www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Nationaal

play-off

0/6

  • 1.

    Ploeg 1

    0
  • .

    Ploeg 2

    0
  • .

    Ploeg 3

    0
  • .

    Ploeg 4

    0

1ste Nationale

zaterdag 16/11/2019

19:30

Thes

-Tubize2-0
20:00Lierse Kempenzonen-

Patro Eisden

0-1
.Deinze-Dessel0-0
.

SK Heist

-Ol.Charleroi C.F.4-0

zondag 17/11/2019

15:00

URSL Visé

-La Louvière-Centre4-1
.

St.Eloois-Winkel

-Dender4-1
.Rupel-Boom-RWDM0-0
.FC Liège-Seraing1-1

12/30

  • 1.

    Deinze

    31
  • 2.

    Seraing

    22
  • 3.

    Thes

    22
  • 4.

    Patro Eisden

    21
  • 5.

    Rupel-Boom

    19
  • 6.

    SK Heist

    17
  • 7.

    RWDM

    17
  • 8.

    Ol.Charleroi C.F.

    17
  • 9.

    La Louvière-Centre

    16
  • 10.

    Dessel

    15
  • 11.

    URSL Visé

    15
  • 12.

    Dender

    12
  • 13.

    Lierse Kempenzonen

    11
  • 14.

    FC Liège

    11
  • 15.

    Tubize

    10
  • 16.

    St.Eloois-Winkel

    10

2de Nationale A

zaterdag 16/11/2019

19:30

Zwevezele

-Merelbeke1-0
20:00Sint-Niklaas-Menen0-0
.Hamme -

Temse

0-2
.RC Gent-

Oudenaarde

2-3
.Ronse-

Knokke

0-1

zondag 17/11/2019

15:00Sparta Petegem-Gullegem2-2
.Harelbeke-

Mandel United

0-2
.Westhoek-

Dikkelvenne

1-3

12/30

  • 1.

    Knokke

    29
  • 2.

    Oudenaarde

    25
  • 3.

    Harelbeke

    23
  • 4.

    Ronse

    22
  • 5.

    Mandel United

    21
  • 6.

    Sparta Petegem

    21
  • 7.

    Zwevezele

    20
  • 8.

    RC Gent

    20
  • 9.

    Gullegem

    17
  • 10.

    Dikkelvenne

    15
  • 11.

    Temse

    14
  • 12.

    Hamme

    9
  • 13.

    Menen

    9
  • 14.

    Merelbeke

    9
  • 15.

    Sint-Niklaas

    8
  • 16.

    Westhoek

    7

2de Nationale B

zaterdag 16/11/2019

19:30

Hades Kiewit

-Spouwen-Mopertingen4-0

zondag 17/11/2019

14:30Vosselaar-

Hoogstraten

0-2
.Londerzeel-Duffel2-2
.

Bocholt

-Cappellen2-0
.Wijgmaal-Pepingen-Halle0-0
15:00Tienen-

Geel

0-1
.

Diegem

-Hasselt2-1
.Berchem-

Aalst

0-1

12/30

  • 1.

    Tienen

    24
  • 2.

    Bocholt

    24
  • 3.

    Hasselt

    23
  • 4.

    Hades Kiewit

    22
  • 5.

    Vosselaar

    18
  • 6.

    Diegem

    18
  • 7.

    Aalst

    18
  • 8.

    Cappellen

    17
  • 9.

    Geel*

    15
  • 10.

    Pepingen-Halle

    15
  • 11.

    Wijgmaal

    14
  • 12.

    Hoogstraten

    13
  • 13.

    Spouwen-Mopertingen

    12
  • 14.

    Londerzeel

    12
  • 15.

    Berchem

    12
  • 16.

    Duffel*

    11

3de Nationale A

zaterdag 16/11/2019

19:30

Ninove

-Jong Lede5-0
20:00

Melsele

-Torhout 3-2
.

Overijse

-Eppegem2-0

zondag 17/11/2019

14:30Bornem-Lebbeke1-1
.Wetteren-

Wolvertem Merchtem

0-1
.

Stekene

-Wingene1-0
.Lochristi A-Zelzate 1-1
15:00

Olsa Brakel

-Oostnieuwkerke6-0

12/30

  • 1.

    Zelzate

    25
  • 2.

    Wetteren

    24
  • 3.

    Ninove

    23
  • 4.

    Olsa Brakel

    23
  • 5.

    Jong Lede

    22
  • 6.

    Lebbeke

    22
  • 7.

    Eppegem

    21
  • 8.

    Overijse

    16
  • 9.

    Lochristi A

    15
  • 10.

    Wingene

    15
  • 11.

    Wolvertem Merchtem

    13
  • 12.

    Oostnieuwkerke

    12
  • 13.

    Torhout

    11
  • 14.

    Melsele

    11
  • 15.

    Stekene

    11
  • 16.

    Bornem

    2

3de Nationale B

zaterdag 16/11/2019

19:30Turnhout-St.Lenaarts3-3
.Helson Helchteren-Wellen1-1
.

Houtvenne

-KVK Beringen4-2
.

Zwarte Leeuw

-Witgoor2-0
20:00

Lyra-Lierse

-Linden2-1
.

Betekom

-Pelt4-1

zondag 17/11/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-

Heur-Tongeren

0-3
.

Termien

-City Pirates2-0

12/30

  • 1.

    Lyra-Lierse

    27
  • 2.

    Heur-Tongeren

    26
  • 3.

    St.Lenaarts

    23
  • 4.

    Termien

    21
  • 5.

    City Pirates

    20
  • 6.

    Houtvenne

    20
  • 7.

    Betekom

    18
  • 8.

    Pelt

    17
  • 9.

    Zwarte Leeuw

    15
  • 10.

    KVK Beringen

    14
  • 11.

    Wellen

    13
  • 12.

    Turnhout

    13
  • 13.

    Helson Helchteren

    11
  • 14.

    Witgoor

    9
  • 15.

    Bilzen-Waltwilder

    7
  • 16.

    Linden

    6
productiefst
3BSt.Lenaarts31
3AWetteren29
2AOudenaarde27
2AMandel United27
3AZelzate 27
3BLyra-Lierse27
1Seraing26
2AKnokke26
1Deinze25
3ANinove24
3BHeur-Tongeren24
minste tegendoelpunten
1Deinze6
1Patro Eisden8
2BBocholt8
3ANinove8
2AKnokke9
2AZwevezele10
2BTienen11
3AOlsa Brakel11
1SK Heist12
1Dessel12
2ARonse12
3AWetteren12
3ALebbeke12
3AStekene12
3BLyra-Lierse12
langste reeks overwinningen
1Deinze6
2BDiegem6
1Thes4
1Patro Eisden4
2ASparta Petegem4
2AHarelbeke4
2BTienen4
3AWetteren4
3AOlsa Brakel4
3AEppegem4
3BLyra-Lierse4
3BHeur-Tongeren4
langste reeks zonder nederlaag
3AZelzate 11
3BLyra-Lierse11
3BTurnhout10
1Rupel-Boom9
3AWetteren9
3BSt.Lenaarts9
1Thes8
2BBocholt8
3BHoutvenne8
minste verliespunten
1Deinze5
2AKnokke7
3BLyra-Lierse9
3BHeur-Tongeren10
2AOudenaarde11
3AZelzate 11
2BTienen12
2BBocholt12
3AWetteren12
2AHarelbeke13
2BHasselt13
3ANinove13
3AOlsa Brakel13
3BSt.Lenaarts13
minste verliespunten thuis
2AKnokke0
2BBocholt0
1Deinze2
2AOudenaarde2
3BLyra-Lierse2
2BTienen3
1Thes4
3ALebbeke4
3BSt.Lenaarts4
1Seraing5
1Patro Eisden5
1Dessel5
2BHasselt5
2BPepingen-Halle5
3AZelzate 5
3BHeur-Tongeren5
3BTermien5
3BBetekom5
minste verliespunten uit
1Deinze3
3AWetteren4
3BHeur-Tongeren5
3BPelt5
2AHarelbeke6
2AMandel United6
2ARC Gent6
3AZelzate 6
3ANinove6
2AKnokke7
2ASparta Petegem7
2BHades Kiewit7
3AOlsa Brakel7
3AJong Lede7
3BLyra-Lierse7