www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 23/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen

1ste Provinciale

zaterdag 22/02/2020

19:00Blankenberge-Dadizele A2-2

zondag 23/02/2020

15:00Anzegem A-Zedelgem-
.RC Waregem A-Poperinge A-
.WS Lauwe-Wevelgem A-
.Boezinge-Wervik-
.Varsenare-Wielsbeke A-
.Oostduinkerke-Oostkamp-
.Vlamertinge A-RC Lauwe-

24/30

  • 1.

    Oostkamp**

    47
  • 2.

    RC Waregem A**

    41
  • 3.

    Anzegem A***

    40
  • 4.

    Blankenberge

    39
  • 5.

    WS Lauwe**

    38
  • 6.

    Zedelgem**

    34
  • 7.

    Wervik**

    33
  • 8.

    Wielsbeke A**

    32
  • 9.

    Oostduinkerke**

    30
  • 10.

    Dadizele A**

    30
  • 11.

    RC Lauwe**

    28
  • 12.

    Poperinge A**

    24
  • 13.

    Boezinge**

    19
  • 14.

    Vlamertinge A*

    18
  • 15.

    Wevelgem A**

    17
  • 16.

    Varsenare**

    16

2de Provinciale A

zaterdag 22/02/2020

19:00Veldegem-

Diksmuide A

0-4
.Heist-

Damme

0-3

zondag 23/02/2020

15:00Nieuwpoort A-Merkem-
.De Haan-Lichtervelde-
.Eernegem-Tielt-
.Kortemark A-Jabbeke-
.Snaaskerke-Meulebeke-
.Bredene-Dosko Kanegem-

24/30

  • 1.

    Diksmuide A*

    55
  • 2.

    Nieuwpoort A**

    48
  • 3.

    Meulebeke*

    43
  • 4.

    Kortemark A**

    40
  • 5.

    Bredene**

    39
  • 6.

    Jabbeke**

    38
  • 7.

    Dosko Kanegem**

    33
  • 8.

    Lichtervelde**

    31
  • 9.

    Heist*

    27
  • 10.

    Tielt**

    25
  • 11.

    Damme

    24
  • 12.

    Snaaskerke**

    22
  • 13.

    De Haan**

    20
  • 14.

    Veldegem

    20
  • 15.

    Eernegem*

    18
  • 16.

    Merkem**

    9

2de Provinciale B

zaterdag 22/02/2020

15:00Deerlijk-Geluwe1-1
18:00Otegem-

Moen

0-1
18:30Comines-Warneton-

Club Roeselare

0-1
19:00

Avelgem A

-Zwevegem5-1
.Heestert-

Rumbeke

0-1

zondag 23/02/2020

15:00Dottignies A-Zonnebeke-
.Nieuwkerke-De Ruiter-
.Beveren-Leie-Moorslede-

24/30

  • 1.

    Rumbeke

    54
  • 2.

    Heestert

    42
  • 3.

    Zonnebeke*

    41
  • 4.

    Dottignies A*

    41
  • 5.

    Otegem*

    39
  • 6.

    Moen

    39
  • 7.

    Deerlijk*

    35
  • 8.

    Club Roeselare*

    34
  • 9.

    Geluwe*

    32
  • 10.

    Avelgem A

    31
  • 11.

    Nieuwkerke**

    30
  • 12.

    Zwevegem

    29
  • 13.

    Beveren-Leie**

    28
  • 14.

    Comines-Warneton

    26
  • 15.

    Moorslede*

    12
  • 16.

    De Ruiter*

    8

3de Provinciale A

zaterdag 22/02/2020

19:00Passendale-

Houthulst A

0-6

zondag 23/02/2020

15:00Diksmuide B-De Panne A-
.Staden-Keiem-
.Westrozebeke-Geluveld-
.Dikkebus-Brielen-
.Ploegsteert-Beselare-
.Koekelare-Zarren-
.Veurne A-Proven-

24/30

  • 1.

    Staden**

    51
  • 2.

    Houthulst A

    49
  • 3.

    Veurne A**

    49
  • 4.

    Westrozebeke**

    49
  • 5.

    Proven**

    44
  • 6.

    Geluveld**

    43
  • 7.

    Beselare**

    41
  • 8.

    Koekelare**

    36
  • 9.

    Ploegsteert***

    31
  • 10.

    Keiem**

    26
  • 11.

    Dikkebus**

    24
  • 12.

    De Panne A**

    22
  • 13.

    Diksmuide B*

    17
  • 14.

    Brielen**

    14
  • 15.

    Passendale*

    6
  • 16.

    Zarren*

    5

3de Provinciale B

vrijdag 21/02/2020

20:00

Zwevezele B

-Ichtegem3-1

zaterdag 22/02/2020

19:00

Spermalie

-SK Torhout1-0
19:30Lissewege-

Jong Male

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Beernem A-HO Oedelem-
.Oudenburg-Sint-Joris-
.Daring Brugge-Gistel-
.Lombardsijde-Moerkerke-
.Sint-Kruis-Loppem-

24/30

  • 1.

    Beernem A**

    52
  • 2.

    Loppem*

    50
  • 3.

    Zwevezele B*

    48
  • 4.

    Jong Male*

    39
  • 5.

    Daring Brugge**

    34
  • 6.

    Sint-Kruis**

    32
  • 7.

    Lissewege*

    31
  • 8.

    Oudenburg**

    30
  • 9.

    HO Oedelem**

    28
  • 10.

    Gistel**

    27
  • 11.

    Sint-Joris**

    24
  • 12.

    SK Torhout*

    24
  • 13.

    Lombardsijde**

    23
  • 14.

    Ichtegem*

    22
  • 15.

    Moerkerke**

    20
  • 16.

    Spermalie

    15

3de Provinciale C

zaterdag 22/02/2020

19:00Dottignies B-

Moorsele

1-5
19:30

Wevelgem B

-Gits5-0

zondag 23/02/2020

15:00Aalbeke-Ledegem A-
.Aarsele-Dosko Beveren-
.Hooglede-Emelgem-Kachtem-
.Lendelede-Mandel United B-
.KSV Kortrijk-Ardooie-
.Bissegem-Ingooigem-

26/32

  • 1.

    Moorsele

    66
  • 2.

    Ardooie**

    54
  • 3.

    Emelgem-Kachtem**

    54
  • 4.

    KSV Kortrijk**

    49
  • 5.

    Lendelede**

    45
  • 6.

    Bissegem***

    42
  • 7.

    Dosko Beveren***

    38
  • 8.

    Wevelgem B*

    35
  • 9.

    Ingooigem**

    33
  • 10.

    Heule*

    29
  • 11.

    Hooglede**

    27
  • 12.

    Aalbeke***

    21
  • 13.

    Ledegem A***

    20
  • 14.

    Mandel United B**

    20
  • 15.

    Gits*

    18
  • 16.

    Aarsele*

    17
  • 17.

    Dottignies B**

    12

4de Provinciale A

zaterdag 22/02/2020

18:30

Veurne B

-Coxyde5-2
19:00

Houthulst B

-Westende3-2
19:30

Lo-Reninge

-Alveringem5-1

zondag 23/02/2020

14:00Kortemark B-Handzame-
15:00Nieuwkapelle-Adinkerke-
.De Panne B-Nieuwpoort B-

21/26

  • 1.

    Jonkershove**

    54
  • 2.

    Handzame**

    44
  • 3.

    Adinkerke*

    41
  • 4.

    Langemark-Poelk. **

    35
  • 5.

    Lo-Reninge

    33
  • 6.

    Alveringem

    31
  • 7.

    Nieuwpoort B*

    27
  • 8.

    Westende*

    24
  • 9.

    De Panne B*

    22
  • 10.

    Veurne B

    21
  • 11.

    Coxyde

    21
  • 12.

    Kortemark B**

    17
  • 13.

    Houthulst B

    17
  • 14.

    Nieuwkapelle**

    10
  • 15.

    Bulskamp

    AMC

4de Provinciale B

zaterdag 22/02/2020

19:00Heist B-

Dentergem

1-5
19:30

Dudzele

-Westkapelle5-1

zondag 23/02/2020

15:00Aartrijke-Ruiselede-
.Doomkerke-Beernem B-
.Pittem-Zerkegem-
.Steenbrugge-Eendr.Brugge-
.Hertsberge-Ruddervoorde-
.Wenduine-Zandvoorde-

23/30

  • 1.

    Aartrijke*

    54
  • 2.

    Zandvoorde*

    54
  • 3.

    Ruddervoorde*

    54
  • 4.

    Dudzele

    40
  • 5.

    Beernem B*

    38
  • 6.

    Dentergem

    38
  • 7.

    Eendr.Brugge*

    37
  • 8.

    Doomkerke*

    36
  • 9.

    Zerkegem*

    34
  • 10.

    Pittem*

    30
  • 11.

    Hertsberge*

    30
  • 12.

    Ruiselede*

    18
  • 13.

    Wenduine*

    16
  • 14.

    Steenbrugge*

    13
  • 15.

    Westkapelle

    6
  • 16.

    Heist B

    3

4de Provinciale C

zaterdag 22/02/2020

18:00Wikings Kortrijk-

Oostrozebeke

0-4
19:00Jong Helkijn-Ingelmunster0-0
19:30Wielsbeke B-

Desselgem

1-3

zondag 23/02/2020

15:00Rekkem-RC Waregem B-
.Marke-Anzegem B-
.Jong Vijve-Stasegem-
.Bellegem-Avelgem B-
.Hulste-Kuurne-

24/30

  • 1.

    Ingelmunster

    59
  • 2.

    Oostrozebeke

    49
  • 3.

    RC Waregem B*

    48
  • 4.

    Rekkem**

    45
  • 5.

    Marke**

    44
  • 6.

    Avelgem B**

    38
  • 7.

    Bellegem**

    37
  • 8.

    Jong Helkijn

    34
  • 9.

    Hulste**

    34
  • 10.

    Kuurne**

    27
  • 11.

    Desselgem*

    19
  • 12.

    Jong Vijve**

    19
  • 13.

    Anzegem B**

    17
  • 14.

    Stasegem*

    14
  • 15.

    Wielsbeke B*

    14
  • 16.

    Wikings Kortrijk

    11

4de Provinciale D

zaterdag 22/02/2020

19:00

Dadizele B

-Reningelst 4-0
.Elverdinge-Zillebeke1-1

zondag 23/02/2020

15:00Ledegem B-St.Eloois-Winkel B-
.Moorsele B-Poperinge B-
.Vleteren-Houthem-
.Voormezele-Hollebeke-
.Westouter-Kruiseke-

23/28

  • 1.

    St.Eloois-Winkel B**

    49
  • 2.

    Kruiseke**

    44
  • 3.

    Dadizele B

    42
  • 4.

    Zillebeke*

    40
  • 5.

    Vleteren**

    38
  • 6.

    Elverdinge**

    38
  • 7.

    Voormezele**

    36
  • 8.

    Westouter**

    36
  • 9.

    Moorsele B***

    29
  • 10.

    Hollebeke***

    21
  • 11.

    Reningelst **

    20
  • 12.

    Ledegem B***

    19
  • 13.

    Houthem***

    12
  • 14.

    Vlamertinge B**

    9
  • 15.

    Poperinge B**

    8
productiefst
3CMoorsele89
3CArdooie86
4AJonkershove86
4BAartrijke80
4BZandvoorde80
4BRuddervoorde78
3BLoppem71
4CRekkem68
3AHouthulst A66
4CIngelmunster66
4CRC Waregem B66
4DSt.Eloois-Winkel B66
4DDadizele B66
minste tegendoelpunten
2BRumbeke16
3ABeselare16
4CIngelmunster17
2ADiksmuide A19
4DSt.Eloois-Winkel B19
3CMoorsele20
4AJonkershove20
4AHandzame20
2ANieuwpoort A21
2AJabbeke21
3AWestrozebeke21
4BAartrijke21
4BZandvoorde21
langste reeks overwinningen
4AJonkershove16
langste reeks zonder nederlaag
3BLoppem21
3CEmelgem-Kachtem18
2ADiksmuide A16
4AJonkershove16
3BBeernem A15
3CArdooie15
4BRuddervoorde15
4BZandvoorde14
4CRC Waregem B14
minste verliespunten
4AJonkershove3
3CMoorsele12
4BAartrijke12
4BZandvoorde12
4BRuddervoorde12
4AHandzame13
4CIngelmunster13
2ADiksmuide A14
3BBeernem A14
4DSt.Eloois-Winkel B14
3AStaden15
minste verliespunten thuis
3CMoorsele2
4BZandvoorde2
4CIngelmunster2
4CRekkem2
3AStaden3
4AJonkershove3
2BRumbeke4
4DSt.Eloois-Winkel B4
2ADiksmuide A5
3AHouthulst A5
3AWestrozebeke5
4BAartrijke5
minste verliespunten uit
4AJonkershove0
4AHandzame3
4BRuddervoorde5
4CMarke6
3BBeernem A7
3CEmelgem-Kachtem7
4BAartrijke7
3AVeurne A8
4AAdinkerke8
1Anzegem A9
2ADiksmuide A9
2ADosko Kanegem9
3CArdooie9
3CLendelede9
4COostrozebeke9
hoogste scores
3CMoorsele -Emelgem-Kachtem11-2
3CArdooie -Dottignies B11-2
3BSint-Joris -Loppem4-8
4AJonkershove -Nieuwkapelle11-1
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :2344
... wedstrijden met uitslag :1763
... thuiszeges :754(42,8%)
... uitzeges :653(37,0%)
... draws :356(20,2%)
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :58(3,3%)
... met één goal :156(8,8%)
... met twee goals :305(17,3%)
... met drie goals :357(20,2%)
... met vier goals :333(18,9%)
... met vijf goals :226(12,8%)
... met zes goals :157(8,9%)
... met zeven goals :82(4,7%)
... met meer dan zeven goals :89(5,0%)