www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/09/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen

    1ste Provinciale

    zaterdag 22/09/2018

    18:30

    Oostnieuwkerke

    -RC Waregem4-0
    19:00

    RC Lauwe

    -Zedelgem1-0
    .Damme A-

    WS Lauwe

    3-4

    zondag 23/09/2018

    15:00Poperinge A-

    Oostduinkerke

    0-2
    .

    Dadizele A

    -Blankenberge3-2
    .Meulebeke-Deerlijk2-2
    .

    Boezinge

    -Kortemark A5-1
    .Wielsbeke A-Vlamertinge A2-2

    4/30

    • 1.

      RC Lauwe

      12
    • 2.

      Boezinge

      10
    • 3.

      Oostnieuwkerke

      10
    • 4.

      Dadizele A

      10
    • 5.

      WS Lauwe

      7
    • 6.

      Vlamertinge A

      7
    • 7.

      Oostduinkerke

      6
    • 8.

      Wielsbeke A

      6
    • 9.

      Deerlijk

      5
    • 10.

      Zedelgem

      4
    • 11.

      RC Waregem

      4
    • 12.

      Kortemark A

      4
    • 13.

      Meulebeke

      1
    • 14.

      Blankenberge

      1
    • 15.

      Poperinge A

      1
    • 16.

      Damme A

      0

    2de Provinciale A

    zaterdag 22/09/2018

    19:30

    Diksmuide A

    -Rumbeke1-0

    zondag 23/09/2018

    15:00Spermalie-

    Heist

    3-6
    .Oudenburg-

    Eernegem

    0-3
    .

    Lichtervelde

    -De Haan2-1
    .

    De Ruiter

    -Club Roeselare4-2
    .

    Bredene

    -Sint-Kruis2-0
    .Jabbeke-

    Varsenare

    2-5
    .

    Veldegem

    -Keiem4-3

    4/30

    • 1.

      Heist

      10
    • 2.

      Bredene

      10
    • 3.

      De Haan

      9
    • 4.

      Varsenare

      7
    • 5.

      Rumbeke

      7
    • 6.

      Veldegem

      7
    • 7.

      Jabbeke

      6
    • 8.

      Diksmuide A

      6
    • 9.

      Lichtervelde

      5
    • 10.

      Sint-Kruis

      5
    • 11.

      De Ruiter

      4
    • 12.

      Eernegem

      4
    • 13.

      Club Roeselare

      4
    • 14.

      Oudenburg

      3
    • 15.

      Keiem

      1
    • 16.

      Spermalie

      0

    2de Provinciale B

    zaterdag 22/09/2018

    18:00Zwevegem-

    Anzegem A

    1-4
    19:00

    Dottignies A

    -Heestert1-0
    19:30

    Wevelgem A

    -Moen1-0

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Tielt

    -Ledegem A4-2
    .

    Geluwe

    -Otegem3-1
    .

    Beveren-Leie

    -Nieuwkerke2-0
    .

    Zonnebeke

    -Ploegsteert4-1
    .

    Bissegem

    -Moorslede2-1

    4/30

    • 1.

      Dottignies A

      12
    • 2.

      Wevelgem A

      10
    • 3.

      Anzegem A

      9
    • 4.

      Beveren-Leie

      7
    • 5.

      Geluwe

      7
    • 6.

      Zwevegem

      7
    • 7.

      Heestert

      7
    • 8.

      Ledegem A

      6
    • 9.

      Bissegem

      5
    • 10.

      Zonnebeke

      4
    • 11.

      Nieuwkerke

      4
    • 12.

      Tielt

      4
    • 13.

      Moen

      3
    • 14.

      Moorslede

      2
    • 15.

      Otegem

      1
    • 16.

      Ploegsteert

      1

    3de Provinciale A

    zondag 23/09/2018

    15:00Geluveld-

    Comines-Warneton

    0-2
    .Vleteren-

    De Panne

    1-3
    .Elverdinge-

    Merkem

    1-3
    .Staden-

    Beselare

    2-4
    .Hooglede-

    Veurne A

    1-3
    .Dikkebus-Houthulst2-2
    .

    Westrozebeke

    -Voormezele4-0
    .Proven-

    Gits

    2-4

    4/30

    • 1.

      Merkem

      12
    • 2.

      Veurne A

      10
    • 3.

      Gits

      9
    • 4.

      De Panne

      9
    • 5.

      Houthulst

      8
    • 6.

      Dikkebus

      7
    • 7.

      Westrozebeke

      7
    • 8.

      Comines-Warneton

      7
    • 9.

      Beselare

      7
    • 10.

      Proven

      6
    • 11.

      Staden

      4
    • 12.

      Geluveld

      3
    • 13.

      Hooglede

      1
    • 14.

      Voormezele

      1
    • 15.

      Elverdinge

      0
    • 16.

      Vleteren

      0

    3de Provinciale B

    zaterdag 22/09/2018

    19:00Ruddervoorde-Jong Male1-1
    19:30Dudzele-

    Beernem A

    0-5

    zondag 23/09/2018

    15:00Steenbrugge A-

    Snaaskerke

    1-4
    .Lombardsijde-Daring Brugge2-2
    .Gistel-

    SK Torhout

    2-3
    .Loppem-

    Lissewege

    2-3
    .

    Nieuwpoort A

    -Moerkerke6-0
    .

    Ichtegem

    -Koekelare1-0

    4/30

    • 1.

      Daring Brugge

      10
    • 2.

      Nieuwpoort A

      10
    • 3.

      Snaaskerke

      9
    • 4.

      Ichtegem

      9
    • 5.

      Lissewege

      9
    • 6.

      Beernem A

      7
    • 7.

      Loppem

      6
    • 8.

      Koekelare

      6
    • 9.

      SK Torhout

      6
    • 10.

      Lombardsijde

      5
    • 11.

      Gistel

      4
    • 12.

      Dudzele

      3
    • 13.

      Jong Male

      3
    • 14.

      Ruddervoorde

      2
    • 15.

      Moerkerke

      1
    • 16.

      Steenbrugge A

      0

    3de Provinciale C

    zaterdag 22/09/2018

    18:00Oostrozebeke-

    Lendelede

    0-2
    19:00Ingooigem-Dosko Beveren A4-4
    .

    VV Emelgem-Kachtem

    -Moorsele4-2
    .Avelgem-Ardooie2-2

    zondag 23/09/2018

    15:00

    KSV Kortrijk

    -Wevelgem B2-0
    .Bellegem-

    Heule

    0-3
    .

    Zwevezele B

    -Hulste4-2
    16:00Aarsele-

    Dosko Kanegem

    0-4

    4/30

    • 1.

      VV Emelgem-Kachtem

      10
    • 2.

      Avelgem

      10
    • 3.

      Heule

      9
    • 4.

      KSV Kortrijk

      9
    • 5.

      Dosko Kanegem

      7
    • 6.

      Moorsele

      7
    • 7.

      Ingooigem

      7
    • 8.

      Lendelede

      6
    • 9.

      Wevelgem B

      6
    • 10.

      Dosko Beveren A

      5
    • 11.

      Zwevezele B

      5
    • 12.

      Hulste

      3
    • 13.

      Aarsele

      3
    • 14.

      Ardooie

      2
    • 15.

      Bellegem

      1
    • 16.

      Oostrozebeke

      0

    4de Provinciale A

    zaterdag 22/09/2018

    17:00Adinkerke-

    Lo-Reninge

    2-4

    zondag 23/09/2018

    15:00Alveringem-

    Zarren

    0-4
    .Nieuwkapelle-

    Westende

    2-4
    .Coxyde-

    Kortemark B

    1-5
    .

    Handzame

    -Nieuwpoort B2-1
    .Jonkershove-

    Diksmuide B

    0-1

    4/26

    • 1.

      Lo-Reninge

      12
    • 2.

      Zarren*

      9
    • 3.

      Westende*

      9
    • 4.

      Veurne B*

      7
    • 5.

      Nieuwpoort B*

      6
    • 6.

      Diksmuide B**

      6
    • 7.

      Bulskamp**

      4
    • 8.

      Kortemark B

      4
    • 9.

      Jonkershove

      3
    • 10.

      Handzame

      3
    • 11.

      Adinkerke

      3
    • 12.

      Alveringem

      3
    • 13.

      Coxyde

      1
    • 14.

      Nieuwkapelle

      0

    4de Provinciale B

    zaterdag 22/09/2018

    19:00Dosko Beveren B-

    E.Brugge

    1-4

    zondag 23/09/2018

    15:00Doomkerke-Aartrijke0-0
    .Sint-Joris-

    HO Oedelem

    1-3
    .Beernem B-

    Hertsberge

    1-4
    .

    Ruiselede

    -Zandvoorde3-2
    .

    Wenduine

    -Steenbrugge B7-2
    .Damme B-

    Zerkegem

    1-6

    4/28

    • 1.

      Zerkegem

      12
    • 2.

      Hertsberge

      10
    • 3.

      E.Brugge

      9
    • 4.

      Ruiselede

      9
    • 5.

      Pittem*

      7
    • 6.

      HO Oedelem*

      7
    • 7.

      Zandvoorde

      6
    • 8.

      Aartrijke*

      5
    • 9.

      Sint-Joris*

      4
    • 10.

      Wenduine

      3
    • 11.

      Doomkerke

      2
    • 12.

      Dosko Beveren B

      2
    • 13.

      Beernem B

      1
    • 14.

      Steenbrugge B

      1
    • 15.

      Damme B

      0

    4de Provinciale C

    zaterdag 22/09/2018

    17:00Wikings Kortrijk-Stasegem3-3

    zondag 23/09/2018

    15:00Dottignies B-Marke1-1
    .Anzegem B-

    Desselgem

    1-5
    .

    Ledegem B

    -Jong Helkijn5-2
    .Aalbeke-Dentergem1-1
    .

    Kuurne

    -Izegem-Ingelmuster B6-0
    .

    Jong Vijve

    -Wielsbeke B5-1

    4/28

    • 1.

      Jong Vijve

      12
    • 2.

      Dottignies B

      8
    • 3.

      Kuurne*

      7
    • 4.

      Desselgem

      7
    • 5.

      Aalbeke*

      7
    • 6.

      Dentergem

      6
    • 7.

      Ledegem B*

      5
    • 8.

      St.Eloois-Winkel B*

      5
    • 9.

      Wikings Kortrijk

      4
    • 10.

      Wielsbeke B

      4
    • 11.

      Jong Helkijn

      4
    • 12.

      Stasegem

      3
    • 13.

      Marke

      1
    • 14.

      Izegem-Ingelmuster B

      1
    • 15.

      Anzegem B

      0

    4de Provinciale D

    zaterdag 22/09/2018

    19:00

    Passendale

    -Vlamertinge B2-0

    zondag 23/09/2018

    14:00Poperinge B-

    Zillebeke

    0-4
    15:00

    Rekkem

    -Westouter2-1
    .

    Brielen

    -Langemark-Poelk. 7-1
    .

    Wervik B

    -Dadizele B4-3
    .

    Hollebeke

    -Menen United9-1
    .

    Reningelst

    -Kruiseke4-3

    4/26

    • 1.

      Rekkem

      12
    • 2.

      Hollebeke*

      9
    • 3.

      Brielen

      9
    • 4.

      Passendale*

      7
    • 5.

      Zillebeke*

      6
    • 6.

      Dadizele B

      6
    • 7.

      Reningelst

      6
    • 8.

      Langemark-Poelk.

      6
    • 9.

      Wervik B*

      3
    • 10.

      Poperinge B

      3
    • 11.

      Vlamertinge B

      3
    • 12.

      Menen United

      3
    • 13.

      Kruiseke*

      1
    • 14.

      Westouter*

      0
    Bijkomende info, verzameld uit de 10 reeksen, volgt later.
    Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.