www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/04/2017

vbal4
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De rode teksten in de tabel werden recentelijk aangepast, tussen vandaag en vijf dagen geleden.

Voor de blauwe was dat tussen de zes en vijftien dagen geleden.


Nat: gerucht

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: verdwijnt

Antw: verdwijnt

Antw: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: fusiegesprekken

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Ovl: geen fusie
Ovl: herstart

Ovl: Fusie

Ovl: geen herstart
Wvl: fusie

Wvl: verdwijnt

Wvl: verdwijnt

Hai: verdwijnt ?

White Star Bruxelles(Nat-1)

Belgica Edegem(2A)

Rochus Deurne(3A),Olympic Deurne(3A) en Tubantia Borgerhout(4B)

FC Duffel B(3B)

HIH Turnhout(4E)

SK Achter Olen(4E) en KAC Olen(3C)

Halle(Nat-2A) en Pepingen(Nat-3A)

Borght(1) en Humbeek(4D)

Kampenhout(1) en Kampelaar(2A)

Houtem(1) en Oplinter(2A)

Peizegem(3C)

Ways-Genappe(2a) en Houtain Genappe(3a)

Bree(1) en Beek(2A)

KWS Alken(2B), ESJ Alken(3C) en Terkoest Alken(4A)

Niel(3B) en As(4D)

Kruibeke(1) en Bazel(2C)
Kemzeke(1)

Lebeke-Aalst(2B) en KV St.Gillis(3E)

Sparta Ursel(3A)
KFC Izegem(Nat-2A) en OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Adinkerke(1)

Houthem(4A)

Racing Charleroi Couillet Fleurus(Nat-2a)

stamnummer verkoop ?

wat gebeurt er met het stamnummer ?

of zijn het fusiedromen ?

wordt Olen United

VREEMD: de fusieclub start met het stamnummer van Pepingen ??

wordt KFC Borght-Humbeek

zou Sporting Kampenhout worden en Kampelaar verdwijnt

wordt Houtem-Oplinter

start als VC.Den Boskant Peizegem in P4

wordt RFC Genappe

wordt Groen Star Bree-Beek

wordt FC Alken

wordt Niel-As United

het is bij fusiegesprekken gebleven
start volgend seizoen in P4 onder een nieuwe naam/stamnummer

blijft St.Gillis-Dendermonde

blijft in P3, de B-ploeg verdwijnt
KFC Mandel United ??, het stamnr. van Ingelm. wordt verkocht ?

herstart het seizoen 2018-2019 in P4.

promotie nog mogelijk.

RAAL La Louvière komt mogelijk in de plaats ?

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- ANTWERPEN

seizoensresumé:

4de Provinciale A (32/32)

  • 1.

    Maria t.Heide

    68

  • 2.

    Donk

    65

  • 3.

    Putte SK

    63

  • 4.

    Westmalle

    61

  • 5.

    Sint-Jozef

    57

  • 6.

    Berendrecht

    53

  • 7.

    Horendonk

    53

  • 8.

    Brecht

    52

  • 9.

    Wortel

    49

  • 10.

    Heibos

    49

  • 11.

    Wildert

    47

  • 12.

    Nieuwmoer

    38

  • 13.

    Wechelderzande

    32

  • 14.

    Olympic Essen

    30

  • 15.

    Exc.Essen

    30

  • 16.

    Oostmalle

    24

  • 17.

    Alberta Schilde

    3

  • periode 1:
    Putte SK
  • 2:
    Maria t.Heide
  • 3:
    Westmalle

4de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Mortsel OG

    80

  • 2.

    KFC Pulle

    67

  • 3.

    Pulderbos

    66

  • 4.

    Hove Sp.

    58

  • 5.

    Oelegem

    56

  • 6.

    Maccabi

    55

  • 7.

    Tub.Borgerhout

    43

  • 7.

    Massenhoven

    43

  • 9.

    Kontich B

    41

  • 10.

    Ternesse B

    41

  • 11.

    Ranst B

    35

  • 12.

    City Pirates B

    30

  • 13.

    Jong Antwerpen

    29

  • 14.

    K Boechoutse VV

    21

  • 15.

    Emblem

    16

  • 16.

    Brothers United

    6

  • periode 1:
    Mortsel OG
  • 2:
    KFC Pulle
  • 3:
    Mortsel OG

4de Provinciale C (32/32)

  • 1.

    Oxford Hemiksem

    82

  • 2.

    Nielse

    78

  • 3.

    Schelle

    74

  • 4.

    Sint-Amands

    69

  • 5.

    SC Mechelen

    58

  • 6.

    Hingene

    53

  • 7.

    Hombeek

    47

  • 8.

    Leest United

    46

  • 9.

    Wintam

    44

  • 10.

    Reet

    43

  • 11.

    Heindonk

    29

  • 12.

    Heffen

    28

  • 13.

    Aartselaar B

    26

  • 14.

    Rumst

    25

  • 15.

    Muizen

    24

  • 16.

    Elzestraat

    24

  • 17.

    Blaasveld

    21

  • periode 1:
    Nielse
  • 2:
    Schelle
  • 3:
    Oxford Hemiksem

4de Provinciale D (32/32)

  • 1.

    FCM Hallaar

    78

  • 2.

    Noordstar

    77

  • 3.

    Blauberg

    65

  • 4.

    Westmeerbeek

    63

  • 5.

    Exc.Bouwel

    63

  • 6.

    Peulis

    61

  • 7.

    Heultje

    60

  • 8.

    Wiekevorst

    48

  • 9.

    Rita Berlaar

    47

  • 10.

    Grasheide

    44

  • 11.

    Booischot

    36

  • 12.

    Grobbendonk

    34

  • 13.

    Rijmenam

    33

  • 14.

    Immer Voort

    26

  • 15.

    Katelijne B

    23

  • 16.

    Ramsel

    20

  • 17.

    KSK Wavria B

    8

  • periode 1:
    FCM Hallaar
  • 2:
    Exc.Bouwel
  • 3:
    Noordstar

4de Provinciale E (30/30)

  • 1.

    Oosterzonen B

    74

  • 2.

    Rauw

    68

  • 3.

    Netezonen

    65

  • 4.

    Excelsior Vorst

    54

  • 5.

    Punt-Larum

    48

  • 6.

    Flandria

    45

  • 7.

    Zammel

    44

  • 7.

    Oevel

    44

  • 9.

    Tongerlo

    42

  • 10.

    Alberta

    40

  • 11.

    Rosselaar-Hulsen

    39

  • 12.

    HIH Turnhout

    36

  • 13.

    De Kempen B

    29

  • 14.

    Molenkring

    22

  • 15.

    Achter Olen

    16

  • 16.

    Beekhoek B

    15

  • periode 1:
    Oosterzonen B
  • 2:
    Rauw
  • 3:
    Oosterzonen B
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde: deelnemers

In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.

4A

2de eindrangschikking: Donk
1ste periode: Putte SK
2de periode: Maria t.Heide Sint-Jozef
3de periode: Westmalle

4B

2de eindrangschikking: KFC Pulle
1ste periode: Mortsel OG Pulderbos
2de periode: KFC Pulle Hove Sp.
3de periode: Mortsel OG Oelegem

4C

2de eindrangschikking: Nielse
1ste periode: Nielse Sint-Amands
2de periode: Schelle
3de periode: Oxford Hemiksem SC Mechelen

4D

2de eindrangschikking: Noordstar
1ste periode: FCM Hallaar Blauberg
2de periode: Exc.Bouwel
3de periode: Noordstart Westmeerbeek

4E

2de eindrangschikking: Rauw
1ste periode: Oosterzonen B Netezonen
2de periode: Rauw Exelsior Vorst
3de periode: Oosterzonen B Punt Larum

Eindronde

ronde 1 - heen/terug

de heenwedstrijden worden samengesteld via loting
Zo01/01/201700:00a - b - A
...c - d - B
...e - f - C
...g - h - D
...i - j - E
...k - l - F
...m - n - G
...o - p - H
...q - r - I
...s - t - J
Ma02/01/201700:00b - a - A
...d - c - B
...f - e - C
...h - g - D
...j - i - E
...l - k - F
...n - m - G
...p - o - H
...r - q - I
...t - s - J
de 10 winnaars gaan naar de 2de ronde, voor de verliezers is het afgelopen

ronde 2: finale - heen/terug

Di03/01/201700:00A - B -
...C - D -
...E - F -
...G - H -
...I - J -
Wo04/01/201700:00B - A -
...D - C -
...F - E -
...H - G -
...J - I -
de 5 winnaars ronde 2 stijgen naar 3de provinciale

Wachtlijst voor eventueel bijkomende stijgers:

plaats 1/5: de verliezer van ronde 2

- eerst op basis van het resultaat in ronde 2(punten/doelpuntensaldo),
- en als dat geen uitsluitsel brengt is het resultaat
in de reguliere competitie bepalend.
?
?
?
?
?
conclusies:

impact fusietabel:

Van de vijf Antwerpse vermeldingen in de fusietabel is er slechts één van belang voor het verhaal van de bijkomende stijgers.
- - -
Het stamnummer van Belgica Edegem komt volgend seizoen in P3 terecht, als er tegen dan geen ploeg wordt op ingeschreven zal er een bijkomende stijger komen in P4.

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

5 kampioenen:

4A: Maria t.Heide
4B: Mortsel OG
4C: Oxford Hemiksem
4D: FCM Hallaar
4E: Oosterzonen B

5 eindrondewinnaars

?
?
?
?
?

bijkomende stijgers:

voorlopig geen
maar dat kan oplopen tot 3:
in P1 kunnen immers 2 bijkomende ploegen promoveren via de interprovinciale eindronde en ook de fusietabel kan hier invloed hebben.

wachtlijst bijkomende:

1?
2?
3?
4?
5?