www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 4de Provinciale B

    zondag 22/04/2018

    15:00Lombardsijde-Wenduine1-1
    .

    E.Brugge

    -Steenbrugge B4 -0
    .Ruiselede-

    HO Oedelem

    0-3
    .Sint-Joris-

    Dudzele

    1-2
    .

    Aartrijke

    -Beernem B3-0
    .Dosko Beveren B-

    Doomkerke

    1-2
    .SK Torhout-

    Hertsberge

    2 -4
    Dit voetbalseizoen is afgelopen. Het werd uitgespreid
    over een totaal van 233 opeenvolgende dagen.
    De openingswedstrijd was op zaterdag 02/09/2017,
    de laatste wedstrijden op zondag 22/04/2018.

    vbal4 heeft op het einde van elke dag (jawel, 233 keer)
    de rangschikking berekend.
    Rechts zie je voor elke ploeg afzonderlijk het aantal dagen dat
    het eerste en laatste stond.

    28/28

    SK Torhout691760
    2.Lombardsijde6100
    3.HO Oedelem5460
    4.Doomkerke53280
    5.Dudzele48160
    6.Aartrijke4700
    7.Hertsberge4710
    8.Sint-Joris4200
    9.Zerkegem3900
    10.Dosko Beveren B3501
    11.Ruiselede2700
    12.Beernem B2700
    13.Wenduine*1860
    14.Steenbrugge B11041
    15.E.Brugge*100191
    AMCOostduinkerke B0

    het aantal dagen op de eerste plaats

    en het aantal dagen op de laatste plaats

    periode 1

    10/10

    SK Torhout27
    2.HO Oedelem23
    3.Hertsberge22
    4.Lombardsijde22
    5.Doomkerke21
    6.Zerkegem20
    7.Dudzele18
    8.Sint-Joris17
    9.Beernem B13
    10.Dosko Beveren B11
    11.Aartrijke9
    12.Wenduine7
    13.Ruiselede7
    14.E.Brugge4
    15.Steenbrugge B4

    periode 2

    -/-

    SK Torhout9/927
    2.Aartrijke9/924
    3.HO Oedelem10/1021
    4.Lombardsijde9/920
    5.Doomkerke9/920
    6.Dosko Beveren B9/919
    7.Dudzele9/918
    8.Hertsberge9/914
    9.Sint-Joris9/913
    10.Beernem B9/910
    11.Wenduine10/108
    12.Ruiselede10/107
    13.E.Brugge10/106
    14.Steenbrugge B10/105
    15.Zerkegem9/94

    periode 3

    -/-

    Lombardsijde10/1024
    2.SK Torhout10/1021
    3.Aartrijke10/1019
    4.Ruiselede9/918
    5.Zerkegem9/917
    6.Sint-Joris10/1016
    7.Doomkerke9/916
    8.Dudzele9/916
    9.HO Oedelem9/914
    10.Hertsberge9/913
    11.Dosko Beveren B10/1010
    12.Wenduine*8/97
    13.Beernem B9/96
    14.E.Brugge*8/93
    15.Steenbrugge B9/93

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (28/28)

    • SK Torhout

      15
    • Lombardsijde

      23
    • HO Oedelem

      30
    • Doomkerke

      31
    • Dudzele

      36
    • Aartrijke

      37
    • Hertsberge

      37
    • Sint-Joris

      42
    • Zerkegem

      45
    • Dosko Beveren B

      49
    • Ruiselede

      57
    • Beernem B

      57
    • Wenduine*

      63
    • E.Brugge*

      71
    • Steenbrugge B

      73

    thuis (14/14)

    • SK Torhout

      12
    • Lombardsijde

      12
    • HO Oedelem

      15
    • Hertsberge

      15
    • Dudzele

      18
    • Sint-Joris

      19
    • Doomkerke

      19
    • Dosko Beveren B

      20
    • Aartrijke

      22
    • Zerkegem

      23
    • Beernem B

      28
    • Wenduine*

      29
    • Ruiselede

      31
    • E.Brugge

      36
    • Steenbrugge B

      37

    uit (14/14)

    • SK Torhout

      3
    • Lombardsijde

      11
    • Doomkerke

      12
    • Aartrijke

      15
    • HO Oedelem

      15
    • Dudzele

      18
    • Zerkegem

      22
    • Hertsberge

      22
    • Sint-Joris

      23
    • Ruiselede

      26
    • Dosko Beveren B

      29
    • Beernem B

      29
    • Wenduine

      34
    • E.Brugge*

      35
    • Steenbrugge B

      36

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (28/28)

    • SK Torhout

      99
    • Lombardsijde

      85
    • HO Oedelem

      82
    • Dudzele

      77
    • Doomkerke

      67
    • Aartrijke

      62
    • Hertsberge

      61
    • Sint-Joris

      59
    • Zerkegem

      54
    • Dosko Beveren B

      51
    • Wenduine*

      42
    • Ruiselede

      33
    • Steenbrugge B

      27
    • Beernem B

      25
    • E.Brugge*

      22

    thuis (14/14)

    • SK Torhout

      54
    • HO Oedelem

      44
    • Lombardsijde

      43
    • Doomkerke

      38
    • Sint-Joris

      35
    • Dudzele

      33
    • Aartrijke

      30
    • Dosko Beveren B

      29
    • Wenduine*

      28
    • Hertsberge

      27
    • Zerkegem

      23
    • Steenbrugge B

      15
    • Beernem B

      13
    • E.Brugge

      11
    • Ruiselede

      10

    uit (14/14)

    • SK Torhout

      45
    • Dudzele

      44
    • Lombardsijde

      42
    • HO Oedelem

      38
    • Hertsberge

      34
    • Aartrijke

      32
    • Zerkegem

      31
    • Doomkerke

      29
    • Sint-Joris

      24
    • Ruiselede

      23
    • Dosko Beveren B

      22
    • Wenduine

      14
    • Steenbrugge B

      12
    • Beernem B

      12
    • E.Brugge*

      11

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (28/28)

    • Lombardsijde

      27
    • SK Torhout

      36
    • HO Oedelem

      39
    • Doomkerke

      39
    • Sint-Joris

      42
    • Aartrijke

      43
    • Hertsberge

      44
    • Zerkegem

      46
    • Dudzele

      51
    • Ruiselede

      60
    • Dosko Beveren B

      61
    • Beernem B

      66
    • Wenduine*

      79
    • E.Brugge*

      96
    • Steenbrugge B

      117

    thuis (14/14)

    • Lombardsijde

      12
    • SK Torhout

      17
    • Hertsberge

      18
    • HO Oedelem

      19
    • Sint-Joris

      22
    • Zerkegem

      23
    • Aartrijke

      24
    • Doomkerke

      25
    • Dudzele

      26
    • Dosko Beveren B

      26
    • Ruiselede

      27
    • Beernem B

      31
    • Wenduine*

      45
    • E.Brugge

      47
    • Steenbrugge B

      51

    uit (14/14)

    • Doomkerke

      14
    • Lombardsijde

      15
    • Aartrijke

      19
    • SK Torhout

      19
    • Sint-Joris

      20
    • HO Oedelem

      20
    • Zerkegem

      23
    • Dudzele

      25
    • Hertsberge

      26
    • Ruiselede

      33
    • Wenduine

      34
    • Dosko Beveren B

      35
    • Beernem B

      35
    • E.Brugge*

      49
    • Steenbrugge B

      66

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • SK Torhout

      23
    • Lombardsijde

      19
    • HO Oedelem

      16
    • Doomkerke

      16
    • Aartrijke

      14
    • Dudzele

      14
    • Hertsberge

      13
    • Sint-Joris

      12
    • Zerkegem

      11
    • Dosko Beveren B

      10
    • Ruiselede

      7
    • Beernem B

      6
    • Wenduine

      4
    • Steenbrugge B

      3
    • E.Brugge

      2

    gelijk

    • Beernem B

      9
    • Hertsberge

      8
    • Sint-Joris

      6
    • HO Oedelem

      6
    • Zerkegem

      6
    • Dudzele

      6
    • Ruiselede

      6
    • Wenduine

      6
    • Aartrijke

      5
    • Doomkerke

      5
    • Dosko Beveren B

      5
    • Lombardsijde

      4
    • E.Brugge

      4
    • Steenbrugge B

      2
    • SK Torhout

      0

    verloren

    • SK Torhout

      5
    • Lombardsijde

      5
    • HO Oedelem

      6
    • Hertsberge

      7
    • Doomkerke

      7
    • Dudzele

      8
    • Aartrijke

      9
    • Sint-Joris

      10
    • Zerkegem

      11
    • Dosko Beveren B

      13
    • Beernem B

      13
    • Ruiselede

      15
    • Wenduine

      17
    • E.Brugge

      21
    • Steenbrugge B

      23
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Lombardsijde

      15
    • SK Torhout

      14
    • HO Oedelem

      13
    • Sint-Joris

      10
    • Doomkerke

      10
    • Aartrijke

      9
    • Zerkegem

      9
    • Dudzele

      9
    • Hertsberge

      8
    • Ruiselede

      5
    • Dosko Beveren B

      5
    • Wenduine

      2
    • E.Brugge

      1
    • Steenbrugge B

      0
    • Beernem B

      0
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Lombardsijde

      2
    • SK Torhout

      2
    • HO Oedelem

      3
    • Sint-Joris

      3
    • Aartrijke

      3
    • Dudzele

      4
    • Doomkerke

      5
    • Zerkegem

      5
    • Hertsberge

      5
    • Dosko Beveren B

      8
    • Ruiselede

      10
    • Beernem B

      11
    • Wenduine

      12
    • E.Brugge

      18
    • Steenbrugge B

      19
    gewonnen met één
    goal verschil
    • SK Torhout

      9
    • Doomkerke

      6
    • Beernem B

      6
    • Aartrijke

      5
    • Dudzele

      5
    • Hertsberge

      5
    • Dosko Beveren B

      5
    • Lombardsijde

      4
    • HO Oedelem

      3
    • Steenbrugge B

      3
    • Sint-Joris

      2
    • Zerkegem

      2
    • Ruiselede

      2
    • Wenduine

      2
    • E.Brugge

      1
    verloren met één
    goal verschil
    • Doomkerke

      2
    • Beernem B

      2
    • Hertsberge

      2
    • SK Torhout

      3
    • Lombardsijde

      3
    • HO Oedelem

      3
    • E.Brugge

      3
    • Dudzele

      4
    • Steenbrugge B

      4
    • Dosko Beveren B

      5
    • Ruiselede

      5
    • Wenduine

      5
    • Aartrijke

      6
    • Zerkegem

      6
    • Sint-Joris

      7

    de nul vastgehouden

    • SK Torhout

      10
    • HO Oedelem

      10
    • Doomkerke

      9
    • Lombardsijde

      9
    • Aartrijke

      9
    • Dudzele

      6
    • Dosko Beveren B

      6
    • Zerkegem

      5
    • Sint-Joris

      5
    • Beernem B

      4
    • Hertsberge

      4
    • Ruiselede

      4
    • E.Brugge

      3
    • Wenduine

      2
    • Steenbrugge B

      1

    men niet kon scoren

    • SK Torhout

      1
    • Dudzele

      2
    • Dosko Beveren B

      2
    • Doomkerke

      3
    • Aartrijke

      3
    • Zerkegem

      3
    • HO Oedelem

      4
    • Sint-Joris

      4
    • Hertsberge

      4
    • Lombardsijde

      5
    • Wenduine

      7
    • Ruiselede

      11
    • Beernem B

      12
    • E.Brugge

      12
    • Steenbrugge B

      14

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • SK Torhout

      15
    • Lombardsijde

      9
    • HO Oedelem

      7
    • Doomkerke

      6
    • Aartrijke

      6
    • Hertsberge

      4
    • Dudzele

      4
    • Zerkegem

      3
    • Dosko Beveren B

      3
    • Sint-Joris

      3
    • Ruiselede

      3
    • Beernem B

      2
    • Wenduine

      1
    • Steenbrugge B

      1
    • E.Brugge

      1

    zonder nederlaag

    • SK Torhout

      15
    • Lombardsijde

      11
    • HO Oedelem

      10
    • Doomkerke

      9
    • Hertsberge

      8
    • Aartrijke

      7
    • Zerkegem

      7
    • Dosko Beveren B

      6
    • Dudzele

      5
    • Beernem B

      5
    • Sint-Joris

      4
    • Ruiselede

      3
    • Wenduine

      2
    • Steenbrugge B

      1
    • E.Brugge

      1

    verzameld uit alle reeksen