www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/09/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 4de Provinciale B

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Mortsel OG B-

    Emblem

    3 -4
    .Ternesse B-

    Tub.Borgerhout

    2 -5
    .sGravenw.-Schilde B-Schoten1-1
    20:00

    Olympic Pirates D-B

    -Alberta Schilde7 -1

    zondag 23/09/2018

    15:00

    City Pirates B

    -Brothers United5 -1
    .

    Oelegem

    -Antwerpen Noord7 -4
    .Ranst B-

    Kessel United

    1 -5
    .

    Maccabi

    -K Boechoutse VV3 -1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30Ternesse B-Oelegem-
    .K Boechoutse VV-Mortsel OG B-

    zondag 30/09/2018

    15:00Tub.Borgerhout-Alberta Schilde-
    .Kessel United-sGravenw.-Schilde B-
    .Antwerpen Noord-Ranst B-
    .Brothers United-Olympic Pirates D-B-
    .Hove Sp.-City Pirates B-
    .Schoten-Maccabi-

    6/32

    1.Kessel United1310
    2.Emblem*107
    3.Schoten*107
    4.Alberta Schilde*107
    5.K Boechoutse VV93
    6.Ranst B93
    7.City Pirates B*96
    8.Olympic Pirates D-B*85
    9.Tub.Borgerhout*87
    10.Maccabi74
    11.Oelegem**77
    12.sGravenw.-Schilde B*77
    13.Mortsel OG B77
    14.Hove Sp.**66
    15.Antwerpen Noord*33
    16.Brothers United**11
    17.Ternesse B00
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    periode 1

    -/-

    1.Kessel United6/1014
    2.Emblem5/1011
    3.Schoten5/1011
    4.Alberta Schilde5/1011
    5.K Boechoutse VV6/1010
    6.City Pirates B5/1010
    7.Ranst B6/119
    8.Olympic Pirates D-B5/109
    9.Tub.Borgerhout5/109
    10.Oelegem4/117
    Maccabi6/117
    12.Hove Sp.4/107
    13.sGravenw.-Schilde B5/117
    14.Mortsel OG B6/117
    15.Antwerpen Noord5/103
    16.Brothers United4/101
    17.Ternesse B6/110

    periode 2

    -/-

    1.Kessel United0/120
    Schoten0/120
    Hove Sp.0/110
    City Pirates B0/110
    Tub.Borgerhout0/110
    Oelegem0/110
    Emblem0/120
    Maccabi0/110
    Alberta Schilde0/110
    Olympic Pirates D-B0/110
    Ranst B0/110
    Brothers United0/110
    Ternesse B0/110
    K Boechoutse VV0/120
    sGravenw.-Schilde B0/110
    Mortsel OG B0/110
    Antwerpen Noord0/120

    periode 3

    -/-

    1.Kessel United0/100
    Schoten0/100
    Hove Sp.0/110
    City Pirates B0/110
    Tub.Borgerhout0/110
    Oelegem0/100
    Emblem0/100
    Maccabi0/100
    Alberta Schilde0/110
    Olympic Pirates D-B0/110
    Ranst B0/100
    Brothers United0/110
    Ternesse B0/100
    K Boechoutse VV0/100
    sGravenw.-Schilde B0/100
    Mortsel OG B0/100
    Antwerpen Noord0/100

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (6/32)

    • Kessel United

      5
    • Schoten*

      5
    • Emblem*

      5
    • Alberta Schilde*

      5
    • Oelegem**

      5
    • Hove Sp.**

      6
    • City Pirates B*

      6
    • Tub.Borgerhout*

      7
    • Olympic Pirates D-B*

      7
    • sGravenw.-Schilde B*

      8
    • Ranst B

      9
    • K Boechoutse VV

      9
    • Maccabi

      11
    • Mortsel OG B

      11
    • Brothers United**

      11
    • Antwerpen Noord*

      12
    • Ternesse B

      18

    thuis (3/16)

    • Schoten*

      0
    • Oelegem*

      0
    • Alberta Schilde

      2
    • City Pirates B*

      2
    • Ranst B

      3
    • K Boechoutse VV

      3
    • Olympic Pirates D-B*

      3
    • Brothers United**

      3
    • Kessel United

      5
    • Emblem*

      5
    • Hove Sp.

      6
    • Maccabi

      6
    • Antwerpen Noord

      6
    • Tub.Borgerhout

      7
    • sGravenw.-Schilde B

      8
    • Mortsel OG B

      8
    • Ternesse B

      9

    uit (3/16)

    • Kessel United

      0
    • Emblem

      0
    • Tub.Borgerhout*

      0
    • sGravenw.-Schilde B*

      0
    • Hove Sp.**

      0
    • Mortsel OG B

      3
    • Alberta Schilde*

      3
    • City Pirates B

      4
    • Olympic Pirates D-B

      4
    • Schoten

      5
    • Maccabi

      5
    • Oelegem*

      5
    • Ranst B

      6
    • K Boechoutse VV

      6
    • Antwerpen Noord*

      6
    • Brothers United

      8
    • Ternesse B

      9

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (6/32)

    • Kessel United

      19
    • Emblem*

      18
    • Antwerpen Noord*

      17
    • Oelegem**

      13
    • Maccabi

      13
    • Ternesse B

      13
    • Schoten*

      12
    • Olympic Pirates D-B*

      12
    • Ranst B

      12
    • K Boechoutse VV

      12
    • Mortsel OG B

      12
    • Alberta Schilde*

      11
    • City Pirates B*

      10
    • sGravenw.-Schilde B*

      10
    • Hove Sp.**

      9
    • Tub.Borgerhout*

      9
    • Brothers United**

      4

    thuis (3/16)

    • Antwerpen Noord

      12
    • Oelegem*

      11
    • Schoten*

      7
    • Hove Sp.

      7
    • Alberta Schilde

      7
    • Olympic Pirates D-B*

      7
    • Ranst B

      7
    • K Boechoutse VV

      7
    • City Pirates B*

      6
    • Mortsel OG B

      6
    • Maccabi

      5
    • Kessel United

      4
    • Emblem*

      4
    • Ternesse B

      4
    • sGravenw.-Schilde B

      4
    • Tub.Borgerhout

      1
    • Brothers United**

      1

    uit (3/16)

    • Kessel United

      15
    • Emblem

      14
    • Ternesse B

      9
    • Tub.Borgerhout*

      8
    • Maccabi

      8
    • sGravenw.-Schilde B*

      6
    • Mortsel OG B

      6
    • Schoten

      5
    • Olympic Pirates D-B

      5
    • Ranst B

      5
    • K Boechoutse VV

      5
    • Antwerpen Noord*

      5
    • City Pirates B

      4
    • Alberta Schilde*

      4
    • Brothers United

      3
    • Hove Sp.**

      2
    • Oelegem*

      2

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (6/32)

    • City Pirates B*

      5
    • Olympic Pirates D-B*

      6
    • Kessel United

      7
    • Tub.Borgerhout*

      7
    • Schoten*

      8
    • Hove Sp.**

      8
    • Oelegem**

      10
    • Emblem*

      10
    • Maccabi

      10
    • sGravenw.-Schilde B*

      10
    • K Boechoutse VV

      12
    • Alberta Schilde*

      13
    • Mortsel OG B

      13
    • Ranst B

      15
    • Brothers United**

      18
    • Antwerpen Noord*

      22
    • Ternesse B

      32

    thuis (3/16)

    • Schoten*

      2
    • City Pirates B*

      2
    • Olympic Pirates D-B*

      2
    • Tub.Borgerhout

      4
    • Alberta Schilde

      4
    • Kessel United

      5
    • Oelegem*

      5
    • Emblem*

      5
    • Ranst B

      5
    • K Boechoutse VV

      5
    • Maccabi

      6
    • Brothers United**

      6
    • Hove Sp.

      8
    • Mortsel OG B

      8
    • sGravenw.-Schilde B

      9
    • Antwerpen Noord

      13
    • Ternesse B

      17

    uit (3/16)

    • Hove Sp.**

      0
    • sGravenw.-Schilde B*

      1
    • Kessel United

      2
    • City Pirates B

      3
    • Tub.Borgerhout*

      3
    • Maccabi

      4
    • Olympic Pirates D-B

      4
    • Oelegem*

      5
    • Emblem

      5
    • Mortsel OG B

      5
    • Schoten

      6
    • K Boechoutse VV

      7
    • Alberta Schilde*

      9
    • Antwerpen Noord*

      9
    • Ranst B

      10
    • Brothers United

      12
    • Ternesse B

      15

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Kessel United

      4
    • Schoten

      3
    • Emblem

      3
    • Alberta Schilde

      3
    • Ranst B

      3
    • K Boechoutse VV

      3
    • Hove Sp.

      2
    • City Pirates B

      2
    • Tub.Borgerhout

      2
    • Oelegem

      2
    • Maccabi

      2
    • Olympic Pirates D-B

      2
    • sGravenw.-Schilde B

      2
    • Mortsel OG B

      2
    • Antwerpen Noord

      1
    • Brothers United

      0
    • Ternesse B

      0

    gelijk

    • City Pirates B

      3
    • Tub.Borgerhout

      2
    • Olympic Pirates D-B

      2
    • Kessel United

      1
    • Schoten

      1
    • Oelegem

      1
    • Emblem

      1
    • Maccabi

      1
    • Alberta Schilde

      1
    • Brothers United

      1
    • sGravenw.-Schilde B

      1
    • Mortsel OG B

      1
    • Hove Sp.

      0
    • Ranst B

      0
    • Ternesse B

      0
    • K Boechoutse VV

      0
    • Antwerpen Noord

      0

    verloren

    • City Pirates B

      0
    • Kessel United

      1
    • Schoten

      1
    • Tub.Borgerhout

      1
    • Oelegem

      1
    • Emblem

      1
    • Alberta Schilde

      1
    • Olympic Pirates D-B

      1
    • Hove Sp.

      2
    • sGravenw.-Schilde B

      2
    • Maccabi

      3
    • Ranst B

      3
    • Brothers United

      3
    • K Boechoutse VV

      3
    • Mortsel OG B

      3
    • Antwerpen Noord

      4
    • Ternesse B

      6
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Kessel United

      3
    • Schoten

      3
    • Tub.Borgerhout

      2
    • K Boechoutse VV

      2
    • Maccabi

      2
    • Hove Sp.

      2
    • Oelegem

      2
    • Emblem

      2
    • sGravenw.-Schilde B

      2
    • City Pirates B

      1
    • Olympic Pirates D-B

      1
    • Ranst B

      1
    • Alberta Schilde

      1
    • Mortsel OG B

      1
    • Antwerpen Noord

      1
    • Brothers United

      0
    • Ternesse B

      0
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Emblem

      0
    • City Pirates B

      0
    • Olympic Pirates D-B

      0
    • Kessel United

      1
    • Schoten

      1
    • Tub.Borgerhout

      1
    • Maccabi

      1
    • Oelegem

      1
    • sGravenw.-Schilde B

      1
    • Alberta Schilde

      1
    • Mortsel OG B

      1
    • K Boechoutse VV

      2
    • Hove Sp.

      2
    • Antwerpen Noord

      2
    • Ranst B

      3
    • Brothers United

      3
    • Ternesse B

      6
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Alberta Schilde

      2
    • Ranst B

      2
    • Emblem

      1
    • City Pirates B

      1
    • Olympic Pirates D-B

      1
    • Kessel United

      1
    • Mortsel OG B

      1
    • K Boechoutse VV

      1
    • Schoten

      0
    • Tub.Borgerhout

      0
    • Maccabi

      0
    • Oelegem

      0
    • sGravenw.-Schilde B

      0
    • Hove Sp.

      0
    • Antwerpen Noord

      0
    • Brothers United

      0
    • Ternesse B

      0
    verloren met één
    goal verschil
    • Alberta Schilde

      0
    • Ranst B

      0
    • City Pirates B

      0
    • Kessel United

      0
    • Schoten

      0
    • Tub.Borgerhout

      0
    • Oelegem

      0
    • Hove Sp.

      0
    • Brothers United

      0
    • Ternesse B

      0
    • Emblem

      1
    • Olympic Pirates D-B

      1
    • K Boechoutse VV

      1
    • sGravenw.-Schilde B

      1
    • Mortsel OG B

      2
    • Maccabi

      2
    • Antwerpen Noord

      2

    de nul vastgehouden

    • Ranst B

      2
    • City Pirates B

      1
    • Kessel United

      1
    • Schoten

      1
    • Tub.Borgerhout

      1
    • Hove Sp.

      1
    • sGravenw.-Schilde B

      1
    • Mortsel OG B

      1
    • Alberta Schilde

      0
    • Oelegem

      0
    • Brothers United

      0
    • Ternesse B

      0
    • Emblem

      0
    • Olympic Pirates D-B

      0
    • K Boechoutse VV

      0
    • Maccabi

      0
    • Antwerpen Noord

      0

    men niet kon scoren

    • Kessel United

      0
    • Schoten

      0
    • Hove Sp.

      0
    • sGravenw.-Schilde B

      0
    • Mortsel OG B

      0
    • Alberta Schilde

      0
    • Oelegem

      0
    • Ternesse B

      0
    • Emblem

      0
    • Antwerpen Noord

      0
    • Ranst B

      1
    • City Pirates B

      1
    • Brothers United

      1
    • Olympic Pirates D-B

      1
    • Maccabi

      1
    • Tub.Borgerhout

      2
    • K Boechoutse VV

      2

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Kessel United

      3
    • Alberta Schilde

      3
    • K Boechoutse VV

      3
    • Schoten

      2
    • Hove Sp.

      2
    • Ranst B

      2
    • City Pirates B

      +1
    • Tub.Borgerhout

      +1
    • Oelegem

      +1
    • Emblem

      +1
    • Olympic Pirates D-B

      +1
    • Mortsel OG B

      1
    • Maccabi

      +1
    • sGravenw.-Schilde B

      1
    • Antwerpen Noord

      1
    • Brothers United

      0
    • Ternesse B

      0

    zonder nederlaag

    • Kessel United

      +5
    • City Pirates B

      +5
    • Alberta Schilde

      4
    • K Boechoutse VV

      3
    • Tub.Borgerhout

      +3
    • Oelegem

      +3
    • Emblem

      +3
    • Olympic Pirates D-B

      +3
    • Mortsel OG B

      3
    • Schoten

      +2
    • Hove Sp.

      2
    • Ranst B

      2
    • Maccabi

      +2
    • sGravenw.-Schilde B

      +2
    • Antwerpen Noord

      1
    • Brothers United

      1
    • Ternesse B

      0
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen