www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 28/04/2017

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zondag 30/04/2017

15:00Rcl.Schaerbeek-Hoeilaart A-
.RSD.Jette A-Bierbeek A-
.Borght-Veltem A-
.Houtem A-Liedekerke A-
.Grez-Doiceau A-Strombeek-
.Sport.Bruxelles A-Butsel A-
.CS Braine A-Cros.Schaerbeek A-
.Stockel A-Kampenhout A-

28/30

  • 1.

    Bierbeek A

    56
  • 2.

    Kampenhout A

    56
  • 3.

    Hoeilaart A

    54
  • 4.

    Veltem A

    47
  • 5.

    Borght

    43
  • 6.

    CS Braine A

    42
  • 7.

    Strombeek

    42
  • 8.

    RSD.Jette A

    37
  • 9.

    Cros.Schaerbeek A

    36
  • 10.

    Sport.Bruxelles A

    35
  • 11.

    Liedekerke A

    34
  • 12.

    Rcl.Schaerbeek

    31
  • .

    Stockel A

    31
  • 14.

    Houtem A

    29
  • 15.

    Butsel A

    25
  • 16.

    Grez-Doiceau A

    22

vfv - 2de Provinciale A

zondag 30/04/2017

15:00Kampelaar-Holsbeek A-
.Averbode-Okselaar A-Wolfsdonk A-
.Binkom-Haasrode A-
.Bertem-Leefdaal A-Bekkevoort A-
.Rap.Wezemaal A-Linden A-
.Out-Hoegaarden A-Rotselaar A-
.Aarschot A-Lovenjoel-
.Meerbeek-Kortenberg-
.Vissenaken-Oplinter-

30/34

  • 1.

    Aarschot A

    83
  • 2.

    Linden A

    76
  • 3.

    Bertem-Leefdaal A

    72
  • 4.

    Out-Hoegaarden A

    57
  • 5.

    Haasrode A

    54
  • 6.

    Averbode-Okselaar A

    52
  • 7.

    Rotselaar A

    50
  • 8.

    Rap.Wezemaal A

    42
  • 9.

    Bekkevoort A

    39
  • 10.

    Binkom

    38
  • 11.

    Lovenjoel

    35
  • 12.

    Wolfsdonk A

    33
  • 13.

    Oplinter

    31
  • 14.

    Vissenaken

    30
  • 15.

    Kampelaar

    28
  • 16.

    Holsbeek A

    22
  • 17.

    Meerbeek

    16
  • 18.

    Kortenberg

    3

vfv - 2de Provinciale B

zaterdag 29/04/2017

20:00De Leeuwkens A-Wambeek A-

zondag 30/04/2017

15:00Groot-Dilbeek A-OHR Huldenberg A-
.Lembeek A-Steenhuffel A-
.Rhode-De Hoek A-Tervuren-Duisburg A-
.Ternat A-Leeuw A-
.Kester-Gooik-Herne A-
.Boka United A-Meise A-
.Machelen-Dend.Pamel A-
.Oetingen-Melsbroek-

30/34

  • .

    Melsbroek

    71
  • 2.

    Tervuren-Duisburg A

    57
  • 3.

    Wambeek A

    56
  • 4.

    Meise A

    56
  • 5.

    Ternat A

    56
  • 6.

    Boka United A

    50
  • 7.

    Rhode-De Hoek A

    49
  • 8.

    OHR Huldenberg A

    43
  • 9.

    Kester-Gooik

    39
  • 10.

    Groot-Dilbeek A

    38
  • 11.

    Oetingen

    38
  • 12.

    Steenhuffel A

    37
  • 13.

    Dend.Pamel A

    34
  • 14.

    Leeuw A

    34
  • 15.

    De Leeuwkens A

    29
  • 16.

    Machelen

    28
  • 17.

    Herne A

    23
  • 18.

    Lembeek A

    19

acff - 2de Provinciale

zondag 30/04/2017

15:00Ways-Genappe A-Wavre Limal A-
.Saint-Josse-Jodoigne A-
.Boitsfort A-Stade Everois A-
.Villers la Ville A-SC Ixelles A-
.Lasne Ohain A-RRC Etterbeek A-
.Beauvechain-BX Brussels-
.CS Braine B-Chastre A-
.Kosova A-Stockel B-

28/30

  • 1.

    Lasne Ohain A

    65
  • 2.

    BX Brussels

    64
  • 3.

    Villers la Ville A

    56
  • 4.

    Stade Everois A

    50
  • 5.

    Kosova A

    48
  • 6.

    RRC Etterbeek A

    44
  • 7.

    SC Ixelles A

    43
  • 8.

    Boitsfort A

    43
  • 9.

    Jodoigne A

    42
  • 10.

    Chastre A

    42
  • 11.

    Beauvechain

    29
  • 12.

    Saint-Josse

    26
  • 13.

    Wavre Limal A

    25
  • 14.

    CS Braine B

    22
  • 15.

    Ways-Genappe A

    19
  • 16.

    Stockel B

    3

vfv - 3de Provinciale A

zaterdag 29/04/2017

19:30Lubbeek A-Hakendover-
.Langdorp A-Zoutleeuw-
20:00Bierbeek B-Testelt-
.Tielt-Winge A-Glabbeek-

zondag 30/04/2017

15:00Bunsbeek-Roosbeek-Neervelp-
.Kortenaken-Budingen-
.Zichem-Rillaar A-
.Scherpenheuvel-Keiberg-

29/32

  • 1.

    Keiberg*

    61
  • .

    Glabbeek*

    61
  • 3.

    Tielt-Winge A*

    58
  • 4.

    Kumtich-Tienen

    48
  • 5.

    Roosbeek-Neervelp

    47
  • 6.

    Bunsbeek

    45
  • 7.

    Scherpenheuvel*

    42
  • .

    Rillaar A*

    42
  • 9.

    Kortenaken

    42
  • 10.

    Zoutleeuw*

    41
  • 11.

    Budingen*

    38
  • 12.

    Langdorp A*

    37
  • 13.

    Bierbeek B*

    36
  • 14.

    Lubbeek A*

    36
  • 15.

    Hakendover*

    26
  • 16.

    Testelt*

    17
  • 17.

    Zichem*

    2

vfv - 3de Provinciale B

zaterdag 29/04/2017

19:30Kessel-Lo 2000-Veltem B-
.Vossem A-Berg-Op-

zondag 30/04/2017

15:00Eendr.Eizer-Hoeilaart B-
.Erps-Kwerps-Herent A-
.Wezembeek A-KDN.United A-
.Elewijt A-SC Keerbergen-
.Begijnendijk-Baal-
18:00KVC Haacht A-KV Tremelo-

29/32

  • .

    Herent A*

    73
  • 2.

    Erps-Kwerps*

    61
  • 3.

    KVC Haacht A*

    58
  • 4.

    KV Tremelo*

    54
  • 5.

    Baal*

    51
  • 6.

    Perk

    51
  • 7.

    Vossem A*

    48
  • 8.

    Hoeilaart B

    45
  • 9.

    KDN.United A*

    41
  • 10.

    Kessel-Lo 2000*

    40
  • 11.

    Berg-Op*

    36
  • 12.

    Eendr.Eizer*

    35
  • 13.

    Elewijt A*

    34
  • 14.

    Begijnendijk

    21
  • 15.

    Veltem B

    16
  • 16.

    Wezembeek A*

    10
  • 17.

    SC Keerbergen*

    8

vfv - 3de Provinciale C

zaterdag 29/04/2017

20:00Euro.90 Kraainem A-Asse-Zellik A-

zondag 30/04/2017

15:00Delta Londerzeel A-Zemst-
.Asse-Terheide-Nossegem-
.Vilvoorde-Relegem A-
.Haren-Beigem-
.Ramsdonk-SJ Londerzeel-
.Kobbegem-Mollem-

27/30

  • .

    Asse-Zellik A

    67
  • 2.

    Delta Londerzeel A*

    55
  • 3.

    SJ Londerzeel

    48
  • 4.

    Nossegem

    46
  • 5.

    Mazenzele Opwijk A

    45
  • .

    Malderen

    45
  • 7.

    Relegem A

    44
  • 8.

    Beigem*

    39
  • 9.

    Vilvoorde*

    37
  • 10.

    Euro.90 Kraainem A*

    36
  • 11.

    Asse-Terheide*

    33
  • 12.

    Mollem

    31
  • 13.

    Zemst

    29
  • 14.

    Ramsdonk*

    25
  • 15.

    Kobbegem*

    10
  • 16.

    Haren*

    7
  • 17.

    Peizegem

    AMC

vfv - 3de Provinciale D

donderdag 27/04/2017

19:00Borchtlombeek A-

Schepdaal

2-5
20:00

Beersel Drogenb.A

-Rhode-De Hoek B9-1

zaterdag 29/04/2017

19:30Rhode-De Hoek B-Essene A-
.Hekelgem A-Ritterklub A-
20:00Beersel Drogenb.A-Tollembeek-

zondag 30/04/2017

15:00Lennik-Zuun A-
.Eizeringen A-Huizingen A-
.Wemmel A-Groot-Dilbeek B-
.Schepdaal-Itna Itterbeek-
16:00Liedekerke B-Borchtlombeek A-

29/32

  • .

    Lennik*

    77
  • 2.

    Huizingen A*

    64
  • 3.

    Beersel Drogenb.A*

    59
  • .

    Galmaarden

    59
  • 5.

    Wemmel A

    53
  • 6.

    Schepdaal*

    49
  • 7.

    Borchtlombeek A*

    46
  • 8.

    Ritterklub A*

    41
  • .

    Groot-Dilbeek B

    41
  • 10.

    Zuun A*

    40
  • 11.

    Hekelgem A

    33
  • 12.

    Liedekerke B*

    32
  • 13.

    Tollembeek*

    31
  • 14.

    Itna Itterbeek*

    29
  • 15.

    Eizeringen A*

    24
  • 16.

    Essene A*

    10
  • 17.

    Rhode-De Hoek B*

    0

acff - 3de Provinciale A

zondag 30/04/2017

15:00Jeun.Molenbeek-ES.Braine-
.Saintoise-Suryoyés Bruxellois-
.JS.Ittroise A-Brussels City-
.Forestoise-Hikma Bruxelles A-
.Nivelles A-VK.Berchem-
.Braine Waterloo A-RSD.Jette B-
.Ophain A-Houtain Genappe A-
.Anderlecht SCB-FCM.Uccle-

28/30

  • 1.

    Forestoise

    61
  • 2.

    Ophain A

    59
  • 3.

    Suryoyés Bruxellois

    59
  • 4.

    Jeun.Molenbeek

    52
  • 5.

    Nivelles A

    49
  • 6.

    VK.Berchem

    47
  • 7.

    Houtain Genappe A

    43
  • 8.

    Anderlecht SCB

    39
  • 9.

    Brussels City

    37
  • 10.

    ES.Braine

    33
  • 11.

    Saintoise

    32
  • 12.

    RSD.Jette B

    28
  • 13.

    FCM.Uccle

    27
  • 14.

    Hikma Bruxelles A

    24
  • 15.

    Braine Waterloo A

    22
  • 16.

    JS.Ittroise A

    16

acff - 3de Provinciale B

donderdag 27/04/2017

19:00

Mont St.Guibert A

-Union Rixensart A3-1

zondag 30/04/2017

15:00Melin-Orp-Noduwez-
.Rc Jet Wavre B-Perwez A-
.RRC.Etterbeek B-Lasne Ohain B-
.Villers la Ville B-Incourt A-
.Union Rixensart A-Polonia Boitsfort-
.Chaumont-Gistoux-Saint-Michel A-
.Auderghem A-Chastre B-
.Bierges-Mont St.Guibert A-

28/30

  • 1.

    Orp-Noduwez

    59
  • 2.

    Union Rixensart A

    55
  • 3.

    Saint-Michel A

    54
  • 4.

    Melin

    47
  • 5.

    Polonia Boitsfort

    46
  • 6.

    Chastre B

    43
  • 7.

    Incourt A

    37
  • 8.

    Villers la Ville B

    36
  • 9.

    Perwez A

    34
  • 10.

    Lasne Ohain B

    33
  • 11.

    Chaumont-Gistoux

    33
  • 12.

    Rc Jet Wavre B

    30
  • .

    Mont St.Guibert A

    30
  • 14.

    RRC.Etterbeek B

    29
  • 15.

    Auderghem A

    29
  • 16.

    Bierges

    28

vfv - 4de Provinciale A

zondag 30/04/2017

15:00Orsmaal-Halle VV-
.Boutersem-Meldert-
.Drieslinter-Goetsenhoven-
.Geetbets-Houtem B-
.Heide Linter-Butsel B-
.Roosbeek-Neervelp B-Rummen-Geetbets-
.Wommersom-Neerwinden-
17:30Out-Hoegaarden B-Atlas Linter-

28/30

  • 1.

    Boutersem

    77
  • 2.

    Wommersom

    71
  • 3.

    Rummen-Geetbets

    55
  • .

    Orsmaal

    55
  • 5.

    Geetbets

    51
  • 6.

    Goetsenhoven

    48
  • 7.

    Meldert

    43
  • .

    Atlas Linter

    43
  • 9.

    Drieslinter

    35
  • 10.

    Roosbeek-Neervelp B

    29
  • 11.

    Halle VV

    29
  • 12.

    Houtem B

    27
  • 13.

    Out-Hoegaarden B

    26
  • 14.

    Neerwinden

    22
  • 15.

    Heide Linter

    19
  • 16.

    Butsel B

    9

vfv - 4de Provinciale B

donderdag 27/04/2017

20:00

Bekkevoort B

-Langdorp B4-2

zondag 30/04/2017

15:00Meensel-Kiezegem-Deurne-
.KDN.United B-Sparta Schaffen-
.Rillaar B-Lubbeek B-
.Wolfsdonk B-Linden B-
.Aarschot B-Tielt-Winge B-
.Holsbeek B-Averbode-Okselaar B-
.Waanrode-Sp.Molenbeek-

29/30

  • 1.

    Waanrode*

    73
  • 2.

    Sparta Schaffen*

    71
  • 3.

    Meensel-Kiezegem*

    69
  • 4.

    Deurne*

    58
  • 5.

    Bekkevoort B

    48
  • 6.

    Aarschot B*

    47
  • 7.

    Wolfsdonk B*

    41
  • 8.

    Tielt-Winge B*

    40
  • 9.

    Holsbeek B*

    39
  • 10.

    Rillaar B*

    35
  • 11.

    Langdorp B

    33
  • 12.

    Averbode-Okselaar B*

    26
  • 13.

    Linden B*

    25
  • 14.

    Lubbeek B*

    13
  • 15.

    Sp.Molenbeek*

    12
  • 16.

    KDN.United B*

    12

vfv - 4de Provinciale C

zondag 30/04/2017

15:00Boortmeerbeek-KVC Haacht B-
.Steenokkerzeel-Werchter-
.Herent B-Tildonk-
.Rap.Wezemaal B-Haacht Statie-
.Haasrode B-Bertem-Leefdaal B-
.Kampenhout B-Rotselaar B-
.Plenke Werchter-Hever-
.NV Keerbergen-Korbeek-

28/30

  • .

    Tildonk

    71
  • 2.

    Boortmeerbeek

    61
  • 3.

    Haasrode B

    57
  • 4.

    Steenokkerzeel

    52
  • 5.

    Werchter

    46
  • 6.

    NV Keerbergen

    45
  • 7.

    Korbeek

    45
  • 8.

    Rotselaar B

    44
  • 9.

    Haacht Statie

    42
  • 10.

    Plenke Werchter

    34
  • 11.

    KVC Haacht B

    34
  • 12.

    Hever

    29
  • 13.

    Herent B

    27
  • 14.

    Bertem-Leefdaal B

    26
  • 15.

    Kampenhout B

    9
  • .

    Rap.Wezemaal B

    9

vfv - 4de Provinciale D

donderdag 27/04/2017

19:00Tange-

Kapelle o/d Bos

0-4

zondag 30/04/2017

15:00Eppegem B-Vilvoorde United-
.Humbeek-Eur.90 Kraainem B-
.Weerde-Kapelle o/d Bos-
.Tervuren-Duisburg B-Tempo Overijse B-
.Elewijt B-Hofstade-
.OHR Huldenberg B-Tange-
.Moorsel-Peutie-

27/28

  • 1.

    Tempo Overijse B*

    67
  • 2.

    Moorsel*

    66
  • 3.

    Kapelle o/d Bos*

    61
  • 4.

    OHR Huldenberg B*

    56
  • 5.

    Weerde*

    52
  • 6.

    Peutie*

    50
  • 7.

    Humbeek

    44
  • 8.

    Hofstade*

    39
  • 9.

    Tange*

    24
  • 10.

    Tervuren-Duisburg B*

    22
  • 11.

    Elewijt B*

    21
  • 12.

    Vossem B

    17
  • 13.

    Eppegem B*

    16
  • 14.

    Vilvoorde United*

    14
  • 15.

    Eur.90 Kraainem B*

    14
  • 16.

    Wezembeek B

    AMC

vfv - 4de Provinciale E

zondag 30/04/2017

15:00Asse-Zellik B-Wemmel B-
.Borchtlombeek B-Boka United B-
.Wambeek B-Hekelgem B-
.Relegem B-De Leeuwkens B-
.Essene B-Ternat B-
.Steenhuffel B-Ritterklub B-
.SK Londerzeel B-Meise B-
.Mazenzele Opwijk B-Delta Londerzeel B-

28/30

  • 1.

    Meise B

    62
  • 2.

    Mazenzele Opwijk B

    60
  • 3.

    Boka United B

    55
  • 4.

    Ternat B

    52
  • 5.

    Wambeek B

    51
  • 6.

    Relegem B

    50
  • 7.

    De Leeuwkens B

    49
  • 8.

    Delta Londerzeel B

    49
  • 9.

    Asse-Zellik B

    44
  • 10.

    Ritterklub B

    41
  • 11.

    Steenhuffel B

    36
  • 12.

    SK Londerzeel B

    31
  • 13.

    Wemmel B

    31
  • 14.

    Essene B

    19
  • 15.

    Borchtlombeek B

    11
  • 16.

    Hekelgem B

    1

vfv - 4de Provinciale F

vrijdag 28/04/2017

20:00Lembeek B-Zuun B-

zondag 30/04/2017

15:00Herne B-Pepingen B-
.Dworp-Brucom-
.Leeuw B-Huizingen B-
.Negenmanneke-Eizeringen B-
.Vlezenbeek-Linkebeek-
.Halle B-Beersel Drogenb.B-
.Dend.Pamel B-Vilvoorde City-

28/30

  • 1.

    Pepingen B

    67
  • 2.

    Linkebeek

    66
  • 3.

    Huizingen B

    64
  • 4.

    Zuun B

    56
  • 5.

    Dworp

    53
  • 6.

    Negenmanneke

    53
  • 7.

    Herne B

    47
  • 8.

    Vilvoorde City

    41
  • 9.

    Halle B

    36
  • 10.

    Brucom

    33
  • 11.

    Beersel Drogenb.B

    24
  • 12.

    Leeuw B

    24
  • 13.

    Vlezenbeek

    23
  • 14.

    Lembeek B

    20
  • 15.

    Dend.Pamel B

    19
  • 16.

    Eizeringen B

    5

acff - 4de Provinciale A

donderdag 27/04/2017

19:00

Wavre Limal B

-Ronvau Chaumont4-1

zondag 30/04/2017

15:00Stéphanois-La Hulpe-
.Huppaye-Jodoigne B-
.Ronvau Chaumont-Union Rixensart B-
.Ottignies-Stimont A-Incourt B-
.Grez-Doiceau B-Jandrain-
.Perwez B-Mont St.André-
.Wavre Limal B-Buston-
.Mont St.Guibert B-Ways-Genappe B-

28/30

  • .

    Huppaye

    71
  • 2.

    Mont St.André

    62
  • 3.

    Jodoigne B

    59
  • 4.

    Union Rixensart B*

    53
  • 5.

    Ottignies-Stimont A

    51
  • 6.

    Perwez B

    47
  • 7.

    La Hulpe*

    42
  • 8.

    Grez-Doiceau B

    41
  • 9.

    Wavre Limal B

    38
  • 10.

    Stéphanois*

    35
  • 11.

    Ronvau Chaumont

    31
  • 12.

    Ways-Genappe B

    30
  • 13.

    Jandrain*

    30
  • 14.

    Incourt B

    21
  • 15.

    Mont St.Guibert B

    12
  • 16.

    Buston

    9

acff - 4de Provinciale B

zondag 30/04/2017

15:00Maccabi Brussels-Ophain B-
.Forest-Brussels Fire-
.Boitsfort B-Nivellois B-
.Clabecq-Ottignies-Stimont B-
.Black Star-Ittroise B-
.Auderghem B-Cros.Schaerbeek B-

25/26

  • 1.

    Cros.Schaerbeek B*

    61
  • 2.

    Maccabi Brussels*

    58
  • 3.

    Boitsfort B*

    51
  • 4.

    St-Gilloise B

    50
  • 5.

    Clabecq*

    49
  • 6.

    Forest*

    45
  • 7.

    Black Star

    33
  • 8.

    Ittroise B*

    30
  • 9.

    Auderghem B

    27
  • .

    Nivellois B*

    27
  • 11.

    Ophain B*

    20
  • 12.

    Braine Waterloo B

    15
  • 13.

    Ottignies-Stimont B*

    12
  • 14.

    Brussels Fire*

    8
  • 15.

    Houtain Genappe B

    AMC

acff - 4de Provinciale C

zondag 30/04/2017

15:00Saint-Michel B-Guidon Anderlecht-
.FSI Berchem-Brussels City B-
.SC Ixelles B-Anderlecht-Milan-
.Sport.Bruxelles B-Jorez Anderlecht-
.Brussels United-Hikma Bruxelles B-
17:30Kosova B-Espanola Anderlecht-

25/26

  • 1.

    Africa Bruxelles

    60
  • 2.

    FSI Berchem*

    54
  • 3.

    Anderlecht-Milan*

    53
  • 4.

    Stade Everois B

    51
  • 5.

    Sport.Bruxelles B*

    47
  • .

    Kosova B*

    47
  • 7.

    Jorez Anderlecht**

    46
  • 8.

    Brussels City B*

    32
  • 9.

    Brussels United**

    20
  • .

    SC Ixelles B

    20
  • 11.

    Guidon Anderlecht

    19
  • 12.

    Espanola Anderlecht*

    19
  • 13.

    Saint-Michel B*

    11
  • 14.

    Hikma Bruxelles B*

    8
  • 15.

    Léopold FC B

    AMC
  • .

    RC.Schaerbeek

    AMC
DE KAMPIOENEN
P1
brab-2A
2BMelsbroek
2a
3A
3BHerent A
3CAsse-Zellik A
3DLennik
3a
3b
4A
4B
4CTildonk
4D
4E
4F
4aHuppaye
4b
4c
productiefst
brab-2AAarschot A130
4AWommersom123
4BSparta Schaffen116
4ABoutersem115
4DTempo Overijse B114
4cFSI Berchem112
4EMeise B106
4BMeensel-Kiezegem102
3BHerent A101
3DLennik100
4cJorez Anderlecht96
minste tegendoelpunten
4bMaccabi Brussels16
2aBX Brussels17
4BMeensel-Kiezegem19
brab-2ALinden A20
4CTildonk20
4DKapelle o/d Bos20
3DLennik21
4BWaanrode21
4DTempo Overijse B24
2aLasne Ohain A25
3aSuryoyés Bruxellois25
4ABoutersem25
4aHuppaye25
langste reeks overwinningen
4ABoutersem21
4bCros.Schaerbeek B15
3BHerent A14
3DLennik14
langste reeks zonder nederlaag
4ABoutersem26
4BWaanrode24
4FLinkebeek24
2aLasne Ohain A22
brab-2AAarschot A20
3DLennik20
4CTildonk20
4FHuizingen B19
2BMelsbroek18
4BMeensel-Kiezegem18
minste verliespunten
brab-2AAarschot A7
3DLennik7
4ABoutersem7
3BHerent A11
4BWaanrode11
4DTempo Overijse B11
4bCros.Schaerbeek B11
4DMoorsel12
4AWommersom13
4BSparta Schaffen13
4CTildonk13
4aHuppaye13
minste verliespunten thuis
brab-2AAarschot A0
3DLennik0
4CTildonk2
4bCros.Schaerbeek B2
3BHerent A3
4BSparta Schaffen3
4DTempo Overijse B3
4DMoorsel3
2aBX Brussels4
4FLinkebeek4
2BMelsbroek5
3AKeiberg5
3DHuizingen A5
4ABoutersem5
4BMeensel-Kiezegem5
4BDeurne5
4aHuppaye5
4aJodoigne B5
4bBoitsfort B5
4cAfrica Bruxelles5
4cFSI Berchem5
minste verliespunten uit
4ABoutersem2
4bMaccabi Brussels4
brab-2ALinden A5
4BWaanrode5
4FPepingen B6
brab-2AAarschot A7
3CAsse-Zellik A7
3DLennik7
4AWommersom7
3BHerent A8
4DTempo Overijse B8
4aHuppaye8
hoogste scores
3CHaren -Zemst0-20
4cFSI Berchem -Hikma Bruxelles B17-1
3DEssene A -Ritterklub A6-11
3CMazenzele Opwijk A -Haren13-1
4BLubbeek B -Bekkevoort B3-11
4bBlack Star -Brussels Fire10-3
4cJorez Anderlecht -Brussels City B11-2
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :4642
... wedstrijden met uitslag :4246
... thuiszeges :1979(46,6%)
... uitzeges :1540(36,3%)
... draws :726(17,1%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :123(2,9%)
... met één goal :358(8,4%)
... met twee goals :625(14,7%)
... met drie goals :767(18,1%)
... met vier goals :746(17,6%)
... met vijf goals :664(15,6%)
... met zes goals :391(9,2%)
... met zeven goals :251(5,9%)
... met meer dan zeven goals :320(7,5%)