www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Nationaal : 3de klasse A
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Aalter | - | Eendr.Wervik | 0 | - | 0 |
. | Blankenberge | - | Wielsbeke | 3 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Elene-Grotenberge | - | Roeselare | 1 | - | 1 |
. | Erpe-Mere United | - | HO Kalken | 0 | - | 2 |
. | Jong Lede | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 0 |
. | VW Hamme | - | Pepingen-Halle | 2 | - | 0 |
. | St-Denijs Sp. | - | Avanti Stekene | 4
| - | 0 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Westhoek | 2
| - | 3
|
zaterdag 23/03/2024 |
18:00 | Eendr.Wervik | 8 | - |
3 | Elene-Grotenberge | | - | |
19:00 | Westhoek | 10 | - |
5 | Jong Lede | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Roeselare | 10 |
- | 5 | St-Denijs Sp. | | - | |
. | HO Kalken | 3 | - | 7 | VW Hamme | | - | |
. | Wambeek-Ternat | 4 | - | 2 | Blankenberge | | - | |
. | Wielsbeke | 5 | - | 0 | Aalter | | - | |
. | Pepingen-Halle | 5 |
- | 3 | Wolvertem Merchtem | | - | |
16:00 | Avanti Stekene | 9 | - | 9 | Erpe-Mere United | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Wielsbeke | 24 |
2. | VW Hamme | 19 |
3. | Blankenberge | 19 |
4. | Westhoek | 17 |
5. | Eendr.Wervik | 17 |
6. | HO Kalken | 17 |
7. | Avanti Stekene | 16 |
8. | Roeselare | 15 |
9. | Jong Lede | 13 |
10. | Aalter | 12 |
11. | Wambeek-Ternat | 11 |
12. | Erpe-Mere United | 11 |
13. | Elene-Grotenberge | 9 |
14. | St-Denijs Sp. | 9 |
15. | Wolvertem Merchtem | 9 |
16. | Pepingen-Halle | 6 |
periode 2
10/10 |
| Westhoek | 26 |
2. | Avanti Stekene | 20 |
3. | VW Hamme | 18 |
4. | St-Denijs Sp. | 17 |
5. | Roeselare | 15 |
6. | Eendr.Wervik | 14 |
7. | HO Kalken | 14 |
8. | Wielsbeke | 13 |
9. | Blankenberge | 13 |
10. | Aalter | 12 |
11. | Erpe-Mere United | 12 |
12. | Elene-Grotenberge | 11 |
13. | Wolvertem Merchtem | 9 |
14. | Wambeek-Ternat | 8 |
15. | Jong Lede | 6 |
16. | Pepingen-Halle | 6 |
periode 3
5/10 |
1. | Jong Lede | 13 |
2. | VW Hamme | 11 |
3. | Roeselare | 9 |
4. | St-Denijs Sp. | 8 |
5. | Westhoek | 8 |
6. | HO Kalken | 8 |
7. | Erpe-Mere United | 7 |
8. | Wambeek-Ternat | 5 |
9. | Avanti Stekene | 5 |
10. | Pepingen-Halle | 5 |
11. | Elene-Grotenberge | 5 |
12. | Eendr.Wervik | 5 |
13. | Blankenberge | 4 |
14. | Aalter | 4 |
15. | Wolvertem Merchtem | 3 |
16. | Wielsbeke | 3 |
verzameld uit alle reeksen