www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 28/04/2017

vbal4
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De rode teksten in de tabel werden recentelijk aangepast, tussen vandaag en vijf dagen geleden.

Voor de blauwe was dat tussen de zes en vijftien dagen geleden.


Nat: gerucht

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: verdwijnt

Antw: verdwijnt

Antw: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: fusiegesprekken

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Ovl: geen fusie
Ovl: herstart
Ovl: Fusie
Ovl: geen herstart
Wvl: fusie

Wvl: Overname ??

Wvl: verdwijnt

Wvl: verdwijnt

Hai: verdwijnt ?

White Star Bruxelles(Nat-1)

Belgica Edegem(2A)

Rochus Deurne(3A),Olympic Deurne(3A) en Tubantia Borgerhout(4B)

FC Duffel B(3B)

HIH Turnhout(4E)

SK Achter Olen(4E) en KAC Olen(3C)

Halle(Nat-2A) en Pepingen(Nat-3A)

Borght(1) en Humbeek(4D)

Kampenhout(1) en Kampelaar(2A)

Houtem(1) en Oplinter(2A)

Peizegem(3C)

Ways-Genappe(2a) en Houtain Genappe(3a)

Bree(1) en Beek(2A)

KWS Alken(2B), ESJ Alken(3C) en Terkoest Alken(4A)

Niel(3B) en As(4D)

Kruibeke(1) en Bazel(2C)
Kemzeke(1)
Lebeke-Aalst(2B) en KV St.Gillis(3E)
Sparta Ursel(3A)
KFC Izegem(Nat-2A) en OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Zwevezele(P1) koopt stamnummer Ingelmunster(Nat-3A)

Adinkerke(1)

Houthem(4A)

Racing Charleroi Couillet Fleurus(Nat-2a)

stamnummer verkoop ?

wat gebeurt er met het stamnummer ?

of zijn het fusiedromen ?

wordt Olen United

VREEMD: de fusieclub start met het stamnummer van Pepingen ??

wordt KFC Borght-Humbeek

zou Sporting Kampenhout worden en Kampelaar verdwijnt

wordt Houtem-Oplinter

start als VC.Den Boskant Peizegem in P4

wordt RFC Genappe

wordt Groen Star Bree-Beek

wordt FC Alken

wordt Niel-As United

het is bij fusiegesprekken gebleven
start volgend seizoen in P4 onder een nieuwe naam/stamnummer
blijft St.Gillis-Dendermonde
blijft in P3, de B-ploeg verdwijnt
KFC Mandel United, het stamnr. van Ingelm. wordt verkocht ?

nog onzeker ???

herstart het seizoen 2018-2019 in P4.

promotie nog mogelijk.

RAAL La Louvière komt mogelijk in de plaats ?

PROMOTIE <-- 2de PROVINCIALE <-- ANTWERPEN

seizoensresumé:

2de Provinciale A (28/28)

  • 1.

    Kontich A

    62

  • 2.

    Tisselt

    56

  • 3.

    Wijnegem

    55

  • 4.

    Sint Job

    54

  • 5.

    sGravenwezel-Schilde

    51

  • 6.

    Bonheiden

    50

  • 7.

    VV Duffel

    47

  • 8.

    Katelijne A

    38

  • 9.

    Ranst A

    34

  • 10.

    Lint*

    32

  • 11.

    Herenthout*

    31

  • 12.

    Mariaburg

    26

  • 13.

    Bevel

    23

  • 14.

    KSK Wavria A

    14

  • 15.

    Kaart

    12

  • amc.

    Belgica Edegem

    0

  • periode 1:
    Wijnegem
  • 2:
    Wijnegem
  • 3:
    Kontich A

2de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Merksplas

    69

  • 2.

    Wuustwezel

    63

  • 3.

    OG Vorselaar

    57

  • 4.

    Witgoor

    55

  • 5.

    Eendr.Zoersel

    50

  • 6.

    Retie

    44

  • 7.

    Weelde

    43

  • 8.

    Minderhout

    43

  • 9.

    Oud Turnhout

    39

  • 10.

    Vlimmeren

    37

  • 11.

    Beekhoek A

    36

  • 12.

    Linda Olen

    35

  • 13.

    Herselt

    32

  • 14.

    Verbr.Balen

    26

  • 15.

    Lentezon Beerse

    23

  • 16.

    Loenhout

    20

  • periode 1:
    Linda Olen
  • 2:
    Wuustwezel
  • 3:
    Merksplas
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde

ronde 1 - heen/terug

Do04/05/201719:00Tisselt - sGravenwezel-Schilde - A
...Wijnegem - Sint Job - B
...Wuustwezel - OG Vorselaar - C
...Linda Olen - Witgoor - D
Zo07/05/201715:00sGravenwezel-Schilde - Tisselt - A
...Sint Job - Wijnegem - B
...OG Vorselaar - Wuustwezel - C
...Witgoor - Linda Olen - D
de 4 winnaars gaan naar ronde2, voor de 4 verliezers is het afgelopen

ronde 2: finale - heen/terug

Do11/05/201719:00A - B -
...C - D -
Zo14/05/201715:00B - A -
...D - C -
de winnaars ronde 2 stijgen naar 1ste provinciale

Wachtlijst voor eventueel bijkomende stijgers:

plaats 1/2: de verliezer van ronde 2

- eerst op basis van het resultaat in ronde 2(punten/doelpuntensaldo),
- en als dat geen uitsluitsel brengt is het resultaat
in de reguliere competitie bepalend.
?
?

Eindronde: deelnemers

In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.

2A

2de eindrangschikking: Tisselt
1ste periode: Wijnegem
2de periode: Wijnegem Sint Job
3de periode: Kontich A sGravenwezel-Schilde

2B

2de eindrangschikking: Wuustwezel
1ste periode: Linda Olen
2de periode: Wuustwezel OG Vorselaar
3de periode: Merksplas Witgoor
conclusies:

impact fusietabel:

Van de vijf Antwerpse vermeldingen in de fusietabel is er slechts één van belang voor het verhaal van de bijkomende stijgers.
- - -
Het stamnummer van Belgica Edegem komt volgend seizoen in P3 terecht, als er tegen dan geen ploeg wordt op ingeschreven zal er een bijkomende stijger komen in P4.

Volgend seizoen naar 1ste provinciale:

2 kampioenen:

2A: Kontich A
2B: Merksplas

2 eindrondewinnaars:

?
?

bijkomende stijgers:

voorlopig geen
maar dat kan oplopen tot 2, in P1 kunnen immers
2 bijkomende ploegen promoveren via de interprovinciale eindronde

wachtlijst bijkomende:

1?
2?