Nationaal : 3de Nationale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Lyra-Lierse4914+25466+1126
2.City Pirates4514+10387+419
3.Heur-Tongeren4513+20456+819
4.Houtvenne4211+16446+722
5.Termien3510+2403-217
6.St.Lenaarts359+21543+826
7.Betekom348+2392-611
8.Pelt3210-1388+1027
9.Zwarte Leeuw319+9454-317
10.Turnhout285-1362-317
11.Wellen*277-7322-1312
12.xWitgoor277-7294-415
13.xKVK Beringen267-10282-99
14.xBilzen-Waltwilder195-14351-1016
15.xHelson Helchteren184-21261-1515
16.xLinden*93-44160-304

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Lyra-Lierse23147246 : 21+2549
2.City Pirates23143638 : 28+1045
3.Heur-Tongeren23136445 : 25+2045
4.Houtvenne23119344 : 28+1642
5.Termien23105840 : 38+235
6.St.Lenaarts2398654 : 33+2135
7.Betekom23810539 : 37+234
8.Pelt231021138 : 39-132
9.Zwarte Leeuw23941045 : 36+931
10.Turnhout23513536 : 37-128
11.Wellen2276932 : 39-727
12.Witgoor23761029 : 36-727
13.KVK Beringen23751128 : 38-1026
14.Bilzen-Waltwilder23541435 : 49-1419
15.Helson Helchteren23461326 : 47-2118
16.Linden22301916 : 60-449