www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 14/10/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 12/10/2019

19:30Pelt-Turnhout0-0
.Witgoor-

Lyra-Lierse

2 -5
.Zwarte Leeuw-Houtvenne1-1
20:00

KVK Beringen

-Linden4 -1
.

City Pirates

-Helson Helchteren3 -1
.Wellen-

Termien

0-1
.

Betekom

-Bilzen-Waltwilder4 -2
.Heur-Tongeren-St.Lenaarts1-1

zaterdag 19/10/2019

19:30Turnhout5- 3Witgoor-
.St.Lenaarts7- 6City Pirates-
.Helson Helchteren7 -0Zwarte Leeuw-
.Houtvenne3-3Betekom-
20:00Lyra-Lierse7-3Wellen-

zondag 20/10/2019

15:00Bilzen-Waltwilder6-7Pelt-
.Linden6 -7Heur-Tongeren-
.Termien4-4KVK Beringen-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/30

1.St.Lenaarts15Antw8
2.Lyra-Lierse14Antw10
3.Heur-Tongeren14Limb10
4.City Pirates13Antw6-1.(0)
5.Pelt11Limb8.3
6.KVK Beringen10Limb3
7.Betekom10Brab52.
8.Houtvenne10Antw8-2.(1)
9.Helson Helchteren9Limb5
10.Termien9Limb4
11.Turnhout9Antw4-4.(1)
12.Bilzen-Waltwilder6Limb3.-3(3)
13.Witgoor6Antw64.
14.Linden6Brab3
15.Wellen5Limb1
16.Zwarte Leeuw3Antw2.1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> Helson Helchteren

periode 1

7/10

1.St.Lenaarts15
2.Lyra-Lierse14
3.Heur-Tongeren14
4.City Pirates13
5.Pelt11
6.KVK Beringen10
7.Betekom10
8.Houtvenne10
9.Helson Helchteren9
10.Termien9
11.Turnhout9
12.Bilzen-Waltwilder6
13.Witgoor6
14.Linden6
15.Wellen5x
16.Zwarte Leeuw3x

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Helson Helchteren

1.Za-31/08/1919:30

Helson Helchteren

-Linden2 -0

3

33
2.Vr-06/09/1920:30Termien-

Helson Helchteren

3 -1038
3.Za-14/09/1919:30

Helson Helchteren

-Lyra-Lierse2 -2148
4.Za-21/09/1919:30Turnhout-

Helson Helchteren

1 -11511
5.Zo-29/09/1915:00

Helson Helchteren

-Bilzen-Waltwilder2 -1

3

87
6.Za-05/10/1919:30Houtvenne-

Helson Helchteren

2 -2197
7.Za-12/10/1920:00City Pirates-

Helson Helchteren

3 -1099
8.Za-19/10/1919:30

Helson Helchteren

-Zwarte Leeuw -.
9.Za-26/10/1920:00Betekom-

Helson Helchteren

-.
10.Zo-03/11/1914:30

Helson Helchteren

-Pelt -.
11.Za-09/11/1919:30Witgoor-

Helson Helchteren

-.
12.Za-16/11/1919:30

Helson Helchteren

-Wellen -.
13.Zo-24/11/1900:00KVK Beringen-

Helson Helchteren

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Helson Helchteren

-Heur-Tongeren -.
15.Zo-08/12/1900:00St.Lenaarts-

Helson Helchteren

-.
16.Zo-15/12/1900:00Linden-

Helson Helchteren

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Helson Helchteren

-Termien -.
18.Zo-12/01/2000:00Lyra-Lierse-

Helson Helchteren

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Helson Helchteren

-Turnhout -.
20.Zo-02/02/2000:00Bilzen-Waltwilder-

Helson Helchteren

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Helson Helchteren

-Houtvenne -.
22.Zo-16/02/2000:00

Helson Helchteren

-City Pirates -.
23.Zo-23/02/2000:00Zwarte Leeuw-

Helson Helchteren

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Helson Helchteren

-Betekom -.
25.Zo-15/03/2000:00Pelt-

Helson Helchteren

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Helson Helchteren

-Witgoor -.
27.Zo-29/03/2000:00Wellen-

Helson Helchteren

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Helson Helchteren

-KVK Beringen -.
29.Zo-19/04/2000:00Heur-Tongeren-

Helson Helchteren

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Helson Helchteren

-St.Lenaarts -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zwarte Leeuw

1.Za-31/08/1919:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts1 -70016-
2.Zo-08/09/1915:00Linden-Zwarte Leeuw2 -10016-
3.Za-14/09/1919:30Zwarte Leeuw-Termien2 -21115
4.Za-21/09/1920:00Lyra-Lierse-Zwarte Leeuw1 -00115
5.Za-28/09/1919:30Zwarte Leeuw-Turnhout2 -21216-
6.Zo-06/10/1915:00Bilzen-Waltwilder-Zwarte Leeuw2 -10216-
7.Za-12/10/1919:30Zwarte Leeuw-Houtvenne1 -11316-
8.Za-19/10/1919:30

Helson Helchteren

-Zwarte Leeuw -.
9.Za-26/10/1920:00City Pirates-Zwarte Leeuw -.
10.Zo-03/11/1914:30Zwarte Leeuw-Betekom -.
11.Za-09/11/1919:30Pelt-Zwarte Leeuw -.
12.Za-16/11/1919:30Zwarte Leeuw-Witgoor -.
13.Zo-24/11/1900:00Wellen-Zwarte Leeuw -.
14.Zo-01/12/1900:00Zwarte Leeuw-KVK Beringen -.
15.Zo-08/12/1900:00Heur-Tongeren-Zwarte Leeuw -.
16.Zo-15/12/1900:00St.Lenaarts-Zwarte Leeuw -.
17.Zo-05/01/2000:00Zwarte Leeuw-Linden -.
18.Zo-12/01/2000:00Termien-Zwarte Leeuw -.
19.Zo-19/01/2000:00Zwarte Leeuw-Lyra-Lierse -.
20.Zo-02/02/2000:00Turnhout-Zwarte Leeuw -.
21.Zo-09/02/2000:00Zwarte Leeuw-Bilzen-Waltwilder -.
22.Zo-16/02/2000:00Houtvenne-Zwarte Leeuw -.
23.Zo-23/02/2000:00Zwarte Leeuw-

Helson Helchteren

-.
24.Zo-08/03/2000:00Zwarte Leeuw-City Pirates -.
25.Zo-15/03/2000:00Betekom-Zwarte Leeuw -.
26.Zo-22/03/2000:00Zwarte Leeuw-Pelt -.
27.Zo-29/03/2000:00Witgoor-Zwarte Leeuw -.
28.Zo-05/04/2000:00Zwarte Leeuw-Wellen -.
29.Zo-19/04/2000:00KVK Beringen-Zwarte Leeuw -.
30.Zo-26/04/2000:00Zwarte Leeuw-Heur-Tongeren -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts*75:1+4
2Betekom79:6+3
3Helson Helchteren*76:3+3
4Lyra-Lierse*73:0+3
5Heur-Tongeren78:6+2
6City Pirates77:5+2
7KVK Beringen68:5+3
8Bilzen-Waltwilder*66:5+1
9Linden*64:40
10Turnhout*53:2+1
11Termien*44:40
12Pelt45:6-1
13Witgoor35:8-3
14Houtvenne*35:50
15Zwarte Leeuw36:12-6
16Wellen21:4-3

alle wedstrijden (7/30)

1St.Lenaarts1518:5+13
2Lyra-Lierse1414:8+6
3Heur-Tongeren1412:8+4
4City Pirates1312:10+2
5Pelt1111:8+3
6KVK Beringen1010:7+3
7Betekom1011:8+3
8Houtvenne1011:10+1
9Helson Helchteren911:12-1
10Termien99:11-2
11Turnhout97:6+1
12Bilzen-Waltwilder610:14-4
13Witgoor68:14-6
14Linden65:15-10
15Wellen54:8-4
16Zwarte Leeuw38:17-9

uitwedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts813:4+9
2Pelt*76:2+4
3Lyra-Lierse711:8+3
4Heur-Tongeren*74:2+2
5Houtvenne76:5+1
6City Pirates*65:50
7Termien55:7-2
8KVK Beringen*42:20
9Turnhout44:40
10Wellen*33:4-1
11Witgoor*33:6-3
12Betekom*32:20
13Helson Helchteren25:9-4
14Zwarte Leeuw*02:5-3
15Bilzen-Waltwilder04:9-5
16Linden01:11-10