www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/11/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Brabant : 3de Provinciale A

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Wommersom-

    Zoutleeuw A

    2 -3
    .Langdorp A-Kortenaken2 -2

    zondag 18/11/2018

    14:30Bunsbeek-

    Glabbeek-Zuurb.A

    1 -3
    .

    Budingen

    -Rummen1-0
    .

    Testelt

    -Waanrode7 -2
    .

    Roosbeek-Neervelp A

    -Meensel-Kiezegem4 -1
    .Geetbets-

    RWL Sport B

    0-3
    .Scherpenheuvel-Vissenaken3 -3

    zaterdag 24/11/2018

    19:30RWL Sport B4- 6Meensel-Kiezegem-
    .Vissenaken6- 6Langdorp A-
    20:15Glabbeek-Zuurb.A3 -8Budingen-

    zondag 25/11/2018

    14:30Waanrode0-7Roosbeek-Neervelp A-
    .Rummen6-7Testelt-
    .Kortenaken9-0Bunsbeek-
    .Zoutleeuw A12 -6Scherpenheuvel-
    .Geetbets6-9Wommersom-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    12/30

    1.Zoutleeuw A309
    2.Roosbeek-Neervelp A297
    3.Wommersom246
    4.Geetbets243
    5.Testelt2210
    6.Kortenaken227
    7.Meensel-Kiezegem197
    8.Scherpenheuvel184
    9.Glabbeek-Zuurb.A176
    10.Budingen177
    11.Langdorp A1410
    12.Vissenaken137
    13.Rummen113
    14.RWL Sport B103
    15.Bunsbeek63
    16.Waanrode20
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (12/30)

    • Zoutleeuw A

      6
    • Roosbeek-Neervelp A

      7
    • Wommersom

      12
    • Geetbets

      12
    • Kortenaken

      14
    • Testelt

      14
    • Meensel-Kiezegem

      17
    • Scherpenheuvel

      18
    • Glabbeek-Zuurb.A

      19
    • Budingen

      19
    • Langdorp A

      22
    • Vissenaken

      23
    • Rummen

      25
    • RWL Sport B

      26
    • Bunsbeek

      30
    • Waanrode

      34

    thuis (7/15)

    • Zoutleeuw A*

      0
    • Roosbeek-Neervelp A*

      2
    • Kortenaken**

      3
    • Meensel-Kiezegem*

      5
    • Testelt*

      6
    • Scherpenheuvel**

      7
    • Vissenaken*

      9
    • Budingen*

      9
    • Wommersom*

      9
    • Geetbets*

      9
    • Rummen

      11
    • Glabbeek-Zuurb.A*

      11
    • RWL Sport B*

      11
    • Bunsbeek*

      12
    • Langdorp A

      13
    • Waanrode*

      17

    uit (7/15)

    • Wommersom*

      3
    • Geetbets*

      3
    • Roosbeek-Neervelp A*

      5
    • Zoutleeuw A*

      6
    • Glabbeek-Zuurb.A*

      8
    • Testelt*

      8
    • Langdorp A**

      9
    • Budingen*

      10
    • Kortenaken

      11
    • Scherpenheuvel

      11
    • Meensel-Kiezegem*

      12
    • Vissenaken*

      14
    • Rummen**

      14
    • RWL Sport B*

      15
    • Waanrode*

      17
    • Bunsbeek*

      18

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (12/30)

    • Testelt

      38
    • Zoutleeuw A

      37
    • Wommersom

      37
    • Meensel-Kiezegem

      36
    • Vissenaken

      35
    • Roosbeek-Neervelp A

      31
    • Scherpenheuvel

      31
    • Kortenaken

      30
    • Glabbeek-Zuurb.A

      29
    • Geetbets

      27
    • Budingen

      19
    • Rummen

      19
    • Bunsbeek

      18
    • Langdorp A

      15
    • RWL Sport B

      12
    • Waanrode

      9

    thuis (7/15)

    • Testelt*

      23
    • Vissenaken*

      22
    • Zoutleeuw A*

      21
    • Meensel-Kiezegem*

      21
    • Kortenaken**

      18
    • Roosbeek-Neervelp A*

      17
    • Wommersom*

      17
    • Scherpenheuvel**

      16
    • Rummen

      16
    • Bunsbeek*

      14
    • Glabbeek-Zuurb.A*

      13
    • Langdorp A

      11
    • RWL Sport B*

      7
    • Budingen*

      7
    • Geetbets*

      7
    • Waanrode*

      2

    uit (7/15)

    • Wommersom*

      20
    • Geetbets*

      20
    • Glabbeek-Zuurb.A*

      16
    • Zoutleeuw A*

      16
    • Scherpenheuvel

      15
    • Testelt*

      15
    • Meensel-Kiezegem*

      15
    • Roosbeek-Neervelp A*

      14
    • Vissenaken*

      13
    • Kortenaken

      12
    • Budingen*

      12
    • Waanrode*

      7
    • RWL Sport B*

      5
    • Bunsbeek*

      4
    • Langdorp A**

      4
    • Rummen**

      3

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (12/30)

    • Roosbeek-Neervelp A

      12
    • Zoutleeuw A

      14
    • Geetbets

      18
    • Glabbeek-Zuurb.A

      21
    • Budingen

      21
    • Testelt

      21
    • Wommersom

      22
    • Kortenaken

      23
    • Rummen

      23
    • Langdorp A

      25
    • Meensel-Kiezegem

      30
    • RWL Sport B

      33
    • Scherpenheuvel

      33
    • Vissenaken

      38
    • Bunsbeek

      39
    • Waanrode

      50

    thuis (7/15)

    • Roosbeek-Neervelp A*

      3
    • Zoutleeuw A*

      3
    • Kortenaken**

      8
    • Glabbeek-Zuurb.A*

      9
    • Geetbets*

      9
    • Testelt*

      10
    • RWL Sport B*

      11
    • Scherpenheuvel**

      11
    • Rummen

      11
    • Meensel-Kiezegem*

      11
    • Budingen*

      13
    • Wommersom*

      16
    • Vissenaken*

      18
    • Langdorp A

      18
    • Bunsbeek*

      20
    • Waanrode*

      20

    uit (7/15)

    • Wommersom*

      6
    • Langdorp A**

      7
    • Budingen*

      8
    • Roosbeek-Neervelp A*

      9
    • Geetbets*

      9
    • Zoutleeuw A*

      11
    • Testelt*

      11
    • Glabbeek-Zuurb.A*

      12
    • Rummen**

      12
    • Kortenaken

      15
    • Bunsbeek*

      19
    • Meensel-Kiezegem*

      19
    • Vissenaken*

      20
    • RWL Sport B*

      22
    • Scherpenheuvel

      22
    • Waanrode*

      30

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Zoutleeuw A

      10
    • Roosbeek-Neervelp A

      9
    • Wommersom

      8
    • Geetbets

      8
    • Kortenaken

      7
    • Testelt

      7
    • Meensel-Kiezegem

      6
    • Glabbeek-Zuurb.A

      5
    • Budingen

      5
    • Scherpenheuvel

      5
    • Vissenaken

      4
    • Langdorp A

      4
    • RWL Sport B

      3
    • Rummen

      3
    • Bunsbeek

      2
    • Waanrode

      0

    gelijk

    • Scherpenheuvel

      3
    • Glabbeek-Zuurb.A

      2
    • Roosbeek-Neervelp A

      2
    • Langdorp A

      2
    • Waanrode

      2
    • Budingen

      2
    • Rummen

      2
    • Vissenaken

      1
    • RWL Sport B

      1
    • Kortenaken

      1
    • Testelt

      1
    • Meensel-Kiezegem

      1
    • Bunsbeek

      0
    • Zoutleeuw A

      0
    • Wommersom

      0
    • Geetbets

      0

    verloren

    • Roosbeek-Neervelp A

      1
    • Zoutleeuw A

      2
    • Kortenaken

      4
    • Wommersom

      4
    • Scherpenheuvel

      4
    • Testelt

      4
    • Geetbets

      4
    • Glabbeek-Zuurb.A

      5
    • Budingen

      5
    • Meensel-Kiezegem

      5
    • Langdorp A

      6
    • Vissenaken

      7
    • Rummen

      7
    • RWL Sport B

      8
    • Bunsbeek

      10
    • Waanrode

      10
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Zoutleeuw A

      8
    • Roosbeek-Neervelp A

      7
    • Testelt

      7
    • Geetbets

      6
    • Wommersom

      6
    • Glabbeek-Zuurb.A

      5
    • Kortenaken

      4
    • Vissenaken

      4
    • Meensel-Kiezegem

      4
    • Scherpenheuvel

      3
    • RWL Sport B

      2
    • Budingen

      2
    • Langdorp A

      2
    • Rummen

      2
    • Bunsbeek

      2
    • Waanrode

      0
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Roosbeek-Neervelp A

      1
    • Zoutleeuw A

      2
    • Testelt

      2
    • Wommersom

      2
    • Geetbets

      3
    • Glabbeek-Zuurb.A

      3
    • Meensel-Kiezegem

      3
    • Scherpenheuvel

      3
    • Kortenaken

      4
    • Budingen

      4
    • Rummen

      4
    • Vissenaken

      5
    • Langdorp A

      5
    • Bunsbeek

      7
    • RWL Sport B

      8
    • Waanrode

      8
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Kortenaken

      3
    • Budingen

      3
    • Roosbeek-Neervelp A

      2
    • Zoutleeuw A

      2
    • Wommersom

      2
    • Geetbets

      2
    • Meensel-Kiezegem

      2
    • Scherpenheuvel

      2
    • Langdorp A

      2
    • Rummen

      1
    • RWL Sport B

      1
    • Testelt

      0
    • Glabbeek-Zuurb.A

      0
    • Vissenaken

      0
    • Bunsbeek

      0
    • Waanrode

      0
    verloren met één
    goal verschil
    • Kortenaken

      0
    • Roosbeek-Neervelp A

      0
    • Zoutleeuw A

      0
    • RWL Sport B

      0
    • Budingen

      1
    • Geetbets

      1
    • Scherpenheuvel

      1
    • Langdorp A

      1
    • Wommersom

      2
    • Meensel-Kiezegem

      2
    • Testelt

      2
    • Glabbeek-Zuurb.A

      2
    • Vissenaken

      2
    • Waanrode

      2
    • Rummen

      3
    • Bunsbeek

      3

    de nul vastgehouden

    • Roosbeek-Neervelp A

      5
    • Zoutleeuw A

      5
    • Kortenaken

      3
    • RWL Sport B

      3
    • Budingen

      3
    • Testelt

      3
    • Rummen

      3
    • Geetbets

      2
    • Langdorp A

      2
    • Wommersom

      2
    • Glabbeek-Zuurb.A

      2
    • Scherpenheuvel

      1
    • Meensel-Kiezegem

      1
    • Vissenaken

      1
    • Waanrode

      1
    • Bunsbeek

      0

    men niet kon scoren

    • Zoutleeuw A

      0
    • Testelt

      0
    • Wommersom

      0
    • Scherpenheuvel

      0
    • Meensel-Kiezegem

      0
    • Vissenaken

      0
    • Roosbeek-Neervelp A

      2
    • Glabbeek-Zuurb.A

      2
    • Kortenaken

      3
    • Geetbets

      3
    • Bunsbeek

      3
    • Rummen

      4
    • Langdorp A

      4
    • RWL Sport B

      5
    • Budingen

      5
    • Waanrode

      6

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Roosbeek-Neervelp A

      5
    • Zoutleeuw A

      5
    • Geetbets

      5
    • Meensel-Kiezegem

      4
    • Wommersom

      4
    • Glabbeek-Zuurb.A

      3
    • Langdorp A

      3
    • Vissenaken

      3
    • Kortenaken

      3
    • Budingen

      +2
    • Testelt

      2
    • Scherpenheuvel

      2
    • Rummen

      1
    • RWL Sport B

      +1
    • Bunsbeek

      1
    • Waanrode

      0

    zonder nederlaag

    • Roosbeek-Neervelp A

      9
    • Zoutleeuw A

      5
    • Geetbets

      5
    • Meensel-Kiezegem

      5
    • Glabbeek-Zuurb.A

      5
    • Budingen

      5
    • Wommersom

      4
    • Langdorp A

      +4
    • Testelt

      +4
    • Vissenaken

      3
    • Kortenaken

      +3
    • Scherpenheuvel

      3
    • Rummen

      3
    • Waanrode

      2
    • RWL Sport B

      +1
    • Bunsbeek

      1
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen