www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/04/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 13/04/2019

19:30

Houtvenne

-Betekom3 -1
.Nijlen-

Pelt

0-1
.Zwarte Leeuw-

Bilzen-Waltwilder

2 -4
.Leopoldsburg-

St.Lenaarts

1 -5
20:00

Wellen

-Tienen2-1
.

RC Mechelen

-Ternesse2-1
20:30

Termien

-Helson Helchteren3 -1

zondag 14/04/2019

15:00Bornem-Lyra-Lierse1-1

zondag 28/04/2019

15:00Helson Helchteren1- 7Nijlen-
.Pelt10- 1RC Mechelen-
.Ternesse5 -4Zwarte Leeuw-
.Bilzen-Waltwilder7-0Leopoldsburg-
.St.Lenaarts3-4Bornem-
.Lyra-Lierse10-12Houtvenne-
.Betekom9 -4Wellen-
.Termien7-3Tienen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

28/30

Tienen64Brab92
2.Houtvenne50Antw72-4.(1)
3.Lyra-Lierse48Antw82.-1(1)
4.St.Lenaarts46Antw321.
5.Wellen41Limb72.-3(1)
6.Betekom39Brab92-2.(0)
7.Termien39Limb62
8.Zwarte Leeuw37Antw42
9.Pelt34Limb92
10.Helson Helchteren34Limb32
11.Ternesse33Antw42
12.Bornem33Antw32
13.Nijlen?31Antw42
14.Bilzen-Waltwilder-31Limb92.2
15.RC Mechelen-27Antw62
16.Leopoldsburg-27Limb02
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

onderling nog te spelen wedstrijden van ploegen in degradatiegevaar

info waar de bezoeker weinig aan heeft,
maar voor het ontwerp van de vbal4 site is dit wel belangrijk
-

29Helson Helchteren - Nijlen0
30Bornem - Bilzen-Waltwilder0

Nationaal : 3de Nationale B --> Bornem

periode 1

10/10

Tienen26
2.Lyra-Lierse23
3.St.Lenaarts17
4.Wellen17
5.Ternesse16
6.Houtvenne14
7.Zwarte Leeuw14
8.Bilzen-Waltwilder12
9.Betekom12
10.Leopoldsburg12
Helson Helchteren12
12.Bornem11
13.Termien10
14.RC Mechelen7
15.Nijlen7
16.Pelt4

periode 2

10/10

Tienen23
2.St.Lenaarts22
3.Houtvenne20
4.Pelt15
5.Termien15
6.Helson Helchteren15
7.Betekom15
8.Wellen14
9.Nijlen14
10.Bornem12
11.Zwarte Leeuw12
12.Leopoldsburg11
13.RC Mechelen10
14.Lyra-Lierse7
15.Ternesse7
16.Bilzen-Waltwilder6

periode 3

8/10

1.Lyra-Lierse18
2.Houtvenne16
3.Tienen15
4.Pelt15
5.Termien14
6.Bilzen-Waltwilder13
7.Betekom12
8.Zwarte Leeuw11x
9.Ternesse10x
10.Wellen10x
Nijlen10x
12.RC Mechelen10x
13.Bornem10x
14.St.Lenaarts7x
15.Helson Helchteren7x
16.Leopoldsburg4x

St.Lenaarts

1.Za-01/09/1820:00Wellen-St.Lenaarts3 -3116
2.Za-08/09/1819:30St.Lenaarts-Betekom4 -1

3

43
3.Za-15/09/1820:00Lyra-Lierse-St.Lenaarts1 -1155
4.Za-22/09/1819:30St.Lenaarts-Tienen1 -1166
5.Za-29/09/1819:30St.Lenaarts-Bilzen-Waltwilder1 -11710
6.Zo-07/10/1815:00Ternesse-St.Lenaarts3 -20710
7.Za-13/10/1819:30St.Lenaarts-Pelt2 -1

3

108
8.Zo-21/10/1815:00Helson Helchteren-St.Lenaarts1 -2

3

133
9.Za-27/10/1819:30St.Lenaarts-Termien1 -11143
10.Zo-04/11/1815:00Nijlen-St.Lenaarts0 -4

3

173
11.Za-10/11/1819:30St.Lenaarts-RC Mechelen1 -0

3

203
12.Za-17/11/1819:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts0 -3

3

233
13.Za-24/11/1819:30St.Lenaarts-Leopoldsburg3 -0

3

263
14.Zo-02/12/1814:30

Bornem

-St.Lenaarts1 -2

3

292
15.Za-08/12/1819:30St.Lenaarts-Houtvenne0 -20292
16.Za-15/12/1819:30St.Lenaarts-Wellen2 -1

3

322
17.Za-12/01/1920:00Betekom-St.Lenaarts0 -2

3

352
18.Za-19/01/1919:30St.Lenaarts-Lyra-Lierse2 -0

3

382
19.Zo-27/01/1915:00Tienen-St.Lenaarts3 -00382
20.Zo-10/02/1915:00Bilzen-Waltwilder-St.Lenaarts1 -11392
21.Za-16/02/1919:30St.Lenaarts-Ternesse1 -40392
22.Za-23/02/1919:30Pelt-St.Lenaarts2 -10392
23.Za-09/03/1919:30St.Lenaarts-Helson Helchteren4 -1

3

422
24.Zo-17/03/1915:00Termien-St.Lenaarts2 -21433
25.Za-23/03/1919:30St.Lenaarts-Nijlen1 -30433
26.Za-30/03/1920:00RC Mechelen-St.Lenaarts3 -20434
27.Za-06/04/1919:30St.Lenaarts-Zwarte Leeuw0 -10434
28.Za-13/04/1919:30Leopoldsburg-St.Lenaarts1 -5

3

464
29.Zo-28/04/1915:00St.Lenaarts-

Bornem

-.
30.Zo-05/05/1915:00Houtvenne-St.Lenaarts -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bornem

1.Zo-02/09/1815:00

Bornem

-Ternesse1 -30014
2.Za-08/09/1819:30Pelt-

Bornem

0 -2

3

38
3.Zo-16/09/1815:00

Bornem

-Helson Helchteren1 -20310
4.Zo-23/09/1815:00Termien-

Bornem

1 -3

3

65
5.Zo-30/09/1815:00

Bornem

-Nijlen1 -0

3

93
6.Za-06/10/1820:00RC Mechelen-

Bornem

0 -01105
7.Zo-14/10/1815:00

Bornem

-Zwarte Leeuw1 -30106
8.Za-20/10/1819:30Leopoldsburg-

Bornem

1 -001010
9.Zo-28/10/1815:00Tienen-

Bornem

3 -001012
10.Zo-04/11/1814:30

Bornem

-Houtvenne1 -111113
11.Zo-11/11/1815:00Wellen-

Bornem

2 -001113
12.Zo-18/11/1814:30

Bornem

-Betekom0 -201114
13.Za-24/11/1820:00Lyra-Lierse-

Bornem

0 -2

3

1411
14.Zo-02/12/1814:30

Bornem

-St.Lenaarts1 -201411
15.Za-08/12/1819:30Bilzen-Waltwilder-

Bornem

2 -211512
16.Zo-16/12/1814:30Ternesse-

Bornem

0 -4

3

1811
17.Zo-13/01/1914:30

Bornem

-Pelt1 -111912
18.Zo-20/01/1914:30Helson Helchteren-

Bornem

2 -101913
19.Zo-27/01/1914:30

Bornem

-Termien1 -112013
20.Zo-10/02/1915:00Nijlen-

Bornem

0 -1

3

2310
21.Zo-17/02/1915:00

Bornem

-RC Mechelen1 -112411
22.Za-23/02/1919:30Zwarte Leeuw-

Bornem

1 -002413
23.Zo-10/03/1915:00

Bornem

-Leopoldsburg3 -0

3

2711
24.Zo-17/03/1915:00

Bornem

-Tienen4 -0

3

309
25.Zo-24/03/1915:00Houtvenne-

Bornem

0 -013110
26.Zo-31/03/1915:00

Bornem

-Wellen1 -113211
27.Za-06/04/1920:00Betekom-

Bornem

2 -103211
28.Zo-14/04/1915:00

Bornem

-Lyra-Lierse1 -113312
29.Zo-28/04/1915:00St.Lenaarts-

Bornem

-.
30.Zo-05/05/1915:00

Bornem

-Bilzen-Waltwilder -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (14/15)

1Tienen3829:5+24
2Betekom2526:23+3
3Lyra-Lierse2523:14+9
4St.Lenaarts2423:17+6
5Zwarte Leeuw2326:19+7
6Houtvenne2325:18+7
7Wellen2226:18+8
8Leopoldsburg2023:230
9Pelt2020:22-2
10RC Mechelen1917:15+2
11Termien1821:22-1
12Ternesse1819:20-1
13Bilzen-Waltwilder1630:31-1
14Nijlen1514:23-9
15Bornem1518:180
16Helson Helchteren1318:24-6

alle wedstrijden (28/30)

1Tienen6455:23+32
2Houtvenne5049:30+19
3Lyra-Lierse4843:30+13
4St.Lenaarts4653:38+15
5Wellen4144:39+5
6Betekom3946:48-2
7Termien3941:42-1
8Zwarte Leeuw3744:45-1
9Pelt3433:49-16
10Helson Helchteren3442:51-9
11Ternesse3336:46-10
12Bornem3334:32+2
13Nijlen3133:45-12
14Bilzen-Waltwilder3151:57-6
15RC Mechelen2733:40-7
16Leopoldsburg2733:55-22

uitwedstrijden (14/15)

1Houtvenne2724:12+12
2Tienen2626:18+8
3Lyra-Lierse2320:16+4
4St.Lenaarts2230:21+9
5Helson Helchteren2124:27-3
6Termien2120:200
7Wellen1918:21-3
8Bornem1816:14+2
9Nijlen1619:22-3
10Ternesse1517:26-9
11Bilzen-Waltwilder1521:26-5
12Pelt1413:27-14
13Betekom1420:25-5
14Zwarte Leeuw1418:26-8
15RC Mechelen816:25-9
16Leopoldsburg710:32-22