B

    zaterdag 23/03/2019

    19:30Mortsel OG A-

    FC Putte A

    1-2
    20:00Rita Berlaar-Borsbeek3-3

    zondag 24/03/2019

    15:00

    Hooikt

    -Nielse3-1
    .

    Branst

    -Wijnegem2-0
    .

    Lint

    -FCM Hallaar2-0
    .Schelle-Aartselaar A1-1
    .FC Merksem-SK Wilrijk A2-2
    .Lippelo-

    Katelijne A

    0-3

    28/30

    • .

      SK Wilrijk A*

      57
    • 2.

      Katelijne A

      51
    • 3.

      Branst

      49
    • 4.

      Borsbeek*

      48
    • 5.

      Mortsel OG A

      47
    • 6.

      FC Putte A

      43
    • 7.

      Hooikt

      42
    • 8.

      FCM Hallaar

      41
    • 9.

      Wijnegem

      38
    • 10.

      Aartselaar A*

      36
    • 11.

      Schelle

      35
    • 12.

      Nielse

      34
    • 13.

      Lint

      31
    • 14.

      FC Merksem*

      26
    • 15.

      Rita Berlaar

      20
    • 16.

      Lippelo

      16

    3de Provinciale C

    zaterdag 23/03/2019

    19:30KFC Mol-Excelsior Vorst2-2
    .Herenthout A-KFC Pulle1-1
    20:00

    Zandhoven

    -Noordstar7-0

    zondag 24/03/2019

    15:00Oostmalle-

    Kasterlee

    0-5
    .Exc.Bouwel-

    Linda Olen

    0-2
    .

    Zwaneven

    -Netezonen1-0
    .VV Laakdal-

    Lierse Kempenzonen B

    1-2
    .

    Blauberg

    -Gierle1-0

    28/30

    • .

      Zandhoven

      76
    • 2.

      Zwaneven

      60
    • 3.

      Kasterlee

      51
    • 4.

      VV Laakdal

      50
    • 5.

      Excelsior Vorst

      49
    • 6.

      Gierle

      46
    • 7.

      Herenthout A

      40
    • 8.

      Noordstar

      39
    • 9.

      Linda Olen

      38
    • 10.

      KFC Mol

      37
    • 11.

      KFC Pulle

      35
    • 12.

      Netezonen

      29
    • 13.

      Exc.Bouwel

      26
    • 14.

      Oostmalle

      25
    • 15.

      Lierse Kempenzonen B

      19
    • 16.

      Blauberg

      16

    4de Provinciale A

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    Nieuwmoer

    -Maria t.Heide4-0
    .

    Horendonk

    -Brecht2-1
    .Noorse-

    Sint-Jozef

    1-2
    .Gooreind-

    Wortel

    1-2

    zondag 24/03/2019

    13:00Westmalle-

    Berendrecht

    0-5
    15:00Halle-

    Antonia B

    1-5
    .St.Lenaarts B-

    Exc.Essen

    1-3
    .Wildert-Heibos3-3

    28/30

    • .

      Berendrecht

      71
    • 2.

      Halle

      64
    • 3.

      Brecht

      63
    • 4.

      Wortel*

      59
    • 5.

      Sint-Jozef*

      56
    • 6.

      Westmalle*

      40
    • 7.

      Horendonk

      35
    • 8.

      Heibos*

      35
    • 9.

      Nieuwmoer

      33
    • 10.

      Wildert

      33
    • 11.

      Exc.Essen*

      32
    • 12.

      Antonia B

      31
    • 13.

      St.Lenaarts B*

      31
    • 14.

      Maria t.Heide

      17
    • 15.

      Gooreind

      16
    • 16.

      Noorse

      12

    4de Provinciale B

    zaterdag 23/03/2019

    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Antwerpen Noord3-0

    zondag 24/03/2019

    15:00Alberta Schilde-Kessel United0-0
    .

    City Pirates B

    -Ternesse B2-1
    .Mortsel OG B-

    Ranst B

    1-2
    .Hove Sp.-K Boechoutse VV0-0
    .Emblem-

    Tub.Borgerhout

    1-4
    .Brothers United-Schoten-PP
    .

    sGravenw.-Schilde B

    -Maccabi3-2

    29/32

    • 1.

      Olympic Pirates D-B*

      61
    • 2.

      Hove Sp.*

      57
    • 3.

      Kessel United**

      55
    • 4.

      Tub.Borgerhout*

      50
    • 5.

      sGravenw.-Schilde B*

      48
    • 6.

      Alberta Schilde***

      46
    • 7.

      Maccabi*

      43
    • 8.

      K Boechoutse VV***

      42
    • 9.

      Emblem*

      42
    • 10.

      Oelegem**

      41
    • 11.

      City Pirates B***

      37
    • 12.

      Schoten**

      36
    • 13.

      Mortsel OG B

      29
    • 14.

      Ranst B

      28
    • 15.

      Ternesse B*

      19
    • 16.

      Antwerpen Noord**

      11
    • 17.

      Brothers United***

      10

    4de Provinciale C

    zaterdag 23/03/2019

    20:00

    Kontich B

    -Sint-Amands2-0

    zondag 24/03/2019

    14:30SK Wilrijk B-

    Reet

    2-5
    15:00Leest United-Oxford Hemiksem2-2
    .Rumst-

    KSK Wavria A

    0-1
    .

    Heffen

    -Hingene3-2
    .

    Elzestraat

    -Wintam2-0
    .

    Blaasveld

    -Katelijne B4-1
    .

    Aartselaar B

    -Heindonk1-0

    29/32

    • 1.

      KSK Wavria A*

      70
    • 2.

      Reet**

      60
    • 3.

      Oxford Hemiksem*

      58
    • 4.

      Kontich B*

      57
    • 5.

      Wintam

      52
    • 6.

      Rumst*

      51
    • 7.

      Leest United**

      50
    • 8.

      Heffen

      44
    • 9.

      Heindonk*

      43
    • 10.

      Sint-Amands*

      41
    • 11.

      Elzestraat*

      37
    • 12.

      Aartselaar B*

      35
    • 13.

      Hingene**

      27
    • 14.

      Blaasveld*

      26
    • 15.

      SK Wilrijk B**

      25
    • 16.

      Katelijne B*

      3
    • 17.

      Puursica*

      3

    4de Provinciale D

    zaterdag 23/03/2019

    19:30FC Putte B-SC Mechelen2-2

    zondag 24/03/2019

    15:00Wiekevorst-

    Peulis

    0-3
    .KSK Wavria B-

    Hombeek

    1-2
    .Grasheide-Immer Voort1-1
    .

    Suraye Mechelen

    -Zammel2-0
    .Heultje-

    Muizen

    2-3
    .

    Tongerlo

    -BO Beerzel2-1
    .

    Rijmenam

    -Ramsel6-4

    29/32

    • 1.

      Hombeek**

      69
    • 2.

      Peulis*

      61
    • 3.

      SC Mechelen**

      61
    • 4.

      Booischot**

      58
    • 5.

      Tongerlo**

      53
    • 6.

      BO Beerzel*

      46
    • 7.

      Rijmenam***

      46
    • 8.

      Zammel

      43
    • 9.

      Muizen*

      41
    • 10.

      Wiekevorst*

      38
    • 11.

      Grasheide*

      30
    • 12.

      Heultje*

      27
    • 13.

      Suraye Mechelen*

      24
    • 14.

      Immer Voort

      22
    • 15.

      Ramsel*

      20
    • 16.

      FC Putte B*

      19
    • 17.

      KSK Wavria B*

      18

    4de Provinciale E

    zaterdag 23/03/2019

    19:30

    KSK Herentals

    -Grobbendonk3-2
    .

    Rosselaar-Hulsen

    -Pulderbos2-1
    .Sint-Dimpna B-Oosthoven2-2

    zondag 24/03/2019

    15:00Wechelderzande-

    Punt-Larum

    1-2
    .HIH Turnhout-Rauw1-1
    .Olen United-

    De Kempen B

    1-3
    .Alberta-

    Poederlee

    0-2
    .Molenkring-

    Ezaart

    0-1

    29/32

    • 1.

      Poederlee*

      64
    • 2.

      Punt-Larum*

      60
    • 3.

      Rauw*

      59
    • 4.

      KSK Herentals

      55
    • 5.

      Olen United*

      51
    • 6.

      Oevel**

      51
    • 7.

      Oosthoven**

      43
    • 8.

      Grobbendonk*

      42
    • 9.

      Ezaart*

      41
    • 10.

      De Kempen B*

      39
    • 11.

      Alberta*

      35
    • 12.

      Wechelderzande**

      33
    • 13.

      Molenkring*

      27
    • 14.

      Pulderbos**

      22
    • 15.

      Sint-Dimpna B*

      21
    • 16.

      Rosselaar-Hulsen *

      17
    • 17.

      HIH Turnhout**

      6
    DE KAMPIOENEN
    1
    2ARVC Hoboken
    2B
    3A
    3BSK Wilrijk A
    3CZandhoven
    4ABerendrecht
    4B
    4C
    4D
    4E
    productiefst
    4EPoederlee121
    4COxford Hemiksem101
    4CKontich B96
    4CWintam96
    4DHombeek95
    4DPeulis94
    4DSC Mechelen92
    3CZandhoven87
    4CKSK Wavria A87
    4CReet83
    4AWortel82
    4BHove Sp.82
    minste tegendoelpunten
    4BKessel United21
    2ARVC Hoboken24
    3CZandhoven24
    2BWezel25
    4ABerendrecht26
    4BOlympic Pirates D-B26
    4DHombeek28
    4ABrecht29
    2BSint-Dimpna A30
    2BOG Vorselaar30
    3ALentezon Beerse30
    langste reeks overwinningen
    3CZandhoven13
    4DPeulis11
    4DHombeek11
    2ARVC Hoboken10
    4AHalle10
    4ABrecht10
    3BBorsbeek9
    4ASint-Jozef9
    4CKSK Wavria A9
    4COxford Hemiksem9
    4EGrobbendonk9
    langste reeks zonder nederlaag
    4ABerendrecht24
    4BKessel United19
    3CZandhoven16
    minste verliespunten
    3CZandhoven8
    4DHombeek12
    4ABerendrecht13
    4CKSK Wavria A14
    2BWezel15
    2ARVC Hoboken16
    4AHalle20
    4DSC Mechelen20
    4EPoederlee20
    4ABrecht21
    4CReet21
    minste verliespunten thuis
    3CZandhoven2
    4DHombeek3
    3BSK Wilrijk A4
    2BWezel5
    4AHalle5
    4DSC Mechelen5
    4ABerendrecht6
    4EPoederlee6
    4ABrecht7
    4CKSK Wavria A7
    2ARVC Hoboken8
    3ALoenhout8
    4DPeulis8
    4DBooischot8
    minste verliespunten uit
    3CZandhoven6
    4ABerendrecht7
    4CKSK Wavria A7
    2ARVC Hoboken8
    4EPunt-Larum8
    4DHombeek9
    2BWezel10
    4CReet10
    4DTongerlo10
    4AWortel11
    4COxford Hemiksem12
    4EKSK Herentals12
    hoogste scores
    4EPoederlee -Pulderbos15-1
    4BAntwerpen Noord -Ternesse B8-6
    4COxford Hemiksem -Katelijne B14-0
    4CPuursica -Wintam3-11
    3CExcelsior Vorst -Blauberg12-1
    4CHingene -Puursica13-0
    4BsGravenw.-Schilde B -Brothers United11-1
    4CPuursica -SK Wilrijk B2-10
    het aantal ...
    ... totaal te spelen wedstrijden :2768
    ... wedstrijden met uitslag :2490
    ... thuiszeges :1082(43,5%)
    ... uitzeges :928(37,3%)
    ... draws :480(19,3%)
    het aantal wedstrijden ...
    ... zonder goals :82(3,3%)
    ... met één goal :204(8,2%)
    ... met twee goals :386(15,5%)
    ... met drie goals :459(18,4%)
    ... met vier goals :463(18,6%)
    ... met vijf goals :386(15,5%)
    ... met zes goals :238(9,6%)
    ... met zeven goals :133(5,3%)
    ... met meer dan zeven goals :139(5,6%)