www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/04/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 01/09/2018

18:00Houtvenne-Bilzen-Waltwilder2-2
19:30Zwarte Leeuw-Helson Helchteren1-1
.

Leopoldsburg

-Pelt4-0
20:00Betekom-

Lyra-Lierse

3-4
.Wellen-St.Lenaarts3-3

zondag 02/09/2018

15:00Bornem-

Ternesse

1-3
.

Tienen

-Nijlen2-1

zaterdag 15/12/2018

20:00RC Mechelen-Termien0-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 08/09/2018

19:30

St.Lenaarts

-Betekom4-1
.

Nijlen

-RC Mechelen2-1
.Pelt-

Bornem

0-2
.

Helson Helchteren

-Leopoldsburg5-1

zondag 09/09/2018

15:00Bilzen-Waltwilder-Wellen1-1
.Ternesse-

Houtvenne

0-2
.Termien-Zwarte Leeuw2-2
16:00Lyra-Lierse-

Tienen

0-3

speeldag 3

periode 1

zaterdag 15/09/2018

18:00Houtvenne-Pelt2-2
19:30Leopoldsburg-

Termien

2-3
.Zwarte Leeuw-Nijlen0-0
20:00Lyra-Lierse-St.Lenaarts1-1
.

Betekom

-Bilzen-Waltwilder3-2
.Wellen-

Ternesse

0-2

zondag 16/09/2018

15:00Bornem-

Helson Helchteren

1-2
.Tienen-RC Mechelen0-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 22/09/2018

19:30Nijlen-Leopoldsburg1-1
.St.Lenaarts-Tienen1-1
.Pelt-

Wellen

0-2
.

Helson Helchteren

-Houtvenne2-1
20:00RC Mechelen-

Zwarte Leeuw

1-2

zondag 23/09/2018

15:00Ternesse-Betekom1-1
.Termien-

Bornem

1-3

woensdag 31/10/2018

20:30Bilzen-Waltwilder-

Lyra-Lierse

2-4

speeldag 5

periode 1

zaterdag 29/09/2018

19:30St.Lenaarts-Bilzen-Waltwilder1-1
.

Leopoldsburg

-RC Mechelen2-1
.

Houtvenne

-Termien4-2
20:00

Lyra-Lierse

-Ternesse2-0
.Wellen-Helson Helchteren3-3

zondag 30/09/2018

15:00

Betekom

-Pelt3-1
.

Bornem

-Nijlen1-0
.

Tienen

-Zwarte Leeuw3-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 06/10/2018

19:30Nijlen-

Houtvenne

1-4
.Zwarte Leeuw-Leopoldsburg3-3
.Bilzen-Waltwilder-

Tienen

0-3
.Pelt-

Lyra-Lierse

0-2
20:00RC Mechelen-Bornem0-0

zondag 07/10/2018

15:00

Ternesse

-St.Lenaarts3-2
.Helson Helchteren-Betekom2-2
.Termien-Wellen1-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 13/10/2018

19:30

St.Lenaarts

-Pelt2-1
.

Bilzen-Waltwilder

-Ternesse6-1
.Houtvenne-

RC Mechelen

1-4
20:00Betekom-

Termien

2-3
.

Lyra-Lierse

-Helson Helchteren2-0
.Wellen-Nijlen1-1

zondag 14/10/2018

15:00Bornem-

Zwarte Leeuw

1-3
.

Tienen

-Leopoldsburg2-0

speeldag 8

periode 1

zaterdag 20/10/2018

19:30Nijlen-Betekom1-1
.

Pelt

-Bilzen-Waltwilder4-3
.

Leopoldsburg

-Bornem1-0
.Zwarte Leeuw-Houtvenne2-2
20:00RC Mechelen-

Wellen

1-2

zondag 21/10/2018

15:00Ternesse-

Tienen

1-2
.Helson Helchteren-

St.Lenaarts

1-2
.Termien-

Lyra-Lierse

1-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 27/10/2018

19:30St.Lenaarts-Termien1-1
.

Bilzen-Waltwilder

-Helson Helchteren5-2
.Houtvenne-Leopoldsburg1-1
20:00

Lyra-Lierse

-Nijlen3-1
.

Wellen

-Zwarte Leeuw2-1

zondag 28/10/2018

15:00

Betekom

-RC Mechelen3-1
.

Ternesse

-Pelt3-0
.

Tienen

-Bornem3-0

speeldag 10

periode 1

zondag 04/11/2018

14:30Bornem-Houtvenne1-1
.Helson Helchteren-

Ternesse

0-2
15:00

Zwarte Leeuw

-Betekom2-1
.Pelt-

Tienen

0-3
.Termien-

Bilzen-Waltwilder

1-2
.Nijlen-

St.Lenaarts

0-4
.RC Mechelen-Lyra-Lierse1-1
.Leopoldsburg-

Wellen

2-3

speeldag 11

periode 2

zaterdag 10/11/2018

19:30

St.Lenaarts

-RC Mechelen1-0
.Bilzen-Waltwilder-

Nijlen

1-4
.Pelt-

Helson Helchteren

2-3
.Ternesse-Termien1-1
20:00

Betekom

-Leopoldsburg2-0
.

Lyra-Lierse

-Zwarte Leeuw3-0

zondag 11/11/2018

14:30

Tienen

-Houtvenne1-0
15:00

Wellen

-Bornem2-0

speeldag 12

periode 2

zaterdag 17/11/2018

19:30

Nijlen

-Ternesse1-0
.Zwarte Leeuw-

St.Lenaarts

0-3
.

Houtvenne

-Wellen3-0
20:00RC Mechelen-Bilzen-Waltwilder2-2

zondag 18/11/2018

14:30

Leopoldsburg

-Lyra-Lierse2-0
.Bornem-

Betekom

0-2
.Helson Helchteren-

Tienen

1-3
15:00Termien-

Pelt

2-3

speeldag 13

periode 2

zaterdag 24/11/2018

19:30Bilzen-Waltwilder-Zwarte Leeuw4-4
.

Pelt

-Nijlen5-1
.

St.Lenaarts

-Leopoldsburg3-0
.

Ternesse

-RC Mechelen2-1
20:00Betekom-Houtvenne2-2
.Lyra-Lierse-

Bornem

0-2

zondag 25/11/2018

14:30Helson Helchteren-Termien0-0
.

Tienen

-Wellen1-0

speeldag 14

periode 2

zaterdag 01/12/2018

19:30Nijlen-

Helson Helchteren

1-2
.

Zwarte Leeuw

-Ternesse3-0
.

Houtvenne

-Lyra-Lierse1-0
.

Leopoldsburg

-Bilzen-Waltwilder4-2
20:00

Wellen

-Betekom6-1
.

RC Mechelen

-Pelt2-0

zondag 02/12/2018

14:30Bornem-

St.Lenaarts

1-2
.

Tienen

-Termien2-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 08/12/2018

19:30Ternesse-Leopoldsburg1-1
.Pelt-Zwarte Leeuw1-1
.St.Lenaarts-

Houtvenne

0-2
.Bilzen-Waltwilder-Bornem2-2
20:00Betekom-

Tienen

1-5
.Lyra-Lierse-

Wellen

1-2

zondag 09/12/2018

15:00

Termien

-Nijlen2-1

zondag 06/01/2019

14:30Helson Helchteren-

RC Mechelen

0-4

speeldag 16

periode 2

zondag 02/09/2018

15:00

Termien

-RC Mechelen2-0

zaterdag 15/12/2018

19:30Bilzen-Waltwilder-

Houtvenne

1-3
.Nijlen-Tienen2-2
.

St.Lenaarts

-Wellen2-1
.Pelt-

Leopoldsburg

0-2
20:00Lyra-Lierse-Betekom3-3

zondag 16/12/2018

14:30Helson Helchteren-Zwarte Leeuw2-2
.Ternesse-

Bornem

0-4

speeldag 17

periode 2

zaterdag 12/01/2019

19:30Leopoldsburg-

Helson Helchteren

1-3
.

Houtvenne

-Ternesse3-1
.Zwarte Leeuw-

Termien

2-3
20:00Betekom-

St.Lenaarts

0-2
.Wellen-Bilzen-Waltwilder0-0
.RC Mechelen-

Nijlen

0-1

zondag 13/01/2019

14:30Bornem-Pelt1-1
15:00Tienen-Lyra-Lierse0-0

speeldag 18

periode 2

zaterdag 19/01/2019

19:30Bilzen-Waltwilder-

Betekom

0-3
.

St.Lenaarts

-Lyra-Lierse2-0
.

Nijlen

-Zwarte Leeuw2-1
.

Pelt

-Houtvenne1-0
.Ternesse-Wellen1-1
20:00RC Mechelen-

Tienen

1-2

zondag 20/01/2019

14:30

Termien

-Leopoldsburg2-1
.

Helson Helchteren

-Bornem2-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 26/01/2019

19:30Houtvenne-Helson Helchteren2-2
.Leopoldsburg-Nijlen2-2
.

Zwarte Leeuw

-RC Mechelen3-1
20:00Lyra-Lierse-Bilzen-Waltwilder0-0
.

Betekom

-Ternesse1-0
.Wellen-

Pelt

0-1

zondag 27/01/2019

14:30Bornem-Termien1-1
15:00

Tienen

-St.Lenaarts3-0

speeldag 20

periode 2

zaterdag 09/02/2019

19:30Pelt-Betekom1-1

zondag 10/02/2019

15:00Ternesse-Lyra-Lierse1-1
.Bilzen-Waltwilder-St.Lenaarts1-1
.

RC Mechelen

-Leopoldsburg3-0
.Nijlen-

Bornem

0-1
.Termien-

Houtvenne

0-2
.Helson Helchteren-

Wellen

1-2
.

Zwarte Leeuw

-Tienen3-0

speeldag 21

periode 3

zaterdag 16/02/2019

19:30St.Lenaarts-

Ternesse

1-4
.Leopoldsburg-Zwarte Leeuw0-0
20:00Betekom-

Helson Helchteren

0-2
.

Lyra-Lierse

-Pelt2-0
.Wellen-

Termien

1-3

zondag 17/02/2019

15:00Houtvenne-

Nijlen

1-2
.Bornem-RC Mechelen1-1
.

Tienen

-Bilzen-Waltwilder3-0

speeldag 22

periode 3

zaterdag 23/02/2019

19:30

Nijlen

-Wellen2-1
.

Pelt

-St.Lenaarts2-1
.

Leopoldsburg

-Tienen2-0
.

Zwarte Leeuw

-Bornem1-0
20:00RC Mechelen-

Houtvenne

0-2

zondag 24/02/2019

15:00

Termien

-Betekom1-0
.Helson Helchteren-

Lyra-Lierse

1-2
.

Ternesse

-Bilzen-Waltwilder3-1

speeldag 23

periode 3

zaterdag 09/03/2019

19:30

Houtvenne

-Zwarte Leeuw2-0
.

Bilzen-Waltwilder

-Pelt3-1
.

St.Lenaarts

-Helson Helchteren4-1
20:00

Betekom

-Nijlen1-0
.Lyra-Lierse-Termien1-1

zondag 10/03/2019

15:00

Wellen

-RC Mechelen2-0
.

Bornem

-Leopoldsburg3-0
.

Tienen

-Ternesse4-1

speeldag 24

periode 3

zaterdag 16/03/2019

19:30

Zwarte Leeuw

-Wellen4-1
.Nijlen-

Lyra-Lierse

1-3
.Leopoldsburg-

Houtvenne

0-1
.

Pelt

-Ternesse1-0
20:00

RC Mechelen

-Betekom1-0

zondag 17/03/2019

15:00Termien-St.Lenaarts2-2
.Helson Helchteren-Bilzen-Waltwilder1-1
.

Bornem

-Tienen4-0

speeldag 25

periode 3

zaterdag 23/03/2019

19:30Ternesse-

Helson Helchteren

0-1
.St.Lenaarts-

Nijlen

1-3
.Bilzen-Waltwilder-

Termien

0-1
20:00

Betekom

-Zwarte Leeuw3-0
.

Wellen

-Leopoldsburg3-0

zondag 24/03/2019

15:00

Lyra-Lierse

-RC Mechelen2-1
.Houtvenne-Bornem0-0
.

Tienen

-Pelt3-1

speeldag 26

periode 3

zaterdag 30/03/2019

19:30Leopoldsburg-

Betekom

0-3
.Houtvenne-

Tienen

0-1
.Zwarte Leeuw-Lyra-Lierse0-0
.Nijlen-

Bilzen-Waltwilder

0-1
20:00

RC Mechelen

-St.Lenaarts3-2

zondag 31/03/2019

15:00Termien-

Ternesse

1-2
.Helson Helchteren-

Pelt

0-1
.Bornem-Wellen1-1

speeldag 27

periode 3

zaterdag 06/04/2019

19:30

Bilzen-Waltwilder

-RC Mechelen4-1
.

Pelt

-Termien3-1
.St.Lenaarts-

Zwarte Leeuw

0-1
20:00

Lyra-Lierse

-Leopoldsburg3-0
.

Betekom

-Bornem2-1
.

Tienen

-Helson Helchteren2-1

zondag 07/04/2019

15:00Wellen-

Houtvenne

1-2
.Ternesse-Nijlen2-2

speeldag 28

periode 3

zaterdag 13/04/2019

19:30

Houtvenne

-Betekom3-1
.Nijlen-

Pelt

0-1
.Zwarte Leeuw-

Bilzen-Waltwilder

2-4
.Leopoldsburg-

St.Lenaarts

1-5
20:00

Wellen

-Tienen2-1
.

RC Mechelen

-Ternesse2-1
20:30

Termien

-Helson Helchteren3-1

zondag 14/04/2019

15:00Bornem-Lyra-Lierse1-1

speeldag 29

periode 3

zondag 28/04/2019

15:00Helson Helchteren-Nijlen-
.Pelt-RC Mechelen-
.Ternesse-Zwarte Leeuw-
.Bilzen-Waltwilder-Leopoldsburg-
.St.Lenaarts-Bornem-
.Lyra-Lierse-Houtvenne-
.Betekom-Wellen-
.Termien-Tienen-

speeldag 30

periode 3

zondag 05/05/2019

15:00Tienen-Betekom-
.Wellen-Lyra-Lierse-
.Houtvenne-St.Lenaarts-
.Bornem-Bilzen-Waltwilder-
.Leopoldsburg-Ternesse-
.Zwarte Leeuw-Pelt-
.RC Mechelen-Helson Helchteren-
.Nijlen-Termien-

28/30

Tienen64Brab92
2.Houtvenne50Antw72
3.Lyra-Lierse48Antw82
4.St.Lenaarts46Antw32
5.Wellen41Limb72
6.Betekom39Brab92
7.Termien39Limb62
8.Zwarte Leeuw37Antw.142
9.Pelt34Limb.192
10.Helson Helchteren34Limb.232
11.Ternesse33Antw.242
12.Bornem33Antw.332
13.Nijlen?31Antw.442
14.Bilzen-Waltwilder-31Limb.392
15.RC Mechelen-27Antw.562
16.Leopoldsburg-27Limb.402
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

28/30

1

2

3

4

5

6

Tienen6420+3255268
2.xHoutvenne5014+1949248
3.xLyra-Lierse4813+1343206
4.xSt.Lenaarts4613+1553306
5.xWellen4111+544185
6.xBetekom3911-246203
7.xTermien3910-141205
8.xZwarte Leeuw379-144183
9.xPelt3410-1633134
10.xHelson Helchteren349-942246
11.xTernesse339-1036175
12.xBornem338+234165
13.xNijlen318-1233194
14.xBilzen-Waltwilder317-651213
15.xRC Mechelen277-733162
16.xLeopoldsburg277-2233101

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Tienen268+18
2.Lyra-Lierse237+9
3.St.Lenaarts174+8
4.Wellen174+3
5.Ternesse1650
6.Houtvenne143+3
7.Zwarte Leeuw143+1
8.Bilzen-Waltwilder123+2
9.Betekom123-1
10.Leopoldsburg123-2
Helson Helchteren123-2
12.Bornem113-4
13.Termien102-4
14.RC Mechelen71-3
15.Nijlen71-10
16.Pelt41-18

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Tienen237+11
2.St.Lenaarts227+8
3.Houtvenne206+10
4.Pelt154+2
5.Termien1540
6.Helson Helchteren154-2
7.Betekom154-3
8.Wellen144+3
9.Nijlen144-1
10.Bornem123+1
11.Zwarte Leeuw1230
12.Leopoldsburg113-5
13.RC Mechelen103+1
14.Lyra-Lierse71-5
15.Ternesse71-10
16.Bilzen-Waltwilder60-10

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

8/10

1

2

3

1.Lyra-Lierse185+9
2.Houtvenne165+6
3.Tienen155+3
4.Pelt1550
5.Termien144+3
6.Bilzen-Waltwilder134+2
7.Betekom124+2
8.Zwarte Leeuwx113-2
9.Ternessex1030
10.Wellenx103-1
Nijlenx103-1
12.RC Mechelenx103-5
13.Bornemx102+5
14.St.Lenaartsx72-1
15.Helson Helchterenx72-5
16.Leopoldsburgx41-15

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen