www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 14/10/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 12/10/2019

19:30Pelt-Turnhout0-0
.Witgoor-

Lyra-Lierse

2 -5
.Zwarte Leeuw-Houtvenne1-1
20:00

KVK Beringen

-Linden4 -1
.

City Pirates

-Helson Helchteren3 -1
.Wellen-

Termien

0-1
.

Betekom

-Bilzen-Waltwilder4 -2
.Heur-Tongeren-St.Lenaarts1-1

zaterdag 19/10/2019

19:30Turnhout5- 3Witgoor-
.St.Lenaarts7- 6City Pirates-
.Helson Helchteren7 -0Zwarte Leeuw-
.Houtvenne3-3Betekom-
20:00Lyra-Lierse7-3Wellen-

zondag 20/10/2019

15:00Bilzen-Waltwilder6-7Pelt-
.Linden6 -7Heur-Tongeren-
.Termien4-4KVK Beringen-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/30

1.St.Lenaarts15Antw8
2.Lyra-Lierse14Antw10.4
3.Heur-Tongeren14Limb10-1.(1)
4.City Pirates13Antw6.1
5.Pelt11Limb8
6.KVK Beringen10Limb3.-2(3)
7.Betekom10Brab5
8.Houtvenne10Antw8
9.Helson Helchteren9Limb5
10.Termien9Limb43.
11.Turnhout9Antw4
12.Bilzen-Waltwilder6Limb3
13.Witgoor6Antw6.-4(3)
14.Linden6Brab3.2
15.Wellen5Limb1-3.(1)
16.Zwarte Leeuw3Antw2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> St.Lenaarts

periode 1

7/10

1.St.Lenaarts15
2.Lyra-Lierse14
3.Heur-Tongeren14
4.City Pirates13
5.Pelt11
6.KVK Beringen10
7.Betekom10
8.Houtvenne10
9.Helson Helchteren9
10.Termien9
11.Turnhout9
12.Bilzen-Waltwilder6
13.Witgoor6
14.Linden6
15.Wellen5x
16.Zwarte Leeuw3x

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

St.Lenaarts

1.Za-31/08/1919:30Zwarte Leeuw-

St.Lenaarts

1 -7

3

31
2.Za-07/09/1919:30

St.Lenaarts

-Betekom1 -1142
3.Za-14/09/1919:30Pelt-

St.Lenaarts

1 -4

3

71
4.Za-21/09/1919:30

St.Lenaarts

-Witgoor3 -0

3

101
5.Za-28/09/1920:00Wellen-

St.Lenaarts

1 -11111
6.Za-05/10/1919:30

St.Lenaarts

-KVK Beringen1 -0

3

141
7.Za-12/10/1920:00Heur-Tongeren-

St.Lenaarts

1 -11151
8.Za-19/10/1919:30

St.Lenaarts

-City Pirates -.
9.Za-26/10/1919:30

St.Lenaarts

-Linden -.
10.Zo-03/11/1914:30Termien-

St.Lenaarts

-.
11.Za-09/11/1919:30

St.Lenaarts

-Lyra-Lierse -.
12.Za-16/11/1919:30Turnhout-

St.Lenaarts

-.
13.Zo-24/11/1900:00

St.Lenaarts

-Bilzen-Waltwilder -.
14.Zo-01/12/1900:00Houtvenne-

St.Lenaarts

-.
15.Zo-08/12/1900:00

St.Lenaarts

-Helson Helchteren -.
16.Zo-15/12/1900:00

St.Lenaarts

-Zwarte Leeuw -.
17.Zo-05/01/2000:00Betekom-

St.Lenaarts

-.
18.Zo-12/01/2000:00

St.Lenaarts

-Pelt -.
19.Zo-19/01/2000:00Witgoor-

St.Lenaarts

-.
20.Zo-02/02/2000:00

St.Lenaarts

-Wellen -.
21.Zo-09/02/2000:00KVK Beringen-

St.Lenaarts

-.
22.Zo-16/02/2000:00

St.Lenaarts

-Heur-Tongeren -.
23.Zo-23/02/2000:00City Pirates-

St.Lenaarts

-.
24.Zo-08/03/2000:00Linden-

St.Lenaarts

-.
25.Zo-15/03/2000:00

St.Lenaarts

-Termien -.
26.Zo-22/03/2000:00Lyra-Lierse-

St.Lenaarts

-.
27.Zo-29/03/2000:00

St.Lenaarts

-Turnhout -.
28.Zo-05/04/2000:00Bilzen-Waltwilder-

St.Lenaarts

-.
29.Zo-19/04/2000:00

St.Lenaarts

-Houtvenne -.
30.Zo-26/04/2000:00Helson Helchteren-

St.Lenaarts

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

City Pirates

1.Za-31/08/1920:00City Pirates-Turnhout1 -11110
2.Za-07/09/1920:00Wellen-City Pirates0 -2

3

44
3.Za-14/09/1920:00City Pirates-Bilzen-Waltwilder2 -1

3

72
4.Za-21/09/1920:00KVK Beringen-City Pirates2 -3

3

102
5.Za-28/09/1920:00City Pirates-Houtvenne1 -20102
6.Za-05/10/1920:00Heur-Tongeren-City Pirates3 -00105
7.Za-12/10/1920:00City Pirates-Helson Helchteren3 -1

3

134
8.Za-19/10/1919:30

St.Lenaarts

-City Pirates -.
9.Za-26/10/1920:00City Pirates-Zwarte Leeuw -.
10.Zo-03/11/1914:30Linden-City Pirates -.
11.Za-09/11/1920:00City Pirates-Betekom -.
12.Zo-17/11/1915:00Termien-City Pirates -.
13.Zo-24/11/1900:00City Pirates-Pelt -.
14.Zo-01/12/1900:00City Pirates-Lyra-Lierse -.
15.Zo-08/12/1900:00Witgoor-City Pirates -.
16.Zo-15/12/1900:00Turnhout-City Pirates -.
17.Zo-05/01/2000:00City Pirates-Wellen -.
18.Zo-12/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-City Pirates -.
19.Zo-19/01/2000:00City Pirates-KVK Beringen -.
20.Zo-02/02/2000:00Houtvenne-City Pirates -.
21.Zo-09/02/2000:00City Pirates-Heur-Tongeren -.
22.Zo-16/02/2000:00Helson Helchteren-City Pirates -.
23.Zo-23/02/2000:00City Pirates-

St.Lenaarts

-.
24.Zo-08/03/2000:00Zwarte Leeuw-City Pirates -.
25.Zo-15/03/2000:00City Pirates-Linden -.
26.Zo-22/03/2000:00Betekom-City Pirates -.
27.Zo-29/03/2000:00City Pirates-Termien -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-City Pirates -.
29.Zo-19/04/2000:00Lyra-Lierse-City Pirates -.
30.Zo-26/04/2000:00City Pirates-Witgoor -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts*75:1+4
2Betekom79:6+3
3Helson Helchteren*76:3+3
4Lyra-Lierse*73:0+3
5Heur-Tongeren78:6+2
6City Pirates77:5+2
7KVK Beringen68:5+3
8Bilzen-Waltwilder*66:5+1
9Linden*64:40
10Turnhout*53:2+1
11Termien*44:40
12Pelt45:6-1
13Witgoor35:8-3
14Houtvenne*35:50
15Zwarte Leeuw36:12-6
16Wellen21:4-3

alle wedstrijden (7/30)

1St.Lenaarts1518:5+13
2Lyra-Lierse1414:8+6
3Heur-Tongeren1412:8+4
4City Pirates1312:10+2
5Pelt1111:8+3
6KVK Beringen1010:7+3
7Betekom1011:8+3
8Houtvenne1011:10+1
9Helson Helchteren911:12-1
10Termien99:11-2
11Turnhout97:6+1
12Bilzen-Waltwilder610:14-4
13Witgoor68:14-6
14Linden65:15-10
15Wellen54:8-4
16Zwarte Leeuw38:17-9

uitwedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts813:4+9
2Pelt*76:2+4
3Lyra-Lierse711:8+3
4Heur-Tongeren*74:2+2
5Houtvenne76:5+1
6City Pirates*65:50
7Termien55:7-2
8KVK Beringen*42:20
9Turnhout44:40
10Wellen*33:4-1
11Witgoor*33:6-3
12Betekom*32:20
13Helson Helchteren25:9-4
14Zwarte Leeuw*02:5-3
15Bilzen-Waltwilder04:9-5
16Linden01:11-10