www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 22/02/2020

vbal4

Het degradatie mechanisme in 3de nationale is aangepast(Sportleven WK08), met gevolgen voor de provincale reeksen:

De provinciale herstart van Wingene(nu nog in Nat-3A) zal geen extra promotie veroorzaken in de provinciale reeksen.(P1, P2, P3 en P4)
Voor de het bericht in Sportleven was dat eventueel wel mogelijk.

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zondag 16/02/2020

15:00

HO Oedelem

-Oudenburg5 -2
.Moerkerke-

Beernem A

0 -4
.SK Torhout-Lombardsijde1-1
.Sint-Kruis-Spermalie0-0
.

Loppem

-Jong Male3 -1
.Ichtegem-

Lissewege

1-2
.Gistel-

Zwevezele B

0-1
.Sint-Joris-

Daring Brugge

2 -5

vrijdag 21/02/2020

20:00

Zwevezele B

-Ichtegem3 -1

zaterdag 22/02/2020

19:00Spermalie3- 2SK Torhout-
19:30Lissewege9-6Jong Male-

zondag 23/02/2020

15:00Beernem A9 -7HO Oedelem-
.Oudenburg3-4Sint-Joris-
.Daring Brugge4-6Gistel-
.Lombardsijde3-3Moerkerke-
.Sint-Kruis1 -7Loppem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Beernem A*52128
2.Loppem5077
3.Zwevezele B48107
4.Jong Male*3668
5.Daring Brugge*34108
6.Sint-Kruis*3248
7.Lissewege*3158
8.Oudenburg*3038
9.HO Oedelem*2878
10.Gistel*2708
11.Sint-Joris*2458
12.SK Torhout*2458
13.Lombardsijde*2358
14.Ichtegem2237
15.Moerkerke*2018
16.Spermalie1247
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

10/10

Beernem A27
2.Loppem22
3.Ichtegem18
4.Jong Male17
5.Gistel16
6.Zwevezele B16
7.Lissewege15
8.Oudenburg13
9.HO Oedelem13
10.Lombardsijde12
11.Daring Brugge12
12.Sint-Joris11
13.Sint-Kruis11
14.Moerkerke10
15.SK Torhout7
16.Spermalie0

periode 3

3/10

1.Zwevezele B7
2.Daring Brugge*6
3.Beernem A*6
4.Loppem6
5.HO Oedelem*4
6.SK Torhout*4
7.Spermalie4
Lombardsijde*4
9.Lissewege*4
10.Jong Male*3
11.Sint-Kruis*1
12.Sint-Joris*1
13.Gistel*0
14.Oudenburg*0
15.Moerkerke*0
16.Ichtegem0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (23/30)

  • Beernem A*

    14
  • Loppem

    19
  • Zwevezele B

    21
  • Jong Male*

    30
  • Daring Brugge*

    32
  • Sint-Kruis*

    34
  • Lissewege*

    35
  • Oudenburg*

    36
  • HO Oedelem*

    38
  • Gistel*

    39
  • SK Torhout*

    42
  • Sint-Joris*

    42
  • Lombardsijde*

    43
  • Moerkerke*

    46
  • Ichtegem

    47
  • Spermalie

    57

thuis (12/15)

  • Beernem A**

    7
  • Loppem

    8
  • Zwevezele B

    9
  • Oudenburg**

    12
  • Jong Male*

    16
  • Lissewege*

    17
  • Daring Brugge**

    17
  • Sint-Kruis*

    18
  • SK Torhout*

    18
  • HO Oedelem

    19
  • Lombardsijde**

    19
  • Moerkerke*

    23
  • Spermalie*

    24
  • Gistel

    24
  • Ichtegem

    25
  • Sint-Joris

    27

uit (12/15)

  • Beernem A

    7
  • Loppem*

    11
  • Zwevezele B*

    12
  • Jong Male*

    14
  • Daring Brugge

    15
  • Gistel**

    15
  • Sint-Joris**

    15
  • Sint-Kruis*

    16
  • Lissewege*

    18
  • HO Oedelem**

    19
  • Ichtegem*

    22
  • Moerkerke*

    23
  • Oudenburg

    24
  • Lombardsijde

    24
  • SK Torhout*

    24
  • Spermalie

    33

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (23/30)

  • Loppem

    71
  • Beernem A*

    55
  • Lissewege*

    50
  • Sint-Joris*

    49
  • Daring Brugge*

    44
  • Zwevezele B

    44
  • Oudenburg*

    43
  • Gistel*

    42
  • HO Oedelem*

    39
  • Sint-Kruis*

    37
  • Jong Male*

    36
  • Ichtegem

    34
  • Lombardsijde*

    34
  • Moerkerke*

    34
  • SK Torhout*

    33
  • Spermalie

    28

thuis (12/15)

  • Loppem

    35
  • Lissewege*

    31
  • Beernem A**

    24
  • SK Torhout*

    22
  • Jong Male*

    22
  • Zwevezele B

    22
  • Sint-Joris

    22
  • Oudenburg**

    20
  • Gistel

    20
  • HO Oedelem

    20
  • Lombardsijde**

    19
  • Sint-Kruis*

    17
  • Spermalie*

    17
  • Ichtegem

    16
  • Daring Brugge**

    16
  • Moerkerke*

    15

uit (12/15)

  • Loppem*

    36
  • Beernem A

    31
  • Daring Brugge

    28
  • Sint-Joris**

    27
  • Oudenburg

    23
  • Gistel**

    22
  • Zwevezele B*

    22
  • Sint-Kruis*

    20
  • Lissewege*

    19
  • Moerkerke*

    19
  • HO Oedelem**

    19
  • Ichtegem*

    18
  • Lombardsijde

    15
  • Jong Male*

    14
  • Spermalie

    11
  • SK Torhout*

    11

de minste tegengoals

alle wedstrijden (23/30)

  • Beernem A*

    24
  • Zwevezele B

    24
  • Jong Male*

    31
  • Daring Brugge*

    33
  • Loppem

    34
  • Sint-Kruis*

    37
  • Oudenburg*

    39
  • Gistel*

    39
  • Lombardsijde*

    42
  • HO Oedelem*

    42
  • SK Torhout*

    43
  • Lissewege*

    50
  • Moerkerke*

    50
  • Ichtegem

    55
  • Sint-Joris*

    59
  • Spermalie

    71

thuis (12/15)

  • Zwevezele B

    10
  • Loppem

    12
  • Oudenburg**

    13
  • Beernem A**

    15
  • Daring Brugge**

    16
  • Jong Male*

    17
  • HO Oedelem

    17
  • Sint-Kruis*

    19
  • Gistel

    19
  • Lombardsijde**

    21
  • SK Torhout*

    22
  • Moerkerke*

    23
  • Ichtegem

    27
  • Lissewege*

    31
  • Spermalie*

    34
  • Sint-Joris

    39

uit (12/15)

  • Beernem A

    9
  • Jong Male*

    14
  • Zwevezele B*

    14
  • Daring Brugge

    17
  • Sint-Kruis*

    18
  • Lissewege*

    19
  • Gistel**

    20
  • Sint-Joris**

    20
  • Lombardsijde

    21
  • SK Torhout*

    21
  • Loppem*

    22
  • HO Oedelem**

    25
  • Oudenburg

    26
  • Moerkerke*

    27
  • Ichtegem*

    28
  • Spermalie

    37

het aantal keer ...

gewonnen

  • Beernem A

    16
  • Loppem

    14
  • Zwevezele B

    14
  • Jong Male

    11
  • Oudenburg

    9
  • Sint-Kruis

    9
  • Lissewege

    9
  • Daring Brugge

    8
  • Gistel

    8
  • HO Oedelem

    7
  • Ichtegem

    6
  • SK Torhout

    6
  • Moerkerke

    6
  • Sint-Joris

    6
  • Lombardsijde

    5
  • Spermalie

    3

gelijk

  • Daring Brugge

    10
  • Loppem

    8
  • Lombardsijde

    8
  • HO Oedelem

    7
  • SK Torhout

    6
  • Zwevezele B

    6
  • Sint-Joris

    6
  • Sint-Kruis

    5
  • Beernem A

    4
  • Ichtegem

    4
  • Lissewege

    4
  • Oudenburg

    3
  • Spermalie

    3
  • Gistel

    3
  • Jong Male

    3
  • Moerkerke

    2

verloren

  • Loppem

    1
  • Beernem A

    2
  • Zwevezele B

    3
  • Daring Brugge

    4
  • Sint-Kruis

    8
  • Jong Male

    8
  • HO Oedelem

    8
  • Lissewege

    9
  • Lombardsijde

    9
  • Oudenburg

    10
  • SK Torhout

    10
  • Sint-Joris

    10
  • Gistel

    11
  • Ichtegem

    13
  • Moerkerke

    14
  • Spermalie

    17
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Beernem A

    10
  • Loppem

    8
  • Zwevezele B

    8
  • Daring Brugge

    7
  • Gistel

    6
  • Jong Male

    6
  • Oudenburg

    5
  • Lissewege

    5
  • Moerkerke

    4
  • Lombardsijde

    3
  • SK Torhout

    3
  • Sint-Joris

    3
  • Sint-Kruis

    3
  • Ichtegem

    2
  • HO Oedelem

    2
  • Spermalie

    1
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Beernem A

    1
  • Loppem

    1
  • Zwevezele B

    2
  • Gistel

    2
  • Daring Brugge

    3
  • Oudenburg

    3
  • HO Oedelem

    3
  • Lissewege

    4
  • Sint-Kruis

    4
  • Jong Male

    5
  • Lombardsijde

    5
  • SK Torhout

    6
  • Sint-Joris

    6
  • Ichtegem

    8
  • Moerkerke

    11
  • Spermalie

    12
gewonnen met één
goal verschil
  • Beernem A

    6
  • Loppem

    6
  • Zwevezele B

    6
  • Sint-Kruis

    6
  • HO Oedelem

    5
  • Jong Male

    5
  • Oudenburg

    4
  • Lissewege

    4
  • Ichtegem

    4
  • SK Torhout

    3
  • Sint-Joris

    3
  • Gistel

    2
  • Lombardsijde

    2
  • Moerkerke

    2
  • Spermalie

    2
  • Daring Brugge

    1
verloren met één
goal verschil
  • Loppem

    0
  • Beernem A

    1
  • Zwevezele B

    1
  • Daring Brugge

    1
  • Jong Male

    3
  • Moerkerke

    3
  • Sint-Kruis

    4
  • SK Torhout

    4
  • Sint-Joris

    4
  • Lombardsijde

    4
  • HO Oedelem

    5
  • Lissewege

    5
  • Ichtegem

    5
  • Spermalie

    5
  • Oudenburg

    7
  • Gistel

    9

de nul vastgehouden

  • Zwevezele B

    9
  • Beernem A

    6
  • Jong Male

    6
  • SK Torhout

    5
  • Moerkerke

    4
  • Spermalie

    4
  • Daring Brugge

    3
  • Sint-Kruis

    3
  • Ichtegem

    3
  • Oudenburg

    3
  • Gistel

    3
  • Loppem

    2
  • Lombardsijde

    2
  • Lissewege

    2
  • Sint-Joris

    1
  • HO Oedelem

    0

men niet kon scoren

  • Zwevezele B

    0
  • Beernem A

    1
  • Loppem

    1
  • Lissewege

    2
  • HO Oedelem

    2
  • Daring Brugge

    3
  • Sint-Kruis

    3
  • Oudenburg

    3
  • Ichtegem

    4
  • Sint-Joris

    4
  • Jong Male

    5
  • SK Torhout

    5
  • Moerkerke

    5
  • Spermalie

    6
  • Gistel

    6
  • Lombardsijde

    6

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Beernem A

    8
  • Loppem

    4
  • Lissewege

    4
  • Zwevezele B

    3
  • Gistel

    3
  • Oudenburg

    3
  • Lombardsijde

    3
  • SK Torhout

    3
  • Jong Male

    3
  • Daring Brugge

    +2
  • Sint-Kruis

    2
  • Ichtegem

    2
  • Sint-Joris

    2
  • Moerkerke

    2
  • Spermalie

    1
  • HO Oedelem

    +1

zonder nederlaag

  • Loppem

    21
  • Beernem A

    15
  • Zwevezele B

    +8
  • Daring Brugge

    7
  • Gistel

    6
  • Lissewege

    5
  • Sint-Kruis

    5
  • Ichtegem

    5
  • Oudenburg

    4
  • Lombardsijde

    4
  • Sint-Joris

    4
  • SK Torhout

    +3
  • Jong Male

    3
  • Spermalie

    3
  • HO Oedelem

    +3
  • Moerkerke

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen