www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 29/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale A

    zaterdag 28/04/2018

    20:00

    St.Lenaarts B

    -Horendonk2-1

    zondag 29/04/2018

    15:00

    Wildert

    -Antonia B4 -0
    .

    Olympic Essen

    -sGravenw.-Schilde B4 -1
    .

    Nieuwmoer

    -Heibos1-0
    .Exc.Essen-

    Berendrecht

    1 -3
    .Gooreind-

    Wechelderzande

    0 -4
    .

    Achterbroek

    -Oostmalle8 -0
    .Westmalle-Putte SK1-1
    Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
    over een totaal van 250 opeenvolgende dagen.
    De openingswedstrijden waren op woensdag 23/08/2017,
    de laatste wedstrijden op zondag 29/04/2018.

    vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 250 keer)
    de rangschikking berekend.
    Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
    het eerste en laatste stond.

    32/32

    Achterbroek732400
    2.Olympic Essen5970
    3.Oostmalle5810
    4.Westmalle5410
    5.Gooreind5110
    6.Wildert5000
    7.Putte SK4807
    8.Brecht4800
    9.Berendrecht4700
    10.Nieuwmoer4400
    11.Wechelderzande4300
    12.Horendonk3607
    13.Heibos3400
    14.Antonia B31015
    15.Exc.Essen30072
    16.sGravenw.-Schilde B2700
    17.St.Lenaarts B230149

    het aantal dagen op de eerste plaats

    en het aantal dagen op de laatste plaats

    periode 1

    -/-

    Achterbroek11/1127
    2.Gooreind10/1024
    3.Olympic Essen10/1022
    4.Berendrecht10/1021
    5.Oostmalle11/1121
    6.Wechelderzande11/1118
    7.Westmalle11/1117
    8.Heibos10/1015
    9.Putte SK11/1112
    10.Wildert10/1011
    11.Brecht11/1111
    12.Nieuwmoer10/1011
    13.St.Lenaarts B10/1010
    14.Antonia B10/1010
    15.sGravenw.-Schilde B10/109
    16.Horendonk10/108
    17.Exc.Essen10/108

    periode 2

    -/-

    Putte SK11/1127
    2.Wildert12/1226
    3.Achterbroek11/1125
    4.Horendonk11/1122
    5.Oostmalle11/1121
    6.Olympic Essen12/1220
    7.Gooreind11/1120
    8.Westmalle11/1119
    9.Nieuwmoer11/1119
    10.Brecht11/1119
    11.Exc.Essen11/1114
    12.Antonia B11/1114
    13.sGravenw.-Schilde B11/1113
    14.Heibos12/1212
    15.Berendrecht12/129
    16.Wechelderzande11/114
    17.St.Lenaarts B12/124

    periode 3

    -/-

    Achterbroek10/1025
    2.Wechelderzande10/1023
    3.Brecht10/1022
    4.Westmalle10/1022
    5.Olympic Essen10/1021
    6.Berendrecht10/1021
    7.Oostmalle10/1020
    8.Nieuwmoer11/1117
    9.Wildert10/1015
    10.Putte SK10/1012
    11.St.Lenaarts B10/1011
    12.Gooreind11/1111
    13.Exc.Essen11/1110
    14.Horendonk11/119
    15.Heibos10/109
    16.Antonia B11/119
    17.sGravenw.-Schilde B11/117

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (32/32)

    • Achterbroek

      23
    • Olympic Essen

      37
    • Oostmalle

      38
    • Westmalle

      42
    • Gooreind

      45
    • Wildert

      46
    • Putte SK

      48
    • Brecht

      48
    • Berendrecht

      49
    • Nieuwmoer

      52
    • Wechelderzande

      53
    • Horendonk

      60
    • Heibos

      62
    • Antonia B

      65
    • Exc.Essen

      66
    • sGravenw.-Schilde B

      69
    • St.Lenaarts B

      73

    thuis (16/16)

    • Achterbroek

      4
    • Olympic Essen

      13
    • Gooreind

      17
    • Westmalle

      18
    • Berendrecht

      19
    • Oostmalle

      20
    • Nieuwmoer

      25
    • Antonia B

      26
    • Horendonk

      26
    • Wildert

      26
    • Brecht

      26
    • Putte SK

      27
    • Heibos

      28
    • sGravenw.-Schilde B

      29
    • Wechelderzande

      31
    • Exc.Essen

      35
    • St.Lenaarts B

      35

    uit (16/16)

    • Oostmalle

      18
    • Achterbroek

      19
    • Wildert

      20
    • Putte SK

      21
    • Brecht

      22
    • Wechelderzande

      22
    • Olympic Essen

      24
    • Westmalle

      24
    • Nieuwmoer

      27
    • Gooreind

      28
    • Berendrecht

      30
    • Exc.Essen

      31
    • Horendonk

      34
    • Heibos

      34
    • St.Lenaarts B

      38
    • Antonia B

      39
    • sGravenw.-Schilde B

      40

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (32/32)

    • Achterbroek

      104
    • Olympic Essen

      77
    • Oostmalle

      75
    • Gooreind

      71
    • Putte SK

      68
    • Westmalle

      60
    • Wechelderzande

      58
    • Antonia B

      54
    • Nieuwmoer

      54
    • Horendonk

      52
    • Brecht

      52
    • Berendrecht

      49
    • Heibos

      49
    • St.Lenaarts B

      49
    • Wildert

      47
    • Exc.Essen

      47
    • sGravenw.-Schilde B

      47

    thuis (16/16)

    • Achterbroek

      66
    • Olympic Essen

      44
    • Oostmalle

      39
    • Gooreind

      37
    • Wechelderzande

      37
    • Nieuwmoer

      32
    • Putte SK

      30
    • Westmalle

      30
    • sGravenw.-Schilde B

      30
    • Antonia B

      29
    • Horendonk

      28
    • Heibos

      27
    • Berendrecht

      26
    • Brecht

      25
    • St.Lenaarts B

      25
    • Exc.Essen

      24
    • Wildert

      23

    uit (16/16)

    • Achterbroek

      38
    • Putte SK

      38
    • Oostmalle

      36
    • Gooreind

      34
    • Olympic Essen

      33
    • Westmalle

      30
    • Brecht

      27
    • Antonia B

      25
    • Horendonk

      24
    • Wildert

      24
    • St.Lenaarts B

      24
    • Berendrecht

      23
    • Exc.Essen

      23
    • Heibos

      22
    • Nieuwmoer

      22
    • Wechelderzande

      21
    • sGravenw.-Schilde B

      17

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (32/32)

    • Achterbroek

      40
    • Berendrecht

      45
    • Wildert

      46
    • Westmalle

      47
    • Brecht

      48
    • Nieuwmoer

      54
    • Olympic Essen

      54
    • Oostmalle

      54
    • Horendonk

      58
    • Gooreind

      60
    • Wechelderzande

      60
    • Exc.Essen

      61
    • Heibos

      63
    • Putte SK

      64
    • sGravenw.-Schilde B

      80
    • Antonia B

      85
    • St.Lenaarts B

      94

    thuis (16/16)

    • Achterbroek

      11
    • Berendrecht

      19
    • Horendonk

      22
    • Wildert

      22
    • Olympic Essen

      22
    • Oostmalle

      22
    • Gooreind

      23
    • Westmalle

      23
    • Brecht

      25
    • Antonia B

      27
    • Nieuwmoer

      27
    • Exc.Essen

      31
    • Heibos

      33
    • sGravenw.-Schilde B

      35
    • Putte SK

      36
    • Wechelderzande

      41
    • St.Lenaarts B

      42

    uit (16/16)

    • Wechelderzande

      19
    • Brecht

      23
    • Westmalle

      24
    • Wildert

      24
    • Berendrecht

      26
    • Nieuwmoer

      27
    • Putte SK

      28
    • Achterbroek

      29
    • Heibos

      30
    • Exc.Essen

      30
    • Olympic Essen

      32
    • Oostmalle

      32
    • Horendonk

      36
    • Gooreind

      37
    • sGravenw.-Schilde B

      45
    • St.Lenaarts B

      52
    • Antonia B

      58

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Achterbroek

      23
    • Olympic Essen

      18
    • Oostmalle

      18
    • Wildert

      15
    • Gooreind

      14
    • Putte SK

      14
    • Westmalle

      14
    • Berendrecht

      14
    • Brecht

      13
    • Wechelderzande

      13
    • Nieuwmoer

      12
    • Horendonk

      9
    • Heibos

      9
    • Antonia B

      7
    • sGravenw.-Schilde B

      7
    • Exc.Essen

      6
    • St.Lenaarts B

      6

    gelijk

    • Westmalle

      12
    • Exc.Essen

      12
    • Antonia B

      10
    • Gooreind

      9
    • Horendonk

      9
    • Brecht

      9
    • Nieuwmoer

      8
    • Heibos

      7
    • Putte SK

      6
    • sGravenw.-Schilde B

      6
    • Berendrecht

      5
    • Wildert

      5
    • Olympic Essen

      5
    • St.Lenaarts B

      5
    • Achterbroek

      4
    • Wechelderzande

      4
    • Oostmalle

      4

    verloren

    • Achterbroek

      5
    • Westmalle

      6
    • Gooreind

      9
    • Olympic Essen

      9
    • Brecht

      10
    • Oostmalle

      10
    • Putte SK

      12
    • Wildert

      12
    • Nieuwmoer

      12
    • Berendrecht

      13
    • Horendonk

      14
    • Exc.Essen

      14
    • Antonia B

      15
    • Wechelderzande

      15
    • Heibos

      16
    • sGravenw.-Schilde B

      19
    • St.Lenaarts B

      21
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Achterbroek

      18
    • Oostmalle

      13
    • Olympic Essen

      12
    • Putte SK

      11
    • Gooreind

      10
    • Berendrecht

      8
    • Wechelderzande

      8
    • Nieuwmoer

      7
    • Heibos

      6
    • Wildert

      6
    • Brecht

      5
    • Westmalle

      5
    • sGravenw.-Schilde B

      4
    • Exc.Essen

      4
    • Antonia B

      3
    • St.Lenaarts B

      3
    • Horendonk

      3
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Achterbroek

      3
    • Westmalle

      3
    • Brecht

      4
    • Olympic Essen

      5
    • Oostmalle

      6
    • Gooreind

      6
    • Berendrecht

      6
    • Exc.Essen

      6
    • Horendonk

      6
    • Nieuwmoer

      7
    • Putte SK

      8
    • Wildert

      8
    • Antonia B

      9
    • Wechelderzande

      10
    • Heibos

      12
    • St.Lenaarts B

      13
    • sGravenw.-Schilde B

      14
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Westmalle

      9
    • Wildert

      9
    • Brecht

      8
    • Olympic Essen

      6
    • Berendrecht

      6
    • Horendonk

      6
    • Achterbroek

      5
    • Oostmalle

      5
    • Nieuwmoer

      5
    • Wechelderzande

      5
    • Gooreind

      4
    • Antonia B

      4
    • Putte SK

      3
    • Heibos

      3
    • St.Lenaarts B

      3
    • sGravenw.-Schilde B

      3
    • Exc.Essen

      2
    verloren met één
    goal verschil
    • Achterbroek

      2
    • Westmalle

      3
    • Gooreind

      3
    • Wildert

      4
    • Olympic Essen

      4
    • Oostmalle

      4
    • Putte SK

      4
    • Heibos

      4
    • Nieuwmoer

      5
    • Wechelderzande

      5
    • sGravenw.-Schilde B

      5
    • Brecht

      6
    • Antonia B

      6
    • Berendrecht

      7
    • Horendonk

      8
    • St.Lenaarts B

      8
    • Exc.Essen

      8

    de nul vastgehouden

    • Achterbroek

      13
    • Wildert

      11
    • Berendrecht

      9
    • Wechelderzande

      8
    • Putte SK

      7
    • Nieuwmoer

      7
    • Gooreind

      6
    • Olympic Essen

      6
    • Heibos

      6
    • Westmalle

      5
    • Oostmalle

      5
    • Exc.Essen

      5
    • Brecht

      4
    • Antonia B

      4
    • Horendonk

      4
    • St.Lenaarts B

      3
    • sGravenw.-Schilde B

      2

    men niet kon scoren

    • Olympic Essen

      1
    • Westmalle

      2
    • Achterbroek

      3
    • Putte SK

      4
    • Horendonk

      4
    • Gooreind

      5
    • Exc.Essen

      5
    • Oostmalle

      6
    • St.Lenaarts B

      6
    • Wildert

      7
    • Brecht

      8
    • Antonia B

      8
    • sGravenw.-Schilde B

      8
    • Berendrecht

      9
    • Wechelderzande

      9
    • Nieuwmoer

      9
    • Heibos

      11

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Achterbroek

      7
    • Olympic Essen

      6
    • Putte SK

      5
    • Wildert

      5
    • Oostmalle

      5
    • Brecht

      4
    • Wechelderzande

      4
    • Berendrecht

      4
    • Nieuwmoer

      4
    • Gooreind

      4
    • Westmalle

      3
    • Horendonk

      3
    • Heibos

      2
    • Exc.Essen

      2
    • Antonia B

      1
    • sGravenw.-Schilde B

      1
    • St.Lenaarts B

      1

    zonder nederlaag

    • Westmalle

      13
    • Achterbroek

      10
    • Brecht

      9
    • Wechelderzande

      8
    • Olympic Essen

      6
    • Berendrecht

      6
    • Nieuwmoer

      6
    • Putte SK

      5
    • Wildert

      5
    • Oostmalle

      5
    • Gooreind

      5
    • Horendonk

      5
    • Heibos

      4
    • Exc.Essen

      4
    • Antonia B

      4
    • sGravenw.-Schilde B

      4
    • St.Lenaarts B

      3

    verzameld uit alle reeksen