Nationaal : 3de klasse B(2017-2018)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

7/30

1

2

3

4

5

6

1.Kampenhout144+21420
2.Diegem Sport134+31341
3.Heur-Tongeren124+71961
4.Bilzen-Waltwilder124+420102
5.Termien123+714102
6.Wellen113+31162
7.Leopoldsburg113+21062
8.Houtvenne10301440
9.Ternesse93-21182
10.KVW Zaventem8201681
11.Nijlen82-21361
12.Diest82-51171
13.Hoeilaart82-5942
14.Esperanza Pelt72-31130
15.VC Herentals72-91281
16.Sterrebeek61-21350

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Kampenhout742114 : 12+214
2.Diegem Sport741213 : 10+313
3.Heur-Tongeren740319 : 12+712
4.Bilzen-Waltwilder740320 : 16+412
5.Termien733114 : 7+712
6.Wellen732211 : 8+311
7.Leopoldsburg732210 : 8+211
8.Houtvenne731314 : 14010
9.Ternesse730411 : 13-29
10.KVW Zaventem722316 : 1608
11.Nijlen722313 : 15-28
12.Diest722311 : 16-58
13.Hoeilaart72239 : 14-58
14.Esperanza Pelt721411 : 14-37
15.VC Herentals721412 : 21-97
16.Sterrebeek713313 : 15-26