www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/01/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 13/01/2018

    19:30Nieuwmoer-Exc.Essen1-1
    .

    Brecht

    -Berendrecht2-1
    .

    Horendonk

    -sGravenw.-Schilde B5 -0
    20:00

    Olympic Essen

    -Gooreind5 -1

    zondag 14/01/2018

    14:30

    Putte SK

    -Heibos2-0
    .

    Wildert

    -Achterbroek1-0
    .St.Lenaarts B-

    Oostmalle

    1-2
    .Westmalle-Wechelderzande0-0

    vrijdag 19/01/2018

    20:00Oostmalle7- 6Westmalle-
    20:30sGravenw.-Schilde B9- 3Antonia B-

    zaterdag 20/01/2018

    19:30Exc.Essen7 -3Olympic Essen-
    .Achterbroek10-1St.Lenaarts B-
    .Berendrecht-Putte SK-PP
    20:00Heibos6-4Horendonk-
    .Gooreind10 -10Wildert-

    zondag 21/01/2018

    14:30Wechelderzande3-3Brecht-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    19/32

    1.Achterbroek*415
    2.Oostmalle379
    3.Gooreind*367
    4.Olympic Essen*306
    5.Wildert*2912
    6.Nieuwmoer274
    7.Putte SK*259
    8.Heibos254
    9.Westmalle*252
    10.Berendrecht*243
    11.Horendonk*237
    12.Wechelderzande*224
    13.Brecht194
    14.Antonia B*198
    15.sGravenw.-Schilde B*173
    16.Exc.Essen**165
    17.St.Lenaarts B121
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    periode 1

    -/-

    1.Achterbroek*10/1124
    2.Gooreind10/1024
    3.Olympic Essen10/1022x
    4.Berendrecht10/1021x
    5.Oostmalle11/1121x
    6.Wechelderzande11/1118x
    7.Westmalle11/1117x
    8.Heibos10/1015x
    9.Putte SK11/1112x
    10.Wildert10/1011x
    11.Brecht11/1111x
    12.Nieuwmoer10/1011x
    13.St.Lenaarts B10/1010x
    14.Antonia B10/1010x
    15.sGravenw.-Schilde B*9/109x
    16.Horendonk10/108x
    17.Exc.Essen10/108x

    periode 2

    -/-

    1.Wildert8/1219
    2.Nieuwmoer9/1119
    3.Horendonk8/1117
    4.Oostmalle8/1117
    5.Achterbroek7/1115
    6.Gooreind8/1115
    7.Putte SK7/1114
    8.Heibos9/1211
    9.Antonia B8/1111x
    10.Olympic Essen8/1210
    11.sGravenw.-Schilde B8/1110
    12.Exc.Essen7/1110
    13.Westmalle7/119
    14.Brecht8/119x
    15.Berendrecht8/125x
    16.Wechelderzande7/114x
    17.St.Lenaarts B9/123x

    periode 3

    -/-

    1.Achterbroek1/103
    2.Gooreind0/110
    Antonia B0/110
    Putte SK0/100
    Westmalle0/100
    Berendrecht0/100
    Horendonk0/110
    Brecht0/100
    Heibos0/100
    Wildert0/100
    Nieuwmoer0/110
    Wechelderzande0/100
    Olympic Essen0/100
    Exc.Essen0/110
    Oostmalle0/100
    St.Lenaarts B0/100
    17.sGravenw.-Schilde B1/110

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (19/32)

    • Achterbroek*

      13
    • Gooreind*

      18
    • Oostmalle

      20
    • Olympic Essen*

      24
    • Wildert*

      25
    • Putte SK*

      29
    • Westmalle*

      29
    • Berendrecht*

      30
    • Nieuwmoer

      30
    • Horendonk*

      31
    • Heibos

      32
    • Wechelderzande*

      32
    • Antonia B*

      35
    • Exc.Essen**

      35
    • sGravenw.-Schilde B*

      37
    • Brecht

      38
    • St.Lenaarts B

      45

    thuis (10/16)

    • Achterbroek

      2
    • Gooreind**

      5
    • Olympic Essen*

      7
    • Berendrecht*

      11
    • Oostmalle*

      11
    • Horendonk

      12
    • Heibos*

      12
    • Antonia B*

      12
    • Westmalle*

      12
    • sGravenw.-Schilde B**

      12
    • Wildert*

      14
    • Exc.Essen**

      15
    • Nieuwmoer

      16
    • Putte SK*

      16
    • Brecht

      19
    • Wechelderzande*

      19
    • St.Lenaarts B

      25

    uit (10/16)

    • Oostmalle

      9
    • Wildert*

      11
    • Achterbroek**

      11
    • Gooreind

      13
    • Putte SK*

      13
    • Wechelderzande*

      13
    • Nieuwmoer*

      14
    • Olympic Essen*

      17
    • Westmalle*

      17
    • Berendrecht*

      19
    • Brecht*

      19
    • Horendonk**

      19
    • Heibos

      20
    • St.Lenaarts B*

      20
    • Exc.Essen*

      20
    • Antonia B*

      23
    • sGravenw.-Schilde B

      25

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (19/32)

    • Achterbroek*

      58
    • Oostmalle

      51
    • Gooreind*

      48
    • Putte SK*

      44
    • Olympic Essen*

      40
    • Nieuwmoer

      35
    • Westmalle*

      33
    • Wechelderzande*

      33
    • Horendonk*

      32
    • Antonia B*

      31
    • St.Lenaarts B

      30
    • Heibos

      29
    • Wildert*

      28
    • Exc.Essen**

      27
    • Brecht

      25
    • sGravenw.-Schilde B*

      25
    • Berendrecht*

      22

    thuis (10/16)

    • Achterbroek

      40
    • Olympic Essen*

      24
    • Oostmalle*

      24
    • Nieuwmoer

      23
    • Wechelderzande*

      22
    • Gooreind**

      20
    • Horendonk

      20
    • Putte SK*

      19
    • sGravenw.-Schilde B**

      18
    • Antonia B*

      17
    • Heibos*

      17
    • St.Lenaarts B

      16
    • Westmalle*

      15
    • Brecht

      15
    • Wildert*

      14
    • Exc.Essen**

      12
    • Berendrecht*

      11

    uit (10/16)

    • Gooreind

      28
    • Oostmalle

      27
    • Putte SK*

      25
    • Achterbroek**

      18
    • Westmalle*

      18
    • Olympic Essen*

      16
    • Exc.Essen*

      15
    • Antonia B*

      14
    • Wildert*

      14
    • St.Lenaarts B*

      14
    • Horendonk**

      12
    • Heibos

      12
    • Nieuwmoer*

      12
    • Berendrecht*

      11
    • Wechelderzande*

      11
    • Brecht*

      10
    • sGravenw.-Schilde B

      7

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (19/32)

    • Achterbroek*

      22
    • Berendrecht*

      24
    • Wildert*

      25
    • Horendonk*

      29
    • Oostmalle

      30
    • Westmalle*

      31
    • Heibos

      31
    • Nieuwmoer

      32
    • Gooreind*

      33
    • Brecht

      33
    • Olympic Essen*

      36
    • Wechelderzande*

      37
    • Exc.Essen**

      37
    • Putte SK*

      39
    • sGravenw.-Schilde B*

      42
    • Antonia B*

      51
    • St.Lenaarts B

      59

    thuis (10/16)

    • Achterbroek

      7
    • Berendrecht*

      9
    • Gooreind**

      10
    • Horendonk

      10
    • Antonia B*

      13
    • Exc.Essen**

      13
    • Oostmalle*

      13
    • Westmalle*

      14
    • Wildert*

      14
    • Olympic Essen*

      14
    • Heibos*

      16
    • sGravenw.-Schilde B**

      17
    • Brecht

      18
    • Nieuwmoer

      18
    • Putte SK*

      22
    • Wechelderzande*

      25
    • St.Lenaarts B

      31

    uit (10/16)

    • Wildert*

      11
    • Wechelderzande*

      12
    • Nieuwmoer*

      14
    • Achterbroek**

      15
    • Berendrecht*

      15
    • Brecht*

      15
    • Heibos

      15
    • Putte SK*

      17
    • Westmalle*

      17
    • Oostmalle

      17
    • Horendonk**

      19
    • Olympic Essen*

      22
    • Gooreind

      23
    • Exc.Essen*

      24
    • sGravenw.-Schilde B

      25
    • St.Lenaarts B*

      28
    • Antonia B*

      38

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Achterbroek

      13
    • Gooreind

      11
    • Oostmalle

      11
    • Wildert

      9
    • Olympic Essen

      9
    • Putte SK

      7
    • Berendrecht

      7
    • Heibos

      7
    • Nieuwmoer

      7
    • Westmalle

      6
    • Horendonk

      6
    • Wechelderzande

      6
    • Antonia B

      4
    • Brecht

      4
    • sGravenw.-Schilde B

      4
    • Exc.Essen

      3
    • St.Lenaarts B

      3

    gelijk

    • Antonia B

      7
    • Westmalle

      7
    • Brecht

      7
    • Exc.Essen

      7
    • Nieuwmoer

      6
    • Horendonk

      5
    • sGravenw.-Schilde B

      5
    • Putte SK

      4
    • Heibos

      4
    • Wechelderzande

      4
    • Oostmalle

      4
    • Gooreind

      3
    • Berendrecht

      3
    • Olympic Essen

      3
    • St.Lenaarts B

      3
    • Achterbroek

      2
    • Wildert

      2

    verloren

    • Achterbroek

      3
    • Gooreind

      4
    • Oostmalle

      4
    • Westmalle

      5
    • Nieuwmoer

      6
    • Olympic Essen

      6
    • Antonia B

      7
    • Putte SK

      7
    • Horendonk

      7
    • Wildert

      7
    • Exc.Essen

      7
    • Berendrecht

      8
    • Brecht

      8
    • Heibos

      8
    • Wechelderzande

      8
    • sGravenw.-Schilde B

      9
    • St.Lenaarts B

      13
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Achterbroek

      11
    • Oostmalle

      8
    • Gooreind

      7
    • Putte SK

      6
    • Wildert

      5
    • Nieuwmoer

      5
    • Olympic Essen

      5
    • Heibos

      4
    • Wechelderzande

      3
    • Horendonk

      3
    • Westmalle

      3
    • Brecht

      2
    • Berendrecht

      2
    • St.Lenaarts B

      2
    • Antonia B

      2
    • sGravenw.-Schilde B

      2
    • Exc.Essen

      2
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Achterbroek

      2
    • Gooreind

      2
    • Oostmalle

      3
    • Horendonk

      3
    • Westmalle

      3
    • Berendrecht

      3
    • Putte SK

      4
    • Wildert

      4
    • Nieuwmoer

      4
    • Olympic Essen

      4
    • Brecht

      4
    • Exc.Essen

      4
    • Heibos

      5
    • Antonia B

      5
    • Wechelderzande

      6
    • sGravenw.-Schilde B

      7
    • St.Lenaarts B

      9
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Berendrecht

      5
    • Gooreind

      4
    • Wildert

      4
    • Olympic Essen

      4
    • Oostmalle

      3
    • Horendonk

      3
    • Westmalle

      3
    • Heibos

      3
    • Wechelderzande

      3
    • Achterbroek

      2
    • Nieuwmoer

      2
    • Brecht

      2
    • Antonia B

      2
    • sGravenw.-Schilde B

      2
    • Putte SK

      1
    • Exc.Essen

      1
    • St.Lenaarts B

      1
    verloren met één
    goal verschil
    • Oostmalle

      1
    • Achterbroek

      1
    • Gooreind

      2
    • Olympic Essen

      2
    • Westmalle

      2
    • Wechelderzande

      2
    • Nieuwmoer

      2
    • Antonia B

      2
    • sGravenw.-Schilde B

      2
    • Wildert

      3
    • Heibos

      3
    • Putte SK

      3
    • Exc.Essen

      3
    • Horendonk

      4
    • Brecht

      4
    • St.Lenaarts B

      4
    • Berendrecht

      5

    de nul vastgehouden

    • Achterbroek

      7
    • Wildert

      7
    • Nieuwmoer

      5
    • Heibos

      5
    • Berendrecht

      5
    • Gooreind

      4
    • Wechelderzande

      4
    • Antonia B

      4
    • Putte SK

      4
    • Horendonk

      4
    • Olympic Essen

      3
    • Westmalle

      3
    • Oostmalle

      2
    • Exc.Essen

      2
    • Brecht

      2
    • St.Lenaarts B

      2
    • sGravenw.-Schilde B

      1

    men niet kon scoren

    • Gooreind

      1
    • Olympic Essen

      1
    • Putte SK

      2
    • Westmalle

      2
    • Oostmalle

      2
    • Achterbroek

      3
    • Horendonk

      3
    • Exc.Essen

      3
    • Wildert

      4
    • Nieuwmoer

      4
    • sGravenw.-Schilde B

      4
    • Heibos

      5
    • Antonia B

      5
    • Berendrecht

      6
    • Wechelderzande

      6
    • St.Lenaarts B

      6
    • Brecht

      7

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Achterbroek

      7
    • Wildert

      +5
    • Berendrecht

      4
    • Nieuwmoer

      4
    • Gooreind

      4
    • Wechelderzande

      3
    • Horendonk

      3
    • Oostmalle

      3
    • Putte SK

      +3
    • Olympic Essen

      3
    • Westmalle

      2
    • Heibos

      2
    • Antonia B

      +1
    • sGravenw.-Schilde B

      1
    • Brecht

      +1
    • Exc.Essen

      1
    • St.Lenaarts B

      1

    zonder nederlaag

    • Achterbroek

      10
    • Wechelderzande

      8
    • Berendrecht

      6
    • Nieuwmoer

      6
    • Westmalle

      6
    • Wildert

      +5
    • Gooreind

      5
    • Horendonk

      5
    • Oostmalle

      5
    • Heibos

      4
    • Antonia B

      +4
    • sGravenw.-Schilde B

      4
    • Putte SK

      +3
    • Olympic Essen

      3
    • Brecht

      3
    • Exc.Essen

      3
    • St.Lenaarts B

      1
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen