www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/05/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 2de PROVINCIALE <-- OOST-VLAANDEREN

seizoensresumé:

2de Provinciale A (25/25)

  • 1.

    Drongen*

    54,17

  • 2.

    Sleidinge

    48

  • 3.

    Zomergem

    45

  • 4.

    St.Laureins

    44

  • 5.

    Meetjesland

    42

  • 6.

    Merendree

    41

  • 7.

    Maldegem

    40

  • 8.

    Lovendegem

    37

  • 9.

    Kleit

    37

  • 10.

    Assenede*

    33,33

  • 11.

    Bellem

    33

  • 12.

    Evergem Center*

    32,29

  • 13.

    Belzele

    28

  • 14.

    Lembeke

    20

  • 15.

    DKW Evergem*

    17,71

  • 16.

    Ursel

    11

2de Provinciale B (25/25)

  • 1.

    Munkzwalm A

    65

  • 2.

    Borsbeke

    43

  • 3.

    Sottegem A

    43

  • 4.

    Osta Meerbeke

    42

  • 5.

    SV Geraardsbergen

    41

  • 6.

    Machelen a.Leie

    39

  • 7.

    Burst

    38

  • 8.

    Zeveren

    36

  • 9.

    Poesele

    34

  • 10.

    St.Denderleeuw*

    33,33

  • 11.

    Nokere-Kruishout.A

    28

  • 12.

    Kluisbergen Sp.

    26

  • 13.

    Winnik A

    24

  • 14.

    Nederhasselt

    24

  • 15.

    Windeke A*

    23,96

  • 16.

    Gavere-Asper

    19

2de Provinciale C (25/25)

  • 1.

    Grembergen

    52

  • 2.

    Doorslaar A

    47

  • 3.

    Schoonaarde

    46

  • 4.

    KV.Sint-Gillis

    46

  • 5.

    Vrasene

    45

  • 6.

    YB SK Beveren

    42

  • 7.

    Gijzel-Oosterzele A

    38

  • 8.

    Heikant-Zele

    36

  • 9.

    Sinaai

    32

  • 10.

    Kieldrecht

    31

  • 11.

    Zaffelare A

    31

  • 12.

    Bazel

    30

  • 13.

    Sp.Waasmunster A

    26

  • 14.

    Edeboys*

    21,87

  • 15.

    E.Buggenhout*

    17,71

  • 16.

    TK.Meldert

    12

testwedstrijden - nacompetitie:

Volgorde bijkomende promotie

Rangorde:
1punten
2aantal overwiningen
3doelpuntensaldo
4aantal gemaakte goals
5aantal overwinningen op verplaatsing
6doelpuntensaldo op verplaatsing
7gemaakte goals op verplaatsing
-
wachtlijst:
de ploegen op plaatsen 2, 3, 4 en 5
1Sleidinge(2A.2)48
2Doorslaar A(2C.2)47
3Schoonaarde(2C.3)46
4KV.Sint-Gillis(2C.4)46
5Zomergem(2A.3)45
6Vrasene(2C.5)45

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Munkzwalm A(2B.1)6521+741039+1837
2Drongen(2A.1)54,1616,66+34,3873,966,25+10,4225
3Grembergen(2C.1)5216+35567+1930
4Sleidinge(2A.2)4815+17637+328
5Doorslaar A(2C.2)4714+30616+925
6Schoonaarde(2C.3)4613+23547+1130
7KV.Sint-Gillis(2C.4)4613+12476+824
8Zomergem(2A.3)4514+27588+1731
9Vrasene(2C.5)4513+27586+1326
10St.Laureins(2A.4)4413+17606+830
11Borsbeke(2B.2)4313+10448+723
12Sottegem A(2B.3)4312+24526+319
13YB SK Beveren(2C.6)4213+14484-515
14Meetjesland(2A.5)4212+13454+321
15Osta Meerbeke(2B.4)4211+10394-113
16Merendree(2A.6)4113+23573-222
17SV Geraardsbergen(2B.5)4113+13588+729
18Maldegem(2A.7)4012+10555-123
19Machelen a.Leie(2B.6)3912+4456-222
20Burst(2B.7)3811+10566+327
21Gijzel-Oosterzele A(2C.7)3810+13514+427
22Lovendegem(2A.8)3711+3576+529
23Kleit(2A.9)3710+3475+126
24Heikant-Zele(2C.8)3611+4525+726
25Zeveren(2B.8)3610+2405-321
26Poesele(2B.9)349+23642023
27St.Denderleeuw(2B.10)33,3310,42-9,3851,044,16-10,4223,96
28Assenede(2A.10)33,339,38-7,2936,465,21021,88
29Bellem(2A.11)339-3404-121
30Evergem Center(2A.12)32,298,33-17,7143,752,08-19,7914,58
31Sinaai(2C.9)328-7414-725
32Kieldrecht(2C.10)319-6356+116
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

Volgend seizoen naar 1ste provinciale:

de 3 kampioenen:

Drongen(2A)
Munkzwalm A(2B)
Grembergen(2C)

de 1ste op de wachtlijst:

Sleidinge(2A)

bijkomende stijgers:

interprovinciale doorstoot:
Doorslaar(2C) - 2de wachtlijst
-

bijkomende stijgers:

impact fusietabel:
voorlopig geen
-
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


Ovl: faillissement

Antw: herstart in P1

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: aanpassing naam

Antw: verdwijnen

Antw: fusie

Antw: fusiegesprekken

Antw:fusie

Antw: verdwijnt

Brab: fusiegeruchten

Brab: fusie

Brab: nieuwe B-ploeg

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Limb: verdwijnen

Limb: gerucht

Limb: nieuwe B-ploeg

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnen

Ovl: gerucht

Ovl: herstart

Ovl: herstart

Ovl: nieuwe club

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploeg

Wvl: herstart

Wvl: fusie

Wvl: fusie

Wvl: onzekere toekomst

Wvl: verdwijnen

Wvl: nieuwe B-ploegen

Lokeren(1B)

Vosselaar(Nat-2B)

Duffel(Nat-2B)

KFC Lille(P1) en VC Poederlee(P3C)

SK Wilrijk-JAS(P2A/P4B)

Borsbeek(P3A) en FC Turnhout B(P3C)

Rochus Deurne(P2B) en Olympic Pirates Deurne(P3A/P4B)

Mariekerke(P2A) en KSK Sint-Amands(P4B)

Mariekerke(P2A) en Branst(P3B)

Molenking(P4E)

Rotselaar(P2A/P3B) en Rapide Wezemaal(P2A/P4B)

Brucom Sport (P4F) en SK Leeuw(P2B/P4F)

start volgend seizoen in P4

Thor Hasselt(P2B) en Herkenrode(P4C)

Voorshoven VV(P4B) en Waterloos VV(P4B)

Mechelen a/d Maas B(P3A)

Kanne(P4A) en Jong St.Truiden(P4C)

Uikhoven(P4A)

Kabouters Opglabbeek B

Haaltert(P3D) en Kerksken(P4C)

FC Destelbergen(2A)/VS Destelbergen(4A)

DKW Evergem(P2A) en Ertvelde United(P3A)

KVV Windeke B(P4D)

SK Zandbergen(P3D), Bassevelde(P4A) en Bavegem(P4D)

Gijzegem(P3D)

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen(P3D-AMC)

Excelsior Donk(P3A)

R.R.Breivelde Zottegem

starten volgend seizoen in P4

starten volgend seizoen in P4

start volgend seizoen in P4

VC Wingene(Nat-3A)

Oostduinkerke(P1) en Koksijde(P4A)

Damme(P2A) en Moerkerke(P3B)

Rekkem Sport(P4C)

Nieuwpoort(P2A/P4A) en Veurne B(P4A)

starten volgend seizoen in P4

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

gaf tijdens dit seizoen AMC, en is failliet

wordt KVC Wilrijk

wordt Tor Deurne Pirates, en starten met een A- en een B-ploeg

fusiegesprekken on hold

wordt FCS Mariekerke-Branst

er komt geen fusie

wordt Brucom-Leeuw

KFC Malderen

wordt Juve Hasselt

wordt WAVO(KVV Waterloos-Voorschoven)

zou verdwijnen

zou verdwijnen

wordt KRC Haaltert-Kerksken

wordt ?, start met een A- en een B-ploeg

wordt Evergem 2020

behoudt nog één ploeg in P3

zou verdwijnen.?

start volgend seizoen in P4

start volgend seizoen vrijwillig in P4

SK Sint-Niklaas, Eendr.Houten, De Toekomst Borsbeke en Latem

ESA Bottelare, Voorde-Appelterre , Standaard Denderleeuw en Aalter

KVK Ninove

start volgend seizoen in P4.

wordt KVKO en start met een A- en een B-ploeg.

wordt KFC Damme en start in P3

Rekkem stopt NIET.!!

en mogelijk ook Dottignies B(P3C) en Ledegem B(P4D)

FC Lissewege B, SV Ingelmunster B, Sassport Boezinge B en VV Koekelare B