www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 26/05/2019

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- ANTWERPEN

seizoensresumé:

4de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Berendrecht

    75

  • 2.

    Brecht

    69

  • 3.

    Halle

    67

  • 4.

    Wortel

    66

  • 5.

    Sint-Jozef

    63

  • 6.

    Westmalle

    41

  • 7.

    Nieuwmoer

    39

  • 8.

    Antonia B

    37

  • 9.

    Heibos

    37

  • 10.

    Exc.Essen

    36

  • 11.

    Horendonk

    35

  • 12.

    Wildert

    33

  • 13.

    St.Lenaarts B

    32

  • 14.

    Maria t.Heide

    21

  • 15.

    Gooreind

    16

  • 16.

    Noorse

    13

  • periode 1:
    Halle
  • 2:
    Sint-Jozef
  • 3:
    Wortel

4de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Olympic Pirates D-B

    65

  • 2.

    Tub.Borgerhout

    59

  • 3.

    Hove Sp.

    58

  • 4.

    Kessel United

    56

  • 5.

    Alberta Schilde

    54

  • 6.

    City Pirates B

    46

  • 7.

    sGravenw.-Schilde B

    46

  • 8.

    K Boechoutse VV

    45

  • 9.

    Emblem

    42

  • 10.

    Oelegem

    42

  • 11.

    Maccabi

    40

  • 12.

    Schoten

    39

  • 13.

    Mortsel OG B

    28

  • 14.

    Ranst B

    26

  • 15.

    Ternesse B

    16

  • 16.

    Antwerpen Noord

    11

  • amc.

    Brothers United

    0

  • periode 1:
    Kessel United
  • 2:
    Hove Sp.
  • 3:
    Tub.Borgerhout

4de Provinciale C (32/32)

  • 1.

    KSK Wavria A

    77

  • 2.

    Oxford Hemiksem

    70

  • 3.

    Reet

    69

  • 4.

    Kontich B

    66

  • 5.

    Leest United

    62

  • 6.

    Wintam

    58

  • 7.

    Rumst

    57

  • 8.

    Heffen

    53

  • 9.

    Heindonk

    52

  • 10.

    Sint-Amands

    47

  • 11.

    Elzestraat

    43

  • 12.

    Aartselaar B

    40

  • 13.

    Hingene

    30

  • 14.

    Blaasveld

    26

  • 15.

    SK Wilrijk B

    26

  • 16.

    Katelijne B

    6

  • 17.

    Puursica

    3

  • periode 1:
    KSK Wavria A
  • 2:
    Reet
  • 3:
    KSK Wavria A

4de Provinciale D (32/32)

  • 1.

    Hombeek

    81

  • 2.

    Peulis

    70

  • 3.

    SC Mechelen

    67

  • 4.

    Booischot

    67

  • 5.

    Tongerlo

    65

  • 6.

    BO Beerzel

    56

  • 7.

    Rijmenam

    56

  • 8.

    Muizen

    44

  • 9.

    Wiekevorst

    44

  • 10.

    Zammel

    43

  • 11.

    Grasheide

    39

  • 12.

    FC Putte B

    28

  • 13.

    Heultje

    27

  • 14.

    Ramsel

    26

  • 15.

    Suraye Mechelen

    24

  • 16.

    Immer Voort

    23

  • 17.

    KSK Wavria B

    22

  • periode 1:
    SC Mechelen
  • 2:
    Hombeek
  • 3:
    Hombeek

4de Provinciale E (32/32)

  • 1.

    Poederlee

    76

  • 2.

    Rauw

    68

  • 3.

    Punt-Larum

    68

  • 4.

    Oevel

    66

  • 5.

    KSK Herentals

    61

  • 6.

    Oosthoven

    58

  • 7.

    Olen United

    55

  • 8.

    De Kempen B

    49

  • 9.

    Ezaart

    45

  • 10.

    Grobbendonk

    45

  • 11.

    Wechelderzande

    39

  • 12.

    Alberta

    36

  • 13.

    Molenkring

    30

  • 14.

    Pulderbos

    27

  • 15.

    Sint-Dimpna B

    21

  • 16.

    Rosselaar-Hulsen

    19

  • 17.

    HIH Turnhout

    6

  • periode 1:
    Olen United
  • 2:
    Poederlee
  • 3:
    Poederlee
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde

ronde 1 - heen/terug

Do09/05/201919:00Reet - ALBERTA SCHILDE0 - 2
...Booischot - WORTEL2 - 1
...Kessel United - HOVE SP.0 - 3
...PEULIS - Oxford Hemiksem2 - 2
...Tongerlo - SINT-JOZEF1 - 2
...HALLE - Oevel6 - 0
...LEEST UNITED - Tub.Borgerhout5 - 1
..19:30RAUW - Punt-Larum3 - 1
..20:00SC Mechelen - KONTICH B3 - 2
...BRECHT - Olen United3 - 0
Zo12/05/201915:00Olen United - BRECHT0 - 0
...ALBERTA SCHILDE - Reet3 - 2
...WORTEL - Booischot3 - 1
...HOVE SP. - Kessel United3 - 1
...Oxford Hemiksem - PEULIS1 - 2
...SINT-JOZEF - Tongerlo2 - 2
...Oevel - HALLE3 - 2
...Tub.Borgerhout - LEEST UNITED3 - 1
...Punt-Larum - RAUW3 - 3
..19:00KONTICH B - SC Mechelen5 - 1
de 10 winnaars gaan naar de 2de ronde, voor de verliezers is het afgelopen

ronde 2: finale - heen/terug

Do16/05/201919:00BRECHT - Alberta Schilde1 - 3
...WORTEL - Hove Sp5 - 1
...Peulis - SINT-JOZEF0 - 4
...Halle - KONTICH B3 - 4
...Leest United - RAUW3 - 2
Zo19/05/201915:00Alberta Schilde - BRECHT0 - 5
...Hove Sp - WORTEL2 - 1
...SINT-JOZEF - Peulis4 - 0
...KONTICH B - Halle2 - 1
...RAUW - Leest United2 - 1
de 5 winnaars ronde 2 stijgen naar 3de provinciale

Volgorde bijkomende promotie

plaats 1/5: de verliezer van ronde 2

-
Rangorde:
1ronde 2:punten
2ronde 2:doelpuntensaldo
3competitie:plaats
4competitie:punten
5competitie:gewonnen wedstrijden
6competitie:doelpuntensaldo
7competitie:gemaakte goals
8loting
-
Rangschikking:
1Leest United30
2Hove3-33
3Alberta Schilde3-35
4Halle0-2
5Peulis0-8
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens V1532

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

de vijf kampioenen:

Berendrecht(4A)
Olympic Pirates D-B(4B)
KSK Wavria A(4C)
Hombeek (4D)
Poederlee(4E)

en ook de vijf eindrondewinnaars

Brecht
Wortel
Sint-Jozef
Kontich B
Rauw

voorlopig twee bijkomende stijgers:
2 fusietabel

Leest United
Hove Sp.
interprovinciale doorstoot:
voorlopig geen
-
impact fusietabel:
een bijkomende(fusie Branddonk-Retie)
nog een bijkomende(fusie Kaart-Mariaburg)
-
Wachtlijst:
Alberta Schilde
Halle
Peulis

wanneer komen er bijkomende stijgers:

Als er in 3de provinciale een tekort aan ploegen ontstaat komen er bijkomende stijgers.

Hoe kan daar een tekort aan ploegen ontstaan

Denk dan aan ploegen die:
-fuseren,
-verdwijnen,
-promoveren via de interprovinciale eindronde,
-...

OPGELET BIJ FUSIES:
Als ploegen fuseren komt er een stamnummer vrij, wat kan er met dat stamnummer gebeuren:
-het kan verdwijnen,
-de fusieclub kan met een B-ploeg starten,
-de eigenaar kan het verkopen(een overname),
de eigenaar start met een nieuwe club

EN OPGELET BIJ OVERNAMES:
Ploegen die een stamnummer overnemen om op die manier naar een hogere afdeling door te stoten. In dat geval onstaat het tekort in de afdeling van de overnemer. Maar die overnemer kan op zijn beurt natuurlijk ook zijn stamnummer verkopen en dan verschuift dat tekort weer naar een andere afdeling.
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


Antw: andere naam

Antw: fusie

? Antw: fusiegeruchten

Antw: fusie

Brab: herstart

Brab: verdwijnt(AMC)

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: onzekere toekomst

Brab: nieuwe ploeg

Limb: fusie

Limb: opgeslokt

Limb: fusie

Limb: herstart

Limb: algemeen forfait

Limb: verdwijnt

? Limb: geen fusie

Ovl: zekere toekomst

Ovl: geen fusie

Ovl: verdwijnt NIET

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: andere naam

Ovl: geen fusie

Ovl: geen doorstart in P4

Ovl:verdwijnt

Ovl: nieuwe ploeg
Beerschot-Wilrijk

Branddonkl(P1) en Retie(P2B)

Herselt(P2B) en Blauberg(P3C)

Kaart(P3A) en Mariaburg(P3A)

Strombeek(P2B)

Wommersom(P3A)

Ternat(P2B) en Wambeek(P2B)

VW Mollem (P3C) en Juve Mollem (momenteel enkel jeugd)

Vilvoorde United(P4D)

Wezembeek-Oppem A en B(P4)

VV Kester-Gooik(P2B) start met B-ploeg

Melo Zonhoven(P1) en Zonhoven VV(P1)

Herk-de-Stad(P1) slokt Donk(P3A) op

Stokkem(P2A) en Heidebloem Dilsen(P4C)

EMBO(P2B)

Ven Maaseik(P3B)

Rosmeer(P3C)

Eendracht Louwel(P3B) en Kabouters Opglabbeek(P3B)

Temse(Nat-2B)

Temse(Nat-2B), Sint-Niklaas(Nat-2B) en Hamme(Nat-2B)

TK.Meldert(P2B)

Robur A(P2C)

Muide B(P4A)

Nevele(P3A)

Robur B(P3E)

Haalter(P3D) en Kerksken(P3D)

Moerbeke-Geraardsbergen(P2B)

Kluisbergen Sp. B(P4B)

Fc Rooigem
start volgend seizoen als Beerschot

wordt KBSK Retie en start in P2

Blauberg zou sowieso verdwijnen ?

wordt Excelsior Mariaburg

start volgend seizoen in P4 als FC Strombeek 1932

geen bijkomende promotie in P4

wordt KFC Wambeek-Ternat en starten met een A en een B ploeg

wordt Soccer Academy Juve MVM

alle spelers gaan naar Vilvoorde City

in P4

wordt Zonhoven United

Herk start met een A en een B ploeg

wordt K.DiStok VV, en start met 2 ploegen

start volgend seizoen in P4

er komt volgend seizoen mogelijk een herstart

?

Temse speelt volgend seizoen in Nat-2B

wordt vanaf volgend seizoen Robur

afgeblazen

i.p.v Rangers Merelbeke(P4D)