www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 15/01/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen

    1ste Provinciale

    zaterdag 13/01/2018

    19:30

    Berlare

    -St.Gillis Waas4-1
    20:00Sottegem A-

    Voorde

    1-3

    zondag 14/01/2018

    14:30HO Kalken A-Drongen1-1
    .Eendr.Zele A-

    Aalter

    1-2
    .Lochristi A-

    Dendermonde

    1-2
    .Appelterre-De Pinte2-2
    .

    Ardennen

    -Elene-Grotenberge A3-1
    .Robur A-

    KVV Zelzate

    0-3

    18/30

    • 1.

      KVV Zelzate*

      39
    • 2.

      De Pinte*

      32
    • 3.

      Drongen*

      30
    • 4.

      HO Kalken A*

      30
    • 5.

      Aalter*

      28
    • 6.

      Eendr.Zele A*

      28
    • 7.

      Ardennen*

      26
    • 8.

      Elene-Grotenberge A*

      25
    • 9.

      Appelterre*

      24
    • 10.

      Berlare

      24
    • 11.

      Voorde

      23
    • 12.

      Lochristi A*

      21
    • 13.

      Sottegem A*

      17
    • 14.

      Dendermonde*

      17
    • 15.

      Robur A*

      10
    • 16.

      St.Gillis Waas*

      7

    2de Provinciale A

    zaterdag 13/01/2018

    19:00Evergem Center-

    Belzele

    0-1
    20:00

    Meetjesland A

    -Maldegem2-0

    zondag 14/01/2018

    14:30Exc.Mariakerke-

    Sleidinge

    2-3
    .Merendree-

    Poesele A

    0-1
    .

    Assenede

    -Kleit2-1
    .

    Zomergem

    -Waarschoot5-2
    .Lovendegem-

    Zeveren

    0-1
    15:00

    Adegem

    -Bellem5-3

    18/30

    • 1.

      Adegem

      41
    • 2.

      Zeveren

      35
    • 3.

      Maldegem

      32
    • 4.

      Bellem*

      29
    • 5.

      Kleit*

      29
    • 6.

      Zomergem*

      27
    • 7.

      Exc.Mariakerke*

      26
    • 8.

      Sleidinge*

      25
    • 9.

      Meetjesland A

      25
    • 10.

      Poesele A*

      25
    • 11.

      Waarschoot

      21
    • 12.

      Lovendegem*

      20
    • 13.

      Merendree*

      19
    • 14.

      Belzele*

      15
    • 15.

      Assenede*

      10
    • 16.

      Evergem Center

      9

    2de Provinciale B

    zaterdag 13/01/2018

    19:30

    Windeke

    -Osta Meerbeke2-1

    zondag 14/01/2018

    14:30Machelen-

    SK Denderhoutem

    0-3
    .

    SV Geraardsbergen

    -Gavere-Asper1-0
    .

    Edeboys A

    -Gijzel-Oosterzele A6-1
    .

    Bambrugge

    -Kluisbergen Sp.A5-1
    .Eine A-

    Burst

    0-3
    .Jong Zulte-

    Munkzwalm A

    2-3
    15:00

    Borsbeke

    -Winnik4-1

    18/30

    • 1.

      Bambrugge*

      41
    • 2.

      Munkzwalm A*

      37
    • 3.

      Jong Zulte*

      35
    • 4.

      SV Geraardsbergen**

      33
    • 5.

      SK Denderhoutem*

      32
    • 6.

      Borsbeke**

      31
    • 7.

      Burst*

      28
    • 8.

      Kluisbergen Sp.A

      27
    • 9.

      Windeke

      27
    • 10.

      Machelen*

      22
    • 11.

      Edeboys A*

      21
    • 12.

      Osta Meerbeke*

      16
    • 13.

      Winnik*

      14
    • 14.

      Gijzel-Oosterzele A*

      11
    • 15.

      Gavere-Asper*

      10
    • 16.

      Eine A*

      6

    2de Provinciale C

    zaterdag 13/01/2018

    20:00YB.Beveren-

    Vrasene

    0-1

    zondag 14/01/2018

    14:30FC Moerbeke-

    Kruibeke

    2-3
    .Heikant-

    Sp.Waasmunster A

    0-1
    .

    Doorslaar

    -Schoonaarde2-1
    .

    Bazel

    -KV.St.Gillis6-4
    15:00

    TK.Meldert

    -E.Buggenhout A2-0
    .

    Zaffelare A

    -Haasdonk A4-1
    .Sinaai-Grembergen1-1

    18/30

    • 1.

      Sp.Waasmunster A

      36
    • 2.

      Doorslaar*

      36
    • 3.

      Grembergen

      32
    • 4.

      Kruibeke*

      30
    • 5.

      Sinaai*

      30
    • 6.

      Vrasene

      29
    • 7.

      Bazel*

      24
    • 8.

      KV.St.Gillis*

      24
    • 9.

      YB.Beveren

      22
    • 10.

      TK.Meldert*

      21
    • 11.

      Heikant*

      21
    • 12.

      Schoonaarde*

      20
    • 13.

      Haasdonk A*

      20
    • 14.

      E.Buggenhout A*

      17
    • 15.

      FC Moerbeke*

      16
    • 16.

      Zaffelare A*

      13

    3de Provinciale A

    zondag 14/01/2018

    14:30

    VSV.Gent

    -Wachtebeke5-2
    .Ursel-St.Muide Gent A0-0
    .Vinkt-Maria-Aalter1-1
    .

    St.Kruis-Winkel

    -Lembeke2-0
    .St.Laureins-

    Ertvelde United

    0-1
    .Hansbeke-

    Knesselare

    1-2
    .

    DKW Evergem

    -Watervliet2-1
    .

    Nevele

    -Kaprijke-Bentille1-0

    17/30

    • 1.

      VSV.Gent

      41
    • 2.

      Ertvelde United

      39
    • 3.

      DKW Evergem

      38
    • 4.

      St.Laureins*

      32
    • 5.

      Lembeke

      31
    • 6.

      Vinkt

      30
    • 7.

      Hansbeke

      29
    • 8.

      St.Muide Gent A*

      21
    • 9.

      Nevele

      20
    • 10.

      St.Kruis-Winkel

      19
    • 11.

      Wachtebeke

      18
    • 12.

      Knesselare

      16
    • 13.

      Ursel

      16
    • 14.

      Watervliet

      13
    • 15.

      Maria-Aalter

      13
    • 16.

      Kaprijke-Bentille

      7

    3de Provinciale B

    zaterdag 13/01/2018

    19:30Latem-

    Dynamo Beervelde

    1-4
    .VV.9000 Gent-St.Denijs A2-2

    zondag 14/01/2018

    14:30Massemen-

    KVV Schelde

    0-4
    .FC Destelbergen-Laarne-Kalken A3-3
    .

    E.Houtem

    -Moortsele2-1
    .

    Heusden A

    -HT.Zwijnaarde3-2
    .

    VC.Zwijnaarde

    -Zevergem2-1
    .Cercle Melle-

    Overmere

    0-1

    18/30

    • 1.

      Latem

      37
    • 2.

      Laarne-Kalken A*

      36
    • 3.

      VC.Zwijnaarde**

      34
    • 4.

      E.Houtem*

      33
    • 5.

      Dynamo Beervelde*

      33
    • 6.

      Heusden A*

      31
    • 7.

      KVV Schelde

      27
    • 8.

      HT.Zwijnaarde*

      25
    • 9.

      FC Destelbergen*

      25
    • 10.

      St.Denijs A*

      23
    • 11.

      Massemen*

      18
    • 12.

      Moortsele*

      17
    • 13.

      Cercle Melle*

      15
    • 14.

      VV.9000 Gent

      13
    • 15.

      Overmere*

      9
    • 16.

      Zevergem*

      7

    3de Provinciale C

    zaterdag 13/01/2018

    19:00Michelbeke A-Sottegem B3-3
    19:30Nazareth-Eke A-

    Boekel A

    0-2
    .

    Bevere A

    -Vurste-Semmerzake3-1

    zondag 14/01/2018

    14:30

    Elene-Grotenberge B

    -FC Kluisbergen A3-0
    .Wortegem-

    Nokere-Kruishoutem A

    0-2
    .Olsene-

    Oudenhove A

    0-3
    .

    Velzeke

    -St.Goriks2-1
    .Volkegem A-

    Zingem A

    0-2

    18/30

    • 1.

      Nokere-Kruishoutem A

      41
    • 2.

      Zingem A*

      37
    • 3.

      Vurste-Semmerzake*

      36
    • 4.

      Oudenhove A*

      33
    • 5.

      Nazareth-Eke A

      32
    • 6.

      Velzeke*

      30
    • 7.

      Bevere A

      29
    • 8.

      FC Kluisbergen A*

      28
    • 9.

      Wortegem

      23
    • 10.

      Elene-Grotenberge B

      21
    • 11.

      Sottegem B

      21
    • 12.

      Boekel A

      20
    • 13.

      Olsene*

      16
    • 14.

      St.Goriks*

      12
    • 15.

      Michelbeke A

      8
    • 16.

      Volkegem A*

      6

    3de Provinciale D

    zondag 14/01/2018

    14:30

    Deftinge

    -Okegem1-0
    .Oranje-Blauw Wieze-

    Doggen

    2-4
    .

    Haaltert

    -Kerksken3-0
    .Hofstade-

    Zandbergen

    1-2
    .

    Erembodegem

    -Gijzegem4-1
    .Mere-

    St.Denderleeuw

    0-2
    .Nederhasselt-Bonanza A1-1
    .Moerbeke-G'bergen-

    Baardegem

    0-1

    17/30

    • 1.

      Erembodegem

      43
    • 2.

      St.Denderleeuw*

      37
    • 3.

      Moerbeke-G'bergen

      36
    • 4.

      Nederhasselt

      33
    • 5.

      Doggen

      33
    • 6.

      Hofstade

      30
    • 7.

      Mere

      30
    • 8.

      Haaltert

      25
    • 9.

      Baardegem

      20
    • 10.

      Deftinge

      20
    • 11.

      Gijzegem

      19
    • 12.

      Bonanza A

      16
    • 13.

      Zandbergen

      15
    • 14.

      Kerksken*

      14
    • 15.

      Oranje-Blauw Wieze

      8
    • 16.

      Okegem

      4

    3de Provinciale E

    zaterdag 13/01/2018

    19:30

    Kieldrecht

    -Kallo3-1
    20:00Bosdam Beveren-

    SK Gerda

    0-2

    zondag 14/01/2018

    14:30

    WB.St.Niklaas

    -St.Pauwels2-1
    .Rangers Opdorp-

    SKB.St.Niklaas

    2-3
    .

    Daknam

    -Hamme-Zogge3-2
    .Klinge-Robur B1-1
    .SVH.Waasmunster-

    Eksaarde

    1-4
    .

    Oudegem

    -Melsele B3-2

    18/30

    • 1.

      Kieldrecht

      46
    • 2.

      WB.St.Niklaas*

      34
    • 3.

      St.Pauwels*

      34
    • 4.

      Oudegem*

      33
    • 5.

      Kallo*

      31
    • 6.

      Melsele B*

      29
    • 7.

      SK Gerda

      29
    • 8.

      Eksaarde

      25
    • 9.

      Klinge*

      21
    • 10.

      Rangers Opdorp*

      20
    • 11.

      SKB.St.Niklaas

      19
    • 12.

      Bosdam Beveren

      18
    • 13.

      Robur B

      17
    • 14.

      Hamme-Zogge*

      13
    • 15.

      Daknam*

      13
    • 16.

      SVH.Waasmunster*

      10

    4de Provinciale A

    zaterdag 13/01/2018

    14:30St.Denijs B-Lotenhulle1-1
    19:00St.Muide Gent B-

    Vinderhoute

    1-2
    .Poesele B-Avrasya Gent-ST
    19:30

    Bassevelde

    -Jago St.Amandsberg4-0

    zondag 14/01/2018

    14:30

    Balgerhoeke

    -Heusden B3-1
    .Ooidonck Leerne-VC Boekhoute2-2
    .

    Donk

    -VS Destelbergen11-2
    .AK Middelburg-Oostakker3-3

    18/30

    • 1.

      Bassevelde

      46
    • 2.

      VC Boekhoute*

      43
    • 3.

      Donk*

      41
    • 4.

      Vinderhoute

      34
    • 5.

      St.Denijs B

      34
    • 6.

      AK Middelburg*

      31
    • 7.

      Balgerhoeke

      29
    • 8.

      Oostakker*

      25
    • 9.

      Lotenhulle*

      23
    • 10.

      Ooidonck Leerne*

      22
    • 11.

      Heusden B*

      17
    • 12.

      VS Destelbergen*

      13
    • 13.

      Avrasya Gent**

      13
    • 14.

      Poesele B*

      12
    • 15.

      St.Muide Gent B

      11
    • 16.

      Jago St.Amandsberg*

      3

    4de Provinciale B

    zaterdag 13/01/2018

    19:30Boekel B-

    Nazareth-Eke B

    2-3
    .FC Kluisbergen B-

    Petegem Schelde

    2-4
    .

    Zingem B

    -Volkegem B3-2
    .Munkzwalm B-

    Eine B

    2-3

    zondag 14/01/2018

    14:30

    Huise-Ouwegem

    -Bevere B3-2
    .

    Ronse

    -Mater3-0
    .Nokere-Kruishoutem B-

    Maarkedal

    2-3
    15:00Kluisbergen Sp. B-Horebeke2-2

    18/30

    • 1.

      Maarkedal

      51
    • 2.

      Horebeke*

      43
    • 3.

      Huise-Ouwegem*

      41
    • 4.

      Nokere-Kruishoutem B*

      32
    • 5.

      Kluisbergen Sp. B*

      31
    • 6.

      Petegem Schelde*

      30
    • 7.

      FC Kluisbergen B

      24
    • 8.

      Eine B*

      23
    • 9.

      Zingem B*

      19
    • 10.

      Ronse*

      18
    • 11.

      Nazareth-Eke B*

      17
    • 12.

      Volkegem B*

      17
    • 13.

      Bevere B*

      17
    • 14.

      Mater

      13
    • 15.

      Munkzwalm B*

      12
    • 16.

      Boekel B

      8

    4de Provinciale C

    zaterdag 13/01/2018

    14:30Bonanza B-

    Strijpen

    1-3

    zondag 14/01/2018

    14:30Wilskr.Idegem-

    Neigem

    0-3
    .

    Vlierzele

    -Jong Geraarsbergen17-1
    .

    Opbrakel

    -Michelbeke B3-0
    .

    Everbeek

    -Ophasselt2-1
    .Zegelsem-Aaigem2-2
    .

    Sint-Antelinks

    -Herzele-Ressegem3-0
    15:00

    Oudenhove B

    -Bavegem2-0

    18/30

    • 1.

      Sint-Antelinks*

      46
    • 2.

      Herzele-Ressegem*

      41
    • 3.

      Neigem*

      36
    • 4.

      Vlierzele*

      34
    • 5.

      Aaigem*

      33
    • 6.

      Everbeek*

      30
    • 7.

      Opbrakel*

      29
    • 8.

      Wilskr.Idegem

      25
    • 9.

      Oudenhove B*

      21
    • 10.

      Bonanza B*

      20
    • 11.

      Ophasselt**

      18
    • 12.

      Strijpen

      18
    • 13.

      Zegelsem*

      15
    • 14.

      Michelbeke B*

      14
    • 15.

      Bavegem**

      4
    • 16.

      Jong Geraarsbergen*

      3

    4de Provinciale D

    zaterdag 13/01/2018

    19:30Jong Lede B-

    HO.Kalken B

    0-8
    .

    Wichelen

    -Rangers Merelbeke8-1

    zondag 14/01/2018

    14:30SK Merelbeke-

    Bottelare

    0-2
    .S.Moorsel-Melsen1-1
    .

    Smetlede

    -Edeboys B5-0F1
    .

    Herdersem

    -FC Dampoort5-1
    15:00Laarne-Kalken B-

    Nieuwerkerken

    1-4

    18/30

    • 1.

      HO.Kalken B*

      41
    • 2.

      Smetlede**

      37
    • 3.

      Bottelare**

      37
    • 4.

      Melsen**

      37
    • 5.

      Tenstar Melle*

      34
    • 6.

      Wichelen**

      32
    • 7.

      S.Moorsel*

      32
    • 8.

      Herdersem*

      31
    • 9.

      Nieuwerkerken*

      25
    • 10.

      Laarne-Kalken B**

      16
    • 11.

      Jong Lede B

      12
    • 12.

      Edeboys B*

      12
    • 13.

      FC Dampoort*

      11
    • 14.

      Rangers Merelbeke**

      10
    • 15.

      SK Merelbeke

      10
    • 16.

      Balegem***

      8
    • 17.

      Gijzel-Oosterzele B

      AMC

    4de Provinciale E

    zaterdag 13/01/2018

    19:00Zaffelare B-Sombeke2-2
    19:30Kemzeke-

    Tielrode

    0-2
    20:00PD Kruibeke-

    Sp.Waasmunster B

    1-4

    zondag 14/01/2018

    14:30Verrebroek-

    Baasrode

    0-4
    .FC Lebbeke B-

    Avanti Stekene B

    1-6
    .

    Meerdonk

    -Lochristi B3-1
    15:00Hoogeinde-

    Haasdonk B

    1-6
    .E.Buggenhout B-

    Eendr.Zele B

    0-5F1

    19/32

    • 1.

      Tielrode*

      42
    • 2.

      Meerdonk*

      41
    • 3.

      Kemzeke

      38
    • 4.

      Sp.Waasmunster B

      33
    • 5.

      Haasdonk B

      32
    • 6.

      Sombeke

      32
    • 7.

      Lochristi B

      31
    • 8.

      Eendr.Zele B*

      28
    • 9.

      Zaffelare B

      25
    • 10.

      Verrebroek*

      24
    • 11.

      PD Kruibeke

      24
    • 12.

      Baasrode**

      21
    • 13.

      E.Buggenhout B*

      18
    • 14.

      Avanti Stekene B*

      16
    • 15.

      Rupelmonde*

      14
    • 16.

      Hoogeinde*

      12
    • 17.

      FC Lebbeke B*

      3
    productiefst
    4BMaarkedal84
    4ABassevelde78
    4EMeerdonk67
    4DHO.Kalken B65
    3DErembodegem62
    4ADonk62
    4CNeigem61
    4AVC Boekhoute60
    4DMelsen60
    4ETielrode58
    4CHerzele-Ressegem57
    4DTenstar Melle57
    4DWichelen57
    minste tegendoelpunten
    3EKieldrecht12
    4BMaarkedal13
    3CNokere-Kruishoutem A14
    3DErembodegem14
    4CSint-Antelinks14
    3ADKW Evergem15
    4ADonk15
    2CGrembergen16
    3BLatem16
    3DMoerbeke-G'bergen16
    2CKruibeke17
    3CZingem A17
    4ABassevelde17
    4BHuise-Ouwegem17
    4CHerzele-Ressegem17
    4CEverbeek17
    4DMelsen17
    geen enkele wedstrijd verloren
    3BVC.Zwijnaarde
    3DErembodegem
    3EKieldrecht
    langste reeks overwinningen
    4BMaarkedal13
    4CSint-Antelinks11
    4ABassevelde10
    langste reeks zonder nederlaag
    3EKieldrecht18
    3DErembodegem17
    3BVC.Zwijnaarde16
    4CSint-Antelinks14
    4EKemzeke14
    3AErtvelde United13
    4BMaarkedal13
    2AAdegem12
    3ADKW Evergem12
    3AVSV.Gent12
    3CVurste-Semmerzake12
    minste verliespunten
    4BMaarkedal3
    4CSint-Antelinks5
    3DErembodegem8
    3EKieldrecht8
    4ABassevelde8
    4AVC Boekhoute8
    4BHorebeke8
    2BBambrugge10
    3AVSV.Gent10
    4ADonk10
    4BHuise-Ouwegem10
    4CHerzele-Ressegem10
    4DHO.Kalken B10
    minste verliespunten thuis
    3DErembodegem0
    3EKieldrecht0
    4AVC Boekhoute0
    2BBambrugge2
    3CVurste-Semmerzake2
    4CSint-Antelinks2
    4CHerzele-Ressegem2
    4CAaigem2
    2BSV Geraardsbergen3
    4BMaarkedal3
    4CNeigem3
    minste verliespunten uit
    4BMaarkedal0
    3ASt.Laureins2
    4ABassevelde2
    4BHorebeke2
    2BMunkzwalm A3
    4CSint-Antelinks3
    2AAdegem4
    1KVV Zelzate5
    3AVSV.Gent5
    3AErtvelde United5
    3BLatem5
    3BE.Houtem5
    3DSt.Denderleeuw5
    3DMoerbeke-G'bergen5
    3DNederhasselt5
    4ADonk5
    4DHO.Kalken B5
    hoogste scores
    4CVlierzele -Jong Geraarsbergen17-1
    3DGijzegem -Erembodegem3-11
    4BMunkzwalm B -Bevere B10-4
    4ADonk -VS Destelbergen11-2
    2BBurst -Eine A9-3
    4AAvrasya Gent -Bassevelde2-10
    het aantal ...
    ... totaal te spelen wedstrijden :3392
    ... wedstrijden met uitslag :1937
    ... thuiszeges :883(45,6%)
    ... uitzeges :731(37,7%)
    ... draws :321(16,6%)
    ... F2 uitslagen :2
    het aantal wedstrijden ...
    ... zonder goals :40(2,1%)
    ... met één goal :158(8,2%)
    ... met twee goals :273(14,1%)
    ... met drie goals :397(20,5%)
    ... met vier goals :382(19,7%)
    ... met vijf goals :276(14,2%)
    ... met zes goals :171(8,8%)
    ... met zeven goals :117(6,0%)
    ... met meer dan zeven goals :121(6,2%)