www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 06/06/2019

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

OOST-VLAANDEREN --> 3de PROVINCIALE --> DEGRADATIE

seizoensresumé:

3de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Evergem Center

    68

  • 2.

    Ursel

    66

  • 3.

    DKW Evergem

    62

  • 4.

    Belzele

    55

  • 5.

    Wachtebeke

    53

  • 6.

    Hansbeke

    50

  • 7.

    St.Kruis-Winkel

    44

  • 8.

    Vinkt A

    41

  • 9.

    Nevele

    39

  • 10.

    Donk

    37

  • 11.

    Maria-Aalter

    37

  • 12.

    Watervliet

    33

  • 13.

    VC Boekhoute

    30

  • 14.

    St.Muide Gent A

    24

  • 15.

    Bassevelde

    21

  • 16.

    Vinderhoute

    10

  • periode 1:
    DKW Evergem
  • 2:
    Evergem Center
  • 3:
    Ursel

3de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Zaffelare A

    62

  • 2.

    St.Denijs

    61

  • 3.

    Laarne-Kalken

    60

  • 4.

    FC Destelbergen

    57

  • 5.

    HT.Zwijnaarde

    55

  • 6.

    Heusden A

    53

  • 7.

    Lochristi B

    47

  • 8.

    VC.Zwijnaarde

    46

  • 9.

    Dynamo Beervelde

    46

  • 10.

    KVV Schelde A

    43

  • 11.

    Moortsele

    42

  • 12.

    Massemen

    29

  • 13.

    Melsen

    22

  • 14.

    Bottelare

    20

  • 15.

    Zevergem

    16

  • 16.

    Cercle Melle

    8

  • periode 1:
    FC Destelbergen
  • 2:
    Zaffelare A
  • 3:
    Heusden A

3de Provinciale C (30/30)

  • 1.

    Gavere-Asper

    73

  • 2.

    Eine A

    64

  • 3.

    Zingem A

    60

  • 4.

    Wortegem

    58

  • 5.

    Oudenhove A

    52

  • 6.

    Maarkedal

    50

  • 7.

    Horebeke

    42

  • 8.

    Bevere A

    41

  • 9.

    Nazareth-Eke A

    37

  • 10.

    Elene-G'berge B

    36

  • 11.

    Velzeke A

    32

  • 12.

    Boekel A

    31

  • 13.

    Sottegem B

    31

  • 14.

    FC Kluisbergen A

    30

  • 15.

    St.Goriks

    23

  • 16.

    Michelbeke A

    12

  • periode 1:
    Wortegem
  • 2:
    Gavere-Asper
  • 3:
    Gavere-Asper

3de Provinciale D (30/30)

  • 1.

    St.Denderleeuw

    71

  • 2.

    E.Houtem

    70

  • 3.

    Nederhasselt

    61

  • 4.

    Mere

    61

  • 5.

    Hofstade

    60

  • 6.

    Deftinge

    49

  • 7.

    Sint-Antelinks

    47

  • 8.

    Zandbergen

    42

  • 9.

    Haaltert

    36

  • 10.

    Bonanza A

    35

  • 11.

    Doggen

    35

  • 12.

    Gijzegem

    32

  • 13.

    Baardegem

    30

  • 14.

    Herzele-Ressegem

    29

  • 15.

    Kerksken

    19

  • 16.

    Vlierzele

    1

  • periode 1:
    St.Denderleeuw
  • 2:
    Hofstade
  • 3:
    E.Houtem

3de Provinciale E (30/30)

  • 1.

    YB.Beveren

    71

  • 2.

    Kallo

    62

  • 3.

    Melsele B

    51

  • 4.

    FC Moerbeke

    50

  • 5.

    Oudegem

    49

  • 6.

    St.Pauwels

    45

  • 7.

    Eksaarde

    44

  • 8.

    Kemzeke

    44

  • 9.

    Rangers Opdorp

    41

  • 10.

    Meerdonk

    37

  • 11.

    Klinge

    35

  • 12.

    SKB.St.Niklaas

    33

  • 13.

    FC Gerda Waasland

    32

  • 14.

    Robur B

    31

  • 15.

    Tielrode

    27

  • 16.

    Bosdam Beveren

    21

  • periode 1:
    YB.Beveren
  • 2:
    Kallo
  • 3:
    Kallo
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde: de 5 ploegen op plaats 14

ronde 1

Zo28/04/201915:00FC KLUISBERGEN A - St.Muide Gent A2 - 1
de winnaar komt op de 5de plaats in de tabel voor bijkomende dalers
de verliezer gaat naar ronde 2

ronde 2

Zo05/05/201915:00Herzele-Ressegem - ROBUR B*2 - 2
...St.Muide Gent A - BOTTELARE2 - 4
won via strafschoppen*
de winnaars gaan naar ronde 3a
de verliezers gaat naar ronde 3b

ronde 3a

Zo12/05/201915:00BOTTELARE - Robur B2 - 1
de winnaar komt op de 4de plaats in de tabel voor bijkomende dalers
de verliezer op de 3de plaats

ronde 3b

Zo12/05/201915:00HERZELE-RESSEGEM - St.Muide Gent A10 - 0
de winnaar komt op de 2de plaats in de tabel voor bijkomende dalers
de verliezer op de 1ste plaats
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens V1532

Volgend seizoen naar 4de provinciale:

Totaal 10 vaste dalers

-in elke reeks de ploegen op plaats 15 en 16:
Bassevelde3A-15
Vinderhoute3A-16
Zevergem3B-15
Cercle Melle3B-16
St.Goriks3C-15
Michelbeke A3C-16
Kerksken3D-15
Vlierzele3D-16
Tielrode3E-15
Bosdam Beveren3E-16

bijkomende dalers:

geen !!

Bijkomende dalers: mogelijke scenario's

Scenario 0: zonder nationale degradant
De ploegen op de laatste 2 plaatsen degraderen.
Totaal 10 ploegen
Scenario 1: met 1 nationale degradant
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 2 plaatsen
-en 1 van de 5 ploegen op plaats 14
Totaal 11 ploegen
Scenario 2: met 2 nationale degradanten
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 2 plaatsen
-en 2 van de 5 ploegen op plaats 14
Totaal 12 ploegen
Scenario 3: met 3 nationale degradanten
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 2 plaatsen
-en 3 van de 5 ploegen op plaats 14
Totaal 13 ploegen
Scenario 4: met 4 nationale degradanten
Degraderen:
-de ploegen op de laatste 2 plaatsen
-en 4 van de 5 ploegen op plaats 14
Totaal 14 ploegen
Scenario 5: met 5 nationale degradanten
Degraderen:
De ploegen op de laatste 3 plaatsen degraderen.
Totaal 15 ploegen
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Antw: andere naam

Antw: fusie

? Antw: fusiegeruchten

Antw: fusie

Brab: herstart

Brab: verdwijnt(AMC)

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: onzekere toekomst

Brab: nieuwe ploeg

Limb: fusie

Limb: opgeslokt

Limb: fusie

Limb: herstart

Limb: algemeen forfait

Limb: verdwijnt

? Limb: geen fusie

Ovl: zekere toekomst

Ovl: geen fusie

Ovl: verdwijnt NIET

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: andere naam

Ovl: geen fusie

Ovl: geen doorstart in P4

Ovl:verdwijnt

Ovl: nieuwe ploeg

Beerschot-Wilrijk

Branddonkl(P1) en Retie(P2B)

Herselt(P2B) en Blauberg(P3C)

Kaart(P3A) en Mariaburg(P3A)

Strombeek(P2B)

Wommersom(P3A)

Ternat(P2B) en Wambeek(P2B)

VW Mollem (P3C) en Juve Mollem (momenteel enkel jeugd)

Vilvoorde United(P4D)

Wezembeek-Oppem A en B(P4)

VV Kester-Gooik(P2B) start met B-ploeg

Melo Zonhoven(P1) en Zonhoven VV(P1)

Herk-de-Stad(P1) slokt Donk(P3A) op

Stokkem(P2A) en Heidebloem Dilsen(P4C)

EMBO(P2B)

Ven Maaseik(P3B)

Rosmeer(P3C)

Eendracht Louwel(P3B) en Kabouters Opglabbeek(P3B)

Temse(Nat-2B)

Temse(Nat-2B), Sint-Niklaas(Nat-2B) en Hamme(Nat-2B)

TK.Meldert(P2B)

Robur A(P2C)

Muide B(P4A)

Nevele(P3A)

Robur B(P3E)

Haalter(P3D) en Kerksken(P3D)

Moerbeke-Geraardsbergen(P2B)

Kluisbergen Sp. B(P4B)

Fc Rooigem

start volgend seizoen als Beerschot

wordt KBSK Retie en start in P2

Blauberg zou sowieso verdwijnen ?

wordt Excelsior Mariaburg

start volgend seizoen in P4 als FC Strombeek 1932

geen bijkomende promotie in P4

wordt KFC Wambeek-Ternat en starten met een A en een B ploeg

wordt Soccer Academy Juve MVM

alle spelers gaan naar Vilvoorde City

in P4

wordt Zonhoven United

Herk start met een A en een B ploeg

wordt K.DiStok VV, en start met 2 ploegen

start volgend seizoen in P4

er komt volgend seizoen mogelijk een herstart

?

Temse speelt volgend seizoen in Nat-2B

wordt vanaf volgend seizoen Robur

afgeblazen

i.p.v Rangers Merelbeke(P4D)