www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 26/05/2019

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

NATIONAAL --> 3de KLASSE --> DEGRADATIE

seizoensresumé:

3de Nationale A (30/30)

  • 1.

    Merelbeke

    59

  • 2.

    Wetteren

    57

  • 3.

    Zwevezele

    55

  • 4.

    Pepingen-Halle

    51

  • 5.

    Wingene

    49

  • 6.

    Stekene

    47

  • 7.

    Zelzate

    47

  • 8.

    Lebbeke

    44

  • 9.

    Melsele

    41

  • 10.

    Jong Lede

    38

  • 11.

    Wolvertem Merchtem

    35

  • 12.

    Torhout

    34

  • 13.

    Oostkamp

    31

  • 14.

    Wervik

    30

  • 15.

    Kampenhout

    25

  • 16.

    Zaventem

    22

  • periode 1:
    Zwevezele
  • 2:
    Merelbeke
  • 3:
    Zwevezele

3de Nationale B (30/30)

  • 1.

    Tienen

    65

  • 2.

    Houtvenne

    53

  • 3.

    Lyra-Lierse

    52

  • 4.

    St.Lenaarts

    46

  • 5.

    Betekom

    45

  • 6.

    Zwarte Leeuw

    43

  • 7.

    Termien

    43

  • 8.

    Wellen

    42

  • 9.

    Helson Helchteren

    40

  • 10.

    Pelt

    37

  • 11.

    Bornem

    37

  • 12.

    Bilzen-Waltwilder

    35

  • 13.

    Ternesse

    33

  • 14.

    Nijlen

    31

  • 15.

    Leopoldsburg

    30

  • 16.

    RC Mechelen

    27

  • periode 1:
    Tienen
  • 2:
    Tienen
  • 3:
    Lyra-Lierse
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde: de ploegen op plaats 13
(artikel V1557.5)

Zo12/05/201915:00OOSTKAMP - Ternesse2 - 1
De verliezer degradeert al zeker.
-
En voor de winnaar van deze eindronde is het nog bang afwachten.
Als de eindronde met de ploegen uit 1ste- en 2de-nationale gewonnen wordt door een acff-ploeg moeten ze ook degraderen.
die belangrijke eindronde staat ook hier.

finaleronde, vv-acff gemengd (artikel V1552)
= eindronde: 1ste klasse amateurs

met vier deelnemers

vv-2de klasse Ronse
vv-2de klasse Wijgmaal
acff-2de klasse URSL Vise
vv-1ste klasse Oudenaarde (Attentie !!)

1ste speeldag: heen/terug

Zo19/05/201915:00RONSE - Wijgmaal0 - 1
...Oudenaarde - URSL VISE3 - 2
Za25/05/201918:00Wijgmaal - RONSE1 - 2
...URSL VISE - Oudenaarde6 - 1

winnaars 1ste speeldag: heen/terug

Do30/05/201915:00URSL Vise - Ronse -
Zo02/06/201915:00Ronse - URSL Vise -

verliezers 1ste speeldag: heen/terug

Do30/05/201915:00Oudenaarde - Wijgmaal -
Zo02/06/201915:00Wijgmaal - Oudenaarde -

rangschikking:

De ploeg op plaats 1 speelt volgend seizoen in 1ste klasse.
Voor de andere ploegen is het nog mogelijk.
-
vv/acff1 ? (Attentie !!)
vv/acff2 ?
vv/acff3 ?
vv/acff4 ?

Attentie !!

Als de einrondedeelnemer uit de 1ste amateurklasse en de winnaar van deze finaleronde niet uit dezelfde deelorganisatie(vv/acff)
komen dan heeft dat zijn gevolgen in ALLE onderliggende niveaus.
(Nat-2, Nat-3 , P1, P2 en P3)
-
1ste klasse deelnemer is vv en finalerondewinnaar is acff:
-opgaande verschuivingen aan accf kant,
-neergaande verschuivingen aan vv kant
-
1ste klasse deelnemer is acff en finalerondewinnaar is vv:
-opgaande verschuivingen aan vv kant,
-neergaande verschuivingen aan acff kant
-
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens V1532

Volgend seizoen naar provinciale:

Totaal zes vaste dalers

-in elke reeks de ploegen op plaats 14, 15 en 16:
Wervik(Wvl)3A-14
Kampenhout(Brab)3A-15
Zaventem(Brab)3A-16
Nijlen(Antw)3B-14
RC Mechelen(Antw)3B-15
Leopoldsburg(Limb)3B-16

voorlopig al één bijkomende:

Ternesse(Antw)
en twee is ook nog mogelijk

bijkomende dalers:
de mogelijke scenario's

de verliezer van de eindronde degradeert...

als er 3 RECHTSTREEKSE vv degradanten
zijn in 1ste klasse. (artikel V1557.52)

en nog een bijkomende daler

als de 1ste klasse deelnemer aan
de eindronde(2+) vv is,
en als er een acff-ploeg die eindronde(2+) wint.
(artikel V1557.53)
-
Het is dus mogelijk dat de verliezer van de eindronde zelfs degradeert als er geen enkele rechtstreekse daler is.

voor een goed begrip:

eindronde(2+) = eindronde 1ste klasse amateurs.
Die staat (ter info) ook hiernaast uitgewerkt
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


Antw: andere naam

Antw: fusie

? Antw: fusiegeruchten

Antw: fusie

Brab: herstart

Brab: verdwijnt(AMC)

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: onzekere toekomst

Brab: nieuwe ploeg

Limb: fusie

Limb: opgeslokt

Limb: fusie

Limb: herstart

Limb: algemeen forfait

Limb: verdwijnt

? Limb: geen fusie

Ovl: zekere toekomst

Ovl: geen fusie

Ovl: verdwijnt NIET

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: andere naam

Ovl: geen fusie

Ovl: geen doorstart in P4

Ovl:verdwijnt

Ovl: nieuwe ploeg
Beerschot-Wilrijk

Branddonkl(P1) en Retie(P2B)

Herselt(P2B) en Blauberg(P3C)

Kaart(P3A) en Mariaburg(P3A)

Strombeek(P2B)

Wommersom(P3A)

Ternat(P2B) en Wambeek(P2B)

VW Mollem (P3C) en Juve Mollem (momenteel enkel jeugd)

Vilvoorde United(P4D)

Wezembeek-Oppem A en B(P4)

VV Kester-Gooik(P2B) start met B-ploeg

Melo Zonhoven(P1) en Zonhoven VV(P1)

Herk-de-Stad(P1) slokt Donk(P3A) op

Stokkem(P2A) en Heidebloem Dilsen(P4C)

EMBO(P2B)

Ven Maaseik(P3B)

Rosmeer(P3C)

Eendracht Louwel(P3B) en Kabouters Opglabbeek(P3B)

Temse(Nat-2B)

Temse(Nat-2B), Sint-Niklaas(Nat-2B) en Hamme(Nat-2B)

TK.Meldert(P2B)

Robur A(P2C)

Muide B(P4A)

Nevele(P3A)

Robur B(P3E)

Haalter(P3D) en Kerksken(P3D)

Moerbeke-Geraardsbergen(P2B)

Kluisbergen Sp. B(P4B)

Fc Rooigem
start volgend seizoen als Beerschot

wordt KBSK Retie en start in P2

Blauberg zou sowieso verdwijnen ?

wordt Excelsior Mariaburg

start volgend seizoen in P4 als FC Strombeek 1932

geen bijkomende promotie in P4

wordt KFC Wambeek-Ternat en starten met een A en een B ploeg

wordt Soccer Academy Juve MVM

alle spelers gaan naar Vilvoorde City

in P4

wordt Zonhoven United

Herk start met een A en een B ploeg

wordt K.DiStok VV, en start met 2 ploegen

start volgend seizoen in P4

er komt volgend seizoen mogelijk een herstart

?

Temse speelt volgend seizoen in Nat-2B

wordt vanaf volgend seizoen Robur

afgeblazen

i.p.v Rangers Merelbeke(P4D)