www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 09/12/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

    zaterdag 08/12/2018

    19:00Ruddervoorde-Beernem A3 -3

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Loppem

    -Snaaskerke2-0
    .

    Lombardsijde

    -Moerkerke3-0
    15:00Lissewege-Daring Brugge3 -3
    .SK Torhout-Jong Male2 -2
    .Gistel-

    Koekelare

    1 -5
    .

    Nieuwpoort A

    -Dudzele5 -0
    .

    Ichtegem

    -Steenbrugge A1-0

    zaterdag 15/12/2018

    19:00Ichtegem7- 6Dudzele-
    .Ruddervoorde4- 4Snaaskerke-
    19:30SK Torhout4 -10Lissewege-

    zondag 16/12/2018

    14:30Loppem9-7Koekelare-
    .Lombardsijde12-7Jong Male-
    15:00Nieuwpoort A12-7Beernem A-
    .Gistel6 -6Moerkerke-
    .Steenbrugge A0-4Daring Brugge-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    15/30

    1.Nieuwpoort A4012
    2.Loppem306
    3.Snaaskerke296
    4.Lombardsijde2912
    5.Lissewege258
    6.Beernem A244
    7.Ruddervoorde228
    8.Ichtegem215
    9.Koekelare206
    10.Gistel196
    11.SK Torhout194
    12.Jong Male188
    13.Daring Brugge172
    14.Moerkerke160
    15.Dudzele133
    16.Steenbrugge A00
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    periode 1

    10/10

    Nieuwpoort A25
    2.Snaaskerke22
    3.Loppem21
    4.Beernem A17
    5.Ichtegem16
    6.Lissewege16
    7.SK Torhout15
    8.Daring Brugge15
    9.Koekelare14
    10.Lombardsijde14
    11.Ruddervoorde14
    12.Moerkerke13
    13.Gistel10
    14.Dudzele10
    15.Jong Male7
    16.Steenbrugge A0

    periode 2

    5/10

    1.Nieuwpoort A15
    2.Lombardsijde15
    3.Jong Male11
    4.Loppem9
    5.Gistel9
    6.Lissewege9
    7.Ruddervoorde8
    8.Snaaskerke7
    9.Beernem A7
    10.Koekelare6
    11.Ichtegem5
    12.SK Torhout4
    13.Moerkerke3
    14.Dudzele3
    15.Daring Brugge2
    16.Steenbrugge A0

    periode 3

    0/10

    1.Gistel0
    Beernem A0
    Loppem0
    Nieuwpoort A0
    Steenbrugge A0
    Daring Brugge0
    Koekelare0
    Ichtegem0
    Moerkerke0
    Jong Male0
    Lissewege0
    Snaaskerke0
    Ruddervoorde0
    SK Torhout0
    Lombardsijde0
    Dudzele0

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (15/30)

    • Nieuwpoort A

      5
    • Loppem

      15
    • Snaaskerke

      16
    • Lombardsijde

      16
    • Lissewege

      20
    • Beernem A

      21
    • Ruddervoorde

      23
    • Ichtegem

      24
    • Koekelare

      25
    • Gistel

      26
    • SK Torhout

      26
    • Jong Male

      27
    • Daring Brugge

      28
    • Moerkerke

      29
    • Dudzele

      32
    • Steenbrugge A

      45

    thuis (8/15)

    • Nieuwpoort A

      3
    • Snaaskerke*

      3
    • Ichtegem*

      5
    • Loppem

      6
    • Lombardsijde

      8
    • Beernem A*

      11
    • Lissewege

      12
    • Ruddervoorde

      13
    • Jong Male*

      13
    • Gistel

      14
    • Koekelare*

      14
    • Moerkerke*

      14
    • Daring Brugge

      15
    • SK Torhout

      17
    • Dudzele*

      17
    • Steenbrugge A*

      21

    uit (8/15)

    • Nieuwpoort A*

      2
    • Lissewege*

      8
    • Lombardsijde*

      8
    • Loppem*

      9
    • SK Torhout*

      9
    • Beernem A

      10
    • Ruddervoorde*

      10
    • Koekelare

      11
    • Gistel*

      12
    • Snaaskerke

      13
    • Daring Brugge*

      13
    • Jong Male

      14
    • Moerkerke

      15
    • Dudzele

      15
    • Ichtegem

      19
    • Steenbrugge A

      24

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (15/30)

    • Nieuwpoort A

      63
    • Loppem

      45
    • Lombardsijde

      39
    • Ruddervoorde

      36
    • Gistel

      35
    • Beernem A

      35
    • Snaaskerke

      34
    • Lissewege

      33
    • SK Torhout

      31
    • Koekelare

      28
    • Daring Brugge

      27
    • Ichtegem

      27
    • Jong Male

      26
    • Moerkerke

      23
    • Dudzele

      12
    • Steenbrugge A

      6

    thuis (8/15)

    • Nieuwpoort A

      35
    • Loppem

      26
    • Lombardsijde

      23
    • Gistel

      18
    • Snaaskerke*

      18
    • Ruddervoorde

      18
    • Daring Brugge

      17
    • Lissewege

      17
    • SK Torhout

      15
    • Jong Male*

      14
    • Beernem A*

      13
    • Ichtegem*

      12
    • Moerkerke*

      12
    • Koekelare*

      10
    • Dudzele*

      6
    • Steenbrugge A*

      2

    uit (8/15)

    • Nieuwpoort A*

      28
    • Beernem A

      22
    • Loppem*

      19
    • Koekelare

      18
    • Ruddervoorde*

      18
    • Gistel*

      17
    • Lissewege*

      16
    • Snaaskerke

      16
    • SK Torhout*

      16
    • Lombardsijde*

      16
    • Ichtegem

      15
    • Jong Male

      12
    • Moerkerke

      11
    • Daring Brugge*

      10
    • Dudzele

      6
    • Steenbrugge A

      4

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (15/30)

    • Nieuwpoort A

      16
    • Koekelare

      19
    • Snaaskerke

      20
    • Loppem

      22
    • Jong Male

      26
    • Beernem A

      28
    • Lombardsijde

      28
    • Ichtegem

      29
    • Lissewege

      31
    • SK Torhout

      34
    • Moerkerke

      35
    • Dudzele

      36
    • Gistel

      37
    • Ruddervoorde

      37
    • Daring Brugge

      38
    • Steenbrugge A

      64

    thuis (8/15)

    • Nieuwpoort A

      8
    • Ichtegem*

      8
    • Snaaskerke*

      8
    • Koekelare*

      9
    • Loppem

      11
    • Moerkerke*

      14
    • Jong Male*

      14
    • Lissewege

      14
    • Lombardsijde

      14
    • Beernem A*

      16
    • SK Torhout

      16
    • Gistel

      19
    • Daring Brugge

      19
    • Ruddervoorde

      19
    • Dudzele*

      20
    • Steenbrugge A*

      35

    uit (8/15)

    • Nieuwpoort A*

      8
    • Koekelare

      10
    • Loppem*

      11
    • Beernem A

      12
    • Jong Male

      12
    • Snaaskerke

      12
    • Lombardsijde*

      14
    • Dudzele

      16
    • Lissewege*

      17
    • Gistel*

      18
    • Ruddervoorde*

      18
    • SK Torhout*

      18
    • Daring Brugge*

      19
    • Ichtegem

      21
    • Moerkerke

      21
    • Steenbrugge A

      29

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • Nieuwpoort A

      13
    • Loppem

      10
    • Snaaskerke

      9
    • Lombardsijde

      9
    • Beernem A

      7
    • Lissewege

      7
    • Gistel

      6
    • Koekelare

      6
    • Ichtegem

      6
    • Ruddervoorde

      6
    • SK Torhout

      6
    • Moerkerke

      5
    • Daring Brugge

      4
    • Jong Male

      4
    • Dudzele

      4
    • Steenbrugge A

      0

    gelijk

    • Jong Male

      6
    • Daring Brugge

      5
    • Lissewege

      4
    • Ruddervoorde

      4
    • Beernem A

      3
    • Ichtegem

      3
    • Koekelare

      2
    • Snaaskerke

      2
    • Lombardsijde

      2
    • Gistel

      1
    • Nieuwpoort A

      1
    • Moerkerke

      1
    • SK Torhout

      1
    • Dudzele

      1
    • Loppem

      0
    • Steenbrugge A

      0

    verloren

    • Nieuwpoort A

      1
    • Lissewege

      4
    • Snaaskerke

      4
    • Lombardsijde

      4
    • Beernem A

      5
    • Loppem

      5
    • Jong Male

      5
    • Ruddervoorde

      5
    • Daring Brugge

      6
    • Ichtegem

      6
    • Koekelare

      7
    • Gistel

      8
    • SK Torhout

      8
    • Moerkerke

      9
    • Dudzele

      10
    • Steenbrugge A

      15
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Nieuwpoort A

      10
    • Loppem

      8
    • Snaaskerke

      6
    • Koekelare

      5
    • Gistel

      5
    • Beernem A

      5
    • Moerkerke

      4
    • Ruddervoorde

      4
    • Lissewege

      4
    • Lombardsijde

      4
    • Daring Brugge

      3
    • SK Torhout

      3
    • Dudzele

      2
    • Jong Male

      2
    • Steenbrugge A

      0
    • Ichtegem

      0
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Nieuwpoort A

      0
    • Koekelare

      0
    • Ichtegem

      1
    • Snaaskerke

      2
    • Loppem

      3
    • Beernem A

      3
    • Ruddervoorde

      3
    • Lissewege

      3
    • Lombardsijde

      3
    • Gistel

      4
    • Jong Male

      4
    • Daring Brugge

      5
    • SK Torhout

      6
    • Dudzele

      7
    • Moerkerke

      8
    • Steenbrugge A

      13
    gewonnen met één
    goal verschil
    • Ichtegem

      6
    • Lombardsijde

      5
    • Nieuwpoort A

      3
    • Snaaskerke

      3
    • Lissewege

      3
    • SK Torhout

      3
    • Loppem

      2
    • Beernem A

      2
    • Ruddervoorde

      2
    • Jong Male

      2
    • Dudzele

      2
    • Koekelare

      1
    • Gistel

      1
    • Daring Brugge

      1
    • Moerkerke

      1
    • Steenbrugge A

      0
    verloren met één
    goal verschil
    • Lombardsijde

      1
    • Nieuwpoort A

      1
    • Lissewege

      1
    • Jong Male

      1
    • Daring Brugge

      1
    • Moerkerke

      1
    • Snaaskerke

      2
    • SK Torhout

      2
    • Loppem

      2
    • Beernem A

      2
    • Ruddervoorde

      2
    • Steenbrugge A

      2
    • Dudzele

      3
    • Gistel

      4
    • Ichtegem

      5
    • Koekelare

      7

    de nul vastgehouden

    • Lombardsijde

      5
    • Nieuwpoort A

      5
    • Daring Brugge

      4
    • Moerkerke

      4
    • Snaaskerke

      4
    • Dudzele

      4
    • Lissewege

      3
    • Jong Male

      3
    • SK Torhout

      3
    • Loppem

      3
    • Beernem A

      3
    • Koekelare

      3
    • Gistel

      2
    • Ichtegem

      2
    • Ruddervoorde

      0
    • Steenbrugge A

      0

    men niet kon scoren

    • Nieuwpoort A

      0
    • Lombardsijde

      1
    • Beernem A

      1
    • Ichtegem

      1
    • Snaaskerke

      2
    • Lissewege

      2
    • Jong Male

      2
    • SK Torhout

      2
    • Gistel

      2
    • Koekelare

      3
    • Ruddervoorde

      3
    • Daring Brugge

      4
    • Moerkerke

      4
    • Loppem

      4
    • Dudzele

      7
    • Steenbrugge A

      10

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Lombardsijde

      +8
    • Nieuwpoort A

      +7
    • Loppem

      5
    • Ruddervoorde

      4
    • Snaaskerke

      4
    • Jong Male

      3
    • Daring Brugge

      3
    • Gistel

      3
    • Beernem A

      3
    • Moerkerke

      3
    • SK Torhout

      3
    • Lissewege

      2
    • Koekelare

      2
    • Ichtegem

      2
    • Dudzele

      1
    • Steenbrugge A

      0

    zonder nederlaag

    • Lombardsijde

      +8
    • Nieuwpoort A

      +7
    • Ruddervoorde

      6
    • Lissewege

      +6
    • Loppem

      5
    • Snaaskerke

      5
    • Jong Male

      +5
    • Daring Brugge

      4
    • Gistel

      3
    • Beernem A

      3
    • Moerkerke

      3
    • SK Torhout

      3
    • Koekelare

      3
    • Ichtegem

      +2
    • Dudzele

      2
    • Steenbrugge A

      0
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen