www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 06/06/2019

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- BRABANT

seizoensresumé:

4de Provinciale A (26/26)

  • 1.

    Drieslinter

    61

  • 2.

    Heide Linter

    52

  • 3.

    Meldert

    44

  • 4.

    Sp.Molenbeek

    43

  • 5.

    Orsmaal

    42

  • 6.

    Neerwinden

    41

  • 7.

    Halle VV

    39

  • 8.

    Goetsenhoven

    39

  • 9.

    Out-Hoegaarden B

    38

  • 10.

    Houtem-Oplinter B

    37

  • 11.

    Roosbeek-Neervelp B

    25

  • 12.

    Atlas Linter

    20

  • 13.

    Glabbeek-Zuurb.B

    14

  • 14.

    Butsel B

    10

  • amc.

    Lovenjoel B

    0

4de Provinciale B (28/28)

  • 1.

    Haasrode B

    64

  • 2.

    Korbeek

    64

  • 3.

    Sparta Schaffen

    51

  • 4.

    Linden B

    49

  • 5.

    Begijnendijk A

    46

  • 6.

    Zichem

    45

  • 7.

    Betekom B

    43

  • 8.

    Deurne

    43

  • 9.

    Tielt-Winge B

    37

  • 10.

    Averbode-Okselaar B

    35

  • 11.

    Aarschot B

    31

  • 12.

    Keiberg B

    30

  • 13.

    Bekkevoort B

    24

  • 14.

    Langdorp B

    21

  • 15.

    Lubbeek B

    8

4de Provinciale C (28/28)

  • 1.

    Rotselaar B

    75

  • 2.

    Haacht Statie

    62

  • 3.

    Kortenberg

    62

  • 4.

    Herent B

    51

  • 5.

    Werchter

    47

  • 6.

    SC Keerbergen

    46

  • 7.

    Boortmeerbeek

    44

  • 8.

    Veltem B

    43

  • 9.

    KVC Haacht B

    35

  • 10.

    Plenke Werchter

    33

  • 11.

    Bertem-Leefdaal B

    32

  • 12.

    Holsbeek B

    23

  • 13.

    Rap.Wezemaal B

    22

  • 14.

    Wijgmaal B

    9

  • 15.

    Wezemb.-Oppem B

    6

4de Provinciale D (30/30)

  • 1.

    Tange

    72

  • 2.

    Melsbroek B

    69

  • 3.

    Eppegem B

    61

  • 4.

    OHR Huldenberg B

    58

  • 5.

    Peutie

    56

  • 6.

    Hofstade

    55

  • 7.

    Wezemb.-Oppem A

    51

  • 8.

    Eur.90 Kraainem B

    46

  • 9.

    Tervuren-Duisburg B

    37

  • 10.

    Elewijt B

    34

  • 11.

    Machelen B

    31

  • 12.

    Vossem B

    28

  • 13.

    Weerde

    24

  • 14.

    Vilvoorde City

    24

  • 15.

    Nossegem B

    18

  • 16.

    Vilvoorde United

    11

4de Provinciale E (30/30)

  • 1.

    Beigem

    82

  • 2.

    Borght-Humbeek B

    68

  • 3.

    Kapelle o/d Bos

    60

  • 4.

    Meise B

    60

  • 5.

    Mazenzele Opwijk B

    49

  • 6.

    Wambeek B

    48

  • 7.

    Delta Londerzeel B

    48

  • 8.

    Steenhuffel B

    47

  • 9.

    Essene

    45

  • 10.

    Ritterklub B

    42

  • 11.

    Asse-Terheide B

    38

  • 12.

    Wemmel B

    33

  • 13.

    Asse-Zellik B

    28

  • 14.

    Haren

    25

  • 15.

    De Leeuwkens B

    23

  • 16.

    Bon Air

    3

4de Provinciale F (28/28)

  • 1.

    Dworp

    70

  • 2.

    Huizingen B

    69

  • 3.

    Beersel Drogenb.B

    58

  • 4.

    Zuun B

    52

  • 5.

    Ternat B

    44

  • 6.

    Brucom

    41

  • 7.

    Rhode-De Hoek B

    40

  • 8.

    Herne B

    36

  • 9.

    Groot-Dilbeek B

    36

  • 10.

    Leeuw B

    32

  • 11.

    Itna Itterbeek

    31

  • 12.

    Vlezenbeek

    30

  • 13.

    Borchtlombeek B

    27

  • 14.

    Liedekerke B

    23

  • 15.

    Galmaarden B

    12

testwedstrijden - nacompetitie:

Zonder eindronde

bijkomende stijgers worden aangeduid op basis van de eindrangschikkingen.
Rangorde:
1punten
2aantal gewonnen wedstrijden
3doelpuntensaldo
4aantal gemaakte doelpunten
plaats 2:
1Huizingen B(4F)73,9285...promoveert zeker !
2Melsbroek B(4D)69promoveert zeker !
3Korbeek(4B)68,5714...promoveert zeker !
4Borght-Humbeek B(4E)681ste op wachtlijst
5Haacht Statie(4C)66,4285...2de op wachtlijst
6Heide Linter(4A)60,00003de op wachtlijst
plaats 3:
7Kortenberg(4C)66,4285...4de op wachtlijst
8Beersel Drogenbos B(4F)62,1428...5de op wachtlijst
9Eppegem B(4D)616de op wachtlijst
10Kapelle o/d Bos(4E)607de op wachtlijst
12Sparta Schaffen(4B)54,6428...8ste op wachtlijst
13Meldert(4A)50,7692...9de op wachtlijst
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens V1532

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

de zes kampioenen:

Drieslinter(4A)
Haasrode B(4B)
Rotselaar B(4C)
Tange(4D)
Beigem(4E)
Dworp(4F)

maar ook de drie beste op plaats 2:

Huizingen B(4F)
Melsbroek B(4D)
Korbeek(4B)

bijkomende stijgers:

interprovinciale doorstoot:
voorlopig geen
-
impact fusietabel:
Borght-Humbeek B(4E)
Haacht Statie(4C)
-1.compensatie voor RWL Sport B
-2.herstart Strombeek(P2B) in P4
-
Wachtlijst:
Heide Linter(4A)
Kortenberg(4C)
Beersel Drogenbos B(4F)
Eppegem B(4D)
Kapelle o/d Bos(4E)

wanneer komen er bijkomende stijgers:

Als er in 3de provinciale een tekort aan ploegen ontstaat komen er bijkomende stijgers.

Hoe kan daar een tekort aan ploegen ontstaan

Denk dan aan ploegen die:
-fuseren,
-verdwijnen,
-promoveren via de interprovinciale eindronde,
-...

OPGELET BIJ FUSIES:
Als ploegen fuseren komt er een stamnummer vrij, wat kan er met dat stamnummer gebeuren:
-het kan verdwijnen,
-de fusieclub kan met een B-ploeg starten,
-de eigenaar kan het verkopen(een overname),
de eigenaar start met een nieuwe club

EN OPGELET BIJ OVERNAMES:
Ploegen die een stamnummer overnemen om op die manier naar een hogere afdeling door te stoten. In dat geval onstaat het tekort in de afdeling van de overnemer. Maar die overnemer kan op zijn beurt natuurlijk ook zijn stamnummer verkopen en dan verschuift dat tekort weer naar een andere afdeling.
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Antw: andere naam

Antw: fusie

? Antw: fusiegeruchten

Antw: fusie

Brab: herstart

Brab: verdwijnt(AMC)

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: onzekere toekomst

Brab: nieuwe ploeg

Limb: fusie

Limb: opgeslokt

Limb: fusie

Limb: herstart

Limb: algemeen forfait

Limb: verdwijnt

? Limb: geen fusie

Ovl: zekere toekomst

Ovl: geen fusie

Ovl: verdwijnt NIET

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: andere naam

Ovl: geen fusie

Ovl: geen doorstart in P4

Ovl:verdwijnt

Ovl: nieuwe ploeg

Beerschot-Wilrijk

Branddonkl(P1) en Retie(P2B)

Herselt(P2B) en Blauberg(P3C)

Kaart(P3A) en Mariaburg(P3A)

Strombeek(P2B)

Wommersom(P3A)

Ternat(P2B) en Wambeek(P2B)

VW Mollem (P3C) en Juve Mollem (momenteel enkel jeugd)

Vilvoorde United(P4D)

Wezembeek-Oppem A en B(P4)

VV Kester-Gooik(P2B) start met B-ploeg

Melo Zonhoven(P1) en Zonhoven VV(P1)

Herk-de-Stad(P1) slokt Donk(P3A) op

Stokkem(P2A) en Heidebloem Dilsen(P4C)

EMBO(P2B)

Ven Maaseik(P3B)

Rosmeer(P3C)

Eendracht Louwel(P3B) en Kabouters Opglabbeek(P3B)

Temse(Nat-2B)

Temse(Nat-2B), Sint-Niklaas(Nat-2B) en Hamme(Nat-2B)

TK.Meldert(P2B)

Robur A(P2C)

Muide B(P4A)

Nevele(P3A)

Robur B(P3E)

Haalter(P3D) en Kerksken(P3D)

Moerbeke-Geraardsbergen(P2B)

Kluisbergen Sp. B(P4B)

Fc Rooigem

start volgend seizoen als Beerschot

wordt KBSK Retie en start in P2

Blauberg zou sowieso verdwijnen ?

wordt Excelsior Mariaburg

start volgend seizoen in P4 als FC Strombeek 1932

geen bijkomende promotie in P4

wordt KFC Wambeek-Ternat en starten met een A en een B ploeg

wordt Soccer Academy Juve MVM

alle spelers gaan naar Vilvoorde City

in P4

wordt Zonhoven United

Herk start met een A en een B ploeg

wordt K.DiStok VV, en start met 2 ploegen

start volgend seizoen in P4

er komt volgend seizoen mogelijk een herstart

?

Temse speelt volgend seizoen in Nat-2B

wordt vanaf volgend seizoen Robur

afgeblazen

i.p.v Rangers Merelbeke(P4D)