www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zaterdag 21/09/2019

19:30Diest-Tervuren-Duisburg A2-2
20:00Bierbeek A-Kampenhout2-2

zondag 22/09/2019

15:00

Bertem-Leefdaal A

-Grimbergen A3-1
.Woluwe-Zaventem A-

Aarschot A

1-4
.

Meise A

-Rhode-De Hoek A1-0
.

Liedekerke A

-Kester-Gooik A4-2
.Borght-Humbeek A-Out-Hoegaarden A1-1
.

Melsbroek A

-OHR Huldenberg A3-0

4/30

  • 1.

    Aarschot A

    10
  • 2.

    Kampenhout

    10
  • 3.

    Diest

    8
  • 4.

    Bertem-Leefdaal A

    7
  • 5.

    Out-Hoegaarden A

    7
  • 6.

    Meise A

    7
  • 7.

    Liedekerke A

    6
  • 8.

    Bierbeek A

    5
  • 9.

    Tervuren-Duisburg A

    5
  • 10.

    Melsbroek A

    4
  • 11.

    Grimbergen A

    4
  • 12.

    Woluwe-Zaventem A

    3
  • 13.

    Kester-Gooik A

    2
  • 14.

    Rhode-De Hoek A

    2
  • 15.

    Borght-Humbeek A

    2
  • 16.

    OHR Huldenberg A

    2

2de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30Houtem-Oplinter A-Haasrode A2-2
20:00Keiberg A-Rotselaar A4-4

zondag 22/09/2019

15:00KVC Haacht A-

Kessel-Lo 2000 A

1-4
.Butsel A-Perk A3-3
.

Veltem A

-Bekkevoort A1-0
.Zoutleeuw-Holsbeek A2-2
.Elewijt A-Herent A1-1
.Rap.Wezemaal A-

Averbode-Okselaar A

2-6

4/30

  • 1.

    Veltem A

    12
  • 2.

    Herent A

    10
  • 3.

    Elewijt A

    8
  • 4.

    Rotselaar A

    8
  • 5.

    Houtem-Oplinter A

    7
  • 6.

    Bekkevoort A

    6
  • 7.

    Keiberg A

    5
  • 8.

    Holsbeek A

    5
  • 9.

    Rap.Wezemaal A

    5
  • 10.

    Haasrode A

    5
  • 11.

    Perk A

    4
  • 12.

    Averbode-Okselaar A

    4
  • 13.

    Kessel-Lo 2000 A

    3
  • 14.

    Butsel A

    2
  • 15.

    Zoutleeuw

    1
  • 16.

    KVC Haacht A

    1

2de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

18:00Lennik-

Asse-Zellik A

0-2
20:00Vossem A-Leeuw A2-2
20:30Euro.90 Kraainem A-

Groot-Dilbeek A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Schepdaal-Mazenzele Opwijk A0-0
.Huizingen A-

Nossegem A

1-2
.

Wambeek Ternat A

-De Leeuwkens A3-0
.Hoeilaart A-

Sterrebeek

1-3
.Herne A-

Boka United A

1-2

4/30

  • 1.

    Boka United A

    12
  • 2.

    Wambeek Ternat A

    9
  • 3.

    Asse-Zellik A

    9
  • 4.

    Leeuw A

    7
  • 5.

    Euro.90 Kraainem A

    7
  • 6.

    De Leeuwkens A

    7
  • 7.

    Sterrebeek

    7
  • 8.

    Nossegem A

    6
  • 9.

    Herne A

    6
  • 10.

    Mazenzele Opwijk A

    5
  • 11.

    Groot-Dilbeek A

    4
  • 12.

    Schepdaal

    4
  • 13.

    Lennik

    3
  • 14.

    Huizingen A

    2
  • 15.

    Vossem A

    2
  • 16.

    Hoeilaart A

    0

3de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30

Boutersem United A

-Meensel-Kiezegem2-0
.Langdorp-Lubbeek A1-1
20:00Vissenaken-

RWL Sport A

0-2

zondag 22/09/2019

15:00Rummen-Binkom0-0
.

Geetbets

-Scherpenheuvel2-1
.

KDN.United

-Drieslinter3-0
.Testelt-Korbeek1-1
17:30Kortenaken-

Glabbeek A

1-3

6/32

  • 1.

    Glabbeek A*

    15
  • 2.

    Binkom

    14
  • 3.

    RWL Sport A*

    13
  • 4.

    Geetbets

    12
  • 5.

    Meensel-Kiezegem

    12
  • 6.

    Rummen

    10
  • 7.

    KDN.United

    9
  • 8.

    Vissenaken

    8
  • 9.

    Boutersem United A

    8
  • 10.

    Lubbeek A

    7
  • 11.

    Drieslinter*

    6
  • 12.

    Langdorp

    5
  • 13.

    Testelt

    5
  • 14.

    Scherpenheuvel*

    4
  • 15.

    Kortenaken

    4
  • 16.

    Korbeek*

    4
  • 17.

    Budingen*

    0

3de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

19:30Haasrode B-Haacht Statie2-2
20:00

KV Tremelo

-Betekom B3-0
.

Tielt-Winge A

-Eendr.Eizer2-0

zondag 22/09/2019

15:00Erps-Kwerps-

Rotselaar B

1-6
.Meerbeek-

Steenokkerzeel

1-4
.Berg-Op-Tildonk3-3
.

NV Keerbergen

-Moorsel3-1
.Baal-Bierbeek B2-2

6/32

  • 1.

    Bierbeek B

    13
  • 2.

    KV Tremelo*

    12
  • 3.

    Tielt-Winge A*

    11
  • 4.

    Baal

    11
  • 5.

    Haacht Statie

    11
  • 6.

    NV Keerbergen

    10
  • 7.

    Meerbeek*

    10
  • 8.

    Moorsel

    9
  • 9.

    Haasrode B*

    7
  • 10.

    Tildonk

    7
  • 11.

    Rotselaar B

    7
  • 12.

    Eendr.Eizer

    6
  • 13.

    Berg-Op

    6
  • 14.

    Erps-Kwerps*

    5
  • 15.

    Steenokkerzeel

    5
  • 16.

    Betekom B

    4
  • 17.

    Hoeilaart B*

    0

3de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

18:30

Diegem B

-Steenhuffel A4-1
19:00Kobbegem-Ramsdonk0-0
19:30

Melsbroek B

-Eppegem B3-2
20:00SJ Londerzeel-Beigem A1-1

zondag 22/09/2019

15:00

Zemst

-Mollem4-2
.Tange-Machelen A2-2
.

Delta Londerzeel A

-Malderen2-1
.

Borght-Humbeek B

-Infinity Vilvoorde4-2

6/32

  • 1.

    Steenhuffel A

    15
  • 2.

    Malderen

    12
  • 3.

    Beigem A

    11
  • 4.

    Kobbegem*

    11
  • 5.

    Infinity Vilvoorde

    11
  • 6.

    Delta Londerzeel A

    11
  • 7.

    Diegem B*

    10
  • 8.

    Melsbroek B*

    10
  • 9.

    Machelen A*

    8
  • 10.

    Asse-Terheide A*

    8
  • 11.

    Zemst

    6
  • 12.

    SJ Londerzeel

    6
  • 13.

    Borght-Humbeek B*

    4
  • 14.

    Tange

    4
  • 15.

    Ramsdonk

    3
  • 16.

    Eppegem B*

    0
  • 17.

    Mollem*

    0

3de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

19:00

Huizingen B

-Tollembeek3-0
20:00

Ritterklub A

-Wambeek Ternat B3-2

zondag 22/09/2019

15:00Dworp-

Galmaarden A

1-6
.

Borchtlombeek A

-Lembeek A4-0
.

Relegem

-Hekelgem A3-1
.

Eizeringen

-Pepingen-Halle B1-0
.

Wemmel A

-Negenmanneke3-0
.Oetingen-

Beersel Drogenb.A

0-2

6/32

  • 1.

    Galmaarden A

    18
  • 2.

    Relegem

    15
  • 3.

    Beersel Drogenb.A

    13
  • 4.

    Wemmel A

    12
  • 5.

    Borchtlombeek A

    12
  • 6.

    Ritterklub A

    10
  • 7.

    Oetingen

    9
  • 8.

    Hekelgem A*

    9
  • 9.

    Eizeringen

    8
  • 10.

    Pepingen-Halle B*

    7
  • 11.

    Zuun A*

    7
  • 12.

    Negenmanneke

    7
  • 13.

    Huizingen B

    6
  • 14.

    Tollembeek*

    6
  • 15.

    Lembeek A*

    1
  • 16.

    Wambeek Ternat B*

    0
  • 17.

    Dworp

    0

4de Provinciale A

zondag 22/09/2019

15:00Meldert-Out-Hoegaarden B2-2
.

Goetsenhoven

-Boutersem United B5-2
.Bunsbeek-

Glabbeek B

0-2
.Neerwinden-

Waanrode

1-2
.Houtem-Oplinter B-Orsmaal2-2
.

Heide Linter

-Lovenjoel11-0
.

Atlas Linter

-Butsel B5-0

4/28

  • 1.

    Waanrode

    12
  • 2.

    Houtem-Oplinter B

    10
  • 3.

    Orsmaal

    10
  • 4.

    Heide Linter

    7
  • 5.

    Atlas Linter

    7
  • 6.

    Out-Hoegaarden B

    7
  • 7.

    Neerwinden

    6
  • 8.

    Glabbeek B

    4
  • 9.

    Halle VV*

    4
  • 10.

    Meldert*

    4
  • 11.

    Bunsbeek*

    3
  • 12.

    Goetsenhoven*

    3
  • 13.

    Boutersem United B

    1
  • 14.

    Butsel B

    1
  • 15.

    Lovenjoel

    0

4de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

18:00Tielt-Winge B-Sparta Schaffen1-1
19:30Lubbeek B-

RWL Sport B

0-4

zondag 22/09/2019

14:30

Begijnendijk

-Keiberg B2-0
15:00

Rap.Wezemaal B

-Bekkevoort B3-1
.Deurne-

Kessel-Lo 2000 B

1-2
.

Holsbeek B

-Averbode-Okselaar B6-0
.

Sp.Molenbeek

-Aarschot B4-2

4/28

  • 1.

    Sp.Molenbeek

    10
  • 2.

    Zichem*

    9
  • 3.

    Deurne

    7
  • 4.

    RWL Sport B*

    7
  • 5.

    Tielt-Winge B

    7
  • 6.

    Kessel-Lo 2000 B

    7
  • 7.

    Rap.Wezemaal B

    7
  • 8.

    Begijnendijk

    6
  • 9.

    Sparta Schaffen

    4
  • 10.

    Bekkevoort B

    4
  • 11.

    Lubbeek B*

    3
  • 12.

    Holsbeek B

    3
  • 13.

    Aarschot B*

    3
  • 14.

    Averbode-Okselaar B

    3
  • 15.

    Keiberg B

    0

4de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

19:00

Wijgmaal B

-Bertem-Leefdaal B4-1
.

Herent B

-Vossem B7-1
19:30

Veltem B

-Tremelo B7-0
20:00

OHR Huldenberg B

-Plenke Werchter2-1

zondag 22/09/2019

15:00

Boortmeerbeek

-KVC Haacht B3-2
.

Werchter

-Moorsel4-2
.

Kortenberg

-SC Keerbergen6-4

4/30

  • 1.

    Boortmeerbeek

    12
  • 2.

    Herent B

    10
  • 3.

    OHR Huldenberg B

    10
  • 4.

    Kortenberg

    10
  • 5.

    Werchter

    10
  • 6.

    SC Keerbergen

    9
  • 7.

    Veltem B

    7
  • 8.

    Bertem-Leefdaal B

    7
  • 9.

    Wijgmaal B

    4
  • 10.

    Tervuren-Duisburg B*

    3
  • 11.

    KVC Haacht B

    3
  • 12.

    Plenke Werchter

    2
  • 13.

    Vossem B

    1
  • 14.

    Moorsel

    0
  • 15.

    Hever*

    0
  • 16.

    Tremelo B

    0

4de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-Vilvoorde United4-4
19:00Nossegem B-

Machelen B

1-3
.Beigem B-

Weerde

0-5
19:30

Grimbergen B

-Perk B3-2
20:00

Wezembeek

-Haren3-1

zondag 22/09/2019

15:00Hofstade-

Eur.90 Kraainem B

1-2
.

Vilvoorde City

-Elewijt B2-1

4/28

  • 1.

    Grimbergen B

    12
  • 2.

    Hofstade

    9
  • 3.

    Machelen B

    9
  • 4.

    Peutie*

    7
  • 5.

    Wezembeek

    7
  • 6.

    Vilvoorde United

    7
  • 7.

    Perk B*

    6
  • 8.

    Vilvoorde City

    6
  • 9.

    Woluwe-Zaventem B

    4
  • 10.

    Haren

    4
  • 11.

    Elewijt B

    3
  • 12.

    Weerde*

    3
  • 13.

    Eur.90 Kraainem B

    3
  • 14.

    Nossegem B

    1
  • 15.

    Beigem B*

    0

4de Provinciale E

zaterdag 21/09/2019

18:00

Ritterklub B

-Essene3-2
19:30Hekelgem B-

Strombeek

1-2
.

Asse-Zellik B

-Liedekerke B3-1
20:00

Steenhuffel B

-Merchtem United3-0
.Mazenzele Opwijk B-

Asse-Terheide B

1-2
.De Leeuwkens B-

Boskant Peizegem

1-3
.

Meise B

-Wemmel B4-2

zondag 22/09/2019

15:00

Kapelle o/d Bos

-Delta Londerzeel B4-1

4/30

  • 1.

    Kapelle o/d Bos

    12
  • 2.

    Meise B

    9
  • 3.

    Steenhuffel B

    9
  • 4.

    Boskant Peizegem

    9
  • 5.

    Strombeek

    9
  • 6.

    Asse-Zellik B

    7
  • 7.

    Wemmel B

    6
  • 8.

    Delta Londerzeel B

    6
  • 9.

    Asse-Terheide B

    6
  • 10.

    De Leeuwkens B

    4
  • 11.

    Hekelgem B

    3
  • 12.

    Essene

    3
  • 13.

    Ritterklub B

    3
  • 14.

    Liedekerke B

    3
  • 15.

    Merchtem United

    1
  • 16.

    Mazenzele Opwijk B

    1

4de Provinciale F

zaterdag 21/09/2019

19:00

Beersel Drogenb.B

-Ol.Anderlecht9-3
.Kester-Gooik B-Linkebeek3-3
.

Rhode-De Hoek B

-Lembeek B12-0

zondag 22/09/2019

15:00

Itna Itterbeek

-Borchtlombeek B1-0
.Leeuw B-

Vlezenbeek

1-3
.

Groot-Dilbeek B

-Zuun B8-3
.Brucom-

Galmaarden B

3-6
.Boka United B-

Herne B

2-4

4/30

  • 1.

    Beersel Drogenb.B

    12
  • 2.

    Itna Itterbeek

    12
  • 3.

    Galmaarden B

    9
  • 4.

    Vlezenbeek

    9
  • 5.

    Leeuw B

    7
  • 6.

    Rhode-De Hoek B

    6
  • 7.

    Boka United B

    6
  • 8.

    Groot-Dilbeek B

    6
  • 9.

    Brucom

    6
  • 10.

    Borchtlombeek B

    6
  • 11.

    Kester-Gooik B

    5
  • 12.

    Linkebeek

    5
  • 13.

    Herne B

    3
  • 14.

    Zuun B

    1
  • 15.

    Lembeek B

    0
  • 16.

    Ol.Anderlecht

    -9
Bijkomende info, verzameld uit de 13 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.