www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | Watervliet | - | Evergem-Center | 4
| - | 5
|
19:30 | VV 9000 Gent | - | St-Laureins B | 1 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Machelen a Leie A | - | Vinkt A | 3
| - | 2
|
. | Lotenhulle | - | Mariakerke | 0 | - | 0 |
. | Daring Maria-Aalter | - | St.Muide Gent | 1
| - | 3 |
. | Ursel | - | Bellem | 5
| - | 1
|
. | Kaprijke-Bentille | - | Hansbeke A | 0 | - | 2 |
. | Belzele Evergem | - | Waarschoot | 2 | - | 1 |
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | Evergem-Center | 4 | - |
3 | Vinkt A | | - | |
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | St.Muide Gent | 7 | - |
3 | Kaprijke-Bentille | | - | |
. | St-Laureins B | 8 |
- |
2 | Daring Maria-Aalter | | - | |
19:30 | Evergem-Center | 4 | - | 7 | Ursel | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Bellem | 1 | - | 10 | Machelen a Leie A | | - | |
. | Mariakerke | 3 | - | 10 | Watervliet | | - | |
. | Vinkt A | 1 |
- | 6 | VV 9000 Gent | | - | |
. | Hansbeke A | 10 | - | 5 | Belzele Evergem | | - | |
. | Waarschoot | 4 | - | 1 | Lotenhulle | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Watervliet | 25 |
2. | Ursel | 24 |
3. | Hansbeke A | 20 |
4. | Evergem-Center | 20 |
5. | Machelen a Leie A | 19 |
6. | Waarschoot | 19 |
7. | Kaprijke-Bentille | 15 |
8. | Mariakerke | 13 |
9. | St.Muide Gent | 11 |
10. | St-Laureins B | 10 |
11. | Vinkt A | 10 |
12. | Daring Maria-Aalter | 9 |
13. | Bellem | 9 |
14. | Lotenhulle | 7 |
15. | Belzele Evergem | 5 |
16. | VV 9000 Gent | 4 |
periode 2
10/10 |
| Watervliet | 28 |
2. | Hansbeke A | 23 |
3. | Machelen a Leie A | 21 |
4. | Bellem | 18 |
5. | Evergem-Center | 18 |
6. | Ursel | 18 |
7. | VV 9000 Gent | 17 |
8. | Kaprijke-Bentille | 15 |
9. | Waarschoot | 13 |
10. | St.Muide Gent | 13 |
11. | Belzele Evergem | 12 |
12. | St-Laureins B | 10 |
13. | Vinkt A | 8 |
14. | Mariakerke | 3 |
15. | Daring Maria-Aalter | 3 |
16. | Lotenhulle | 3 |
periode 3
5/10 |
1. | Ursel | 15 |
2. | Machelen a Leie A | 15 |
3. | Watervliet | 12 |
4. | St-Laureins B | 11 |
5. | St.Muide Gent | 10 |
6. | Waarschoot | 9 |
7. | Belzele Evergem | 9 |
8. | Hansbeke A | 8 |
9. | VV 9000 Gent | 4 |
10. | Kaprijke-Bentille | 4 |
11. | Evergem-Center* | 3 |
12. | Daring Maria-Aalter | 2 |
13. | Lotenhulle | 2 |
14. | Mariakerke | 1 |
15. | Vinkt A* | 1 |
16. | Bellem | 1 |
verzameld uit alle reeksen