www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 14/10/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 12/10/2019

19:30Pelt-Turnhout0-0
.Witgoor-

Lyra-Lierse

2 -5
.Zwarte Leeuw-Houtvenne1-1
20:00

KVK Beringen

-Linden4 -1
.

City Pirates

-Helson Helchteren3 -1
.Wellen-

Termien

0-1
.

Betekom

-Bilzen-Waltwilder4 -2
.Heur-Tongeren-St.Lenaarts1-1

zaterdag 19/10/2019

19:30Turnhout5- 3Witgoor-
.St.Lenaarts7- 6City Pirates-
.Helson Helchteren7 -0Zwarte Leeuw-
.Houtvenne3-3Betekom-
20:00Lyra-Lierse7-3Wellen-

zondag 20/10/2019

15:00Bilzen-Waltwilder6-7Pelt-
.Linden6 -7Heur-Tongeren-
.Termien4-4KVK Beringen-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/30

1.St.Lenaarts15Antw8
2.Lyra-Lierse14Antw10
3.Heur-Tongeren14Limb10
4.City Pirates13Antw6-3.(3)
5.Pelt11Limb82.
6.KVK Beringen10Limb3
7.Betekom10Brab5.1
8.Houtvenne10Antw8
9.Helson Helchteren9Limb5.-2(1)
10.Termien9Limb4
11.Turnhout9Antw4
12.Bilzen-Waltwilder6Limb3-4.(3)
13.Witgoor6Antw6.3
14.Linden6Brab3
15.Wellen5Limb14.
16.Zwarte Leeuw3Antw2-1.(1)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Nationaal : 3de Nationale B --> Houtvenne

periode 1

7/10

1.St.Lenaarts15
2.Lyra-Lierse14
3.Heur-Tongeren14
4.City Pirates13
5.Pelt11
6.KVK Beringen10
7.Betekom10
8.Houtvenne10
9.Helson Helchteren9
10.Termien9
11.Turnhout9
12.Bilzen-Waltwilder6
13.Witgoor6
14.Linden6
15.Wellen5x
16.Zwarte Leeuw3x

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Houtvenne

1.Za-31/08/1919:30

Houtvenne

-Termien2 -2117
2.Zo-08/09/1915:00Lyra-Lierse-

Houtvenne

2 -00114
3.Za-14/09/1919:30

Houtvenne

-Turnhout1 -11214
4.Zo-22/09/1915:00Bilzen-Waltwilder-

Houtvenne

1 -3

3

510
5.Za-28/09/1920:00City Pirates-

Houtvenne

1 -2

3

86
6.Za-05/10/1919:30

Houtvenne

-Helson Helchteren2 -2196
7.Za-12/10/1919:30Zwarte Leeuw-

Houtvenne

1 -11108
8.Za-19/10/1919:30

Houtvenne

-Betekom -.
9.Za-26/10/1919:30Pelt-

Houtvenne

-.
10.Zo-03/11/1914:30

Houtvenne

-Witgoor -.
11.Za-09/11/1920:00Wellen-

Houtvenne

-.
12.Za-16/11/1919:30

Houtvenne

-KVK Beringen -.
13.Zo-24/11/1900:00Heur-Tongeren-

Houtvenne

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Houtvenne

-St.Lenaarts -.
15.Zo-08/12/1900:00Linden-

Houtvenne

-.
16.Zo-15/12/1900:00Termien-

Houtvenne

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Houtvenne

-Lyra-Lierse -.
18.Zo-12/01/2000:00Turnhout-

Houtvenne

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Houtvenne

-Bilzen-Waltwilder -.
20.Zo-02/02/2000:00

Houtvenne

-City Pirates -.
21.Zo-09/02/2000:00Helson Helchteren-

Houtvenne

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Houtvenne

-Zwarte Leeuw -.
23.Zo-23/02/2000:00Betekom-

Houtvenne

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Houtvenne

-Pelt -.
25.Zo-15/03/2000:00Witgoor-

Houtvenne

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Houtvenne

-Wellen -.
27.Zo-29/03/2000:00KVK Beringen-

Houtvenne

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Houtvenne

-Heur-Tongeren -.
29.Zo-19/04/2000:00St.Lenaarts-

Houtvenne

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Houtvenne

-Linden -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Betekom

1.Za-31/08/1920:00Betekom-Heur-Tongeren1 -11110
2.Za-07/09/1919:30St.Lenaarts-Betekom1 -11212
3.Za-14/09/1920:00Betekom-Linden3 -0

3

54
4.Zo-22/09/1915:00Termien-Betekom0 -0167
5.Zo-29/09/1915:00Betekom-Lyra-Lierse1 -30610
6.Za-05/10/1919:30Turnhout-Betekom1 -11710
7.Za-12/10/1920:00Betekom-Bilzen-Waltwilder4 -2

3

107
8.Za-19/10/1919:30

Houtvenne

-Betekom -.
9.Za-26/10/1920:00Betekom-Helson Helchteren -.
10.Zo-03/11/1914:30Zwarte Leeuw-Betekom -.
11.Za-09/11/1920:00City Pirates-Betekom -.
12.Za-16/11/1920:00Betekom-Pelt -.
13.Zo-24/11/1900:00Witgoor-Betekom -.
14.Zo-01/12/1900:00Betekom-Wellen -.
15.Zo-08/12/1900:00KVK Beringen-Betekom -.
16.Zo-15/12/1900:00Heur-Tongeren-Betekom -.
17.Zo-05/01/2000:00Betekom-St.Lenaarts -.
18.Zo-12/01/2000:00Linden-Betekom -.
19.Zo-19/01/2000:00Betekom-Termien -.
20.Zo-02/02/2000:00Lyra-Lierse-Betekom -.
21.Zo-09/02/2000:00Betekom-Turnhout -.
22.Zo-16/02/2000:00Bilzen-Waltwilder-Betekom -.
23.Zo-23/02/2000:00Betekom-

Houtvenne

-.
24.Zo-08/03/2000:00Helson Helchteren-Betekom -.
25.Zo-15/03/2000:00Betekom-Zwarte Leeuw -.
26.Zo-22/03/2000:00Betekom-City Pirates -.
27.Zo-29/03/2000:00Pelt-Betekom -.
28.Zo-05/04/2000:00Betekom-Witgoor -.
29.Zo-19/04/2000:00Wellen-Betekom -.
30.Zo-26/04/2000:00Betekom-KVK Beringen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts*75:1+4
2Betekom79:6+3
3Helson Helchteren*76:3+3
4Lyra-Lierse*73:0+3
5Heur-Tongeren78:6+2
6City Pirates77:5+2
7KVK Beringen68:5+3
8Bilzen-Waltwilder*66:5+1
9Linden*64:40
10Turnhout*53:2+1
11Termien*44:40
12Pelt45:6-1
13Witgoor35:8-3
14Houtvenne*35:50
15Zwarte Leeuw36:12-6
16Wellen21:4-3

alle wedstrijden (7/30)

1St.Lenaarts1518:5+13
2Lyra-Lierse1414:8+6
3Heur-Tongeren1412:8+4
4City Pirates1312:10+2
5Pelt1111:8+3
6KVK Beringen1010:7+3
7Betekom1011:8+3
8Houtvenne1011:10+1
9Helson Helchteren911:12-1
10Termien99:11-2
11Turnhout97:6+1
12Bilzen-Waltwilder610:14-4
13Witgoor68:14-6
14Linden65:15-10
15Wellen54:8-4
16Zwarte Leeuw38:17-9

uitwedstrijden (4/15)

1St.Lenaarts813:4+9
2Pelt*76:2+4
3Lyra-Lierse711:8+3
4Heur-Tongeren*74:2+2
5Houtvenne76:5+1
6City Pirates*65:50
7Termien55:7-2
8KVK Beringen*42:20
9Turnhout44:40
10Wellen*33:4-1
11Witgoor*33:6-3
12Betekom*32:20
13Helson Helchteren25:9-4
14Zwarte Leeuw*02:5-3
15Bilzen-Waltwilder04:9-5
16Linden01:11-10