www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Nationaal-3B: WELLEN
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 20:00 | Wellen - | Zwarte-Leeuw | 0 - | 0 | 1 | | 1 | 9 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Diest - | Wellen | 0 - | 1 | | 3 | 4 | 4 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Wellen - | Berg en Dal | 0 - | 4 | 0 | | 4 | 10 | |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | Geel - | Wellen | 2 - | 0 | | 0 | 4 | 11 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:00 | Wellen - | Pelt | 0 - | 0 | 1 | | 5 | 13 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | U23-Beerschot B - | Wellen | 1 - | 1 | | 1 | 6 | 13 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Wellen - | Zepperen-Brustem | 0 - | 3 | 0 | | 6 | 13 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Schoonbeek-Beverst - | Wellen | 1 - | 1 | | 1 | 7 | 13 | |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Wellen - | St.Lenaarts | 2 - | 2 | 1 | | 8 | 13 | |
10 | Za-04/11/23 | 20:00 | Nijlen - | Wellen | 1 - | 2 | | 3 | 11 | 11 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Wellen - | Turnhout | 4 - | 1 | 3 | | 14 | 10 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Eksel - | Wellen | 1 - | 5 | | 3 | 17 | 6 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Wellen - | Witgoor | 1 - | 1 | 1 | | 18 | 8 | |
14 | Vr-01/12/23 | 20:15 | Termien - | Wellen | 1 - | 0 | | 0 | 18 | 10 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Wellen - | Betekom | 1 - | 1 | 1 | | 19 | 11 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Berg en Dal - | Wellen | 3 - | 2 | | 0 | 19 | 11 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | St.Lenaarts - | Wellen | 1 - | 2 | | 3 | 22 | 10 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Turnhout - | Wellen | 1 - | 2 | | 3 | 25 | 9 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Wellen - | Nijlen | 0 - | 2 | 0 | | 25 | 9 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Wellen - | U23-Beerschot B | 0 - | 0 | 1 | | 26 | 9 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Wellen - | Eksel | 8 - | 1 | 3 | | 29 | 9 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Witgoor - | Wellen | 1 - | 2 | | 3 | 32 | 9 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Betekom - | Wellen | 3 - | 3 | | 1 | 33 | 9 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Wellen - | Diest | 3 - | 0 | 3 | | 36 | 5 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Zwarte-Leeuw - | Wellen | 1 - | 3 | | 3 | 39 | 4 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Wellen - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 0 | 1 | | 40 | 5 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Wellen | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 20:00 | Wellen - | Geel | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Pelt - | Wellen | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wellen - | Termien | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Termien | | 63 | | 20 | +50 | 79 | | 11 | +19 | 31 |
| 2 | Berg en Dal | | 59 | | 18 | +38 | 72 | | 8 | +19 | 35 |
→ | 3 | Zepperen-Brustem | x | 46 | | 14 | +14 | 49 | | 7 | +9 | 25 |
| 4 | Pelt | x | 41 | | 11 | +11 | 44 | | 4 | +5 | 23 |
⇒ | 5 | Wellen | x | 40 | | 10 | +11 | 43 | | 7 | +7 | 24 |
| 6 | Geel | x | 40 | | 10 | +5 | 36 | | 5 | +1 | 17 |
| 7 | Turnhout | x | 38 | | 10 | +4 | 43 | | 6 | 0 | 20 |
| 8 | Schoonbeek-Beverst | x | 37 | | 11 | 0 | 31 | | 4 | 0 | 14 |
| 9 | St.Lenaarts | x | 36 | | 10 | +1 | 43 | | 4 | 0 | 20 |
| 10 | Nijlen | x | 34 | | 9 | 0 | 49 | | 5 | +1 | 25 |
| 11 | U23-Beerschot B | x | 34 | | 8 | 0 | 40 | | 5 | +1 | 24 |
| 12 | Zwarte-Leeuw | x | 30 | | 7 | -6 | 31 | | 4 | -5 | 12 |
| 13 | Betekom | x | 25 | | 5 | -6 | 48 | | 2 | -7 | 23 |
| 14 | Witgoor | x | 23 | | 6 | -15 | 35 | | 1 | -19 | 8 |
| 15 | Diest | x | 21 | | 5 | -21 | 32 | | 1 | -19 | 17 |
| 16 | Eksel | x | 3 | | 0 | -86 | 16 | | 0 | -55 | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ZEPPEREN-BRUSTEM1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Termien - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 3 | 4 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Witgoor | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 2 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Eksel - | Zepperen-Brustem | 2 - | 5 | | 3 | 9 | 2 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | St.Lenaarts | 1 - | 2 | 0 | | 9 | 3 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Zwarte-Leeuw - | Zepperen-Brustem | 2 - | 2 | | 1 | 10 | 3 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Betekom | 2 - | 1 | 3 | | 13 | 3 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Wellen - | Zepperen-Brustem | 0 - | 3 | | 3 | 16 | 2 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Diest | 3 - | 2 | 3 | | 19 | 2 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Pelt | 2 - | 1 | 3 | | 22 | 2 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst - | Zepperen-Brustem | 1 - | 0 | | 0 | 22 | 3 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zepperen-Brustem - | U23-Beerschot B | 3 - | 4 | 0 | | 22 | 4 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Nijlen - | Zepperen-Brustem | 3 - | 3 | | 1 | 23 | 4 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Berg en Dal | 2 - | 0 | 3 | | 26 | 3 | |
14 | Za-02/12/23 | 20:00 | Geel - | Zepperen-Brustem | 2 - | 1 | | 0 | 26 | 3 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Turnhout | 1 - | 1 | 1 | | 27 | 3 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Zwarte-Leeuw | 2 - | 0 | 3 | | 30 | 3 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Betekom - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 33 | 3 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Pelt - | Zepperen-Brustem | 1 - | 0 | | 0 | 33 | 3 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 2 | 0 | | 33 | 3 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Diest - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 36 | 3 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Berg en Dal - | Zepperen-Brustem | 0 - | 2 | | 3 | 39 | 3 | |
18 | Wo-28/02/24 | 20:00 | Zepperen-Brustem - | Termien | 0 - | 2 | 0 | | 39 | 3 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Eksel | 4 - | 1 | 3 | | 42 | 3 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Witgoor - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 45 | 3 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Geel | 1 - | 3 | 0 | | 45 | 3 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | St.Lenaarts - | Zepperen-Brustem | 1 - | 1 | | 1 | 46 | 3 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Wellen | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 20:00 | U23-Beerschot B - | Zepperen-Brustem | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem - | Nijlen | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Turnhout - | Zepperen-Brustem | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Berg en Dal | | 24 | | 2 | Turnhout | x | 23 | → | 3 | Zepperen-Brustem | x | 22 | | 4 | Termien | x | 21 | | 5 | Schoonbeek-Beverst | x | 16 | | 6 | Geel | x | 16 | | 7 | Betekom | x | 14 | | 8 | Nijlen | x | 12 | | 9 | U23-Beerschot B | x | 12 | | 10 | Pelt | x | 12 | ⇒ | 11 | Wellen | x | 11 | | 12 | St.Lenaarts | x | 10 | | 13 | Zwarte-Leeuw | x | 10 | | 14 | Witgoor | x | 9 | | 15 | Diest | x | 6 | | 16 | Eksel | x | 1 | | Periode2(10/10) | 1 | Termien | | 26 | | 2 | Berg en Dal | x | 22 | | 3 | Pelt | x | 20 | | 4 | Nijlen | x | 17 | | 5 | St.Lenaarts | x | 15 | ⇒ | 6 | Wellen | x | 15 | | 7 | Schoonbeek-Beverst | x | 14 | | 8 | Geel | x | 14 | | 9 | Diest | x | 13 | | 10 | Zwarte-Leeuw | x | 13 | | 11 | U23-Beerschot B | x | 13 | | 12 | Witgoor | x | 12 | → | 13 | Zepperen-Brustem | x | 11 | | 14 | Turnhout | x | 8 | | 15 | Betekom | x | 7 | | 16 | Eksel | x | 1 | | Periode3(6/10) | 1 | Termien | | 16 | ⇒ | 2 | Wellen | | 14 | | 3 | Berg en Dal | | 13 | → | 4 | Zepperen-Brustem | | 13 | | 5 | St.Lenaarts | | 11 | | 6 | Geel | | 10 | | 7 | Pelt | | 9 | | 8 | U23-Beerschot B | | 9 | | 9 | Zwarte-Leeuw | | 7 | | 10 | Turnhout | | 7 | | 11 | Schoonbeek-Beverst | | 7 | | 12 | Nijlen | | 5 | | 13 | Betekom | x | 4 | | 14 | Witgoor | x | 2 | | 15 | Diest | x | 2 | | 16 | Eksel | x | 1 | |
Beste aanval | Termien | 79 | | Berg en Dal | 72 | | Nijlen | 49 | → | Zepperen-Brustem | 49 | | Betekom | 48 | | Pelt | 44 | | Turnhout | 43 | ⇒ | Wellen | 43 | | St.Lenaarts | 43 | | U23-Beerschot B | 40 | | Geel | 36 | | Witgoor | 35 | | Diest | 32 | | Zwarte-Leeuw | 31 | | Schoonbeek-Beverst | 31 | | Eksel | 16 | | Beste verdediging | Termien | 29 | | Geel | 31 | | Schoonbeek-Beverst | 31 | ⇒ | Wellen | 32 | | Pelt | 33 | | Berg en Dal | 34 | → | Zepperen-Brustem | 35 | | Zwarte-Leeuw | 37 | | Turnhout | 39 | | U23-Beerschot B | 40 | | St.Lenaarts | 42 | | Nijlen | 49 | | Witgoor | 50 | | Diest | 53 | | Betekom | 54 | | Eksel | 102 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.