www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Nationaal : 3de klasse B
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Diest | 2 | - | 1 |
. | Witgoor | - | Turnhout | 1
| - | 5
|
. | Termien | - | Zwarte-Leeuw | 2 | - | 0 |
. | Zepperen-Brustem | - | Nijlen | 0 | - | 1 |
. | Pelt | - | Wellen | 2 | - | 0 |
. | Betekom | - | St.Lenaarts | 2 | - | 1 |
. | Berg en Dal | - | U23-Beerschot B | 2
| - | 2 |
. | Geel | - | Eksel | 6
| - | 1
|
zaterdag 27/04/2024 |
19:30 | Eksel | 1 | - |
6 | Pelt | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Turnhout | 1 | - |
10 | Zepperen-Brustem | | - | |
. | St.Lenaarts | 7 |
- | 9 | Berg en Dal | | - | |
. | Zwarte-Leeuw | 4 | - | 5 | Geel | | - | |
. | Wellen | 10 | - | 12 | Termien | | - | |
. | U23-Beerschot B | 5 | - | 1 | Schoonbeek-Beverst | | - | |
. | Diest | 3 |
- | 3 | Betekom | | - | |
. | Nijlen | 5 | - | 2 | Witgoor | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 3de klasse B --> Zepperen-Brustem
periode 1
10/10 |
| Berg en Dal | 24 |
2. | Turnhout | 23 |
3. | Zepperen-Brustem | 22 |
4. | Termien | 21 |
5. | Schoonbeek-Beverst | 16 |
6. | Geel | 16 |
7. | Betekom | 14 |
8. | Nijlen | 12 |
9. | U23-Beerschot B | 12 |
10. | Pelt | 12 |
11. | Wellen | 11 |
12. | St.Lenaarts | 10 |
13. | Zwarte-Leeuw | 10 |
14. | Witgoor | 9 |
15. | Diest | 6 |
16. | Eksel | 1 |
periode 2
10/10 |
| Termien | 26 |
2. | Berg en Dal | 22 |
3. | Pelt | 20 |
4. | Nijlen | 17 |
5. | St.Lenaarts | 15 |
6. | Wellen | 15 |
7. | Schoonbeek-Beverst | 14 |
8. | Geel | 14 |
9. | Diest | 13 |
10. | Zwarte-Leeuw | 13 |
11. | U23-Beerschot B | 13 |
12. | Witgoor | 12 |
13. | Zepperen-Brustem | 11 |
14. | Turnhout | 8 |
15. | Betekom | 7 |
16. | Eksel | 1 |
periode 3
9/10 |
| Termien | 25 |
2. | Pelt | 18 |
3. | Wellen | 18 |
4. | Zepperen-Brustem | 17 |
5. | Berg en Dal | 15 |
6. | St.Lenaarts | 14 |
7. | Geel | 14 |
8. | Zwarte-Leeuw | 13 |
9. | U23-Beerschot B | 13 |
10. | Nijlen | 11 |
11. | Turnhout | 10 |
12. | Schoonbeek-Beverst | 10 |
13. | Betekom | 10 |
14. | Diest | 8 |
15. | Witgoor | 2 |
16. | Eksel | 1 |
Turnhout
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Turnhout | - | Diest | 5 - | 1 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Berg en Dal | - | Turnhout | 3 - | 0 | | 0 | 3 | | 8 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Turnhout | - | Geel | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 8 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Termien | - | Turnhout | 2 - | 3 | | 3 | 7 | | 7 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Turnhout | - | Schoonbeek-Beverst | 1 - | 0 | | 3 | 10 | | 4 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | St.Lenaarts | - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 5 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Turnhout | - | Witgoor | 2 - | 0 | | 3 | 14 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Nijlen | - | Turnhout | 1 - | 3 | | 3 | 17 | | 3 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | U23-Beerschot B | - | Turnhout | 1 - | 2 | | 3 | 20 | | 3 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Turnhout | - | Eksel | 5 - | 0 | | 3 | 23 | | 2 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Wellen | - | Turnhout | 4 - | 1 | | 0 | 23 | | 3 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Turnhout | - | Betekom | 1 - | 1 | | 1 | 24 | | 3 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 25 | | 4 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Turnhout | - | Pelt | 0 - | 2 | | 0 | 25 | | 4 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 26 | | 4 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Diest | - | Turnhout | 5 - | 1 | | 0 | 26 | | 5 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Turnhout | - | Nijlen | 1 - | 1 | | 1 | 27 | | 5 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Turnhout | - | Wellen | 1 - | 2 | | 0 | 27 | | 6 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Eksel | - | Turnhout | 0 - | 4 | | 3 | 30 | | 4 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | Geel | - | Turnhout | 0 - | 0 | | 1 | 31 | | 5 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Turnhout | - | Zwarte-Leeuw | 1 - | 2 | | 0 | 31 | | 7 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Turnhout | - | St.Lenaarts | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 8 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:15 | Schoonbeek-Beverst | - | Turnhout | 0 - | 1 | | 3 | 35 | | 5 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Turnhout | - | Berg en Dal | 1 - | 3 | | 0 | 35 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Betekom | - | Turnhout | 1 - | 2 | | 3 | 38 | | 7 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Turnhout | - | U23-Beerschot B | 2 - | 4 | | 0 | 38 | | 7 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Pelt | - | Turnhout | 2 - | 1 | | 0 | 38 | | 7 | |
28. | Za-13/04/24 | 18:30 | Turnhout | - | Termien | 0 - | 3 | | 0 | 38 | | 8 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Witgoor | - | Turnhout | 1 - | 5 | | 3 | 41 | | 7 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Turnhout | - | Zepperen-Brustem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Zepperen-Brustem
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Termien | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Witgoor | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Eksel | - | Zepperen-Brustem | 2 - | 5 | | 3 | 9 | | 2 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | St.Lenaarts | 1 - | 2 | | 0 | 9 | | 3 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Zepperen-Brustem | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Betekom | 2 - | 1 | | 3 | 13 | | 3 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Wellen | - | Zepperen-Brustem | 0 - | 3 | | 3 | 16 | | 2 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Diest | 3 - | 2 | | 3 | 19 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Pelt | 2 - | 1 | | 3 | 22 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Schoonbeek-Beverst | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 0 | | 0 | 22 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zepperen-Brustem | - | U23-Beerschot B | 3 - | 4 | | 0 | 22 | | 4 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Nijlen | - | Zepperen-Brustem | 3 - | 3 | | 1 | 23 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Berg en Dal | 2 - | 0 | | 3 | 26 | | 3 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Geel | - | Zepperen-Brustem | 2 - | 1 | | 0 | 26 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Turnhout | 1 - | 1 | | 1 | 27 | | 3 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Zwarte-Leeuw | 2 - | 0 | | 3 | 30 | | 3 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Betekom | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 33 | | 3 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Pelt | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 0 | | 0 | 33 | | 3 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Schoonbeek-Beverst | 0 - | 2 | | 0 | 33 | | 3 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Diest | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 36 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Berg en Dal | - | Zepperen-Brustem | 0 - | 2 | | 3 | 39 | | 3 | |
18. | Wo-28/02/24 | 20:00 | Zepperen-Brustem | - | Termien | 0 - | 2 | | 0 | 39 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Eksel | 4 - | 1 | | 3 | 42 | | 3 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Witgoor | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 45 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Geel | 1 - | 3 | | 0 | 45 | | 3 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | St.Lenaarts | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 1 | | 1 | 46 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Wellen | 1 - | 1 | | 1 | 47 | | 3 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | U23-Beerschot B | - | Zepperen-Brustem | 1 - | 2 | | 3 | 50 | | 3 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zepperen-Brustem | - | Nijlen | 0 - | 1 | | 0 | 50 | | 3 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Turnhout | - | Zepperen-Brustem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Termien | 35 | +37 |
2 | Berg en Dal | 34 | +19 |
3 | Pelt | 30 | +9 |
4 | Schoonbeek-Beverst | 25 | -2 |
5 | Geel | 25 | +9 |
6 | St.Lenaarts* | 23 | +4 |
7 | Zepperen-Brustem | 23 | +4 |
8 | Betekom | 19 | +3 |
9 | Wellen* | 19 | +8 |
10 | Nijlen* | 18 | +1 |
11 | U23-Beerschot B* | 18 | +5 |
12 | Zwarte-Leeuw* | 18 | +3 |
13 | Diest* | 17 | -1 |
14 | Witgoor | 16 | -1 |
15 | Turnhout* | 16 | +1 |
16 | Eksel* | 3 | -32 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Termien | 72 | +59 |
2 | Berg en Dal | 61 | +36 |
3 | Zepperen-Brustem | 50 | +14 |
4 | Pelt | 50 | +15 |
5 | Wellen | 44 | +13 |
6 | Geel | 44 | +6 |
7 | Turnhout | 41 | +4 |
8 | Schoonbeek-Beverst | 40 | -5 |
9 | Nijlen | 40 | +2 |
10 | St.Lenaarts | 39 | -1 |
11 | U23-Beerschot B | 38 | +6 |
12 | Zwarte-Leeuw | 36 | -1 |
13 | Betekom | 31 | -8 |
14 | Diest | 27 | -20 |
15 | Witgoor | 23 | -21 |
16 | Eksel | 3 | -99 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Termien* | 37 | +22 |
2 | Berg en Dal* | 27 | +17 |
3 | Zepperen-Brustem* | 27 | +10 |
4 | Wellen | 25 | +5 |
5 | Turnhout | 25 | +3 |
6 | Nijlen | 22 | +1 |
7 | Pelt* | 20 | +6 |
8 | U23-Beerschot B | 20 | +1 |
9 | Geel* | 19 | -3 |
10 | Zwarte-Leeuw | 18 | -4 |
11 | St.Lenaarts | 16 | -5 |
12 | Schoonbeek-Beverst* | 15 | -3 |
13 | Betekom* | 12 | -11 |
14 | Diest | 10 | -19 |
15 | Witgoor* | 7 | -20 |
16 | Eksel | 0 | -67 |