www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/02/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Nationaal : 3de Nationale B

    zaterdag 16/02/2019

    19:30St.Lenaarts-

    Ternesse

    1 -4
    .Leopoldsburg-Zwarte Leeuw0-0
    20:00Betekom-

    Helson Helchteren

    0-2
    .

    Lyra-Lierse

    -Pelt2-0
    .Wellen-

    Termien

    1 -3

    zondag 17/02/2019

    15:00Houtvenne-

    Nijlen

    1-2
    .Bornem-RC Mechelen1-1
    .

    Tienen

    -Bilzen-Waltwilder3-0

    zaterdag 23/02/2019

    19:30Nijlen4- 7Wellen-
    .Pelt5- 7St.Lenaarts-
    .Leopoldsburg5 -7Tienen-
    .Zwarte Leeuw9-7Bornem-
    20:00RC Mechelen4-9Houtvenne-

    zondag 24/02/2019

    15:00Termien6-5Betekom-
    .Helson Helchteren4 -2Lyra-Lierse-
    .Ternesse3-2Bilzen-Waltwilder-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    21/30

    1.Tienen52Brab94.
    2.St.Lenaarts39Antw4.1
    3.Houtvenne34Antw4.-4(3)
    4.Lyra-Lierse33Antw5-1.(0)
    5.Wellen31Limb4-3.(3)
    6.Helson Helchteren30Limb7
    7.Termien28Limb7
    8.Betekom27Brab7.-2(1)
    9.Zwarte Leeuw27Antw7
    10.Ternesse26Antw5.3
    11.Bornem24Antw5
    12.Leopoldsburg24Limb2
    13.Nijlen24Antw7
    14.Pelt19Limb7
    15.RC Mechelen18Antw4
    16.Bilzen-Waltwilder18Limb22.
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Nationaal : 3de Nationale B --> Pelt

    periode 1

    10/10

    Tienen26
    2.Lyra-Lierse23
    3.St.Lenaarts17
    4.Wellen17
    5.Ternesse16
    6.Houtvenne14
    7.Zwarte Leeuw14
    8.Bilzen-Waltwilder12
    9.Betekom12
    10.Leopoldsburg12
    Helson Helchteren12
    12.Bornem11
    13.Termien10
    14.RC Mechelen7
    15.Nijlen7
    16.Pelt4

    periode 2

    10/10

    Tienen23
    2.St.Lenaarts22
    3.Houtvenne20
    4.Pelt15
    5.Termien15
    6.Helson Helchteren15
    7.Betekom15
    8.Wellen14
    9.Nijlen14
    10.Bornem12
    11.Zwarte Leeuw12
    12.Leopoldsburg11
    13.RC Mechelen10
    14.Lyra-Lierse7
    15.Ternesse7
    16.Bilzen-Waltwilder6

    periode 3

    1/10

    1.Tienen3
    Ternesse3
    3.Termien3
    Lyra-Lierse3
    Helson Helchteren3
    6.Nijlen3
    7.Zwarte Leeuw1
    Bornem1
    Leopoldsburg1
    RC Mechelen1
    11.Houtvenne0
    12.Wellen0
    Pelt0
    Betekom0
    15.St.Lenaarts0
    Bilzen-Waltwilder0

    Pelt

    1.Za-01/09/1819:30Leopoldsburg-

    Pelt

    4 -00016-
    2.Za-08/09/1819:30

    Pelt

    -Bornem0 -20016-
    3.Za-15/09/1818:00Houtvenne-

    Pelt

    2 -21116-
    4.Za-22/09/1819:30

    Pelt

    -Wellen0 -20116-
    5.Zo-30/09/1815:00Betekom-

    Pelt

    3 -10116-
    6.Za-06/10/1819:30

    Pelt

    -Lyra-Lierse0 -20116-
    7.Za-13/10/1819:30St.Lenaarts-

    Pelt

    2 -10116-
    8.Za-20/10/1819:30

    Pelt

    -Bilzen-Waltwilder4 -3

    3

    416-
    9.Zo-28/10/1815:00Ternesse-

    Pelt

    3 -00416-
    10.Zo-04/11/1815:00

    Pelt

    -Tienen0 -30416-
    11.Za-10/11/1819:30

    Pelt

    -Helson Helchteren2 -30416-
    12.Zo-18/11/1815:00Termien-

    Pelt

    2 -3

    3

    715
    13.Za-24/11/1819:30

    Pelt

    -Nijlen5 -1

    3

    1015
    14.Za-01/12/1820:00RC Mechelen-

    Pelt

    2 -001015
    15.Za-08/12/1819:30

    Pelt

    -Zwarte Leeuw1 -111115
    16.Za-15/12/1819:30

    Pelt

    -Leopoldsburg0 -201115
    17.Zo-13/01/1914:30Bornem-

    Pelt

    1 -111216-
    18.Za-19/01/1919:30

    Pelt

    -Houtvenne1 -0

    3

    1515
    19.Za-26/01/1920:00Wellen-

    Pelt

    0 -1

    3

    1814
    20.Za-09/02/1919:30

    Pelt

    -Betekom1 -111914
    21.Za-16/02/1920:00Lyra-Lierse-

    Pelt

    2 -001914
    22.Za-23/02/1919:30

    Pelt

    -St.Lenaarts -.
    23.Za-09/03/1919:30Bilzen-Waltwilder-

    Pelt

    -.
    24.Za-16/03/1919:30

    Pelt

    -Ternesse -.
    25.Zo-24/03/1915:00Tienen-

    Pelt

    -.
    26.Zo-31/03/1900:00Helson Helchteren-

    Pelt

    -.
    27.Zo-07/04/1900:00

    Pelt

    -Termien -.
    28.Zo-14/04/1900:00Nijlen-

    Pelt

    -.
    29.Zo-28/04/1900:00

    Pelt

    -RC Mechelen -.
    30.Zo-05/05/1900:00Zwarte Leeuw-

    Pelt

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    St.Lenaarts

    1.Za-01/09/1820:00Wellen-St.Lenaarts3 -3116
    2.Za-08/09/1819:30St.Lenaarts-Betekom4 -1

    3

    43
    3.Za-15/09/1820:00Lyra-Lierse-St.Lenaarts1 -1155
    4.Za-22/09/1819:30St.Lenaarts-Tienen1 -1166
    5.Za-29/09/1819:30St.Lenaarts-Bilzen-Waltwilder1 -11710
    6.Zo-07/10/1815:00Ternesse-St.Lenaarts3 -20710
    7.Za-13/10/1819:30St.Lenaarts-

    Pelt

    2 -1

    3

    108
    8.Zo-21/10/1815:00Helson Helchteren-St.Lenaarts1 -2

    3

    133
    9.Za-27/10/1819:30St.Lenaarts-Termien1 -11143
    10.Zo-04/11/1815:00Nijlen-St.Lenaarts0 -4

    3

    173
    11.Za-10/11/1819:30St.Lenaarts-RC Mechelen1 -0

    3

    203
    12.Za-17/11/1819:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts0 -3

    3

    233
    13.Za-24/11/1819:30St.Lenaarts-Leopoldsburg3 -0

    3

    263
    14.Zo-02/12/1814:30Bornem-St.Lenaarts1 -2

    3

    292
    15.Za-08/12/1819:30St.Lenaarts-Houtvenne0 -20292
    16.Za-15/12/1819:30St.Lenaarts-Wellen2 -1

    3

    322
    17.Za-12/01/1920:00Betekom-St.Lenaarts0 -2

    3

    352
    18.Za-19/01/1919:30St.Lenaarts-Lyra-Lierse2 -0

    3

    382
    19.Zo-27/01/1915:00Tienen-St.Lenaarts3 -00382
    20.Zo-10/02/1915:00Bilzen-Waltwilder-St.Lenaarts1 -11392
    21.Za-16/02/1919:30St.Lenaarts-Ternesse1 -40392
    22.Za-23/02/1919:30

    Pelt

    -St.Lenaarts -.
    23.Za-09/03/1919:30St.Lenaarts-Helson Helchteren -.
    24.Zo-17/03/1915:00Termien-St.Lenaarts -.
    25.Za-23/03/1919:30St.Lenaarts-Nijlen -.
    26.Zo-31/03/1900:00RC Mechelen-St.Lenaarts -.
    27.Zo-07/04/1900:00St.Lenaarts-Zwarte Leeuw -.
    28.Zo-14/04/1900:00Leopoldsburg-St.Lenaarts -.
    29.Zo-28/04/1900:00St.Lenaarts-Bornem -.
    30.Zo-05/05/1900:00Houtvenne-St.Lenaarts -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (11/15)

    1Tienen2920:2+18
    2St.Lenaarts2118:12+6
    3Lyra-Lierse1817:12+5
    4Leopoldsburg*1720:14+6
    5Betekom1620:22-2
    6Zwarte Leeuw*1619:14+5
    7Houtvenne*1620:16+4
    8Ternesse1414:16-2
    9Wellen*1318:15+3
    10Helson Helchteren1216:20-4
    11Nijlen*1211:17-6
    12Termien*1114:17-3
    13Pelt1114:20-6
    14RC Mechelen*1011:10+1
    15Bilzen-Waltwilder1023:28-5
    16Bornem*79:16-7

    alle wedstrijden (21/30)

    1Tienen5244:12+32
    2St.Lenaarts3938:25+13
    3Houtvenne3439:27+12
    4Lyra-Lierse3331:25+6
    5Wellen3133:29+4
    6Helson Helchteren3036:38-2
    7Termien2831:33-2
    8Betekom2736:42-6
    9Zwarte Leeuw2736:35+1
    10Ternesse2627:34-7
    11Bornem2424:27-3
    12Leopoldsburg2430:37-7
    13Nijlen2425:35-10
    14Pelt1923:41-18
    15RC Mechelen1825:27-2
    16Bilzen-Waltwilder1837:48-11

    uitwedstrijden (11/15)

    1Tienen*2324:10+14
    2Houtvenne1819:11+8
    3St.Lenaarts*1820:13+7
    4Helson Helchteren*1820:18+2
    5Wellen1815:14+1
    6Bornem1715:11+4
    7Termien1717:16+1
    8Lyra-Lierse*1514:13+1
    9Ternesse*1213:18-5
    10Nijlen1214:18-4
    11Zwarte Leeuw1117:21-4
    12Betekom*1116:20-4
    13RC Mechelen814:17-3
    14Pelt*89:21-12
    15Bilzen-Waltwilder*814:20-6
    16Leopoldsburg710:23-13