www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 14/10/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 12/10/2019

19:30Pelt-Turnhout0-0
.Witgoor-

Lyra-Lierse

2 -5
.Zwarte Leeuw-Houtvenne1-1
20:00

KVK Beringen

-Linden4 -1
.

City Pirates

-Helson Helchteren3 -1
.Wellen-

Termien

0-1
.

Betekom

-Bilzen-Waltwilder4 -2
.Heur-Tongeren-St.Lenaarts1-1

zaterdag 19/10/2019

19:30Turnhout5- 3Witgoor-
.St.Lenaarts7- 6City Pirates-
.Helson Helchteren7 -0Zwarte Leeuw-
.Houtvenne3-3Betekom-
20:00Lyra-Lierse7-3Wellen-

zondag 20/10/2019

15:00Bilzen-Waltwilder6-7Pelt-
.Linden6 -7Heur-Tongeren-
.Termien4-4KVK Beringen-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/30

1.St.Lenaarts15Antw82.
2.Lyra-Lierse14Antw10
3.Heur-Tongeren14Limb10.1
4.City Pirates13Antw6.3
5.Pelt11Limb8.-4(0)
6.KVK Beringen10Limb3-1.(0)
7.Betekom10Brab5
8.Houtvenne10Antw8
9.Helson Helchteren9Limb5
10.Termien9Limb4.4
11.Turnhout9Antw4
12.Bilzen-Waltwilder6Limb3
13.Witgoor6Antw6-3.(0)
14.Linden6Brab3
15.Wellen5Limb1.-2(3)
16.Zwarte Leeuw3Antw2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> Linden

periode 1

7/10

1.St.Lenaarts15
2.Lyra-Lierse14
3.Heur-Tongeren14
4.City Pirates13
5.Pelt11
6.KVK Beringen10
7.Betekom10
8.Houtvenne10
9.Helson Helchteren9
10.Termien9
11.Turnhout9
12.Bilzen-Waltwilder6
13.Witgoor6
14.Linden6
15.Wellen5x
16.Zwarte Leeuw3x

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Linden

1.Za-31/08/1919:30Helson Helchteren-

Linden

2 -00015
2.Zo-08/09/1915:00

Linden

-Zwarte Leeuw2 -1

3

310
3.Za-14/09/1920:00Betekom-

Linden

3 -00313
4.Zo-22/09/1915:00

Linden

-Pelt0 -20314
5.Za-28/09/1919:30Witgoor-

Linden

2 -00315
6.Zo-06/10/1915:00

Linden

-Wellen2 -1

3

613
7.Za-12/10/1920:00KVK Beringen-

Linden

4 -10614
8.Zo-20/10/1915:00

Linden

-Heur-Tongeren -.
9.Za-26/10/1919:30St.Lenaarts-

Linden

-.
10.Zo-03/11/1914:30

Linden

-City Pirates -.
11.Zo-10/11/1914:30

Linden

-Termien -.
12.Za-16/11/1920:00Lyra-Lierse-

Linden

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Linden

-Turnhout -.
14.Zo-01/12/1900:00Bilzen-Waltwilder-

Linden

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Linden

-Houtvenne -.
16.Zo-15/12/1900:00

Linden

-Helson Helchteren -.
17.Zo-05/01/2000:00Zwarte Leeuw-

Linden

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Linden

-Betekom -.
19.Zo-19/01/2000:00Pelt-

Linden

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Linden

-Witgoor -.
21.Zo-09/02/2000:00Wellen-

Linden

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Linden

-KVK Beringen -.
23.Zo-23/02/2000:00Heur-Tongeren-

Linden

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Linden

-St.Lenaarts -.
25.Zo-15/03/2000:00City Pirates-

Linden

-.
26.Zo-22/03/2000:00Termien-

Linden

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Linden

-Lyra-Lierse -.
28.Zo-05/04/2000:00Turnhout-

Linden

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Linden

-Bilzen-Waltwilder -.
30.Zo-26/04/2000:00Houtvenne-

Linden

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Heur-Tongeren

1.Za-31/08/1920:00Betekom-Heur-Tongeren1 -1118
2.Za-07/09/1920:00Heur-Tongeren-Pelt2 -40113
3.Za-14/09/1919:30Witgoor-Heur-Tongeren1 -2

3

49
4.Za-21/09/1920:00Heur-Tongeren-Wellen2 -1

3

75
5.Za-28/09/1920:00KVK Beringen-Heur-Tongeren0 -1

3

104
6.Za-05/10/1920:00Heur-Tongeren-City Pirates3 -0

3

132
7.Za-12/10/1920:00Heur-Tongeren-St.Lenaarts1 -11143
8.Zo-20/10/1915:00

Linden

-Heur-Tongeren -.
9.Za-26/10/1920:00Heur-Tongeren-Termien -.
10.Zo-03/11/1914:30Lyra-Lierse-Heur-Tongeren -.
11.Za-09/11/1920:00Heur-Tongeren-Turnhout -.
12.Zo-17/11/1915:00Bilzen-Waltwilder-Heur-Tongeren -.
13.Zo-24/11/1900:00Heur-Tongeren-Houtvenne -.
14.Zo-01/12/1900:00Helson Helchteren-Heur-Tongeren -.
15.Zo-08/12/1900:00Heur-Tongeren-Zwarte Leeuw -.
16.Zo-15/12/1900:00Heur-Tongeren-Betekom -.
17.Zo-05/01/2000:00Pelt-Heur-Tongeren -.
18.Zo-12/01/2000:00Heur-Tongeren-Witgoor -.
19.Zo-19/01/2000:00Wellen-Heur-Tongeren -.
20.Zo-02/02/2000:00Heur-Tongeren-KVK Beringen -.
21.Zo-09/02/2000:00City Pirates-Heur-Tongeren -.
22.Zo-16/02/2000:00St.Lenaarts-Heur-Tongeren -.
23.Zo-23/02/2000:00Heur-Tongeren-

Linden

-.
24.Zo-08/03/2000:00Termien-Heur-Tongeren -.
25.Zo-15/03/2000:00Heur-Tongeren-Lyra-Lierse -.
26.Zo-22/03/2000:00Turnhout-Heur-Tongeren -.
27.Zo-29/03/2000:00Heur-Tongeren-Bilzen-Waltwilder -.
28.Zo-05/04/2000:00Houtvenne-Heur-Tongeren -.
29.Zo-19/04/2000:00Heur-Tongeren-Helson Helchteren -.
30.Zo-26/04/2000:00Zwarte Leeuw-Heur-Tongeren -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts*75:1+4
2Betekom79:6+3
3Helson Helchteren*76:3+3
4Lyra-Lierse*73:0+3
5Heur-Tongeren78:6+2
6City Pirates77:5+2
7KVK Beringen68:5+3
8Bilzen-Waltwilder*66:5+1
9Linden*64:40
10Turnhout*53:2+1
11Termien*44:40
12Pelt45:6-1
13Witgoor35:8-3
14Houtvenne*35:50
15Zwarte Leeuw36:12-6
16Wellen21:4-3

alle wedstrijden (7/30)

1St.Lenaarts1518:5+13
2Lyra-Lierse1414:8+6
3Heur-Tongeren1412:8+4
4City Pirates1312:10+2
5Pelt1111:8+3
6KVK Beringen1010:7+3
7Betekom1011:8+3
8Houtvenne1011:10+1
9Helson Helchteren911:12-1
10Termien99:11-2
11Turnhout97:6+1
12Bilzen-Waltwilder610:14-4
13Witgoor68:14-6
14Linden65:15-10
15Wellen54:8-4
16Zwarte Leeuw38:17-9

uitwedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts813:4+9
2Pelt*76:2+4
3Lyra-Lierse711:8+3
4Heur-Tongeren*74:2+2
5Houtvenne76:5+1
6City Pirates*65:50
7Termien55:7-2
8KVK Beringen*42:20
9Turnhout44:40
10Wellen*33:4-1
11Witgoor*33:6-3
12Betekom*32:20
13Helson Helchteren25:9-4
14Zwarte Leeuw*02:5-3
15Bilzen-Waltwilder04:9-5
16Linden01:11-10