www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 22/05/2017

vbal4

Het voetbalseizoen 2017/2018: de nationale reeksen

betaald 1A/1B1ste amateur2de amateur3de amateur
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


Nat: gerucht

Nat: verdwijnt

Nat: verdwijnt ???

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: verdwijnt

Antw: verdwijnt

Antw: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: fusiegesprekken

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Ovl: geen fusie

Ovl: herstart

Ovl: Fusie

Ovl: geen herstart

Wvl: fusie
Wvl: Overname ??

Wvl: verdwijnt

Wvl: verdwijnt

Hai: verdwijnt ?

White Star Bruxelles(Nat-1)

Coxyde(nu nog Nat-Ama-1)

OMS Ingelmuster(nu nog Nat-3A)

Belgica Edegem(2A)

Rochus Deurne(3A),Olympic Deurne(3A) en Tubantia Borgerhout(4B)

FC Duffel B(3B)

HIH Turnhout(4E)

SK Achter Olen(4E) en KAC Olen(3C)

Halle(Nat-2A) en Pepingen(Nat-3A)

Borght(1) en Humbeek(4D)

Kampenhout(1) en Kampelaar(2A)

Houtem(1) en Oplinter(2A)

Peizegem(3C)

Ways-Genappe(2a) en Houtain Genappe(3a)

Bree(1) en Beek(2A)

KWS Alken(2B), ESJ Alken(3C) en Terkoest Alken(4A)

Niel(3B) en As(4D)

Kruibeke(1) en Bazel(2C)

Kemzeke(1)

Lebeke-Aalst(2B) en KV St.Gillis(3E)

Sparta Ursel(3A)

KFC Izegem(Nat-2A) en OMS Ingelmunster(Nat-3A)
Zwevezele(P1) koopt stamnummer OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Adinkerke(1)

Houthem(4A)

Racing Charleroi Couillet Fleurus(Nat-2a)

stamnummer verkoop ?

één seizoen in hold, daarna herstart in 4de provinciale

fake news ????

wat gebeurt er met het stamnummer ?

of zijn het fusiedromen ?

wordt Olen United

VREEMD: de fusieclub start met het stamnummer van Pepingen ??

wordt KFC Borght-Humbeek

zou Sporting Kampenhout worden en Kampelaar verdwijnt

wordt Houtem-Oplinter

start als VC.Den Boskant Peizegem in P4

wordt RFC Genappe

wordt Groen Star Bree-Beek

wordt FC Alken

wordt Niel-As United

het is bij fusiegesprekken gebleven

start volgend seizoen als SK Kemzeke, in P4 ?

blijft St.Gillis-Dendermonde

blijft in P3, de B-ploeg verdwijnt

KFC Mandel United, het stamnr. van Ingelm. wordt verkocht ?
gaat niet door ???

herstart het seizoen 2018-2019 in P4.

promotie nog mogelijk.

RAAL La Louvière komt mogelijk in de plaats ?

PROMOTIE <-- 3de KLASSE <-- NATIONAAL

seizoensresumé:

vfv - 3de Klasse A (30/30)

  • 1.

    Ingelmunster

    71

  • 2.

    Wetteren

    62

  • 3.

    Pepingen

    55

  • 4.

    Ronse

    53

  • 5.

    Dikkelvenne

    47

  • 6.

    Ninove

    44

  • 7.

    Mariekerke

    39

  • 8.

    Wolvertem Merchtem

    39

  • 9.

    Lebbeke

    39

  • 10.

    Jong Lede

    37

  • 11.

    Merelbeke

    37

  • 12.

    Wervik

    36

  • 13.

    Vlamertinge

    31

  • 14.

    Berlare

    30

  • 15.

    St.Gillis Waas

    24

  • 16.

    Zele

    18

  • periode 1:
    Wetteren
  • 2:
    Ingelmunster
  • 3:
    Ingelmunster

vfv - 3de Klasse B (30/30)

  • 1.

    Turnhout

    63

  • 2.

    City Pirates

    59

  • 3.

    St.Lenaarts

    54

  • 4.

    Diegem Sport

    50

  • 5.

    Vosselaar

    49

  • 6.

    Esperanza Pelt

    45

  • 7.

    Houtvenne

    44

  • 8.

    Eppegem

    43

  • 9.

    Leopoldsburg

    39

  • 10.

    Nijlen

    38

  • 11.

    Wellen

    36

  • 12.

    Sterrebeek

    36

  • 13.

    Diest

    34

  • 14.

    Helson Helchteren

    32

  • 15.

    Betekom

    32

  • 16.

    RC Mechelen

    13

  • periode 1:
    St.Lenaarts
  • 2:
    Turnhout
  • 3:
    Vosselaar

acff - 3de Klasse A (26/26)

  • 1.

    RWDM

    61

  • 2.

    Rebecq

    61

  • 3.

    Francs Borains

    60

  • 4.

    Albert Quevy-Mons

    47

  • 5.

    Tournai

    40

  • 6.

    Onhaye

    37

  • 7.

    Entité Manageoise

    35

  • 8.

    Léopold FC

    34

  • 9.

    Racing Jet Wavre

    30

  • 10.

    Solrezienne

    27

  • 11.

    RRC Waterloo

    26

  • 12.

    Ganshoren

    25

  • 13.

    Tamines

    20

  • 14.

    Profondeville

    2

  • periode 1:
    Rebecq
  • 2:
    RWDM
  • 3:
    Francs Borains

acff - 3de Klasse B (26/26)

  • 1.

    Entente Durbuy

    64

  • 2.

    Tilleur

    57

  • 3.

    Verlaine

    45

  • 4.

    United Richelle

    43

  • 5.

    Mormont

    41

  • 6.

    Huy

    39

  • 7.

    Bertrix

    32

  • 8.

    Cointe-Liège

    31

  • 9.

    Aische

    30

  • 10.

    Longlier

    30

  • 11.

    Herstal

    28

  • 12.

    Aywaille

    28

  • 13.

    Warnant

    27

  • 14.

    Arlon JL

    13

  • periode 1:
    Tilleur
  • 2:
    Entente Durbuy
  • 3:
    Entente Durbuy
testwedstrijden - nacompetitie:

vfv promotie eindronde:

ronde 1: 8 ploegen

Za06/05/201719:30Pepingen - RONSE2 - 3
..20:00CITY PIRATES - FC Wetteren3 - 2
Zo07/05/201715:00VOSSELAAR - Diegem Sport2 - 0
...Dikkelvenne - ST.LENAARTS0 - 3
de vier winnaars promoveren
de 4 verliezers gaan naar ronde 3A

ronde 3A: de 4 verliezers van ronde 1

Do11/05/201720:30DIKKELVENNE - FC Wetteren2 - 0
...PEPINGEN - Diegem Sport2 - 1
de twee winnaars gaan naar ronde 3B

ronde 3B: de 2 winnaars van ronde 3A

Zo14/05/201715:00PEPINGEN - Dikkelvenne3 - 2
Beide ploegen komen op de wachtlijst

acff promotie eindronde:

ronde 1: 8 ploegen

Zo07/05/201715:00REBECQ - Albert Quevy-Mons4 - 2
...Tilleur - VERLAINE4 - 5
...MORMONT - Francs Borains3 - 2
...UNITED RICHELLE - Tournai1 - 0
de vier winnaars gaan naar ronde 2

ronde 2: de 4 winnaars van ronde 1

Zo14/05/201715:00REBECQ - Mormont2 - 1
...VERLAINE - United Richelle4 - 0
de winnaars gaan naar ronde 3A, de verliezers naar 3B

ronde 3A: de 2 winnaars van ronde 2

Zo21/05/201715:30Verlaine - REBECQ*2 - 2
won via strafschoppen*
de winnaar promoveert en de verliezer gaat naar plaats 1 op de wachtlijst bijkomende promotie

ronde 3B: de 2 verliezers van ronde 2

één wedstrijd voor plaatsen 2 en 3
op de wachtlijst bijkomende promotie
Zo21/05/201715:00MORMONT - United Richelle2 - 1

Eindronde: deelnemers

In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.

3A-vfv

2de eindrangschikking: FC Wetteren
1ste periode: FC Wetteren Pepingen
2de periode: Ingelmunster Ronse
3de periode: Ingelmunster Dikkelvenne

3B-vfv

2de eindrangschikking: City Pirates
1ste periode: St.Lenaarts
2de periode: FC Turnhout Diegem Sport
3de periode: Vosselaar

3a-acff

2de eindrangschikking: Rebecq
1ste periode: Rebecq Albert Quevy-Mons
2de periode: RWDM Tournai
3de periode: Francs Borains

3b-acff

2de eindrangschikking: Tilleur
1ste periode: Tilleur Verlaine
2de periode: Durbuy United Richelle
3de periode: Durbuy Mormont
conclusies:

Volgend seizoen naar 2de klasse vfv
7 ploegen zijn zeker:

Ingelmunster
Turnhout
Ronse
City Pirates
Vosselaar
St.Lenaarts
Pepingen

wachtlijst bijkomende:

1Dikkelvenne
2?
3?
- - - - -

Volgend seizoen naar 2de klasse acff:

3 ploegen zijn zeker:

Kampioen 3a: RWDM
Kampioen 3b: Entente Durbuy
acff-eindrondewinnaar: Rebecq

Maximaal twee bijkomende:

Hoeveel: ?

wachtlijst bijkomende:

1Verlaine
2Mormont