www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/04/2017

vbal4
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De rode teksten in de tabel werden recentelijk aangepast, tussen vandaag en vijf dagen geleden.

Voor de blauwe was dat tussen de zes en vijftien dagen geleden.


Nat: gerucht

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: verdwijnt

Antw: verdwijnt

Antw: fusie

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: fusiegesprekken

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: fusie

Ovl: geen fusie
Ovl: herstart

Ovl: Fusie

Ovl: geen herstart
Wvl: fusie

Wvl: verdwijnt

Wvl: verdwijnt

Hai: verdwijnt ?

White Star Bruxelles(Nat-1)

Belgica Edegem(2A)

Rochus Deurne(3A),Olympic Deurne(3A) en Tubantia Borgerhout(4B)

FC Duffel B(3B)

HIH Turnhout(4E)

SK Achter Olen(4E) en KAC Olen(3C)

Halle(Nat-2A) en Pepingen(Nat-3A)

Borght(1) en Humbeek(4D)

Kampenhout(1) en Kampelaar(2A)

Houtem(1) en Oplinter(2A)

Peizegem(3C)

Ways-Genappe(2a) en Houtain Genappe(3a)

Bree(1) en Beek(2A)

KWS Alken(2B), ESJ Alken(3C) en Terkoest Alken(4A)

Niel(3B) en As(4D)

Kruibeke(1) en Bazel(2C)
Kemzeke(1)

Lebeke-Aalst(2B) en KV St.Gillis(3E)

Sparta Ursel(3A)
KFC Izegem(Nat-2A) en OMS Ingelmunster(Nat-3A)

Adinkerke(1)

Houthem(4A)

Racing Charleroi Couillet Fleurus(Nat-2a)

stamnummer verkoop ?

wat gebeurt er met het stamnummer ?

of zijn het fusiedromen ?

wordt Olen United

VREEMD: de fusieclub start met het stamnummer van Pepingen ??

wordt KFC Borght-Humbeek

zou Sporting Kampenhout worden en Kampelaar verdwijnt

wordt Houtem-Oplinter

start als VC.Den Boskant Peizegem in P4

wordt RFC Genappe

wordt Groen Star Bree-Beek

wordt FC Alken

wordt Niel-As United

het is bij fusiegesprekken gebleven
start volgend seizoen in P4 onder een nieuwe naam/stamnummer

blijft St.Gillis-Dendermonde

blijft in P3, de B-ploeg verdwijnt
KFC Mandel United ??, het stamnr. van Ingelm. wordt verkocht ?

herstart het seizoen 2018-2019 in P4.

promotie nog mogelijk.

RAAL La Louvière komt mogelijk in de plaats ?

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- OOST-VLAANDEREN

seizoensresumé:

3de Provinciale A (30/30)

  • 1.

    Bellem

    72

  • 2.

    Poesele A

    61

  • 3.

    Watervliet

    60

  • 4.

    Assenede

    60

  • 5.

    Vinkt

    51

  • 6.

    St.Laureins

    47

  • 7.

    DKW Evergem

    46

  • 7.

    Hansbeke

    46

  • 9.

    Ursel A

    42

  • 9.

    Nevele

    42

  • 11.

    Maria-Aalter

    41

  • 12.

    Knesselare

    39

  • 13.

    Kaprijke-Bentille

    27

  • 14.

    Bassevelde

    22

  • 15.

    AK Middelburg

    21

  • 16.

    Balgerhoeke

    5

  • periode 1:
    Bellem
  • 2:
    Bellem
  • 3:
    Poesele A

3de Provinciale B (30/30)

  • 1.

    Exc.Mariakerke

    78

  • 2.

    VC.Zwijnaarde

    57

  • 3.

    Zaffelare A

    55

  • 4.

    Laarne-Kalken A

    53

  • 5.

    Cercle Melle

    47

  • 5.

    VSV.Gent

    47

  • 7.

    FC Destelbergen

    44

  • 8.

    HT.Zwijnaarde

    42

  • 9.

    St.Muide Gent A

    39

  • 10.

    St.Denijs

    37

  • 11.

    Eksaarde

    37

  • 12.

    Wachtebeke

    35

  • 13.

    Heusden A

    32

  • 14.

    Daknam

    29

  • 15.

    Lochristi B

    25

  • 16.

    Vinderhoute

    5

  • periode 1:
    Exc.Mariakerke
  • 2:
    Exc.Mariakerke
  • 3:
    Exc.Mariakerke

3de Provinciale C (30/30)

  • 1.

    Gijzel-Oosterzele

    69

  • 2.

    Machelen

    68

  • 3.

    Oudenhove

    61

  • 4.

    Wortegem

    58

  • 5.

    Zingem

    52

  • 6.

    Nokere-Kruishoutem A

    51

  • 7.

    Nazareth-Eke A

    45

  • 8.

    Bevere

    43

  • 9.

    Moortsele

    41

  • 10.

    Boekel

    37

  • 10.

    Michelbeke A

    37

  • 12.

    Velzeke

    36

  • 13.

    Sottegem B

    35

  • 14.

    Horebeke

    29

  • 15.

    Melsen

    10

  • 16.

    Balegem

    8

  • periode 1:
    Gijzel-Oosterzele
  • 2:
    Machelen
  • 3:
    Wortegem

3de Provinciale D (30/30)

  • 1.

    Borsbeke

    72

  • 2.

    Nederhasselt

    67

  • 3.

    Hofstade

    61

  • 4.

    Erembodegem

    60

  • 5.

    St.Denderleeuw

    56

  • 6.

    Doggen

    45

  • 7.

    Baardegem

    44

  • 8.

    Bonanza

    42

  • 9.

    Mere

    41

  • 10.

    Moerbeke-G'bergen

    40

  • 11.

    Kerksken

    38

  • 12.

    Elene-Grotenberge B

    38

  • 13.

    Haaltert

    31

  • 14.

    Zandbergen

    26

  • 15.

    Sint-Antelinks

    16

  • 16.

    Wilskr.Idegem

    2

  • periode 1:
    Borsbeke
  • 2:
    Borsbeke
  • 3:
    Borsbeke

3de Provinciale E (30/30)

  • 1.

    YB.Beveren

    74

  • 2.

    KV St.Gillis

    73

  • 3.

    Rangers Opdorp

    59

  • 4.

    Melsele B

    58

  • 5.

    SK Gerda

    55

  • 6.

    WB.St.Niklaas

    53

  • 7.

    Kieldrecht

    49

  • 8.

    Oudegem

    39

  • 9.

    Klinge

    37

  • 10.

    Overmere

    35

  • 11.

    St.Pauwels

    33

  • 12.

    Robur B

    32

  • 13.

    SKB.St.Niklaas

    28

  • 14.

    Wichelen

    25

  • 15.

    Verrebroek

    15

  • 16.

    Sombeke

    7

  • periode 1:
    YB.Beveren
  • 2:
    WB.St.Niklaas
  • 3:
    KV St.Gillis
testwedstrijden - nacompetitie:

Barragewedstrijd in 3B voor plaatsen 5 en 6

Zo23/04/201715:00VSV.GENT - Cercle Melle5 - 1

Eindronde

ronde 1: eliminatie 4 ploegen

met 8 ploegen, via een loting aangeduid
Za22/04/201720:00MELSELE B - Rangers Opdorp3 - 0
Zo23/04/201715:00St.Denderleeuw - WB.ST.NIKLAAS0 - 1
...Nederhasselt - MACHELEN1 - 4
...VC.Zwijnaarde - WATERVLIET1 - 3
de 4 winnaars gaan naar ronde 2

ronde 2

Za29/04/201719:30Laarne-Kalken A - Oudenhove(w7)
Zo30/04/201715:00Erembodegem - Poesele A(w5)
...WB.St.Niklaas - Watervliet(w6)
...VSV.Gent - Assenede(w8)
...KV St.Gillis - Zingem(w9)
...Wortegem - Zaffelare A(w10)
...Hofstade - Machelen(w11)
...Vinkt - Melsele B(w12)
de 8 winnaars gaan naar ronde 3

ronde 3, 4, ...

volgen later

Eindronde: deelnemers

In de onderstaande tabellen worden op het einde van het seizoen:
-de kampioenen geschrapt,
-elke ploeg mag eenmaal voorkomen, de rest wordt eveneens geschrapt.
Vervangers komen uit de eindrangschikking.

3A

2de eindrangschikking: Poesele A
1ste periode: Bellem Watervliet
2de periode: Bellem Assenede
3de periode: Poesele A Vinkt

3B

2de eindrangschikking: VC.Zwijnaarde
1ste periode: Exc.Mariakerke Zaffelare A
2de periode: Exc.Mariakerke Laarne-Kalken A
3de periode: Exc.Mariakerke ?

3C

2de eindrangschikking: Machelen
1ste periode: Gijzel-Oosterzele Oudenhove
2de periode: Machelen Zingem
3de periode: Wortegem

3D

2de eindrangschikking: Nederhasselt
1ste periode: Borsbeke Hofstade
2de periode: Borsbeke Erembodegem
3de periode: Borsbeke St.Denderleeuw

3E

2de eindrangschikking: KV St.Gillis
1ste periode: YB.Beveren Rangers Opdorp
2de periode: WB.St.Niklaas
3de periode: KV St.Gillis Melsele B
conclusies:

impact fusietabel:

Kemzeke(nu nog P1, volgend seizoen P2)

Kemzeke verdwijnt,
dat geeft één bijkomende stijger van P3 -> P2

Lebeke-Aalst(P2)

het verhaal is nog veel te onzeker ????

Volgend seizoen naar 2de provinciale:

5 kampioenen:

3A: Bellem
3B: Exc.Mariakerke
3C: Gijzel-Oosterzele
3D: Borsbeke
3E: YB.Beveren

2 eindrondewinnaars:

?
?

voorlopig één bijkomende stijger:

?

maar een 2de, 3de en 4de bijkomende
zijn ook nog mogelijk

want in P1 kunnen tot 2 ploegen extra promoveren via de interprovinciale eindronde
en dan is er nog het Lebeke-Aalst verhaal

wachtlijst bijkomende:

beschikbaar na de eindronde
1?
2?
3?
4?