www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen

1ste Provinciale

zaterdag 21/09/2019

19:30Latem-

Exc.Mariakerke

0-1
20:00

Dendermonde

-SK Denderhoutem2-0

zondag 22/09/2019

15:00HO Kalken A-

Berlare

2-4
.Kruibeke-

Elene-Grotenberge A

0-6
.

Ardennen

-Jong Zulte4-3
.Adegem-Aalter2-2
.

Bambrugge

-Haasdonk A6-1
.

Voorde-Appelterre

-Eendr.Zele A2-1

4/30

  • 1.

    Voorde-Appelterre

    12
  • 2.

    Elene-Grotenberge A

    10
  • 3.

    Aalter

    10
  • 4.

    Bambrugge

    8
  • 5.

    Eendr.Zele A

    6
  • 6.

    Latem

    6
  • 7.

    Ardennen

    6
  • 8.

    Berlare

    6
  • 9.

    Dendermonde

    6
  • 10.

    HO Kalken A

    5
  • 11.

    Exc.Mariakerke

    4
  • 12.

    Jong Zulte

    3
  • 13.

    Kruibeke

    3
  • 14.

    Adegem

    3
  • 15.

    SK Denderhoutem

    2
  • 16.

    Haasdonk A

    0

2de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:00Evergem Center-Bellem3-3
20:00

Meetjesland

-Maldegem2-1

zondag 22/09/2019

15:00DKW Evergem-

Assenede

2-3
.

Drongen

-Belzele8-2
.

St.Laureins

-Lembeke5-2
.Ursel-

Merendree

0-2
.

Lovendegem

-Kleit3-1
.Zomergem-

Sleidinge

1-2

4/30

  • 1.

    Drongen

    10
  • 2.

    St.Laureins

    10
  • 3.

    Merendree

    9
  • 4.

    Sleidinge

    9
  • 5.

    Lovendegem

    7
  • 6.

    Zomergem

    6
  • 7.

    Meetjesland

    6
  • 8.

    Assenede

    6
  • 9.

    Bellem

    5
  • 10.

    Maldegem

    4
  • 11.

    Lembeke

    4
  • 12.

    DKW Evergem

    3
  • 13.

    Belzele

    3
  • 14.

    Evergem Center

    3
  • 15.

    Kleit

    2
  • 16.

    Ursel

    1

2de Provinciale B

vrijdag 20/09/2019

20:00Windeke A-

Borsbeke

1-2

zaterdag 21/09/2019

18:00Kluisbergen Sp.-Nokere-Kruishout.A1-1

zondag 22/09/2019

15:00SV Geraardsbergen-

Sottegem A

1-3
.Gavere-Asper-

Burst

1-4
.Zeveren-Poesele2-2
.St.Denderleeuw-

Munkzwalm A

2-3
.Winnik A-Nederhasselt2-2
.Machelen a.Leie-Osta Meerbeke1-1

4/30

  • 1.

    Munkzwalm A

    10
  • 2.

    Burst

    9
  • 3.

    Nokere-Kruishout.A

    7
  • 4.

    Sottegem A

    7
  • 5.

    Winnik A

    7
  • 6.

    Nederhasselt

    7
  • 7.

    Borsbeke

    6
  • 8.

    St.Denderleeuw

    6
  • 9.

    Poesele

    6
  • 10.

    Kluisbergen Sp.

    6
  • 11.

    Osta Meerbeke

    5
  • 12.

    Machelen a.Leie

    4
  • .

    Windeke A

    4
  • 14.

    SV Geraardsbergen

    3
  • 15.

    Zeveren

    1
  • 16.

    Gavere-Asper

    0

2de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

19:30Vrasene-

KV.Sint-Gillis

1-3
20:00TK.Meldert-

Bazel

1-2

zondag 22/09/2019

15:00

E.Buggenhout

-Schoonaarde2-1
.Sinaai-

Kieldrecht

1-2
.Zaffelare A-

Grembergen

1-4
.Sp.Waasmunster A-YB.Beveren2-2
.

Doorslaar A

-Gijzel-Oosterzele A4-1
.

Heikant-Zele

-Edeboys5-3

4/30

  • 1.

    YB.Beveren

    10
  • 2.

    Bazel

    9
  • 3.

    Grembergen

    8
  • 4.

    Heikant-Zele

    7
  • 5.

    Gijzel-Oosterzele A

    7
  • 6.

    KV.Sint-Gillis

    7
  • 7.

    Schoonaarde

    7
  • 8.

    E.Buggenhout

    7
  • 9.

    Doorslaar A

    6
  • 10.

    Vrasene

    6
  • 11.

    Kieldrecht

    6
  • 12.

    Sp.Waasmunster A

    4
  • 13.

    Zaffelare A

    3
  • 14.

    Sinaai

    3
  • 15.

    Edeboys

    0
  • 16.

    TK.Meldert

    0

3de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30

Oostakker

-St.Kruis-Winkel3-2

zondag 22/09/2019

15:00

Maria-Aalter

-Zaffelare B4-1
.Wachtebeke-

Ertvelde United

3-4
.Hansbeke-Watervliet1-1
.

Lochristi B

-Vinkt A1-0
.

FC Destelbergen

-St.Muide Gent4-1
.VC Boekhoute-Donk0-0
.Waarschoot-

Dynamo Beervelde

1-2

4/30

  • 1.

    FC Destelbergen

    12
  • 2.

    Dynamo Beervelde

    12
  • 3.

    Ertvelde United

    9
  • 4.

    Lochristi B

    9
  • 5.

    Waarschoot

    7
  • 6.

    Watervliet

    7
  • 7.

    Wachtebeke

    6
  • 8.

    Donk

    5
  • 9.

    Vinkt A

    4
  • 10.

    VC Boekhoute

    4
  • 11.

    Maria-Aalter

    4
  • 12.

    Hansbeke

    4
  • 13.

    St.Kruis-Winkel

    3
  • 14.

    Oostakker

    3
  • 15.

    St.Muide Gent

    3
  • 16.

    Zaffelare B

    0

3de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

19:00De Pinte-

Laarne-Kalken

1-2

zondag 22/09/2019

15:00

E.Houtem

-VC.Zwijnaarde5-1
.Oudegem-

Nazareth-Eke A

1-4
.

HT.Zwijnaarde

-Melsen3-0
.

Bottelare

-Massemen4-1
.VSV.Gent A-

Heusden A

1-3
.Moortsele-St.Denijs1-1
.

Smetlede

-KVV Schelde A6-2

4/30

  • 1.

    St.Denijs

    10
  • 2.

    E.Houtem

    9
  • 3.

    HT.Zwijnaarde

    8
  • 4.

    Laarne-Kalken

    8
  • 5.

    KVV Schelde A

    7
  • 6.

    VSV.Gent A

    7
  • 7.

    Heusden A

    7
  • 8.

    Nazareth-Eke A

    6
  • 9.

    Massemen

    6
  • 10.

    VC.Zwijnaarde

    6
  • 11.

    Melsen

    4
  • 12.

    Moortsele

    4
  • 13.

    Smetlede

    3
  • 14.

    Bottelare

    3
  • 15.

    Oudegem

    2
  • 16.

    De Pinte

    0

3de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

19:30

Zingem A

-Olsene5-0
.Bevere A-

Petegem Schelde

1-2
.Sottegem B-

Velzeke A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00

Elene-G'berge B

-Eine A4-1
.Nokere-Kruishoutem B-

FC Kluisbergen A

0-2
.Wortegem-

Maarkedal

2-3
.Huise-Ouwegem-

Oudenhove A

1-3
.Horebeke-Boekel A1-1

4/30

  • 1.

    Maarkedal

    10
  • 2.

    Eine A

    9
  • 3.

    Oudenhove A

    8
  • 4.

    Bevere A

    7
  • 5.

    Elene-G'berge B

    7
  • 6.

    FC Kluisbergen A

    7
  • 7.

    Zingem A

    6
  • 8.

    Velzeke A

    6
  • 9.

    Horebeke

    5
  • 10.

    Sottegem B

    4
  • 11.

    Wortegem

    4
  • 12.

    Petegem Schelde

    4
  • 13.

    Boekel A

    4
  • 14.

    Olsene

    4
  • 15.

    Nokere-Kruishoutem B

    3
  • 16.

    Huise-Ouwegem

    1

3de Provinciale D

zondag 22/09/2019

15:00

S.Moorsel

-Aaigem2-0
.

Herdersem

-Zandbergen2-1
.

Haaltert

-Gijzegem9-2
.Deftinge-

Hofstade

0-1
.Herzele-Ressegem-

Everbeek

2-3
.Erembodegem-

Doggen

1-2
.

Sint-Antelinks A

-Mere2-0
.Moerbeke-G'bergen-

Bonanza A

0-8

6/32

  • 1.

    Doggen

    16
  • 2.

    Everbeek

    13
  • 3.

    Baardegem*

    13
  • 4.

    Mere

    13
  • 5.

    Zandbergen

    12
  • 6.

    Hofstade*

    12
  • 7.

    Haaltert

    10
  • 8.

    Bonanza A*

    7
  • 9.

    Gijzegem*

    7
  • 10.

    Erembodegem

    6
  • 11.

    Herdersem

    6
  • 12.

    Sint-Antelinks A

    6
  • 13.

    Deftinge*

    5
  • 14.

    Herzele-Ressegem

    5
  • 15.

    Aaigem

    4
  • 16.

    S.Moorsel

    3
  • 17.

    Moerbeke-G'bergen*

    0

3de Provinciale E

zaterdag 21/09/2019

19:30

Kemzeke

-Lebbeke B4-2
20:00FC Gerda Waasland-

Rangers Opdorp

1-3

zondag 22/09/2019

15:00Eendr.Zele B-

Meerdonk

0-1
.FC Moerbeke-Melsele B1-1
.White Boys SN-St.Pauwels1-1
.

Eksaarde

-F.C.Sint-Niklaas3-2
.Robur-

Hamme-Zogge

1-3
.Klinge-

Kallo

0-4

4/30

  • 1.

    Rangers Opdorp

    12
  • 2.

    FC Moerbeke

    10
  • 3.

    Kallo

    10
  • 4.

    Hamme-Zogge

    9
  • 5.

    St.Pauwels

    7
  • 6.

    Melsele B

    7
  • 7.

    Klinge

    6
  • 8.

    Robur

    6
  • 9.

    White Boys SN

    4
  • 10.

    Meerdonk

    4
  • 11.

    Kemzeke

    4
  • 12.

    Eksaarde

    4
  • 13.

    Eendr.Zele B

    3
  • 14.

    FC Gerda Waasland

    3
  • 15.

    F.C.Sint-Niklaas

    3
  • 16.

    Lebbeke B

    0

4de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

18:00Rooigem-

VSV.Gent B

2-4
19:30Jago St.Amandsberg-

Balgerhoeke

1-5
.Vinderhoute-VV.9000 Gent0-0

zondag 22/09/2019

15:00FCA Gent-

Knesselare

1-3
.

Middelburg

-Lotenhulle5-3
.Ooidonck Leerne-

Vinkt B

1-2
.

Kaprijke-Bentille

-VS Destelbergen3-0

4/28

  • 1.

    Kaprijke-Bentille

    12
  • 2.

    Knesselare

    10
  • 3.

    VSV.Gent B

    9
  • 4.

    Middelburg*

    9
  • 5.

    VV.9000 Gent*

    7
  • 6.

    Balgerhoeke

    7
  • 7.

    Vinderhoute

    7
  • 8.

    Bassevelde*

    6
  • 9.

    VS Destelbergen

    4
  • 10.

    Vinkt B

    4
  • 11.

    Lotenhulle*

    1
  • 12.

    FCA Gent

    1
  • 13.

    Ooidonck Leerne

    1
  • 14.

    Rooigem

    1
  • 15.

    Jago St.Amandsberg

    0

4de Provinciale B

vrijdag 20/09/2019

20:00FC Kluisbergen B-

Michelbeke A

0-2

zaterdag 21/09/2019

15:00Velzeke B-

Sparta Petegem B

0-4
18:00

Eine B

-Ophasselt B3-0
19:00

Nazareth-Eke B

-Strijpen4-1
.

Munkzwalm B

-Zevergem5-0
19:30Boekel B-

Zingem B

1-4

zondag 22/09/2019

15:00

Volkegem A

-Bevere B2-0

4/28

  • 1.

    Michelbeke A

    10
  • 2.

    Nazareth-Eke B

    9
  • 3.

    Sparta Petegem B

    9
  • 4.

    Zevergem

    9
  • 5.

    Volkegem A

    7
  • 6.

    Strijpen

    7
  • 7.

    Mater*

    6
  • 8.

    Zingem B

    6
  • 9.

    Eine B

    6
  • 10.

    Velzeke B

    4
  • 11.

    Munkzwalm B*

    3
  • 12.

    Bevere B*

    3
  • 13.

    Boekel B*

    3
  • 14.

    Ophasselt B

    0
  • 15.

    FC Kluisbergen B

    0

4de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

15:00

Bonanza B

-Jong Geraarsbergen2-1
19:00

Oudenhove B

-Winnik B3-2
.Michelbeke B-

Opbrakel

2-7

zondag 22/09/2019

15:00

Neigem

-Okegem3-2
.Zegelsem-

Volkegem B

0-2
.

Ophasselt A

-Sint-Antelinks B5-1
.

St.Goriks

-Kerksken3-0

4/28

  • 1.

    St.Goriks

    12
  • 2.

    Wilskr.Idegem*

    7
  • 3.

    Neigem

    7
  • 4.

    Opbrakel*

    6
  • 5.

    Okegem*

    6
  • 6.

    Ophasselt A

    6
  • 7.

    Volkegem B*

    6
  • 8.

    Sint-Antelinks B

    6
  • 9.

    Zegelsem

    6
  • 10.

    Oudenhove B

    6
  • 11.

    Kerksken

    4
  • 12.

    Jong Geraarsbergen

    3
  • 13.

    Bonanza B

    3
  • 14.

    Winnik B*

    1
  • 15.

    Michelbeke B*

    0

4de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

19:00KVV Schelde B-

Cercle Melle

1-4

zondag 22/09/2019

15:00Bavegem-

FC Dampoort

2-3
.

SK Merelbeke

-Wichelen2-1
.Nieuwerkerken-

HO Kalken B

3-5
.Heusden B-Windeke B1-1
.Gijzel-Oosterzele B-Overmere3-3
.

Tenstar Melle

-Vlierzele4-0

4/28

  • 1.

    HO Kalken B

    12
  • 2.

    FC Dampoort*

    9
  • 3.

    OB Lebbeke*

    9
  • 4.

    Cercle Melle*

    7
  • 5.

    Vlierzele

    7
  • 6.

    Tenstar Melle

    6
  • 7.

    Wichelen

    6
  • 8.

    Overmere

    5
  • 9.

    Gijzel-Oosterzele B

    5
  • 10.

    Nieuwerkerken

    4
  • 11.

    KVV Schelde B

    3
  • 12.

    SK Merelbeke

    3
  • 13.

    Heusden B

    2
  • 14.

    Windeke B

    1
  • 15.

    Bavegem*

    0

4de Provinciale E

zaterdag 21/09/2019

20:00

Bosdam Beveren

-Sp.Waasmunster B1-0
.PD Kruibeke-

Sint-Gillis-Waas

0-3

zondag 22/09/2019

15:00

SVH.Waasmunster

-Doorslaar B5-0
.Haasdonk B-

Hoogeinde

2-3
.

Sombeke

-Verrebroek3-2
.

Tielrode

-Baasrode2-1

4/26

  • 1.

    Hoogeinde

    12
  • 2.

    Bosdam Beveren

    12
  • 3.

    Tielrode*

    7
  • 4.

    Daknam*

    7
  • 5.

    Rupelmonde*

    6
  • 6.

    Sint-Gillis-Waas*

    4
  • 7.

    Sombeke

    4
  • 8.

    PD Kruibeke

    4
  • 9.

    Doorslaar B

    4
  • 10.

    SVH.Waasmunster*

    3
  • 11.

    Haasdonk B*

    3
  • 12.

    Baasrode

    3
  • 13.

    Verrebroek*

    0
  • 14.

    Sp.Waasmunster B*

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 14 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.