www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
    Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
    Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
    Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

    Fusietabel:

    De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


    Antw: fusiegesprekken

    Antw: fusie

    Antw: verdwijnt

    acff-Brab: naamsverandering
    vv-Brab: fusie

    vv-Brab: verdwijnen

    vv-Brab: fusiegeruchten

    v-Brab: verdwijnt

    vv-Brab: fusiegeruchten

    vv-Brab: verdwijnt

    vv-Brab: verdwijnt

    vv-Brab: verdwijnt

    Liè: fusie

    Liè: herstart

    Liè: nieuwe club

    Limb: fusie

    Limb: fusie

    Limb: verdwijnt

    Limb: nieuwe ploeg

    Limb: nieuwe club

    Lux: fusie

    Nam: fusie

    Ovl: herstart

    Ovl: herstart ??

    Ovl: fusie

    Ovl: verdwijnt

    Wvl: verdwijnt

    Wvl: herstart

    Geel(Nat-1) en Oosterzonen(Nat-1)

    Verbr.Arendonk(P2B) en Vrij Arendonk(P3C)

    Massenhoven(P4B)

    RJ Wavre
    Wolfsdonk(P2A) en Rillaar(P3A)

    Wolfsdonk B(P4B) en Rillaar B(P4B)

    Holbeek(P2A) en KDN United(P3B)

    KDN United B(P4B)

    Butsel(P1) en Roosbeek-Neervelp(P3A)

    Hakendover(P3A)

    Kumtich-Tienen(P3A)

    Boutersem(P3A)

    Sprimont-Comblain(Nat-2) en Banneux(P1)

    RFC Xhoffraix(P1)

    SRU Verviers

    Paal(P2A) en Tervant(P2A)

    Diepenbeek VV(P3C) en SK Rooierheide(P3B)

    Ven Maaseik(P3B)

    Bilzen-Waltwilder B

    VC Sluizen

    Winaloise(P2C), Houffalize(P3F) en Bonnerue(P3F)

    UR Namur(Nat-3B) en Fosses-la-Ville(P1)

    De Pinte(P1)

    St.Gillis Waas(P1)

    Appelterre(P1) en Voorde(P1)

    Vurste-Semmerzake(P3C)

    Westkapelle(P1)

    Luingnois(P3C)

    er komt geen fusie

    wordt KFC Arendonk Sport met stamnummer ?

    de damesploegen blijven bestaan

    wordt Wavre Sports
    wordt RWL Sport, en start met 2 ploegen

    (opgeslorpt door Vissenaken)

    wordt RFC Banneux-Sprimont

    start volgend seizoen in P4

    start volgend seizoen in P4

    wordt KFC Paal Tervant

    wordt KFC Diepenbeek

    Ven Maaseik(P3B) blijft bestaan

    start in P4

    start volgend seizoen in P4

    start met 2 ploegen(P2 en P3), naam nog onbekend

    mogelijk als UR Namur FLV met het stamnummer van UR Namur

    start volgend seizoen in P4

    onder voorbehoud: start volgend seizoen in P4

    wordt Eendracht Appelterre–Voorde

    start volgend seizoen in P4 Hainaut

    PROMOTIE <-- 1ste PROVINCIALE <-- WEST-VLAANDEREN

    seizoensresumé:

    1ste Provinciale (30/30)

    • 1.

      Zwevezele A

      79

    • 2.

      Oostnieuwkerke

      69

    • 3.

      Oostkamp

      65

    • 4.

      Wielsbeke

      53

    • 5.

      Blankenberge

      47

    • 6.

      Kortemark

      43

    • 7.

      WS Lauwe

      42

    • 8.

      RC Lauwe

      42

    • 9.

      Oostduinkerke

      41

    • 10.

      Poperinge A

      38

    • 11.

      RC Waregem

      34

    • 12.

      Westkapelle

      32

    • 13.

      Boezinge

      30

    • 14.

      Rumbeke

      28

    • 15.

      Varsenare

      28

    • 16.

      Eernegem

      7

    • periode 1:
      Zwevezele A
    • 2:
      Oostnieuwkerke
    • 3:
      Zwevezele A
    testwedstrijden - nacompetitie:

    Eindronde: deelnemers

    In de onderstaande tabel wordt op het einde van het seizoen:
    -de kampioen geschrapt,
    -elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
    Vervangers komen uit de eindrangschikking.
    2de eindrangschikking: Oostnieuwkerke
    1ste periode: Zwevezele A Oostkamp
    2de periode: Oostnieuwkerke Wielsbeke
    3de periode: Zwevezele A Blankenberge

    Eindronde

    ronde 1 - heen/terug

    de heenwedstrijden worden samengesteld via loting
    Ma01/01/201800:00a - b -
    ...c - d -
    Di02/01/201800:00b - a -
    ...d - c -
    de winnaars gaan naar ronde 2A, de verliezers naar 2B

    ronde 2A

    de wedstrijd wordt samengesteld via loting
    Wo03/01/201800:00? - ?

    ronde 2B

    de wedstrijd wordt samengesteld via loting
    Wo03/01/201800:00? - ?

    Volgorde bijkomende promotie

    1:?
    2:?
    3:?
    4:?
    conclusies:

    impact fusietabel:

    voorlopig nog geen.

    Volgend seizoen naar 3de klasse:

    kampioen:

    Zwevezele A

    de twee eindrondewinnaars:

    gaan naar de interprovinciale eindronde,
    ze kunnen via die weg ook promoveren.
    ?
    ?

    bijkomende stijger(s):

    voorlopig geen

    wanneer komt er een bijkomende stijger:
    (impact fusietabel)

    die komt er voor elke West-Vlaamse ploeg welke voor volgend seizoen een ticketje 3de klasse heeft, maar daar noodgedwongen verdwijnt.
    Denk dan bijvoorbeeld aan een ploeg
    die ermee stopt.