www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/10/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Limburg

    1ste Provinciale

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Achel-Vlijtingen2-2
    20:00FC Alken A-

    Zonhoven VV

    0-1
    .

    KVK Beringen

    -Torpedo Hasselt2-0

    zondag 14/10/2018

    14:30

    Herk-de-Stad

    -Mechelen a/d Maas A4-3
    15:00

    Melo Zonhoven

    -Zepperen Brustem1-0
    .Koersel-GS Bree-Beek3-3
    .

    Herkol

    -Park Houthalen4-2
    .Daring Huvo Jeuk-

    Hoepertingen

    1-2

    7/30

    • 1.

      Herk-de-Stad

      18
    • 2.

      Zonhoven VV

      18
    • 3.

      Melo Zonhoven

      15
    • 4.

      Zepperen Brustem

      15
    • 5.

      Torpedo Hasselt

      14
    • 6.

      GS Bree-Beek

      12
    • 7.

      KVK Beringen

      11
    • 8.

      Park Houthalen

      9
    • 9.

      Vlijtingen

      9
    • 10.

      Achel

      8
    • 11.

      Koersel

      7
    • 12.

      Herkol

      7
    • 13.

      FC Alken A

      6
    • 14.

      Mechelen a/d Maas A

      4
    • 15.

      Hoepertingen

      4
    • 16.

      Daring Huvo Jeuk

      3

    2de Provinciale A

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    Meeuwen

    -Stokkem1-0
    .

    Paal-Tervant A

    -Lutlommel3-1
    .

    Reppel

    -Grote Heide3-1
    .

    Stal Sport

    -Hamont 992-1
    19:45

    Standaard Elen

    -Eksel3-2

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Maasland NO

    -Anadol5-1
    .Turkse FC-Racing Peer2-2
    .Lindelhoeven-Gruitrode0-0

    7/30

    • 1.

      Turkse FC

      17
    • 2.

      Meeuwen

      16
    • 3.

      Standaard Elen

      13
    • 4.

      Eksel

      12
    • 5.

      Paal-Tervant A

      12
    • 6.

      Grote Heide

      12
    • 7.

      Stokkem

      12
    • 8.

      Hamont 99

      12
    • 9.

      Reppel

      11
    • 10.

      Maasland NO

      9
    • 11.

      Lutlommel

      9
    • 12.

      Racing Peer

      8
    • 13.

      Stal Sport

      7
    • 14.

      Lindelhoeven

      4
    • 15.

      Anadol

      3
    • 16.

      Gruitrode

      2

    2de Provinciale B

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Kolmont-Schoonbeek-Beverst0-0
    .KVV Hoeselt A-

    Bregel

    0-2
    20:00

    Thor Hasselt

    -Heers2-1

    zondag 14/10/2018

    15:00Bolderberg-

    Munsterbilzen

    2-3
    .EMBO-

    Landen

    0-8
    .

    Biesen

    -Henis2-0
    .Zutendaal A-

    Halen

    0-3
    16:00

    sHerenelderen

    -Gravelo3-1

    7/30

    • 1.

      Schoonbeek-Beverst

      16
    • 2.

      Kolmont

      15
    • 3.

      Landen

      14
    • 4.

      sHerenelderen

      14
    • 5.

      Halen

      13
    • 6.

      Thor Hasselt

      12
    • 7.

      Biesen

      10
    • 8.

      Henis

      9
    • 9.

      Munsterbilzen

      9
    • 10.

      Bregel

      8
    • 11.

      KVV Hoeselt A

      8
    • 12.

      Bolderberg

      8
    • 13.

      Gravelo

      7
    • 14.

      Zutendaal A

      7
    • 15.

      EMBO

      4
    • 16.

      Heers

      1

    3de Provinciale A

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Ham United-

    Exc.Hamont

    1-4
    20:00

    Donk

    -Amandina2-0

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Kattenbos

    -Kadijk3-1
    .Kaulille-

    Gestel

    0-3
    .

    Hechtel

    -Meldert3-0
    .

    Peer

    -Linkhout3-0
    .

    Lummen

    -Wijchmaal2-0
    .

    Heusden-Zolder

    -Thes B2-0

    7/30

    • 1.

      Heusden-Zolder

      21
    • 2.

      Peer

      14
    • 3.

      Gestel

      14
    • 4.

      Thes B

      14
    • 5.

      Exc.Hamont

      13
    • 6.

      Meldert

      12
    • 7.

      Hechtel

      12
    • 8.

      Kadijk

      12
    • 9.

      Ham United

      10
    • 10.

      Kattenbos

      9
    • 11.

      Wijchmaal

      7
    • 12.

      Donk

      7
    • 13.

      Lummen

      6
    • 14.

      Linkhout

      5
    • 15.

      Kaulille

      1
    • 16.

      Amandina

      0

    3de Provinciale B

    zaterdag 13/10/2018

    20:00As-Niel Utd.-

    Genk VV

    1-4
    .

    Opglabbeek

    -Opitter3-0
    .Mechelen a/d Maas B-

    Louwel

    2-4

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Boorsem

    -Opoeteren5-1
    .Ven Maaseik-SLW Maaseik0-0
    .Calcio Genk-Bokrijk1-1
    .Grimbie 69-

    Lanaken

    2-3
    .

    Umitspor

    -Molenbeersel5-1

    7/30

    • 1.

      Opglabbeek

      19
    • 2.

      Boorsem

      14
    • 3.

      Genk VV

      13
    • 4.

      Grimbie 69

      13
    • 5.

      As-Niel Utd.

      12
    • 6.

      Louwel

      11
    • 7.

      Calcio Genk

      11
    • 8.

      Umitspor*

      10
    • 9.

      Lanaken

      10
    • 10.

      Opoeteren

      9
    • 11.

      Opitter

      9
    • 12.

      SLW Maaseik

      9
    • 13.

      Mechelen a/d Maas B

      7
    • 14.

      Bokrijk*

      4
    • 15.

      Molenbeersel

      3
    • 16.

      Ven Maaseik

      1

    3de Provinciale C

    zaterdag 13/10/2018

    19:30Kesselt-

    Godsheide

    0-2
    20:00

    Stevoort

    -Moelingen4-0

    zondag 14/10/2018

    15:00Membruggen-

    Vechmaal

    0-6
    .Diepenbeek A-

    Rutten

    0-1
    .

    Rosmeer

    -Herk Sport4-3
    .Vliermaal-Kortessem4-4
    .

    Habo SK Borgloon

    -HO Heide Hasselt4-1
    .

    Herderen-Millen

    -Nieuwerkerken3-0

    7/30

    • 1.

      Godsheide

      18
    • 2.

      Stevoort

      16
    • 3.

      Nieuwerkerken

      15
    • 4.

      Herk Sport

      13
    • 5.

      Habo SK Borgloon

      13
    • 6.

      Rutten

      13
    • 7.

      Vliermaal

      11
    • 8.

      Vechmaal

      10
    • 9.

      Herderen-Millen

      10
    • 10.

      Kesselt

      9
    • 11.

      Membruggen

      8
    • 12.

      HO Heide Hasselt

      7
    • 13.

      Rosmeer

      7
    • 14.

      Diepenbeek A

      7
    • 15.

      Kortessem

      1
    • 16.

      Moelingen

      1

    4de Provinciale A

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    Racing Boxberg

    -Termolen2-0

    zondag 14/10/2018

    15:00Loksbergen-Sporting Winterslag3-3
    .

    Verbr.Lommel

    -Paal-Tervant B2-0
    .Halveweg Zonhoven-

    Turkse Rangers

    0-2
    .

    Lommel Kolonie

    -BS Sport3-1
    .

    Heusden 06

    -Eendr.Zelem4-3
    .

    E.Houthalen

    -Breugel1-0
    16:15Grote Brogel-Sparta Lille2-2

    7/30

    • 1.

      Verbr.Lommel

      19
    • 2.

      Breugel

      16
    • 3.

      E.Houthalen

      15
    • 4.

      Lommel Kolonie

      13
    • 5.

      Racing Boxberg

      12
    • 6.

      Heusden 06

      12
    • 7.

      Halveweg Zonhoven

      10
    • 8.

      Turkse Rangers

      10
    • 9.

      Sparta Lille

      10
    • 10.

      BS Sport

      9
    • 11.

      Sporting Winterslag

      7
    • 12.

      Loksbergen

      7
    • 13.

      Eendr.Zelem

      7
    • 14.

      Paal-Tervant B

      6
    • 15.

      Grote Brogel

      5
    • 16.

      Termolen

      3

    4de Provinciale B

    zaterdag 13/10/2018

    16:00

    Jeugd Borgloon

    -Diepenbeek B3-2

    zondag 14/10/2018

    15:00KVV Hoeselt B-Jong St.Truiden2-2
    .Riemst-

    Bilzen-Waltwilder B

    0-3
    .

    Vroenhoven

    -Kanne3-1
    .

    Herkenrode

    -Jekervallei5-1
    .Gingelom-

    Vliermaalroot

    1-2
    .Piringen-

    Heis Sport

    0-2
    .

    Sporting Aalst

    -Inter Hasselt7-1
    .Heur-Tongeren B-

    Velm

    0-1

    11/34

    • 1.

      Herkenrode

      27
    • 2.

      Sporting Aalst

      27
    • 3.

      KVV Hoeselt B

      27
    • 4.

      Jeugd Borgloon

      23
    • 5.

      Velm

      22
    • 6.

      Heis Sport

      19
    • 7.

      Piringen

      19
    • 8.

      Diepenbeek B*

      17
    • 9.

      Bilzen-Waltwilder B*

      17
    • 10.

      Jong St.Truiden

      16
    • 11.

      Jekervallei

      16
    • 12.

      Vroenhoven

      15
    • 13.

      Heur-Tongeren B

      12
    • 14.

      Riemst

      11
    • 15.

      Kanne

      4
    • 16.

      Vliermaalroot

      4
    • 17.

      Inter Hasselt

      3
    • 18.

      Gingelom

      0

    4de Provinciale C

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    Veldwezelt

    -Wiemismeer3-1
    .

    Smeermaas

    -Zutendaal B7-2

    zondag 14/10/2018

    15:00

    Waterloos

    -Voorshoven6-1
    .

    Houthalen VV

    -Ellikom6-3
    .Lanklaar-

    Wijshagen

    1-3
    .Eigenbilzen-

    Neeroeteren

    0-2
    .

    Leut

    -Rekem3-0
    .

    Heidebloem Dilsen

    -Uikhoven1-0

    7/30

    • 1.

      Neeroeteren

      21
    • 2.

      Heidebloem Dilsen

      18
    • 3.

      Waterloos

      16
    • 4.

      Houthalen VV

      14
    • 5.

      Wiemismeer

      13
    • 6.

      Eigenbilzen

      13
    • 7.

      Leut

      13
    • 8.

      Veldwezelt

      12
    • 9.

      Smeermaas

      11
    • 10.

      Uikhoven

      8
    • 11.

      Wijshagen

      6
    • 12.

      Rekem

      5
    • 13.

      Ellikom

      4
    • 14.

      Zutendaal B

      3
    • 15.

      Lanklaar

      3
    • 16.

      Voorshoven

      0
    Bijkomende info, verzameld uit de 9 reeksen, volgt later.
    Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.