www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
    Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
    Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
    Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

    Fusietabel:

    De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


    Antw: fusiegesprekken

    Antw: fusie

    Antw: verdwijnt

    acff-Brab: naamsverandering
    vv-Brab: fusie

    vv-Brab: verdwijnen

    vv-Brab: fusiegeruchten

    v-Brab: verdwijnt

    vv-Brab: fusiegeruchten

    vv-Brab: verdwijnt

    vv-Brab: verdwijnt

    vv-Brab: verdwijnt

    Liè: fusie

    Liè: herstart

    Liè: nieuwe club

    Limb: fusie

    Limb: fusie

    Limb: verdwijnt

    Limb: nieuwe ploeg

    Limb: nieuwe club

    Lux: fusie

    Nam: fusie

    Ovl: herstart

    Ovl: herstart ??

    Ovl: fusie

    Ovl: verdwijnt

    Wvl: verdwijnt

    Wvl: herstart

    Geel(Nat-1) en Oosterzonen(Nat-1)

    Verbr.Arendonk(P2B) en Vrij Arendonk(P3C)

    Massenhoven(P4B)

    RJ Wavre
    Wolfsdonk(P2A) en Rillaar(P3A)

    Wolfsdonk B(P4B) en Rillaar B(P4B)

    Holbeek(P2A) en KDN United(P3B)

    KDN United B(P4B)

    Butsel(P1) en Roosbeek-Neervelp(P3A)

    Hakendover(P3A)

    Kumtich-Tienen(P3A)

    Boutersem(P3A)

    Sprimont-Comblain(Nat-2) en Banneux(P1)

    RFC Xhoffraix(P1)

    SRU Verviers

    Paal(P2A) en Tervant(P2A)

    Diepenbeek VV(P3C) en SK Rooierheide(P3B)

    Ven Maaseik(P3B)

    Bilzen-Waltwilder B

    VC Sluizen

    Winaloise(P2C), Houffalize(P3F) en Bonnerue(P3F)

    UR Namur(Nat-3B) en Fosses-la-Ville(P1)

    De Pinte(P1)

    St.Gillis Waas(P1)

    Appelterre(P1) en Voorde(P1)

    Vurste-Semmerzake(P3C)

    Westkapelle(P1)

    Luingnois(P3C)

    er komt geen fusie

    wordt KFC Arendonk Sport met stamnummer ?

    de damesploegen blijven bestaan

    wordt Wavre Sports
    wordt RWL Sport, en start met 2 ploegen

    (opgeslorpt door Vissenaken)

    wordt RFC Banneux-Sprimont

    start volgend seizoen in P4

    start volgend seizoen in P4

    wordt KFC Paal Tervant

    wordt KFC Diepenbeek

    Ven Maaseik(P3B) blijft bestaan

    start in P4

    start volgend seizoen in P4

    start met 2 ploegen(P2 en P3), naam nog onbekend

    mogelijk als UR Namur FLV met het stamnummer van UR Namur

    start volgend seizoen in P4

    onder voorbehoud: start volgend seizoen in P4

    wordt Eendracht Appelterre–Voorde

    start volgend seizoen in P4 Hainaut

    WEST-VLAANDEREN --> 3de PROVINCIALE --> DEGRADATIE

    seizoensresumé:

    3de Provinciale A (30/30)

    • 1.

      Moorslede

      67

    • 2.

      Zonnebeke

      54

    • 3.

      Ploegsteert

      53

    • 4.

      Veurne A

      52

    • 5.

      Hooglede

      51

    • 6.

      Westrozebeke

      50

    • 7.

      Proven

      50

    • 8.

      Houthulst

      45

    • 9.

      Merkem

      44

    • 10.

      Comines-Warneton A

      43

    • 11.

      De Panne

      39

    • 12.

      Geluveld

      35

    • 13.

      Gits

      34

    • 14.

      Dikkebus

      33

    • 15.

      Handzame

      19

    • 16.

      Brielen

      10

    • periode 1:
      Zonnebeke
    • 2:
      Ploegsteert
    • 3:
      Moorslede

    3de Provinciale B (30/30)

    • 1.

      Keiem

      68

    • 2.

      Loppem

      67

    • 3.

      Nieuwpoort

      66

    • 4.

      De Haan

      52

    • 5.

      Sint-Kruis

      51

    • 6.

      Steenbrugge A

      44

    • 7.

      Daring Brugge

      44

    • 8.

      VV Koekelare

      43

    • 9.

      Ichtegem

      43

    • 10.

      Moerkerke

      39

    • 11.

      Jong Male

      35

    • 12.

      Lissewege

      34

    • 13.

      Snaaskerke

      32

    • 14.

      Ruddervoorde

      29

    • 15.

      Zandvoorde

      23

    • 16.

      Westende

      2

    • periode 1:
      Sint-Kruis
    • 2:
      Loppem
    • 3:
      Keiem

    3de Provinciale C (30/30)

    • 1.

      Bissegem

      62

    • 2.

      Zwevezele B

      61

    • 3.

      Lichtervelde

      55

    • 4.

      Lendelede

      54

    • 5.

      Dosko Kanegem

      54

    • 6.

      Avelgem

      54

    • 7.

      Moorsele

      52

    • 8.

      Ardooie

      40

    • 9.

      Dosko Beveren A

      39

    • 10.

      Hulste

      39

    • 11.

      Aarsele

      34

    • 12.

      Oostrozebeke

      29

    • 13.

      Luingnois

      27

    • 14.

      KSV Kortrijk

      24

    • 15.

      Desselgem

      24

    • 16.

      Pittem

      21

    • periode 1:
      Bissegem
    • 2:
      Zwevezele B
    • 3:
      Dosko Kanegem
    testwedstrijden - nacompetitie:

    Eindronde:

    of er een eindronde komt hangt af van
    het aantal nationale-West-Vlaamse dalers
    conclusies:

    Volgend seizoen naar 4de provinciale:

    3A:

    plaats 15: Handzame
    plaats 16: Brielen

    3B:

    plaats 15: Zandvoorde
    plaats 16: Westende

    3C:

    plaats 15: Desselgem
    plaats 16: Pittem

    Bijkomende dalers: mogelijke scenario's

    Scenario 0: zonder nationale degradant
    Degraderen:
    -de ploegen op de laatste plaats
    -en 2 van de 3 ploegen op plaats 15
    Totaal 5 ploegen
    Scenario 1: met 1 nationale degradant
    De ploegen op de laatste 2 plaatsen degraderen.
    Totaal 6 ploegen
    Scenario 2: met 2 nationale degradanten
    Degraderen:
    -de ploegen op de laatste 2 plaatsen
    -en 1 van de 3 ploegen op plaats 14
    Totaal 7 ploegen
    Scenario 3: met 3 nationale degradanten
    Degraderen:
    -de ploegen op de laatste 2 plaatsen
    -en 2 van de 3 ploegen op plaats 14
    Totaal 8 ploegen
    Scenario 4: met 4 nationale degradanten
    De ploegen op de laatste 3 plaatsen degraderen
    Totaal 9 ploegen