www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/02/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale A

    zaterdag 16/02/2019

    19:00

    Zaffelare B

    -Balgerhoeke3-0
    .St.Muide Gent B-Kaprijke-Bentille3 -3
    .

    De Pinte

    -Ooidonck Leerne3 -1
    19:30

    VV.9000 Gent

    -Avrasya Gent5 -1

    zondag 17/02/2019

    15:00VS Destelbergen-

    Vinkt B

    0-1
    .Jago St.Amandsberg-

    Knesselare

    1 -5
    .AK Middelburg-

    Lotenhulle

    0-3

    zaterdag 23/02/2019

    17:00Ooidonck Leerne6- 4AK Middelburg-
    20:00Oostakker9-6Zaffelare B-
    .Vinkt B0 -0St.Muide Gent B-

    zondag 24/02/2019

    15:00Balgerhoeke3-4De Pinte-
    .Lotenhulle7-1Jago St.Amandsberg-
    .Knesselare10-4Avrasya Gent-
    .VS Destelbergen4 -8VV.9000 Gent-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    22/28

    1.Zaffelare B4896
    2.Oostakker*48107
    3.Knesselare*4877
    4.De Pinte4476
    5.Kaprijke-Bentille4186
    6.VV.9000 Gent3786
    7.Lotenhulle*3557
    8.Avrasya Gent*3047
    9.AK Middelburg*3057
    10.Balgerhoeke*2057
    11.St.Muide Gent B2026
    12.VS Destelbergen1826
    13.Ooidonck Leerne*1437
    14.Vinkt B1036
    15.Jago St.Amandsberg*1017
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    periode 1: 9 wedstrijden

    9/9

    Knesselare25
    2.Oostakker19
    3.Zaffelare B18
    4.De Pinte18
    5.Kaprijke-Bentille16
    6.AK Middelburg14
    7.VV.9000 Gent14
    8.Avrasya Gent14
    9.St.Muide Gent B14
    10.Lotenhulle13
    11.Balgerhoeke9
    12.VS Destelbergen7
    13.Ooidonck Leerne6
    14.Vinkt B4
    15.Jago St.Amandsberg3

    periode 2: 9 wedstrijden

    9/9

    Oostakker22
    2.Zaffelare B21
    3.Knesselare19
    4.De Pinte19
    5.Lotenhulle18
    6.Kaprijke-Bentille17
    7.VV.9000 Gent15
    8.AK Middelburg14
    9.Avrasya Gent12
    10.VS Destelbergen9
    11.Balgerhoeke9
    12.Jago St.Amandsberg6
    13.Ooidonck Leerne5
    14.St.Muide Gent B4
    15.Vinkt B3

    periode 3: 10 wedstrijden

    4/10

    1.Zaffelare B9
    2.VV.9000 Gent8
    3.Kaprijke-Bentille8
    4.Oostakker*7
    5.De Pinte7
    6.Knesselare*4
    7.Avrasya Gent*4
    8.Lotenhulle*4
    9.Ooidonck Leerne*3
    10.Vinkt B3
    11.VS Destelbergen2
    12.Balgerhoeke*2
    13.AK Middelburg*2
    14.St.Muide Gent B2
    15.Jago St.Amandsberg*1

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (22/28)

    • Knesselare*

      15
    • Oostakker*

      15
    • Zaffelare B

      18
    • De Pinte

      22
    • Kaprijke-Bentille

      25
    • Lotenhulle*

      28
    • VV.9000 Gent

      29
    • Avrasya Gent*

      33
    • AK Middelburg*

      33
    • Balgerhoeke*

      43
    • St.Muide Gent B

      46
    • VS Destelbergen

      48
    • Ooidonck Leerne*

      49
    • Jago St.Amandsberg*

      53
    • Vinkt B

      56

    thuis (12/14)

    • De Pinte*

      5
    • Oostakker**

      5
    • Zaffelare B

      6
    • VV.9000 Gent*

      8
    • Knesselare*

      9
    • Kaprijke-Bentille*

      11
    • Avrasya Gent*

      13
    • AK Middelburg*

      15
    • Balgerhoeke**

      15
    • Ooidonck Leerne**

      17
    • Lotenhulle*

      18
    • St.Muide Gent B**

      20
    • VS Destelbergen*

      23
    • Jago St.Amandsberg*

      24
    • Vinkt B**

      24

    uit (12/14)

    • Knesselare**

      6
    • Oostakker*

      10
    • Lotenhulle**

      10
    • Zaffelare B**

      12
    • Kaprijke-Bentille*

      14
    • De Pinte*

      17
    • AK Middelburg**

      18
    • Avrasya Gent**

      20
    • VV.9000 Gent*

      21
    • VS Destelbergen*

      25
    • St.Muide Gent B

      26
    • Balgerhoeke*

      28
    • Jago St.Amandsberg**

      29
    • Vinkt B

      32
    • Ooidonck Leerne*

      32

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (22/28)

    • Zaffelare B

      82
    • Oostakker*

      72
    • Knesselare*

      62
    • De Pinte

      59
    • Kaprijke-Bentille

      58
    • VV.9000 Gent

      57
    • AK Middelburg*

      49
    • Avrasya Gent*

      47
    • Ooidonck Leerne*

      42
    • St.Muide Gent B

      42
    • Lotenhulle*

      39
    • Balgerhoeke*

      35
    • VS Destelbergen

      27
    • Jago St.Amandsberg*

      27
    • Vinkt B

      21

    thuis (12/14)

    • Zaffelare B

      52
    • Oostakker**

      38
    • VV.9000 Gent*

      35
    • Ooidonck Leerne**

      33
    • Kaprijke-Bentille*

      30
    • Avrasya Gent*

      28
    • Knesselare*

      27
    • De Pinte*

      27
    • AK Middelburg*

      26
    • St.Muide Gent B**

      23
    • Balgerhoeke**

      21
    • Jago St.Amandsberg*

      18
    • Lotenhulle*

      17
    • VS Destelbergen*

      14
    • Vinkt B**

      11

    uit (12/14)

    • Knesselare**

      35
    • Oostakker*

      34
    • De Pinte*

      32
    • Zaffelare B**

      30
    • Kaprijke-Bentille*

      28
    • AK Middelburg**

      23
    • VV.9000 Gent*

      22
    • Lotenhulle**

      22
    • St.Muide Gent B

      19
    • Avrasya Gent**

      19
    • Balgerhoeke*

      14
    • VS Destelbergen*

      13
    • Vinkt B

      10
    • Ooidonck Leerne*

      9
    • Jago St.Amandsberg**

      9

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (22/28)

    • Knesselare*

      23
    • Kaprijke-Bentille

      27
    • Oostakker*

      28
    • De Pinte

      30
    • Lotenhulle*

      31
    • Zaffelare B

      35
    • VV.9000 Gent

      38
    • AK Middelburg*

      43
    • Balgerhoeke*

      51
    • Avrasya Gent*

      52
    • VS Destelbergen

      58
    • Ooidonck Leerne*

      65
    • Vinkt B

      65
    • St.Muide Gent B

      86
    • Jago St.Amandsberg*

      97

    thuis (12/14)

    • Knesselare*

      9
    • De Pinte*

      10
    • Kaprijke-Bentille*

      11
    • VV.9000 Gent*

      12
    • Oostakker**

      15
    • AK Middelburg*

      17
    • Zaffelare B

      17
    • Lotenhulle*

      18
    • Balgerhoeke**

      21
    • Avrasya Gent*

      24
    • Ooidonck Leerne**

      26
    • VS Destelbergen*

      31
    • Vinkt B**

      31
    • St.Muide Gent B**

      35
    • Jago St.Amandsberg*

      47

    uit (12/14)

    • Oostakker*

      13
    • Lotenhulle**

      13
    • Knesselare**

      14
    • Kaprijke-Bentille*

      16
    • Zaffelare B**

      18
    • De Pinte*

      20
    • VV.9000 Gent*

      26
    • AK Middelburg**

      26
    • VS Destelbergen*

      27
    • Avrasya Gent**

      28
    • Balgerhoeke*

      30
    • Vinkt B

      34
    • Ooidonck Leerne*

      39
    • Jago St.Amandsberg**

      50
    • St.Muide Gent B

      51

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Zaffelare B

      16
    • Knesselare

      15
    • Oostakker

      15
    • De Pinte

      13
    • Kaprijke-Bentille

      12
    • VV.9000 Gent

      10
    • Lotenhulle

      10
    • Avrasya Gent

      9
    • AK Middelburg

      8
    • Balgerhoeke

      5
    • VS Destelbergen

      5
    • St.Muide Gent B

      5
    • Ooidonck Leerne

      4
    • Jago St.Amandsberg

      3
    • Vinkt B

      3

    gelijk

    • VV.9000 Gent

      7
    • AK Middelburg

      6
    • Kaprijke-Bentille

      5
    • Balgerhoeke

      5
    • Lotenhulle

      5
    • St.Muide Gent B

      5
    • De Pinte

      5
    • Knesselare

      3
    • Oostakker

      3
    • VS Destelbergen

      3
    • Avrasya Gent

      3
    • Ooidonck Leerne

      2
    • Jago St.Amandsberg

      1
    • Vinkt B

      1
    • Zaffelare B

      0

    verloren

    • Knesselare

      3
    • Oostakker

      3
    • De Pinte

      4
    • Kaprijke-Bentille

      5
    • VV.9000 Gent

      5
    • Lotenhulle

      6
    • Zaffelare B

      6
    • AK Middelburg

      7
    • Avrasya Gent

      9
    • Balgerhoeke

      11
    • St.Muide Gent B

      12
    • VS Destelbergen

      14
    • Ooidonck Leerne

      15
    • Jago St.Amandsberg

      17
    • Vinkt B

      18
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Oostakker

      14
    • Zaffelare B

      13
    • Knesselare

      13
    • Kaprijke-Bentille

      10
    • VV.9000 Gent

      9
    • De Pinte

      9
    • Lotenhulle

      8
    • Avrasya Gent

      7
    • AK Middelburg

      5
    • VS Destelbergen

      4
    • Ooidonck Leerne

      4
    • Balgerhoeke

      2
    • St.Muide Gent B

      2
    • Vinkt B

      1
    • Jago St.Amandsberg

      0
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • De Pinte

      1
    • Oostakker

      2
    • Knesselare

      2
    • Kaprijke-Bentille

      3
    • Lotenhulle

      3
    • Zaffelare B

      4
    • VV.9000 Gent

      4
    • AK Middelburg

      5
    • Avrasya Gent

      6
    • Balgerhoeke

      6
    • St.Muide Gent B

      10
    • VS Destelbergen

      11
    • Ooidonck Leerne

      12
    • Vinkt B

      15
    • Jago St.Amandsberg

      17
    gewonnen met één
    goal verschil
    • De Pinte

      4
    • Zaffelare B

      3
    • AK Middelburg

      3
    • Balgerhoeke

      3
    • St.Muide Gent B

      3
    • Jago St.Amandsberg

      3
    • Knesselare

      2
    • Kaprijke-Bentille

      2
    • Lotenhulle

      2
    • Avrasya Gent

      2
    • Vinkt B

      2
    • Oostakker

      1
    • VV.9000 Gent

      1
    • VS Destelbergen

      1
    • Ooidonck Leerne

      0
    verloren met één
    goal verschil
    • Jago St.Amandsberg

      0
    • Knesselare

      1
    • Oostakker

      1
    • VV.9000 Gent

      1
    • De Pinte

      2
    • Zaffelare B

      2
    • AK Middelburg

      2
    • St.Muide Gent B

      2
    • Kaprijke-Bentille

      2
    • Avrasya Gent

      2
    • Lotenhulle

      3
    • Vinkt B

      3
    • VS Destelbergen

      3
    • Ooidonck Leerne

      3
    • Balgerhoeke

      5

    de nul vastgehouden

    • Knesselare

      8
    • Lotenhulle

      8
    • Kaprijke-Bentille

      7
    • Zaffelare B

      6
    • Oostakker

      4
    • De Pinte

      4
    • Avrasya Gent

      4
    • AK Middelburg

      3
    • St.Muide Gent B

      2
    • Vinkt B

      2
    • VS Destelbergen

      2
    • Ooidonck Leerne

      2
    • Balgerhoeke

      2
    • VV.9000 Gent

      1
    • Jago St.Amandsberg

      0

    men niet kon scoren

    • De Pinte

      1
    • Avrasya Gent

      1
    • Knesselare

      2
    • Oostakker

      2
    • Lotenhulle

      3
    • Kaprijke-Bentille

      3
    • VV.9000 Gent

      3
    • Jago St.Amandsberg

      3
    • Zaffelare B

      4
    • AK Middelburg

      4
    • St.Muide Gent B

      5
    • Ooidonck Leerne

      5
    • VS Destelbergen

      6
    • Balgerhoeke

      6
    • Vinkt B

      7

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Knesselare

      8
    • Oostakker

      6
    • De Pinte

      4
    • Kaprijke-Bentille

      4
    • Zaffelare B

      4
    • AK Middelburg

      3
    • Lotenhulle

      3
    • St.Muide Gent B

      3
    • Avrasya Gent

      3
    • VV.9000 Gent

      +2
    • Balgerhoeke

      1
    • VS Destelbergen

      1
    • Ooidonck Leerne

      1
    • Jago St.Amandsberg

      1
    • Vinkt B

      +1

    zonder nederlaag

    • De Pinte

      +15
    • Knesselare

      12
    • Oostakker

      8
    • VV.9000 Gent

      +8
    • Kaprijke-Bentille

      5
    • Zaffelare B

      4
    • AK Middelburg

      4
    • Lotenhulle

      4
    • Balgerhoeke

      4
    • St.Muide Gent B

      3
    • Avrasya Gent

      3
    • VS Destelbergen

      3
    • Ooidonck Leerne

      1
    • Jago St.Amandsberg

      1
    • Vinkt B

      +1
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen