www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/09/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Brabant

    1ste Provinciale

    zaterdag 22/09/2018

    19:30

    Melsbroek A

    -Sterrebeek2-1
    .Diest-

    Bertem-Leefdaal A

    1-2
    20:00

    Bierbeek A

    -Veltem A3-0
    .OHR Huldenberg A-

    Linden A

    0-1
    .

    Grimbergen

    -Hoeilaart2-1

    zondag 23/09/2018

    14:30Tervuren-Duisburg A-Borght-Humbeek A1-1
    15:00Aarschot A-

    Liedekerke A

    1-2
    .

    Rhode-De Hoek A

    -Herent A3-2

    4/30

    • 1.

      Rhode-De Hoek A

      10
    • 2.

      Bierbeek A

      10
    • 3.

      Grimbergen

      7
    • 4.

      Diest

      7
    • 5.

      Liedekerke A

      7
    • 6.

      Bertem-Leefdaal A

      7
    • 7.

      OHR Huldenberg A

      7
    • 8.

      Linden A

      7
    • 9.

      Hoeilaart

      6
    • 10.

      Borght-Humbeek A

      5
    • 11.

      Melsbroek A

      5
    • 12.

      Tervuren-Duisburg A

      4
    • 13.

      Aarschot A

      3
    • 14.

      Herent A

      3
    • 15.

      Sterrebeek

      1
    • 16.

      Veltem A

      0

    2de Provinciale A

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Houtem-Oplinter A-Perk1-1
    20:00Keiberg-

    RWL Sport A

    1-4
    .Rotselaar A-Tielt-Winge A2-2

    zondag 23/09/2018

    15:00Nossegem A-

    Bekkevoort A

    0-1
    .KVC Haacht A-Butsel A3-3
    .Averbode-Okselaar A-Holsbeek A0-0
    .Out-Hoegaarden A-Rap.Wezemaal A2-2
    .Binkom-

    Haasrode A

    1-4

    4/30

    • 1.

      Rap.Wezemaal A

      10
    • 2.

      Rotselaar A

      10
    • 3.

      Averbode-Okselaar A

      10
    • 4.

      KVC Haacht A

      7
    • 5.

      Bekkevoort A

      7
    • 6.

      Haasrode A

      6
    • 7.

      Perk

      5
    • 8.

      Out-Hoegaarden A

      5
    • 9.

      Butsel A

      5
    • 10.

      Tielt-Winge A

      4
    • 11.

      Keiberg

      4
    • 12.

      Binkom

      3
    • 13.

      RWL Sport A

      3
    • 14.

      Nossegem A

      3
    • 15.

      Houtem-Oplinter A

      3
    • 16.

      Holsbeek A

      2

    2de Provinciale B

    zaterdag 22/09/2018

    20:30Euro.90 Kraainem A-

    Beersel Drogenb.A

    1-2

    zondag 23/09/2018

    15:00Machelen A-

    Ternat A

    1-2
    .Boka United A-

    Meise A

    2-3
    .De Leeuwkens A-

    Huizingen A

    0-3
    .Strombeek-Asse-Zellik A1-1
    .Oetingen-

    Leeuw A

    1-4
    .

    Wambeek A

    -Kester-Gooik2-1
    .Schepdaal-Lennik2-2

    4/30

    • 1.

      Wambeek A

      10
    • 2.

      Meise A

      10
    • 3.

      Huizingen A

      9
    • 4.

      Ternat A

      8
    • 5.

      Strombeek

      8
    • 6.

      Boka United A

      7
    • 7.

      Asse-Zellik A

      7
    • 8.

      Schepdaal

      6
    • 9.

      Kester-Gooik

      5
    • 10.

      Leeuw A

      5
    • 11.

      Lennik

      4
    • 12.

      Beersel Drogenb.A

      3
    • 13.

      Oetingen

      3
    • 14.

      Euro.90 Kraainem A

      1
    • 15.

      De Leeuwkens A

      1
    • 16.

      Machelen A

      0

    3de Provinciale A

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Wommersom-

    Testelt

    1-3
    .

    Langdorp A

    -Bunsbeek2-1
    20:15

    Vissenaken

    -Waanrode10-2
    .

    Glabbeek-Zuurb.A

    -RWL Sport B4-0

    zondag 23/09/2018

    15:00Rummen-

    Kortenaken

    0-1
    .

    Zoutleeuw A

    -Meensel-Kiezegem6-1
    .Geetbets-

    Roosbeek-Neervelp A

    1-2
    .

    Scherpenheuvel

    -Budingen5-2

    4/30

    • 1.

      Roosbeek-Neervelp A

      12
    • 2.

      Geetbets

      9
    • 3.

      Wommersom

      9
    • 4.

      Zoutleeuw A

      9
    • 5.

      Kortenaken

      9
    • 6.

      Scherpenheuvel

      7
    • 7.

      Testelt

      6
    • 8.

      Meensel-Kiezegem

      6
    • 9.

      Rummen

      5
    • 10.

      Glabbeek-Zuurb.A

      5
    • 11.

      Langdorp A

      4
    • 12.

      Vissenaken

      3
    • 13.

      Bunsbeek

      3
    • 14.

      RWL Sport B

      3
    • 15.

      Waanrode

      2
    • 16.

      Budingen

      0

    3de Provinciale B

    zaterdag 22/09/2018

    18:30Tempo Overijse B-

    Moorsel

    0-4
    19:00Hoeilaart B-Bierbeek B3-3
    19:30Kessel-Lo 2000-

    Berg-Op

    3-4
    .Lubbeek A-

    Meerbeek

    1-2

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Tildonk

    -Eendr.Eizer3-1
    .KDN.United-Vossem A1-1
    .

    Baal

    -KV Tremelo4-1
    .Lovenjoel A-

    Erps-Kwerps

    1-4

    4/30

    • 1.

      Vossem A

      10
    • 2.

      Baal

      9
    • 3.

      Kessel-Lo 2000

      9
    • 4.

      Berg-Op

      9
    • 5.

      Hoeilaart B

      7
    • 6.

      Tildonk

      6
    • 7.

      KV Tremelo

      6
    • 8.

      Lubbeek A

      6
    • 9.

      Moorsel

      5
    • 10.

      KDN.United

      5
    • 11.

      Erps-Kwerps

      4
    • 12.

      Lovenjoel A

      4
    • 13.

      Meerbeek

      3
    • 14.

      Bierbeek B

      3
    • 15.

      Eendr.Eizer

      2
    • 16.

      Tempo Overijse B

      1

    3de Provinciale C

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Elewijt A

    -Asse-Terheide A3-1
    .

    Delta Londerzeel A

    -Infinity Vilvoorde5-1
    .Steenokkerzeel-

    Mazenzele Opwijk A

    0-11
    .Hever-

    Steenhuffel A

    0-7
    .Zemst-Ramsdonk2-2
    .

    Boskant Peizegem

    -Kobbegem3-2
    .Mollem-SJ Londerzeel2-2
    .Malderen-

    NV Keerbergen

    1-2

    4/30

    • 1.

      Ramsdonk

      10
    • 2.

      NV Keerbergen

      10
    • 3.

      Mazenzele Opwijk A

      9
    • 4.

      Elewijt A*

      9
    • 5.

      SJ Londerzeel

      7
    • 6.

      Zemst

      7
    • 7.

      Steenhuffel A

      6
    • 8.

      Kobbegem

      6
    • 9.

      Delta Londerzeel A

      6
    • 10.

      Asse-Terheide A

      6
    • 11.

      Mollem

      6
    • 12.

      Boskant Peizegem

      3
    • 13.

      Malderen

      3
    • 14.

      Infinity Vilvoorde*

      1
    • 15.

      Hever

      0
    • 16.

      Steenokkerzeel

      0

    3de Provinciale D

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Pepingen-Halle B-

    Negenmanneke

    2-3
    20:00

    Ritterklub A

    -Linkebeek4-1
    .

    Groot-Dilbeek A

    -Tollembeek6-0

    zondag 23/09/2018

    15:00Eizeringen-

    Galmaarden A

    0-2
    .Relegem-

    Lembeek A

    0-1
    .

    Wemmel A

    -Boka United B3-1
    .Herne A-

    Zuun A

    1-3
    .Borchtlombeek A-

    Hekelgem

    3-4

    4/30

    • 1.

      Hekelgem

      12
    • 2.

      Zuun A

      12
    • 3.

      Groot-Dilbeek A

      9
    • 4.

      Galmaarden A

      9
    • 5.

      Relegem

      9
    • 6.

      Lembeek A

      9
    • 7.

      Wemmel A

      9
    • 8.

      Borchtlombeek A

      6
    • 9.

      Herne A

      6
    • 10.

      Negenmanneke

      4
    • 11.

      Ritterklub A

      3
    • 12.

      Boka United B

      3
    • 13.

      Pepingen-Halle B

      1
    • 14.

      Linkebeek

      1
    • 15.

      Tollembeek

      1
    • 16.

      Eizeringen

      0

    4de Provinciale A

    zaterdag 22/09/2018

    18:00Glabbeek-Zuurb.B-Meldert1-1

    zondag 23/09/2018

    15:00Butsel B-

    Drieslinter

    2-3
    .Roosbeek-Neervelp B-

    Orsmaal

    3-4
    .

    Atlas Linter

    -Halle VV4-2
    .Sp.Molenbeek-

    Goetsenhoven

    3-4
    .

    Heide Linter

    -Lovenjoel B8-0
    17:30

    Out-Hoegaarden B

    -Houtem-Oplinter B6-4

    4/28

    • 1.

      Drieslinter

      12
    • 2.

      Heide Linter

      10
    • 3.

      Orsmaal

      9
    • 4.

      Meldert

      7
    • 5.

      Roosbeek-Neervelp B

      6
    • 6.

      Butsel B

      6
    • 7.

      Atlas Linter*

      6
    • 8.

      Goetsenhoven*

      6
    • 9.

      Halle VV*

      4
    • 10.

      Out-Hoegaarden B

      4
    • 11.

      Houtem-Oplinter B

      3
    • 12.

      Sp.Molenbeek

      3
    • 13.

      Neerwinden*

      3
    • 14.

      Glabbeek-Zuurb.B

      2
    • 15.

      Lovenjoel B

      0

    4de Provinciale B

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Begijnendijk A-

    Lubbeek B

    1-2

    zondag 23/09/2018

    14:00Averbode-Okselaar B-Sparta Schaffen3-3
    15:00Tielt-Winge B-Langdorp B2-2
    .Zichem-Keiberg B0-0
    .

    Korbeek

    -Betekom B2-1
    .Aarschot B-

    Linden B

    2-5
    .

    Deurne

    -Bekkevoort B4-0

    4/28

    • 1.

      Sparta Schaffen

      10
    • 2.

      Deurne

      9
    • 3.

      Linden B

      9
    • 4.

      Zichem*

      7
    • 5.

      Averbode-Okselaar B

      7
    • 6.

      Haasrode B*

      6
    • 7.

      Korbeek

      6
    • 8.

      Tielt-Winge B

      5
    • 9.

      Betekom B

      4
    • 10.

      Aarschot B

      4
    • 11.

      Keiberg B

      4
    • 12.

      Begijnendijk A*

      3
    • 13.

      Lubbeek B

      3
    • 14.

      Bekkevoort B

      1
    • 15.

      Langdorp B*

      1

    4de Provinciale C

    zaterdag 22/09/2018

    18:00

    Rotselaar B

    -Boortmeerbeek8-2
    .

    Herent B

    -KVC Haacht B3-1
    19:00

    Wijgmaal B

    -Wezembeek-Oppem B5-2
    19:30SC Keerbergen-Werchter1-1
    20:00

    Bertem-Leefdaal B

    -Rap.Wezemaal B4-0

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Kortenberg

    -Veltem B4-3
    .Holsbeek B-

    Plenke Werchter

    2-4

    4/28

    • 1.

      Rotselaar B

      12
    • 2.

      Herent B

      12
    • 3.

      Plenke Werchter

      8
    • 4.

      Kortenberg

      8
    • 5.

      Haacht Statie*

      6
    • 6.

      Rap.Wezemaal B

      6
    • 7.

      Werchter*

      4
    • 8.

      Veltem B

      4
    • 9.

      KVC Haacht B

      4
    • 10.

      Wijgmaal B

      4
    • 11.

      Bertem-Leefdaal B

      4
    • 12.

      Boortmeerbeek*

      4
    • 13.

      SC Keerbergen*

      2
    • 14.

      Holsbeek B

      0
    • 15.

      Wezembeek-Oppem B

      0

    4de Provinciale D

    zaterdag 22/09/2018

    20:00Vossem B-Nossegem B2-2

    zondag 23/09/2018

    14:00

    Eppegem B

    -Vilvoorde United3-0
    15:00

    Peutie

    -Weerde3-0
    .

    Melsbroek B

    -Tervuren-Duisburg B6-2
    .Vilvoorde City-

    Eur.90 Kraainem B

    0-2
    .Elewijt B-

    Hofstade

    1-2
    .Wezembeek-Oppem A-Machelen B2-2

    4/30

    • 1.

      Melsbroek B

      12
    • 2.

      Eur.90 Kraainem B

      12
    • 3.

      Eppegem B

      9
    • 4.

      Hofstade

      8
    • 5.

      Tange*

      7
    • 6.

      Wezembeek-Oppem A

      7
    • 7.

      Peutie

      7
    • 8.

      OHR Huldenberg B*

      6
    • 9.

      Vilvoorde City

      6
    • 10.

      Tervuren-Duisburg B

      6
    • 11.

      Vossem B

      4
    • 12.

      Elewijt B

      3
    • 13.

      Machelen B

      1
    • 14.

      Nossegem B

      1
    • 15.

      Weerde

      0
    • 16.

      Vilvoorde United

      0

    4de Provinciale E

    zaterdag 22/09/2018

    19:30Asse-Zellik B-

    Wemmel B

    1-2
    .Steenhuffel B-

    Meise B

    1-4
    20:00

    Mazenzele Opwijk B

    -Essene3-1

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Beigem

    -Wambeek B1-0
    .

    Borght-Humbeek B

    -Bon Air13-0
    .

    Asse-Terheide B

    -Delta Londerzeel B1-0
    .

    Kapelle o/d Bos

    -Ritterklub B3-2
    .

    Haren

    -De Leeuwkens B1-0

    4/30

    • 1.

      Beigem

      12
    • 2.

      Kapelle o/d Bos

      10
    • 3.

      Borght-Humbeek B

      9
    • 4.

      Asse-Zellik B

      7
    • 5.

      Mazenzele Opwijk B*

      7
    • 6.

      Asse-Terheide B

      7
    • 7.

      Delta Londerzeel B

      6
    • 8.

      Haren

      6
    • 9.

      Ritterklub B

      4
    • 10.

      Essene

      4
    • 11.

      Steenhuffel B

      4
    • 12.

      Wemmel B

      4
    • 13.

      Meise B*

      3
    • 14.

      Wambeek B

      3
    • 15.

      De Leeuwkens B

      3
    • 16.

      Bon Air

      0

    4de Provinciale F

    zaterdag 22/09/2018

    19:00Herne B-Ternat B1-1
    19:30Vlezenbeek-

    Huizingen B

    0-4
    .Rhode-De Hoek B-Brucom3-3

    zondag 23/09/2018

    15:00Itna Itterbeek-

    Groot-Dilbeek B

    0-2
    .

    Beersel Drogenb.B

    -Zuun B2-1
    .

    Dworp

    -Liedekerke B3-1
    .Leeuw B-

    Borchtlombeek B

    1-2

    4/28

    • 1.

      Beersel Drogenb.B

      12
    • 2.

      Huizingen B

      9
    • 3.

      Dworp

      9
    • 4.

      Zuun B

      7
    • 5.

      Herne B

      7
    • 6.

      Groot-Dilbeek B*

      6
    • 7.

      Borchtlombeek B

      5
    • 8.

      Rhode-De Hoek B*

      4
    • 9.

      Brucom

      4
    • 10.

      Liedekerke B

      4
    • 11.

      Ternat B

      4
    • 12.

      Vlezenbeek*

      3
    • 13.

      Itna Itterbeek

      3
    • 14.

      Galmaarden B*

      1
    • 15.

      Leeuw B

      0
    Bijkomende info, verzameld uit de 13 reeksen, volgt later.
    Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.