www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Brabant-vv : 3de Provinciale A
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Boka United B | - | Pepingen-Halle B | 1 | - | 1 |
20:00 | Juve Mollem | - | Vlezenbeek | 6
| - | 2
|
. | Groot-Dilbeek A | - | Negenmanneke | 3
| - | 3
|
. | Linkebeek | - | Borchtlombeek A | 1
| - | 4
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Galmaarden A | - | Leeuw Brucom B | 6
| - | 1
|
. | Dworp | - | Wambeek Ternat B | 1 | - | 1 |
. | Lennik A | - | Zuun A | 0 | - | 2 |
. | Schepdaal A | - | Kobbegem | 7
| - | 1
|
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Pepingen-Halle B | 7 | - |
10 | Schepdaal A | | - | |
. | Wambeek Ternat B | 9 | - |
3 | Linkebeek | | - | |
20:00 | Leeuw Brucom B | 1 |
- | 7 | Groot-Dilbeek A | | - | |
. | Kobbegem | 9 | - | 4 | Dworp | | - | |
zondag 24/03/2024 |
14:30 | Zuun A | 4 | - | 5 | Galmaarden A | | - | |
15:00 | Negenmanneke | 10 | - | 6 | Boka United B | | - | |
. | Borchtlombeek A | 4 |
- | 9 | Juve Mollem | | - | |
. | Vlezenbeek | 3 | - | 3 | Lennik A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Galmaarden A | 27 |
2. | Groot-Dilbeek A | 22 |
3. | Schepdaal A | 21 |
4. | Dworp | 20 |
5. | Borchtlombeek A | 19 |
6. | Kobbegem | 17 |
7. | Zuun A | 16 |
8. | Lennik A | 15 |
9. | Negenmanneke | 15 |
10. | Wambeek Ternat B | 11 |
11. | Juve Mollem | 10 |
12. | Boka United B | 9 |
13. | Pepingen-Halle B | 8 |
14. | Vlezenbeek | 5 |
15. | Linkebeek | 3 |
16. | Leeuw Brucom B | 2 |
periode 2
10/10 |
| Galmaarden A | 28 |
2. | Juve Mollem | 25 |
3. | Schepdaal A | 19 |
4. | Zuun A | 17 |
5. | Groot-Dilbeek A | 15 |
6. | Lennik A | 15 |
7. | Borchtlombeek A | 14 |
8. | Wambeek Ternat B | 14 |
9. | Boka United B | 13 |
10. | Negenmanneke | 11 |
11. | Pepingen-Halle B | 11 |
12. | Kobbegem | 11 |
13. | Dworp | 11 |
14. | Vlezenbeek | 10 |
15. | Leeuw Brucom B | 9 |
16. | Linkebeek | 5 |
periode 3
5/10 |
1. | Schepdaal A | 13 |
2. | Negenmanneke | 11 |
3. | Galmaarden A | 10 |
4. | Dworp | 10 |
5. | Juve Mollem | 9 |
6. | Groot-Dilbeek A | 9 |
7. | Zuun A | 9 |
8. | Borchtlombeek A | 8 |
9. | Kobbegem | 6 |
10. | Linkebeek | 6 |
11. | Pepingen-Halle B | 6 |
12. | Boka United B | 5 |
13. | Wambeek Ternat B | 4 |
14. | Lennik A | 3 |
15. | Leeuw Brucom B | 1 |
16. | Vlezenbeek | 0 |
verzameld uit alle reeksen