www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 16/08/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 31/08/2019

19:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts-
.Helson Helchteren-Linden-
.Houtvenne-Termien-
.Pelt-KVK Beringen-
.Witgoor-Wellen-
20:00City Pirates-Turnhout-
.Betekom-Heur-Tongeren-

zondag 01/09/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-Lyra-Lierse-

0/30

1.City Pirates0Antw
Turnhout0Antw
Heur-Tongeren0Limb
Houtvenne0Antw
Lyra-Lierse0Antw
St.Lenaarts0Antw
Betekom0Brab
Zwarte Leeuw0Antw
Termien0Limb
Wellen0Limb
Helson Helchteren0Limb
Pelt0Limb
Bilzen-Waltwilder0Limb
Witgoor0Antw
Linden0Brab
KVK Beringen0Limb

Nationaal : 3de Nationale B --> Turnhout

periode 1

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

City Pirates

1.Za-31/08/1920:00City Pirates-

Turnhout

-.
2.Za-07/09/1920:00Wellen-City Pirates -.
3.Za-14/09/1920:00City Pirates-Bilzen-Waltwilder -.
4.Za-21/09/1920:00KVK Beringen-City Pirates -.
5.Za-28/09/1920:00City Pirates-Houtvenne -.
6.Zo-06/10/1900:00Heur-Tongeren-City Pirates -.
7.Zo-13/10/1900:00City Pirates-Helson Helchteren -.
8.Zo-20/10/1900:00St.Lenaarts-City Pirates -.
9.Zo-27/10/1900:00City Pirates-Zwarte Leeuw -.
10.Zo-03/11/1900:00Linden-City Pirates -.
11.Zo-10/11/1900:00City Pirates-Betekom -.
12.Zo-17/11/1900:00Termien-City Pirates -.
13.Zo-24/11/1900:00City Pirates-Pelt -.
14.Zo-01/12/1900:00City Pirates-Lyra-Lierse -.
15.Zo-08/12/1900:00Witgoor-City Pirates -.
16.Zo-15/12/1900:00

Turnhout

-City Pirates -.
17.Zo-05/01/2000:00City Pirates-Wellen -.
18.Zo-12/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-City Pirates -.
19.Zo-19/01/2000:00City Pirates-KVK Beringen -.
20.Zo-02/02/2000:00Houtvenne-City Pirates -.
21.Zo-09/02/2000:00City Pirates-Heur-Tongeren -.
22.Zo-16/02/2000:00Helson Helchteren-City Pirates -.
23.Zo-23/02/2000:00City Pirates-St.Lenaarts -.
24.Zo-08/03/2000:00Zwarte Leeuw-City Pirates -.
25.Zo-15/03/2000:00City Pirates-Linden -.
26.Zo-22/03/2000:00Betekom-City Pirates -.
27.Zo-29/03/2000:00City Pirates-Termien -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-City Pirates -.
29.Zo-19/04/2000:00Lyra-Lierse-City Pirates -.
30.Zo-26/04/2000:00City Pirates-Witgoor -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Turnhout

1.Za-31/08/1920:00City Pirates-

Turnhout

-.
2.Za-07/09/1919:30

Turnhout

-Bilzen-Waltwilder -.
3.Za-14/09/1919:30Houtvenne-

Turnhout

-.
4.Za-21/09/1919:30

Turnhout

-Helson Helchteren -.
5.Za-28/09/1919:30Zwarte Leeuw-

Turnhout

-.
6.Zo-06/10/1900:00

Turnhout

-Betekom -.
7.Zo-13/10/1900:00Pelt-

Turnhout

-.
8.Zo-20/10/1900:00

Turnhout

-Witgoor -.
9.Zo-27/10/1900:00Wellen-

Turnhout

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Turnhout

-KVK Beringen -.
11.Zo-10/11/1900:00Heur-Tongeren-

Turnhout

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Turnhout

-St.Lenaarts -.
13.Zo-24/11/1900:00Linden-

Turnhout

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Turnhout

-Termien -.
15.Zo-08/12/1900:00Lyra-Lierse-

Turnhout

-.
16.Zo-15/12/1900:00

Turnhout

-City Pirates -.
17.Zo-05/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-

Turnhout

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Turnhout

-Houtvenne -.
19.Zo-19/01/2000:00Helson Helchteren-

Turnhout

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Turnhout

-Zwarte Leeuw -.
21.Zo-09/02/2000:00Betekom-

Turnhout

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Turnhout

-Pelt -.
23.Zo-23/02/2000:00Witgoor-

Turnhout

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Turnhout

-Wellen -.
25.Zo-15/03/2000:00KVK Beringen-

Turnhout

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Turnhout

-Heur-Tongeren -.
27.Zo-29/03/2000:00St.Lenaarts-

Turnhout

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Turnhout

-Linden -.
29.Zo-19/04/2000:00Termien-

Turnhout

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Turnhout

-Lyra-Lierse -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

alle wedstrijden (0/30)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

uitwedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00