www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/11/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen

    1ste Provinciale

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    De Kempen A

    -Heikant Berlaar6-1
    .

    Oppuurs

    -VV Duffel1-0

    zondag 18/11/2018

    14:30Berg en Dal-Rochus Deurne-
    .VC Herentals-Mariekerke-
    .Branddonk-Lille-
    .Wuustwezel-Kontich A-
    .Witgoor-Schriek-
    .Sint Job-Eendr.Zoersel-

    12/30

    • 1.

      Oppuurs

      27
    • 2.

      Eendr.Zoersel*

      22
    • 3.

      De Kempen A

      22
    • 4.

      Kontich A*

      21
    • 5.

      Heikant Berlaar

      21
    • 6.

      Witgoor*

      18
    • 7.

      Berg en Dal*

      16
    • 8.

      Branddonk*

      14
    • 9.

      Rochus Deurne*

      14
    • 10.

      Lille*

      14
    • 11.

      Wuustwezel*

      14
    • 12.

      VC Herentals*

      13
    • 13.

      Mariekerke*

      10
    • 14.

      Schriek*

      9
    • 15.

      Sint Job*

      6
    • 16.

      VV Duffel

      5

    2de Provinciale A

    zondag 18/11/2018

    14:30Burcht-Broechem-
    .GR Katelijne-Tisselt-
    .Kalmthout-Rapid Leest-
    .Willebroekse-Brasschaat-
    .Ranst A-Verbr.Zwijndrecht-
    .Walem-RVC Hoboken-
    .FC Turk Sp.-Bonheiden-
    .Ekeren FC-sGravenw.-Schilde A-

    11/30

    • 1.

      RVC Hoboken

      26
    • 2.

      sGravenw.-Schilde A

      23
    • 3.

      Kalmthout

      21
    • 4.

      Verbr.Zwijndrecht

      21
    • 5.

      Walem

      20
    • 6.

      Brasschaat

      15
    • 7.

      Ekeren FC

      15
    • 8.

      Rapid Leest

      15
    • 9.

      Tisselt

      14
    • 10.

      Burcht

      13
    • 11.

      GR Katelijne

      13
    • 12.

      Ranst A

      12
    • 13.

      Willebroekse

      12
    • 14.

      FC Turk Sp.

      11
    • 15.

      Broechem

      9
    • 16.

      Bonheiden

      5

    2de Provinciale B

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Verbr.Balen

    -Retie2-0
    .Antonia A-Olmen0-0

    zondag 18/11/2018

    14:30Weelde-Vlimmeren-
    .Beekhoek A-Wezel-
    .Merksplas -White Star-
    .Minderhout-OG Vorselaar-
    .Arendonk Sport-Herselt-
    17:00Sint-Dimpna A-Bevel-

    12/30

    • 1.

      Wezel*

      25
    • 2.

      Antonia A

      24
    • 3.

      White Star*

      19
    • 4.

      Sint-Dimpna A*

      18
    • 5.

      Vlimmeren*

      18
    • 6.

      OG Vorselaar*

      18
    • 7.

      Bevel*

      17
    • 8.

      Weelde*

      17
    • 9.

      Herselt*

      16
    • 10.

      Retie

      15
    • 11.

      Verbr.Balen

      11
    • 12.

      Olmen

      11
    • 13.

      Merksplas *

      11
    • 14.

      Minderhout*

      11
    • 15.

      Beekhoek A*

      8
    • 16.

      Arendonk Sport*

      8

    3de Provinciale A

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Dosko-

    Achterbroek

    2-6
    .Oud Turnhout-

    Poppel

    0-4
    .

    Meer

    -Meerle3-0
    20:00

    Flandria

    -Lentezon Beerse1-0

    zondag 18/11/2018

    14:30Zandvliet Sport-Donk-
    .FC Turnhout B-Loenhout-
    .Putte SK-Kaart-
    .Mariaburg-Olympic Essen-

    12/30

    • 1.

      Meer

      27
    • 2.

      Lentezon Beerse

      26
    • 3.

      Flandria

      25
    • 4.

      Achterbroek

      23
    • 5.

      Poppel

      22
    • 6.

      Dosko

      20
    • 7.

      Loenhout*

      18
    • 8.

      Zandvliet Sport*

      17
    • 9.

      Olympic Essen*

      14
    • 10.

      Kaart*

      13
    • 11.

      Putte SK*

      11
    • 12.

      Mariaburg*

      10
    • 13.

      Donk*

      10
    • 14.

      FC Turnhout B*

      9
    • 15.

      Oud Turnhout

      8
    • 16.

      Meerle

      2

    3de Provinciale B

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Mortsel OG A

    -Lippelo3-2
    20:00Rita Berlaar-

    FCM Hallaar

    2-3
    .Hooikt-

    FC Putte A

    1-4

    zondag 18/11/2018

    14:30Schelle-Borsbeek-
    .Lint-Wijnegem-
    .Branst-Nielse-
    .SK Wilrijk A-Katelijne A-
    .FC Merksem-Aartselaar A-

    12/30

    • 1.

      SK Wilrijk A*

      29
    • 2.

      Mortsel OG A

      24
    • 3.

      FCM Hallaar

      22
    • 4.

      Katelijne A*

      19
    • 5.

      Schelle*

      17
    • 6.

      Wijnegem*

      15
    • 7.

      Aartselaar A*

      15
    • 8.

      FC Merksem*

      15
    • 9.

      Hooikt

      15
    • 10.

      Branst*

      14
    • 11.

      Lint*

      12
    • 12.

      Nielse*

      11
    • 13.

      Borsbeek*

      11
    • 14.

      FC Putte A

      10
    • 15.

      Rita Berlaar

      9
    • 16.

      Lippelo

      8

    3de Provinciale C

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Blauberg-

    Excelsior Vorst

    0-3
    .Oostmalle-

    Herenthout A

    0-5
    .

    KFC Mol

    -Noordstar1-0
    20:00

    Zandhoven

    -Lierse Kempenzonen B2-0

    zondag 18/11/2018

    14:30VV Laakdal-Netezonen-
    .Zwaneven-Linda Olen-
    .Exc.Bouwel-Kasterlee-
    .Gierle-KFC Pulle-

    12/30

    • 1.

      Zandhoven

      31
    • 2.

      Excelsior Vorst

      28
    • 3.

      Linda Olen*

      24
    • 4.

      VV Laakdal*

      22
    • 5.

      Zwaneven*

      21
    • 6.

      KFC Mol

      18
    • 7.

      Noordstar

      18
    • 8.

      Kasterlee*

      15
    • 9.

      Gierle*

      15
    • 10.

      Herenthout A

      14
    • 11.

      Exc.Bouwel*

      13
    • 12.

      KFC Pulle*

      11
    • 13.

      Oostmalle

      10
    • 14.

      Netezonen*

      9
    • 15.

      Lierse Kempenzonen B

      8
    • 16.

      Blauberg

      4

    4de Provinciale A

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Horendonk-

    Sint-Jozef

    2-4
    .Noorse-Exc.Essen-?
    .Nieuwmoer-

    Brecht

    0-2
    20:00Gooreind-

    Berendrecht

    0-2

    zondag 18/11/2018

    14:30St.Lenaarts B-Antonia B-
    .Halle-Wortel-
    .Westmalle-Wildert-
    .Maria t.Heide-Heibos-

    12/30

    • 1.

      Berendrecht

      33
    • 2.

      Halle*

      30
    • 3.

      Sint-Jozef

      27
    • 4.

      Brecht

      25
    • 5.

      Wortel*

      22
    • 6.

      Westmalle*

      17
    • 7.

      Nieuwmoer

      17
    • 8.

      Horendonk

      16
    • 9.

      Heibos*

      15
    • 10.

      Exc.Essen*

      13
    • 11.

      St.Lenaarts B*

      12
    • 12.

      Maria t.Heide*

      8
    • 13.

      Wildert*

      8
    • 14.

      Antonia B*

      6
    • 15.

      Gooreind

      3
    • 16.

      Noorse*

      2

    4de Provinciale B

    zaterdag 17/11/2018

    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Ternesse B2-1

    zondag 18/11/2018

    14:30City Pirates B-Oelegem-
    .Alberta Schilde-Antwerpen Noord-
    .Brothers United-Kessel United-
    .Hove Sp.-Schoten-
    .Emblem-K Boechoutse VV-
    .Maccabi-Tub.Borgerhout-
    .Mortsel OG B-sGravenw.-Schilde B-

    13/32

    • 1.

      Kessel United*

      28
    • 2.

      Olympic Pirates D-B

      26
    • 3.

      Hove Sp.*

      22
    • 4.

      Maccabi

      22
    • 5.

      sGravenw.-Schilde B

      22
    • 6.

      Tub.Borgerhout*

      21
    • 7.

      Oelegem**

      20
    • 8.

      Schoten*

      20
    • 9.

      Alberta Schilde*

      20
    • 10.

      City Pirates B*

      19
    • 11.

      K Boechoutse VV*

      16
    • 12.

      Mortsel OG B

      16
    • 13.

      Emblem**

      14
    • 14.

      Ranst B

      12
    • 15.

      Antwerpen Noord*

      8
    • 16.

      Ternesse B

      7
    • 17.

      Brothers United*

      4

    4de Provinciale C

    zaterdag 17/11/2018

    20:00

    Kontich B

    -Hingene4-1

    zondag 18/11/2018

    14:30Rumst-Sint-Amands-
    .Leest United-KSK Wavria A-
    .Blaasveld-Oxford Hemiksem-
    .Reet-Katelijne B-
    .Aartselaar B-SK Wilrijk B-
    .Elzestraat-Heindonk-
    .Heffen-Puursica-

    13/32

    • 1.

      Kontich B

      30
    • 2.

      KSK Wavria A*

      27
    • 3.

      Oxford Hemiksem*

      25
    • 4.

      Rumst*

      25
    • 5.

      Reet*

      25
    • 6.

      Wintam

      23
    • 7.

      Leest United*

      22
    • 8.

      Heindonk

      20
    • 9.

      Sint-Amands*

      19
    • 10.

      Heffen

      16
    • 11.

      SK Wilrijk B*

      15
    • 12.

      Elzestraat

      14
    • 13.

      Aartselaar B*

      13
    • 14.

      Hingene

      12
    • 15.

      Blaasveld*

      10
    • 16.

      Katelijne B*

      3
    • 17.

      Puursica*

      0

    4de Provinciale D

    zondag 18/11/2018

    14:30FC Putte B-Booischot-
    .KSK Wavria B-SC Mechelen-
    .Wiekevorst-Hombeek-
    .Tongerlo-Peulis-
    .Heultje-BO Beerzel-
    .Rijmenam-Muizen-
    .Suraye Mechelen-Ramsel-
    .Grasheide-Zammel-

    13/32

    • 1.

      SC Mechelen*

      28
    • 2.

      Hombeek*

      27
    • 3.

      Peulis*

      25
    • 4.

      Rijmenam*

      25
    • 5.

      Booischot*

      25
    • 6.

      Tongerlo*

      23
    • 7.

      Muizen*

      21
    • 8.

      Wiekevorst*

      20
    • 9.

      BO Beerzel*

      19
    • 10.

      Heultje*

      19
    • 11.

      Zammel

      15
    • 12.

      Grasheide

      14
    • 13.

      Ramsel*

      10
    • 14.

      Suraye Mechelen

      9
    • 15.

      KSK Wavria B*

      7
    • 16.

      Immer Voort

      6
    • 17.

      FC Putte B*

      4

    4de Provinciale E

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Rosselaar-Hulsen -

    Oosthoven

    1-4
    .KSK Herentals-

    Poederlee

    1-7

    zondag 18/11/2018

    14:30Olen United-Oevel-
    .HIH Turnhout-De Kempen B-
    .Wechelderzande-Rauw-
    .Sint-Dimpna B-Punt-Larum-
    .Molenkring-Pulderbos-
    .Alberta-Ezaart-

    14/32

    • 1.

      Poederlee

      30
    • 2.

      Rauw**

      29
    • 3.

      Oevel**

      27
    • 4.

      Olen United**

      26
    • 5.

      KSK Herentals

      22
    • 6.

      Oosthoven*

      20
    • 7.

      Ezaart**

      19
    • 8.

      Punt-Larum**

      19
    • 9.

      Alberta*

      18
    • 10.

      De Kempen B**

      18
    • 11.

      Wechelderzande**

      12
    • 12.

      Molenkring**

      12
    • 13.

      Grobbendonk*

      12
    • 14.

      Pulderbos**

      12
    • 15.

      Sint-Dimpna B**

      11
    • 16.

      Rosselaar-Hulsen *

      8
    • 17.

      HIH Turnhout**

      2
    Bijkomende info, verzameld uit de 11 reeksen, volgt later.
    Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.