www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 16/08/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 31/08/2019

19:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts-
.Helson Helchteren-Linden-
.Houtvenne-Termien-
.Pelt-KVK Beringen-
.Witgoor-Wellen-
20:00City Pirates-Turnhout-
.Betekom-Heur-Tongeren-

zondag 01/09/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-Lyra-Lierse-

0/30

1.City Pirates0Antw
Turnhout0Antw
Heur-Tongeren0Limb
Houtvenne0Antw
Lyra-Lierse0Antw
St.Lenaarts0Antw
Betekom0Brab
Zwarte Leeuw0Antw
Termien0Limb
Wellen0Limb
Helson Helchteren0Limb
Pelt0Limb
Bilzen-Waltwilder0Limb
Witgoor0Antw
Linden0Brab
KVK Beringen0Limb

Nationaal : 3de Nationale B --> City Pirates

periode 1

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

City Pirates

1.Za-31/08/1920:00

City Pirates

-Turnhout -.
2.Za-07/09/1920:00Wellen-

City Pirates

-.
3.Za-14/09/1920:00

City Pirates

-Bilzen-Waltwilder -.
4.Za-21/09/1920:00KVK Beringen-

City Pirates

-.
5.Za-28/09/1920:00

City Pirates

-Houtvenne -.
6.Zo-06/10/1900:00Heur-Tongeren-

City Pirates

-.
7.Zo-13/10/1900:00

City Pirates

-Helson Helchteren -.
8.Zo-20/10/1900:00St.Lenaarts-

City Pirates

-.
9.Zo-27/10/1900:00

City Pirates

-Zwarte Leeuw -.
10.Zo-03/11/1900:00Linden-

City Pirates

-.
11.Zo-10/11/1900:00

City Pirates

-Betekom -.
12.Zo-17/11/1900:00Termien-

City Pirates

-.
13.Zo-24/11/1900:00

City Pirates

-Pelt -.
14.Zo-01/12/1900:00

City Pirates

-Lyra-Lierse -.
15.Zo-08/12/1900:00Witgoor-

City Pirates

-.
16.Zo-15/12/1900:00Turnhout-

City Pirates

-.
17.Zo-05/01/2000:00

City Pirates

-Wellen -.
18.Zo-12/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-

City Pirates

-.
19.Zo-19/01/2000:00

City Pirates

-KVK Beringen -.
20.Zo-02/02/2000:00Houtvenne-

City Pirates

-.
21.Zo-09/02/2000:00

City Pirates

-Heur-Tongeren -.
22.Zo-16/02/2000:00Helson Helchteren-

City Pirates

-.
23.Zo-23/02/2000:00

City Pirates

-St.Lenaarts -.
24.Zo-08/03/2000:00Zwarte Leeuw-

City Pirates

-.
25.Zo-15/03/2000:00

City Pirates

-Linden -.
26.Zo-22/03/2000:00Betekom-

City Pirates

-.
27.Zo-29/03/2000:00

City Pirates

-Termien -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-

City Pirates

-.
29.Zo-19/04/2000:00Lyra-Lierse-

City Pirates

-.
30.Zo-26/04/2000:00

City Pirates

-Witgoor -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Turnhout

1.Za-31/08/1920:00

City Pirates

-Turnhout -.
2.Za-07/09/1919:30Turnhout-Bilzen-Waltwilder -.
3.Za-14/09/1919:30Houtvenne-Turnhout -.
4.Za-21/09/1919:30Turnhout-Helson Helchteren -.
5.Za-28/09/1919:30Zwarte Leeuw-Turnhout -.
6.Zo-06/10/1900:00Turnhout-Betekom -.
7.Zo-13/10/1900:00Pelt-Turnhout -.
8.Zo-20/10/1900:00Turnhout-Witgoor -.
9.Zo-27/10/1900:00Wellen-Turnhout -.
10.Zo-03/11/1900:00Turnhout-KVK Beringen -.
11.Zo-10/11/1900:00Heur-Tongeren-Turnhout -.
12.Zo-17/11/1900:00Turnhout-St.Lenaarts -.
13.Zo-24/11/1900:00Linden-Turnhout -.
14.Zo-01/12/1900:00Turnhout-Termien -.
15.Zo-08/12/1900:00Lyra-Lierse-Turnhout -.
16.Zo-15/12/1900:00Turnhout-

City Pirates

-.
17.Zo-05/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-Turnhout -.
18.Zo-12/01/2000:00Turnhout-Houtvenne -.
19.Zo-19/01/2000:00Helson Helchteren-Turnhout -.
20.Zo-02/02/2000:00Turnhout-Zwarte Leeuw -.
21.Zo-09/02/2000:00Betekom-Turnhout -.
22.Zo-16/02/2000:00Turnhout-Pelt -.
23.Zo-23/02/2000:00Witgoor-Turnhout -.
24.Zo-08/03/2000:00Turnhout-Wellen -.
25.Zo-15/03/2000:00KVK Beringen-Turnhout -.
26.Zo-22/03/2000:00Turnhout-Heur-Tongeren -.
27.Zo-29/03/2000:00St.Lenaarts-Turnhout -.
28.Zo-05/04/2000:00Turnhout-Linden -.
29.Zo-19/04/2000:00Termien-Turnhout -.
30.Zo-26/04/2000:00Turnhout-Lyra-Lierse -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

alle wedstrijden (0/30)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

uitwedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00