www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale D
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Nieuwerkerken | 1
| - | 3 |
. | Sint-Antelinks B | - | Gijzegem | 2 | - | 1 |
. | Winnik B | - | Schoonaarde B | 1 | - | 1 |
19:30 | Nederhasselt B | - | Herdersem | 1 | - | 2 |
20:00 | Meldert B | - | Herzele-Ressegem B | 13
| - | 0
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Koboz | - | Neigem | 3
| - | 9
|
. | Idegem | - | Geraardsbergen B | 8
| - | 2
|
16:30 | Ophasselt | - | Moorsel | 5
| - | 4
|
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Herzele-Ressegem B | 0 | - |
3 | Nederhasselt B | | - | |
19:30 | Schoonaarde B | 12 | - |
4 | Sint-Antelinks B | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Geraardsbergen B | 0 |
- | 3 | Koboz | | - | |
. | Neigem | 4 | - | 9 | Winnik B | | - | |
. | Moorsel | 1 | - | 10 | Idegem | | - | |
. | Gijzegem | 9 | - | 12 | Meldert B | | - | |
. | Herdersem | 6 |
- | 10 | Voorde-Appelterre B | | - | |
. | Nieuwerkerken | 12 | - | 9 | Ophasselt | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Winnik B | 23 |
2. | Nieuwerkerken | 22 |
3. | Schoonaarde B | 22 |
4. | Sint-Antelinks B | 20 |
5. | Idegem | 18 |
6. | Meldert B | 18 |
7. | Nederhasselt B | 18 |
8. | Ophasselt | 17 |
9. | Herdersem | 15 |
10. | Neigem | 14 |
11. | Gijzegem | 13 |
12. | Voorde-Appelterre B | 13 |
13. | Herzele-Ressegem B | 8 |
14. | Moorsel | 7 |
15. | Geraardsbergen B | 3 |
16. | Koboz | 0 |
periode 2
10/10 |
1. | Meldert B | 26 | |
2. | Nieuwerkerken | 24 | x |
3. | Schoonaarde B* | 24 | |
4. | Voorde-Appelterre B | 24 | x |
5. | Gijzegem | 22 | x |
6. | Winnik B | 20 | x |
7. | Idegem* | 19 | x |
8. | Nederhasselt B | 16 | x |
9. | Sint-Antelinks B* | 13 | x |
10. | Neigem | 12 | x |
11. | Herdersem | 8 | x |
12. | Herzele-Ressegem B | 7 | x |
13. | Moorsel | 5 | x |
14. | Ophasselt* | 3 | x |
15. | Geraardsbergen B | 3 | x |
16. | Koboz | 0 | x |
periode 3
5/10 |
1. | Meldert B | 13 |
2. | Ophasselt | 12 |
3. | Nieuwerkerken | 12 |
4. | Schoonaarde B | 11 |
5. | Neigem | 10 |
6. | Idegem | 10 |
7. | Nederhasselt B | 9 |
8. | Herdersem | 9 |
9. | Winnik B | 8 |
10. | Sint-Antelinks B | 8 |
11. | Voorde-Appelterre B | 7 |
12. | Gijzegem | 3 |
13. | Koboz | 3 |
14. | Geraardsbergen B | 0 |
15. | Herzele-Ressegem B | 0 |
16. | Moorsel | 0 |
verzameld uit alle reeksen