www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen

    1ste Provinciale

    zondag 22/04/2018

    15:00Lyra-Kontich A0-0
    .RC Mechelen-OG Vorselaar-ST
    .Heikant Berlaar-Witgoor1-1
    .Oppuurs-Antonia A2-2
    .Schriek-Lille0-0
    .

    Branddonk

    -GR Katelijne1-0
    .

    Sint Job

    -Berg en Dal2-1
    .

    Rapid Leest

    -Merksplas2-1

    29/30

    • .

      Lyra

      65
    • 2.

      Lille

      56
    • 3.

      RC Mechelen*

      52
    • 4.

      Berg en Dal

      48
    • 5.

      Kontich A

      46
    • 6.

      Sint Job

      44
    • 7.

      Witgoor

      42
    • 8.

      Heikant Berlaar

      41
    • 9.

      Schriek

      37
    • 10.

      Oppuurs

      36
    • 11.

      Merksplas

      35
    • 12.

      Rapid Leest

      33
    • 13.

      Branddonk

      33
    • 14.

      Antonia A

      30
    • 15.

      OG Vorselaar*

      28
    • 16.

      GR Katelijne

      14

    2de Provinciale A

    zondag 22/04/2018

    15:00Rochus Deurne-Burcht2-2
    .

    Broechem

    -Mariaburg2-0
    .Katelijne A-VV Duffel2-2
    .Brasschaat-

    Tisselt

    0-1
    .

    RVC Hoboken

    -Walem4-2
    .sGravenw.-Schilde A-

    Ranst A

    1-3
    .Verbr.Zwijndrecht-Bonheiden0-0
    .

    Wijnegem

    -Lint3-1

    29/30

    • .

      VV Duffel

      72
    • 2.

      RVC Hoboken

      63
    • 3.

      Tisselt

      63
    • 4.

      Rochus Deurne

      55
    • 5.

      Ranst A

      51
    • 6.

      Broechem

      51
    • 7.

      sGravenw.-Schilde A

      46
    • 8.

      Brasschaat

      44
    • 9.

      Burcht

      34
    • 10.

      Walem

      33
    • 11.

      Wijnegem

      31
    • 12.

      Bonheiden

      30
    • 13.

      Verbr.Zwijndrecht

      30
    • 14.

      Katelijne A

      30
    • 15.

      Lint

      17
    • 16.

      Mariaburg

      6

    2de Provinciale B

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Wuustwezel

    -De Kempen A5-3
    .

    Eendr.Zoersel

    -Bevel6-0
    .Beekhoek A-

    Retie

    0-1
    .Olmen-Vlimmeren2-2
    .Weelde-

    Minderhout

    1-4
    .Verbr.Arendonk-

    White Star

    1-2
    .Herenthout A-

    Linda Olen

    1-6
    .

    Herselt

    -Oud Turnhout5-1

    29/30

    • .

      Wuustwezel

      74
    • 2.

      De Kempen A

      70
    • 3.

      Olmen

      52
    • 4.

      Eendr.Zoersel

      51
    • 5.

      Retie

      45
    • 6.

      Herselt

      45
    • 7.

      White Star

      38
    • 8.

      Weelde

      37
    • 9.

      Bevel

      35
    • 10.

      Vlimmeren

      35
    • 11.

      Verbr.Arendonk

      34
    • 12.

      Minderhout

      31
    • 13.

      Beekhoek A

      31
    • 14.

      Linda Olen

      30
    • 15.

      Herenthout A

      23
    • 16.

      Oud Turnhout

      20

    3de Provinciale A

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Donk

    -Meerle2-0
    .Schoten-

    Ekeren FC

    2-6
    .

    Dosko

    -Poppel1-0
    .Sint-Jozef-

    Kalmthout

    0-2
    .Maria t.Heide-

    Zandvliet Sport

    0-2
    .Kaart-

    Lentezon Beerse

    1-5
    .

    Meer

    -FC Turk Sp.3-1
    .

    FC Merksem

    -Loenhout1-0

    29/30

    • .

      Kalmthout

      66
    • 2.

      Lentezon Beerse

      54
    • 3.

      Loenhout

      54
    • 4.

      FC Turk Sp.

      53
    • 5.

      Kaart

      53
    • 6.

      Ekeren FC

      46
    • 7.

      Meer

      45
    • 8.

      Zandvliet Sport

      45
    • 9.

      Donk

      41
    • 10.

      Meerle

      40
    • 11.

      Dosko

      38
    • 12.

      FC Merksem

      35
    • 13.

      Poppel

      30
    • 14.

      Sint-Jozef

      21
    • 15.

      Schoten

      18
    • 16.

      Maria t.Heide

      8

    3de Provinciale B

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Puurs Exc.RSK

    -Nielse4-3
    .

    FCM Hallaar

    -FC Putte A2-0
    .

    Hooikt

    -Schelle5-1
    .Willebroekse-Branst2-2
    .

    Oxford Hemiksem

    -Kessel United5-0
    .

    SK Wilrijk

    -Borsbeek4-1
    .Aartselaar A-

    KSK Wavria A

    0-3
    .Mortsel OG-Hove Sp.0-0

    29/30

    • .

      Willebroekse

      57
    • 2.

      Branst

      51
    • 3.

      FC Putte A

      49
    • 4.

      SK Wilrijk

      49
    • 5.

      FCM Hallaar

      42
    • 6.

      Puurs Exc.RSK

      42
    • 7.

      Hooikt

      41
    • 8.

      Mortsel OG

      40
    • 9.

      Schelle

      38
    • 10.

      Borsbeek

      38
    • 11.

      Nielse

      36
    • 12.

      Kessel United

      36
    • 13.

      Aartselaar A

      34
    • 14.

      KSK Wavria A

      30
    • 15.

      Oxford Hemiksem

      26
    • 16.

      Hove Sp.

      25

    3de Provinciale C

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Sint-Dimpna

    -Vrij Arendonk5-1
    .Noordstar-

    Exc.Bouwel

    0-6
    .

    VV Laakdal

    -Zandhoven2-0
    .

    Wezel

    -Verbr.Balen1-0
    .KSK Herentals -KFC Mol1-1
    .Poederlee-Halle0-0
    .Kasterlee-

    Gierle

    1-2
    .

    Oosterzonen B

    -Zwaneven4-3

    29/30

    • 1.

      Sint-Dimpna

      74
    • 2.

      Wezel

      73
    • 3.

      Verbr.Balen

      63
    • 4.

      VV Laakdal

      55
    • 5.

      Exc.Bouwel

      50
    • 6.

      Kasterlee

      47
    • 7.

      Oosterzonen B

      41
    • 8.

      Noordstar

      39
    • 9.

      Zwaneven

      39
    • 10.

      KFC Mol

      36
    • 11.

      Gierle

      33
    • 12.

      Zandhoven

      32
    • 13.

      Poederlee

      25
    • 14.

      Halle

      23
    • 15.

      Vrij Arendonk

      21
    • 16.

      KSK Herentals

      7

    4de Provinciale A

    zaterdag 21/04/2018

    19:30sGravenw.-Schilde B-

    Nieuwmoer

    2-4

    zondag 22/04/2018

    15:00Heibos-Exc.Essen0-0
    .Antonia B-

    Olympic Essen

    1-2
    .Horendonk-

    Wildert

    1-2
    .

    Putte SK

    -St.Lenaarts B2-1
    .Brecht-

    Westmalle

    1-2
    .

    Wechelderzande

    -Achterbroek6-3
    .

    Berendrecht

    -Gooreind2-0

    32/32

    • .

      Achterbroek*

      70
    • 2.

      Oostmalle*

      58
    • 3.

      Olympic Essen*

      56
    • 4.

      Westmalle*

      53
    • 5.

      Gooreind*

      51
    • 6.

      Brecht

      48
    • 7.

      Putte SK*

      47
    • 8.

      Wildert*

      47
    • 9.

      Berendrecht*

      44
    • 10.

      Nieuwmoer*

      41
    • 11.

      Wechelderzande*

      40
    • 12.

      Horendonk*

      36
    • 13.

      Heibos*

      34
    • 14.

      Antonia B*

      31
    • 15.

      Exc.Essen*

      30
    • 16.

      sGravenw.-Schilde B*

      27
    • 17.

      St.Lenaarts B*

      20

    4de Provinciale B

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Olympic Pirates D-B

    -Brothers United4-2
    .Ranst B-

    Jong Antwerpen

    1-2
    .Massenhoven-

    Maccabi

    0-3
    .Emblem-

    KFC Pulle

    1-2
    .Ternesse B-

    Grobbendonk

    0-1
    .

    Oelegem

    -City Pirates B2-1
    .Tub.Borgerhout-

    Pulderbos

    1-2
    .K Boechoutse VV-Alberta Schilde1-1

    29/30

    • 1.

      Pulderbos

      67
    • 2.

      KFC Pulle

      66
    • 3.

      Grobbendonk

      56
    • 4.

      Massenhoven

      53
    • 5.

      City Pirates B

      50
    • 6.

      Tub.Borgerhout

      48
    • 7.

      Oelegem

      45
    • 8.

      Emblem

      44
    • 9.

      Maccabi

      37
    • 10.

      Alberta Schilde

      36
    • 11.

      Olympic Pirates D-B

      35
    • 12.

      Ranst B

      32
    • 13.

      Jong Antwerpen

      27
    • 14.

      Brothers United

      26
    • 15.

      Ternesse B

      22
    • 16.

      K Boechoutse VV

      14

    4de Provinciale C

    zaterdag 21/04/2018

    19:00

    Sint-Amands

    -Blaasveld5-0

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Heindonk

    -Aartselaar B2-0
    .Elzestraat-

    Wintam

    0-4
    .Hingene-

    Reet

    0-2
    .Rumst-

    Lippelo

    0-1
    .

    Leest United

    -SC Mechelen5-1
    .Kontich B-

    Heffen

    0-2
    .

    Muizen

    -Katelijne B6-2

    32/32

    • .

      Lippelo*

      76
    • 2.

      Rumst*

      73
    • 3.

      SC Mechelen*

      70
    • 4.

      Wintam*

      69
    • 5.

      Leest United*

      61
    • 6.

      Kontich B*

      47
    • 7.

      Hombeek*

      46
    • 8.

      Elzestraat*

      44
    • 9.

      Reet*

      41
    • 10.

      Sint-Amands*

      40
    • 11.

      Heffen*

      40
    • 12.

      Heindonk*

      34
    • 13.

      Blaasveld*

      33
    • 14.

      Muizen

      29
    • 15.

      Aartselaar B*

      25
    • 16.

      Hingene*

      20
    • 17.

      Katelijne B*

      7

    4de Provinciale D

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Immer Voort

    -Rita Berlaar4-3
    .Ramsel-Rijmenam1-1
    .BO Beerzel-

    Heultje

    1-2
    .Peulis-

    Blauberg

    0-4
    .

    Wiekevorst

    -Grasheide4-2
    .FC Putte B-

    Booischot

    0-2
    .

    Herenthout B

    -KSK Wavria B3-1
    .

    Tongerlo

    -Oevel3-2

    29/30

    • .

      Blauberg

      65
    • 2.

      Booischot

      62
    • 3.

      Tongerlo

      57
    • 4.

      Rita Berlaar

      48
    • 5.

      BO Beerzel

      48
    • 6.

      Oevel

      47
    • 7.

      Grasheide

      46
    • 8.

      Wiekevorst

      45
    • 9.

      Peulis*

      44
    • 10.

      Heultje

      42
    • 11.

      Rijmenam

      36
    • 12.

      Immer Voort

      32
    • 13.

      FC Putte B

      30
    • 14.

      Herenthout B

      29
    • 15.

      KSK Wavria B*

      9
    • 16.

      Ramsel

      8

    4de Provinciale E

    zondag 22/04/2018

    15:00Ezaart-

    FC Turnhout B

    1-3
    .

    Excelsior Vorst

    -Olen United4-0
    .Wortel-Molenkring0-0
    .Rauw-

    Netezonen

    0-2
    .

    Oosthoven

    -Beekhoek B4-0
    .Rosselaar-Hulsen-

    Flandria

    0-2
    .De Kempen B-Zammel2-2
    .Punt-Larum-

    Alberta

    0-2

    29/30

    • 1.

      Netezonen

      62
    • 2.

      Flandria

      61
    • 3.

      Oosthoven

      60
    • 4.

      Rauw

      57
    • 5.

      FC Turnhout B

      57
    • 6.

      Excelsior Vorst

      55
    • 7.

      Wortel

      45
    • 8.

      Olen United

      44
    • 9.

      Alberta

      41
    • 10.

      De Kempen B

      36
    • 11.

      Molenkring

      36
    • 12.

      Ezaart

      31
    • 13.

      Zammel

      27
    • 14.

      Punt-Larum

      25
    • 15.

      Rosselaar-Hulsen

      21
    • 16.

      Beekhoek B

      4
    DE KAMPIOENEN
    1Lyra
    2AVV Duffel
    2BWuustwezel
    3AKalmthout
    3BWillebroekse
    3C
    4AAchterbroek
    4B
    4CLippelo
    4DBlauberg
    4E
    productiefst
    4CSC Mechelen120
    3CSint-Dimpna108
    4AAchterbroek96
    4CWintam95
    4DBlauberg95
    2BWuustwezel92
    4BPulderbos89
    4CKontich B89
    4BKFC Pulle88
    2ARVC Hoboken85
    4CRumst83
    minste tegendoelpunten
    3CSint-Dimpna22
    3CWezel23
    1Lyra25
    4CRumst25
    1RC Mechelen27
    3BSK Wilrijk27
    4CLippelo27
    2AVV Duffel29
    3BFCM Hallaar29
    2ARVC Hoboken30
    4EFlandria30
    langste reeks overwinningen
    3CSint-Dimpna11
    2BDe Kempen A10
    3CVerbr.Balen10
    4CLippelo10
    2BWuustwezel9
    4EOosthoven9
    2AVV Duffel8
    3CWezel8
    4BTub.Borgerhout8
    4CWintam8
    langste reeks zonder nederlaag
    1RC Mechelen23
    2BWuustwezel20
    3CWezel19
    2AVV Duffel18
    4CRumst17
    4DTongerlo17
    minste verliespunten
    2BWuustwezel13
    3CSint-Dimpna13
    3CWezel14
    2AVV Duffel15
    2BDe Kempen A17
    4CLippelo17
    4BPulderbos20
    4CRumst20
    4BKFC Pulle21
    3AKalmthout21
    1Lyra22
    4DBlauberg22
    minste verliespunten thuis
    3CSint-Dimpna3
    4AAchterbroek4
    2BDe Kempen A5
    4CSC Mechelen5
    4CWintam5
    2AVV Duffel6
    2ARVC Hoboken6
    2BWuustwezel6
    3CWezel6
    4BPulderbos6
    3ALoenhout7
    4BKFC Pulle7
    4BGrobbendonk7
    4DBooischot7
    minste verliespunten uit
    4CLippelo5
    2BWuustwezel7
    4DBlauberg7
    1Lyra8
    3CWezel8
    2AVV Duffel9
    3CSint-Dimpna10
    3AKalmthout11
    3CVerbr.Balen11
    2BDe Kempen A12
    4CRumst12
    4ENetezonen12
    hoogste scores
    4BBrothers United -Ranst B4-9
    4CSC Mechelen -Heindonk9-4
    3CNoordstar -Zandhoven5-7
    4ERosselaar-Hulsen -Wortel3-9
    2ARVC Hoboken -Mariaburg11-0
    3BKSK Wavria A -FC Putte A5-6
    4ASt.Lenaarts B -Exc.Essen5-6
    4DRamsel -Blauberg2-9
    4DKSK Wavria B -Blauberg2-9
    het aantal ...
    ... totaal te spelen wedstrijden :2704
    ... wedstrijden met uitslag :2614
    ... thuiszeges :1149(44,0%)
    ... uitzeges :965(36,9%)
    ... draws :500(19,1%)
    het aantal wedstrijden ...
    ... zonder goals :84(3,2%)
    ... met één goal :209(8,0%)
    ... met twee goals :420(16,1%)
    ... met drie goals :503(19,2%)
    ... met vier goals :510(19,5%)
    ... met vijf goals :359(13,7%)
    ... met zes goals :260(9,9%)
    ... met zeven goals :131(5,0%)
    ... met meer dan zeven goals :138(5,3%)