www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 16/08/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 31/08/2019

19:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts-
.Helson Helchteren-Linden-
.Houtvenne-Termien-
.Pelt-KVK Beringen-
.Witgoor-Wellen-
20:00City Pirates-Turnhout-
.Betekom-Heur-Tongeren-

zondag 01/09/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-Lyra-Lierse-

0/30

1.City Pirates0Antw
Turnhout0Antw
Heur-Tongeren0Limb
Houtvenne0Antw
Lyra-Lierse0Antw
St.Lenaarts0Antw
Betekom0Brab
Zwarte Leeuw0Antw
Termien0Limb
Wellen0Limb
Helson Helchteren0Limb
Pelt0Limb
Bilzen-Waltwilder0Limb
Witgoor0Antw
Linden0Brab
KVK Beringen0Limb

Nationaal : 3de Nationale B --> Termien

periode 1

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Houtvenne

1.Za-31/08/1919:30Houtvenne-

Termien

-.
2.Zo-08/09/1915:00Lyra-Lierse-Houtvenne -.
3.Za-14/09/1919:30Houtvenne-Turnhout -.
4.Zo-22/09/1915:00Bilzen-Waltwilder-Houtvenne -.
5.Za-28/09/1920:00City Pirates-Houtvenne -.
6.Zo-06/10/1900:00Houtvenne-Helson Helchteren -.
7.Zo-13/10/1900:00Zwarte Leeuw-Houtvenne -.
8.Zo-20/10/1900:00Houtvenne-Betekom -.
9.Zo-27/10/1900:00Pelt-Houtvenne -.
10.Zo-03/11/1900:00Houtvenne-Witgoor -.
11.Zo-10/11/1900:00Wellen-Houtvenne -.
12.Zo-17/11/1900:00Houtvenne-KVK Beringen -.
13.Zo-24/11/1900:00Heur-Tongeren-Houtvenne -.
14.Zo-01/12/1900:00Houtvenne-St.Lenaarts -.
15.Zo-08/12/1900:00Linden-Houtvenne -.
16.Zo-15/12/1900:00

Termien

-Houtvenne -.
17.Zo-05/01/2000:00Houtvenne-Lyra-Lierse -.
18.Zo-12/01/2000:00Turnhout-Houtvenne -.
19.Zo-19/01/2000:00Houtvenne-Bilzen-Waltwilder -.
20.Zo-02/02/2000:00Houtvenne-City Pirates -.
21.Zo-09/02/2000:00Helson Helchteren-Houtvenne -.
22.Zo-16/02/2000:00Houtvenne-Zwarte Leeuw -.
23.Zo-23/02/2000:00Betekom-Houtvenne -.
24.Zo-08/03/2000:00Houtvenne-Pelt -.
25.Zo-15/03/2000:00Witgoor-Houtvenne -.
26.Zo-22/03/2000:00Houtvenne-Wellen -.
27.Zo-29/03/2000:00KVK Beringen-Houtvenne -.
28.Zo-05/04/2000:00Houtvenne-Heur-Tongeren -.
29.Zo-19/04/2000:00St.Lenaarts-Houtvenne -.
30.Zo-26/04/2000:00Houtvenne-Linden -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Termien

1.Za-31/08/1919:30Houtvenne-

Termien

-.
2.Vr-06/09/1920:30

Termien

-Helson Helchteren -.
3.Za-14/09/1919:30Zwarte Leeuw-

Termien

-.
4.Zo-22/09/1915:00

Termien

-Betekom -.
5.Za-28/09/1919:30Pelt-

Termien

-.
6.Zo-06/10/1900:00

Termien

-Witgoor -.
7.Zo-13/10/1900:00Wellen-

Termien

-.
8.Zo-20/10/1900:00

Termien

-KVK Beringen -.
9.Zo-27/10/1900:00Heur-Tongeren-

Termien

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Termien

-St.Lenaarts -.
11.Zo-10/11/1900:00Linden-

Termien

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Termien

-City Pirates -.
13.Zo-24/11/1900:00

Termien

-Lyra-Lierse -.
14.Zo-01/12/1900:00Turnhout-

Termien

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Termien

-Bilzen-Waltwilder -.
16.Zo-15/12/1900:00

Termien

-Houtvenne -.
17.Zo-05/01/2000:00Helson Helchteren-

Termien

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Termien

-Zwarte Leeuw -.
19.Zo-19/01/2000:00Betekom-

Termien

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Termien

-Pelt -.
21.Zo-09/02/2000:00Witgoor-

Termien

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Termien

-Wellen -.
23.Zo-23/02/2000:00KVK Beringen-

Termien

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Termien

-Heur-Tongeren -.
25.Zo-15/03/2000:00St.Lenaarts-

Termien

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Termien

-Linden -.
27.Zo-29/03/2000:00City Pirates-

Termien

-.
28.Zo-05/04/2000:00Lyra-Lierse-

Termien

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Termien

-Turnhout -.
30.Zo-26/04/2000:00Bilzen-Waltwilder-

Termien

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

alle wedstrijden (0/30)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

uitwedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00