www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 14/10/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 12/10/2019

19:30Pelt-Turnhout0-0
.Witgoor-

Lyra-Lierse

2 -5
.Zwarte Leeuw-Houtvenne1-1
20:00

KVK Beringen

-Linden4 -1
.

City Pirates

-Helson Helchteren3 -1
.Wellen-

Termien

0-1
.

Betekom

-Bilzen-Waltwilder4 -2
.Heur-Tongeren-St.Lenaarts1-1

zaterdag 19/10/2019

19:30Turnhout5- 3Witgoor-
.St.Lenaarts7- 6City Pirates-
.Helson Helchteren7 -0Zwarte Leeuw-
.Houtvenne3-3Betekom-
20:00Lyra-Lierse7-3Wellen-

zondag 20/10/2019

15:00Bilzen-Waltwilder6-7Pelt-
.Linden6 -7Heur-Tongeren-
.Termien4-4KVK Beringen-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/30

1.St.Lenaarts15Antw8
2.Lyra-Lierse14Antw10-2.(1)
3.Heur-Tongeren14Limb10
4.City Pirates13Antw6
5.Pelt11Limb8
6.KVK Beringen10Limb3
7.Betekom10Brab5
8.Houtvenne10Antw8.2
9.Helson Helchteren9Limb53.
10.Termien9Limb4.-3(3)
11.Turnhout9Antw4.-1(1)
12.Bilzen-Waltwilder6Limb31.
13.Witgoor6Antw6
14.Linden6Brab3-4.(3)
15.Wellen5Limb1
16.Zwarte Leeuw3Antw2.4
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> Pelt

periode 1

7/10

1.St.Lenaarts15
2.Lyra-Lierse14
3.Heur-Tongeren14
4.City Pirates13
5.Pelt11
6.KVK Beringen10
7.Betekom10
8.Houtvenne10
9.Helson Helchteren9
10.Termien9
11.Turnhout9
12.Bilzen-Waltwilder6
13.Witgoor6
14.Linden6
15.Wellen5x
16.Zwarte Leeuw3x

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Bilzen-Waltwilder

1.Zo-01/09/1915:00Bilzen-Waltwilder-Lyra-Lierse3 -1

3

32
2.Za-07/09/1919:30Turnhout-Bilzen-Waltwilder1 -0037
3.Za-14/09/1920:00City Pirates-Bilzen-Waltwilder2 -10311
4.Zo-22/09/1915:00Bilzen-Waltwilder-Houtvenne1 -30313
5.Zo-29/09/1915:00Helson Helchteren-Bilzen-Waltwilder2 -10313
6.Zo-06/10/1915:00Bilzen-Waltwilder-Zwarte Leeuw2 -1

3

611
7.Za-12/10/1920:00Betekom-Bilzen-Waltwilder4 -20612
8.Zo-20/10/1915:00Bilzen-Waltwilder-

Pelt

-.
9.Za-26/10/1919:30Witgoor-Bilzen-Waltwilder -.
10.Zo-03/11/1914:30Bilzen-Waltwilder-Wellen -.
11.Za-09/11/1920:00KVK Beringen-Bilzen-Waltwilder -.
12.Zo-17/11/1915:00Bilzen-Waltwilder-Heur-Tongeren -.
13.Zo-24/11/1900:00St.Lenaarts-Bilzen-Waltwilder -.
14.Zo-01/12/1900:00Bilzen-Waltwilder-Linden -.
15.Zo-08/12/1900:00Termien-Bilzen-Waltwilder -.
16.Zo-15/12/1900:00Lyra-Lierse-Bilzen-Waltwilder -.
17.Zo-05/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-Turnhout -.
18.Zo-12/01/2000:00Bilzen-Waltwilder-City Pirates -.
19.Zo-19/01/2000:00Houtvenne-Bilzen-Waltwilder -.
20.Zo-02/02/2000:00Bilzen-Waltwilder-Helson Helchteren -.
21.Zo-09/02/2000:00Zwarte Leeuw-Bilzen-Waltwilder -.
22.Zo-16/02/2000:00Bilzen-Waltwilder-Betekom -.
23.Zo-23/02/2000:00

Pelt

-Bilzen-Waltwilder -.
24.Zo-08/03/2000:00Bilzen-Waltwilder-Witgoor -.
25.Zo-15/03/2000:00Wellen-Bilzen-Waltwilder -.
26.Zo-22/03/2000:00Bilzen-Waltwilder-KVK Beringen -.
27.Zo-29/03/2000:00Heur-Tongeren-Bilzen-Waltwilder -.
28.Zo-05/04/2000:00Bilzen-Waltwilder-St.Lenaarts -.
29.Zo-19/04/2000:00Linden-Bilzen-Waltwilder -.
30.Zo-26/04/2000:00Bilzen-Waltwilder-Termien -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Pelt

1.Za-31/08/1919:30

Pelt

-KVK Beringen1 -20012
2.Za-07/09/1920:00Heur-Tongeren-

Pelt

2 -4

3

36
3.Za-14/09/1919:30

Pelt

-St.Lenaarts1 -40312
4.Zo-22/09/1915:00Linden-

Pelt

0 -2

3

66
5.Za-28/09/1919:30

Pelt

-Termien3 -0

3

95
6.Zo-06/10/1914:30Lyra-Lierse-

Pelt

0 -01104
7.Za-12/10/1919:30

Pelt

-Turnhout0 -01115
8.Zo-20/10/1915:00Bilzen-Waltwilder-

Pelt

-.
9.Za-26/10/1919:30

Pelt

-Houtvenne -.
10.Zo-03/11/1914:30Helson Helchteren-

Pelt

-.
11.Za-09/11/1919:30

Pelt

-Zwarte Leeuw -.
12.Za-16/11/1920:00Betekom-

Pelt

-.
13.Zo-24/11/1900:00City Pirates-

Pelt

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Pelt

-Witgoor -.
15.Zo-08/12/1900:00Wellen-

Pelt

-.
16.Zo-15/12/1900:00KVK Beringen-

Pelt

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Pelt

-Heur-Tongeren -.
18.Zo-12/01/2000:00St.Lenaarts-

Pelt

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Pelt

-Linden -.
20.Zo-02/02/2000:00Termien-

Pelt

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Pelt

-Lyra-Lierse -.
22.Zo-16/02/2000:00Turnhout-

Pelt

-.
23.Zo-23/02/2000:00

Pelt

-Bilzen-Waltwilder -.
24.Zo-08/03/2000:00Houtvenne-

Pelt

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Pelt

-Helson Helchteren -.
26.Zo-22/03/2000:00Zwarte Leeuw-

Pelt

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Pelt

-Betekom -.
28.Zo-05/04/2000:00

Pelt

-City Pirates -.
29.Zo-19/04/2000:00Witgoor-

Pelt

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Pelt

-Wellen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts*75:1+4
2Betekom79:6+3
3Helson Helchteren*76:3+3
4Lyra-Lierse*73:0+3
5Heur-Tongeren78:6+2
6City Pirates77:5+2
7KVK Beringen68:5+3
8Bilzen-Waltwilder*66:5+1
9Linden*64:40
10Turnhout*53:2+1
11Termien*44:40
12Pelt45:6-1
13Witgoor35:8-3
14Houtvenne*35:50
15Zwarte Leeuw36:12-6
16Wellen21:4-3

alle wedstrijden (7/30)

1St.Lenaarts1518:5+13
2Lyra-Lierse1414:8+6
3Heur-Tongeren1412:8+4
4City Pirates1312:10+2
5Pelt1111:8+3
6KVK Beringen1010:7+3
7Betekom1011:8+3
8Houtvenne1011:10+1
9Helson Helchteren911:12-1
10Termien99:11-2
11Turnhout97:6+1
12Bilzen-Waltwilder610:14-4
13Witgoor68:14-6
14Linden65:15-10
15Wellen54:8-4
16Zwarte Leeuw38:17-9

uitwedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts813:4+9
2Pelt*76:2+4
3Lyra-Lierse711:8+3
4Heur-Tongeren*74:2+2
5Houtvenne76:5+1
6City Pirates*65:50
7Termien55:7-2
8KVK Beringen*42:20
9Turnhout44:40
10Wellen*33:4-1
11Witgoor*33:6-3
12Betekom*32:20
13Helson Helchteren25:9-4
14Zwarte Leeuw*02:5-3
15Bilzen-Waltwilder04:9-5
16Linden01:11-10