www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/11/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen

    1ste Provinciale

    zaterdag 17/11/2018

    19:00Oostduinkerke-Kortemark A0-0
    20:00Zedelgem-WS Lauwe2-2

    zondag 18/11/2018

    15:00Poperinge A-Wielsbeke A-
    .Dadizele A-Boezinge-
    .RC Waregem-Vlamertinge A-
    .RC Lauwe-Deerlijk-
    .Oostnieuwkerke-Damme A-
    16:00Blankenberge-Meulebeke-

    12/30

    • 1.

      Oostnieuwkerke*

      28
    • 2.

      Wielsbeke A*

      25
    • 3.

      RC Lauwe*

      21
    • 4.

      Dadizele A*

      20
    • 5.

      Oostduinkerke

      17
    • 6.

      Zedelgem

      17
    • 7.

      Boezinge*

      16
    • 8.

      WS Lauwe

      16
    • 9.

      Blankenberge*

      14
    • 10.

      Vlamertinge A*

      14
    • 11.

      Poperinge A*

      13
    • 12.

      RC Waregem*

      11
    • 13.

      Damme A*

      11
    • 14.

      Deerlijk*

      10
    • 15.

      Kortemark A

      10
    • 16.

      Meulebeke*

      8

    2de Provinciale A

    zaterdag 17/11/2018

    19:00Eernegem-

    Heist

    2-5

    zondag 18/11/2018

    14:30Lichtervelde-Spermalie-
    .Keiem-Rumbeke-
    15:00Oudenburg-Diksmuide A-
    .De Haan-De Ruiter-
    .Varsenare-Sint-Kruis-
    .Jabbeke-Club Roeselare-
    .Veldegem-Bredene-

    12/30

    • 1.

      Varsenare*

      28
    • 2.

      Heist

      25
    • 3.

      Bredene*

      25
    • 4.

      Diksmuide A*

      20
    • 5.

      De Ruiter*

      19
    • 6.

      Veldegem*

      18
    • 7.

      Rumbeke*

      18
    • 8.

      Eernegem

      14
    • 9.

      De Haan*

      14
    • 10.

      Jabbeke*

      12
    • 11.

      Lichtervelde*

      12
    • 12.

      Club Roeselare*

      12
    • 13.

      Sint-Kruis*

      9
    • 14.

      Oudenburg*

      8
    • 15.

      Keiem*

      7
    • 16.

      Spermalie*

      2

    2de Provinciale B

    zaterdag 17/11/2018

    19:00Dottignies A-Geluwe0-0

    zondag 18/11/2018

    14:30Ploegsteert-Nieuwkerke-
    .Bissegem-Beveren-Leie-
    15:00Tielt-Zwevegem-
    .Heestert-Anzegem A-
    .Ledegem A-Wevelgem A-
    .Moorslede-Otegem-
    .Zonnebeke-Moen-

    12/30

    • 1.

      Wevelgem A*

      25
    • 2.

      Anzegem A*

      23
    • 3.

      Dottignies A

      23
    • 4.

      Heestert*

      22
    • 5.

      Beveren-Leie*

      20
    • 6.

      Tielt*

      18
    • 7.

      Nieuwkerke*

      16
    • 8.

      Zwevegem*

      16
    • 9.

      Geluwe

      15
    • 10.

      Otegem*

      14
    • 11.

      Bissegem*

      14
    • 12.

      Ledegem A*

      11
    • 13.

      Moen*

      9
    • 14.

      Zonnebeke*

      9
    • 15.

      Moorslede*

      9
    • 16.

      Ploegsteert*

      2

    3de Provinciale A

    zondag 18/11/2018

    14:30Geluveld-Hooglede-
    .Vleteren-Staden-
    .Gits-Veurne A-
    .Westrozebeke-Merkem-
    .Proven-Dikkebus-
    15:00Voormezele-Houthulst-
    .De Panne-Elverdinge-
    .Comines-Warneton-Beselare-

    11/30

    • 1.

      Merkem

      22
    • 2.

      Comines-Warneton

      22
    • 3.

      Westrozebeke

      22
    • 4.

      Geluveld

      20
    • 5.

      Gits

      20
    • 6.

      Veurne A

      20
    • 7.

      Staden

      18
    • 8.

      De Panne

      17
    • 9.

      Beselare

      16
    • 10.

      Proven

      14
    • 11.

      Hooglede

      14
    • 12.

      Houthulst

      13
    • 13.

      Dikkebus

      12
    • 14.

      Vleteren

      8
    • 15.

      Elverdinge

      1
    • 16.

      Voormezele

      1

    3de Provinciale B

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Steenbrugge A-

    Loppem

    0-10

    zondag 18/11/2018

    14:30Moerkerke-Jong Male-
    .Beernem A-Lombardsijde-
    15:00Snaaskerke-SK Torhout-
    .Dudzele-Gistel-
    .Koekelare-Lissewege-
    .Nieuwpoort A-Daring Brugge-
    .Ichtegem-Ruddervoorde-

    12/30

    • 1.

      Nieuwpoort A*

      28
    • 2.

      Loppem

      27
    • 3.

      Snaaskerke*

      23
    • 4.

      Beernem A*

      20
    • 5.

      Lombardsijde*

      17
    • 6.

      Lissewege*

      17
    • 7.

      Ichtegem*

      16
    • 8.

      Moerkerke*

      16
    • 9.

      SK Torhout*

      15
    • 10.

      Daring Brugge*

      15
    • 11.

      Koekelare*

      14
    • 12.

      Ruddervoorde*

      14
    • 13.

      Gistel*

      13
    • 14.

      Dudzele*

      10
    • 15.

      Jong Male*

      10
    • 16.

      Steenbrugge A

      0

    3de Provinciale C

    zaterdag 17/11/2018

    18:00Oostrozebeke-VV Emelgem-Kachtem1-1
    .

    Dosko Kanegem

    -Dosko Beveren A7-0
    19:00Avelgem-Ingooigem2-2

    zondag 18/11/2018

    14:30Lendelede-Hulste-
    .KSV Kortrijk-Zwevezele B-
    15:00Wevelgem B-Bellegem-
    .Ardooie-Moorsele-
    .Aarsele-Heule-

    12/30

    • 1.

      Avelgem

      29
    • 2.

      Dosko Kanegem

      26
    • 3.

      Ingooigem

      22
    • 4.

      VV Emelgem-Kachtem

      20
    • 5.

      Moorsele*

      19
    • 6.

      KSV Kortrijk*

      19
    • 7.

      Heule*

      16
    • 8.

      Lendelede*

      15
    • 9.

      Ardooie*

      15
    • 10.

      Aarsele*

      14
    • 11.

      Dosko Beveren A

      14
    • 12.

      Wevelgem B*

      12
    • 13.

      Hulste*

      11
    • 14.

      Oostrozebeke

      8
    • 15.

      Zwevezele B*

      7
    • 16.

      Bellegem*

      2

    4de Provinciale A

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Diksmuide B

    -Veurne B2-1

    zondag 18/11/2018

    14:30Nieuwkapelle-Coxyde-
    .Zarren-Kortemark B-
    .Jonkershove-Handzame-
    15:00Bulskamp-Nieuwpoort B-
    .Westende-Adinkerke-

    11/26

    • 1.

      Zarren*

      26
    • 2.

      Westende*

      25
    • 3.

      Diksmuide B*

      25
    • 4.

      Lo-Reninge*

      20
    • 5.

      Jonkershove*

      18
    • 6.

      Alveringem

      18
    • 7.

      Handzame**

      16
    • 8.

      Nieuwpoort B**

      15
    • 9.

      Veurne B*

      10
    • 10.

      Kortemark B**

      7
    • 11.

      Bulskamp**

      7
    • 12.

      Adinkerke**

      6
    • 13.

      Nieuwkapelle

      3
    • 14.

      Coxyde**

      2

    4de Provinciale B

    zaterdag 17/11/2018

    19:00Dosko Beveren B-

    Hertsberge

    2-4

    zondag 18/11/2018

    14:30Doomkerke-Wenduine-
    .Sint-Joris-Ruiselede-
    .HO Oedelem-Beernem B-
    .Aartrijke-Zandvoorde-
    .Pittem-Steenbrugge B-
    15:00E.Brugge-Zerkegem-

    12/28

    • 1.

      Hertsberge

      26
    • 2.

      Zandvoorde**

      22
    • 3.

      Pittem**

      20
    • 4.

      Aartrijke**

      18
    • 5.

      Doomkerke*

      18
    • 6.

      HO Oedelem**

      17
    • 7.

      Sint-Joris**

      17
    • 8.

      Ruiselede**

      15
    • 9.

      Wenduine**

      14
    • 10.

      Zerkegem**

      13
    • 11.

      Beernem B**

      13
    • 12.

      E.Brugge**

      12
    • 13.

      Dosko Beveren B

      10
    • 14.

      Steenbrugge B**

      5
    • 15.

      Damme B*

      0

    4de Provinciale C

    zaterdag 17/11/2018

    17:00

    Wikings Kortrijk

    -Jong Helkijn6-3
    19:30

    Wielsbeke B

    -Izegem-Ingelmuster B2-1

    zondag 18/11/2018

    14:00Marke-Dentergem-
    14:30Dottignies B-Kuurne-
    .Anzegem B-Aalbeke-
    .Desselgem-Ledegem B-
    .Jong Vijve-St.Eloois-Winkel B-

    12/28

    • 1.

      Ledegem B**

      23
    • 2.

      Wielsbeke B*

      21
    • 3.

      St.Eloois-Winkel B**

      20
    • 4.

      Dentergem*

      20
    • 5.

      Kuurne**

      19
    • 6.

      Aalbeke***

      16
    • 7.

      Dottignies B**

      16
    • 8.

      Desselgem**

      16
    • 9.

      Jong Vijve***

      15
    • 10.

      Marke**

      14
    • 11.

      Stasegem*

      12
    • 12.

      Wikings Kortrijk*

      10
    • 13.

      Izegem-Ingelmuster B

      10
    • 14.

      Jong Helkijn

      4
    • 15.

      Anzegem B**

      1

    4de Provinciale D

    zaterdag 17/11/2018

    19:00Zillebeke-

    Dadizele B

    1-3

    zondag 18/11/2018

    14:00Poperinge B-Passendale-
    14:30Rekkem-Wervik B-
    .Westouter-Brielen-
    .Kruiseke-Vlamertinge B-
    15:00Reningelst -Hollebeke-

    11/26

    • 1.

      Brielen*

      27
    • 2.

      Rekkem*

      25
    • 3.

      Dadizele B

      25
    • 4.

      Langemark-Poelk. *

      18
    • 5.

      Passendale**

      17
    • 6.

      Kruiseke**

      16
    • 7.

      Reningelst *

      14
    • 8.

      Hollebeke**

      13
    • 9.

      Zillebeke*

      12
    • 10.

      Poperinge B*

      10
    • 11.

      Westouter**

      9
    • 12.

      Vlamertinge B*

      5
    • 13.

      Wervik B**

      4
    • 14.

      Menen United*

      3
    Bijkomende info, verzameld uit de 10 reeksen, volgt later.
    Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.