www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/02/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

    zaterdag 17/02/2018

    19:30

    Ertvelde United

    -St.Muide Gent A2-0

    zondag 18/02/2018

    15:00VSV.Gent-Kaprijke-Bentille0-0
    .Ursel-

    Maria-Aalter

    1-2
    .Wachtebeke-

    Lembeke

    2 -4
    .Vinkt-Hansbeke1-1
    .

    St.Kruis-Winkel

    -Knesselare4 -0
    .

    St.Laureins

    -Watervliet2-1
    .Nevele-DKW Evergem1-1

    zaterdag 24/02/2018

    19:00Watervliet6- 7VSV.Gent-
    .St.Muide Gent A2- 6Nevele-

    zondag 25/02/2018

    15:00Lembeke7 -10Ertvelde United-
    .Knesselare1-12St.Laureins-
    .Hansbeke3-9St.Kruis-Winkel-
    .DKW Evergem9-4Vinkt-
    .Kaprijke-Bentille3 -7Ursel-
    .Maria-Aalter3-3Wachtebeke-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    22/30

    1.Ertvelde United5010
    2.VSV.Gent*498
    3.St.Laureins*4510
    4.DKW Evergem445
    5.Lembeke376
    6.Vinkt377
    7.Hansbeke344
    8.St.Kruis-Winkel297
    9.Nevele266
    10.St.Muide Gent A*242
    11.Wachtebeke201
    12.Maria-Aalter207
    13.Ursel203
    14.Watervliet*?196
    15.Knesselare-181
    16.Kaprijke-Bentille-155
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    ploeg(en) die omwille van een nog te spelen wedstrijd
    niet meer kan(kunnen) degraderen

    DKW Evergem:(23) Maria-Aalter - Wachtebeke

    periode 1

    10/10

    VSV.Gent28
    2.St.Laureins23
    3.Hansbeke21
    4.DKW Evergem21
    5.Ertvelde United20
    6.Vinkt19
    7.Lembeke15
    8.Nevele14
    9.St.Kruis-Winkel13
    10.St.Muide Gent A13
    11.Wachtebeke12
    12.Kaprijke-Bentille7
    13.Ursel7
    14.Maria-Aalter5
    15.Knesselare4
    16.Watervliet4

    periode 2

    10/10

    Ertvelde United24
    2.DKW Evergem21
    3.VSV.Gent*17
    4.Lembeke16
    5.St.Laureins*16
    6.Watervliet*15
    7.Vinkt14
    8.Knesselare14
    9.Ursel13
    10.Maria-Aalter12
    11.Hansbeke12
    12.St.Kruis-Winkel10
    13.St.Muide Gent A*10
    14.Wachtebeke8
    15.Nevele8
    16.Kaprijke-Bentille7

    periode 3

    2/10

    1.St.Kruis-Winkel6
    2.Lembeke6
    3.Ertvelde United6
    4.St.Laureins6
    5.Vinkt4
    6.Nevele4
    7.VSV.Gent4
    8.Maria-Aalter3
    9.DKW Evergem2
    10.Hansbeke1
    11.St.Muide Gent A1
    12.Kaprijke-Bentille1
    13.Ursel0
    Wachtebeke0
    15.Knesselare0
    16.Watervliet0

    reeksafhankelijke details

    de minste verliespunten

    alle wedstrijden (22/30)

    • VSV.Gent*

      14
    • Ertvelde United

      16
    • St.Laureins*

      18
    • DKW Evergem

      22
    • Lembeke

      29
    • Vinkt

      29
    • Hansbeke

      32
    • St.Kruis-Winkel

      37
    • St.Muide Gent A*

      39
    • Nevele

      40
    • Watervliet*

      44
    • Wachtebeke

      46
    • Maria-Aalter

      46
    • Ursel

      46
    • Knesselare

      48
    • Kaprijke-Bentille

      51

    thuis (12/15)

    • DKW Evergem*

      7
    • VSV.Gent*

      7
    • Ertvelde United*

      9
    • Lembeke**

      13
    • Vinkt

      15
    • St.Laureins**

      16
    • Hansbeke*

      17
    • St.Muide Gent A*

      19
    • Watervliet**

      20
    • Kaprijke-Bentille**

      21
    • Nevele

      22
    • Wachtebeke*

      22
    • St.Kruis-Winkel

      23
    • Maria-Aalter**

      24
    • Ursel*

      28
    • Knesselare*

      29

    uit (12/15)

    • St.Laureins*

      2
    • Ertvelde United*

      7
    • VSV.Gent**

      7
    • St.Kruis-Winkel**

      14
    • Vinkt**

      14
    • Hansbeke*

      15
    • DKW Evergem*

      15
    • Lembeke

      16
    • Ursel*

      18
    • Nevele**

      18
    • Knesselare*

      19
    • St.Muide Gent A**

      20
    • Maria-Aalter

      22
    • Watervliet*

      24
    • Wachtebeke*

      24
    • Kaprijke-Bentille

      30

    de productiefste ploegen

    alle wedstrijden (22/30)

    • Ertvelde United

      58
    • VSV.Gent*

      50
    • Lembeke

      49
    • DKW Evergem

      48
    • St.Laureins*

      43
    • St.Kruis-Winkel

      41
    • Vinkt

      38
    • Hansbeke

      37
    • Maria-Aalter

      32
    • St.Muide Gent A*

      32
    • Ursel

      31
    • Nevele

      31
    • Wachtebeke

      30
    • Watervliet*

      29
    • Kaprijke-Bentille

      24
    • Knesselare

      23

    thuis (12/15)

    • VSV.Gent*

      34
    • Lembeke**

      27
    • DKW Evergem*

      27
    • Ertvelde United*

      27
    • Vinkt

      22
    • St.Kruis-Winkel

      19
    • St.Laureins**

      19
    • St.Muide Gent A*

      19
    • Nevele

      17
    • Hansbeke*

      16
    • Wachtebeke*

      16
    • Watervliet**

      13
    • Kaprijke-Bentille**

      13
    • Ursel*

      10
    • Maria-Aalter**

      10
    • Knesselare*

      10

    uit (12/15)

    • Ertvelde United*

      31
    • St.Laureins*

      24
    • St.Kruis-Winkel**

      22
    • Lembeke

      22
    • Maria-Aalter

      22
    • DKW Evergem*

      21
    • Hansbeke*

      21
    • Ursel*

      21
    • Watervliet*

      16
    • Vinkt**

      16
    • VSV.Gent**

      16
    • Nevele**

      14
    • Wachtebeke*

      14
    • Knesselare*

      13
    • St.Muide Gent A**

      13
    • Kaprijke-Bentille

      11

    de minste tegengoals

    alle wedstrijden (22/30)

    • DKW Evergem

      21
    • VSV.Gent*

      21
    • St.Laureins*

      25
    • St.Muide Gent A*

      27
    • Ertvelde United

      28
    • Vinkt

      31
    • Lembeke

      33
    • Hansbeke

      36
    • St.Kruis-Winkel

      40
    • Ursel

      41
    • Nevele

      41
    • Knesselare

      44
    • Maria-Aalter

      48
    • Wachtebeke

      50
    • Kaprijke-Bentille

      51
    • Watervliet*

      59

    thuis (12/15)

    • DKW Evergem*

      8
    • VSV.Gent*

      13
    • St.Muide Gent A*

      13
    • Ertvelde United*

      13
    • Lembeke**

      16
    • Vinkt

      17
    • St.Laureins**

      17
    • Nevele

      18
    • Hansbeke*

      19
    • Ursel*

      19
    • St.Kruis-Winkel

      22
    • Wachtebeke*

      22
    • Maria-Aalter**

      24
    • Kaprijke-Bentille**

      24
    • Watervliet**

      26
    • Knesselare*

      26

    uit (12/15)

    • St.Laureins*

      8
    • VSV.Gent**

      8
    • DKW Evergem*

      13
    • Vinkt**

      14
    • St.Muide Gent A**

      14
    • Ertvelde United*

      15
    • Lembeke

      17
    • Hansbeke*

      17
    • St.Kruis-Winkel**

      18
    • Knesselare*

      18
    • Ursel*

      22
    • Nevele**

      23
    • Maria-Aalter

      24
    • Kaprijke-Bentille

      27
    • Wachtebeke*

      28
    • Watervliet*

      33

    het aantal keer ...

    gewonnen

    • VSV.Gent

      15
    • Ertvelde United

      15
    • St.Laureins

      14
    • DKW Evergem

      12
    • Lembeke

      11
    • Vinkt

      11
    • Hansbeke

      10
    • St.Kruis-Winkel

      9
    • Nevele

      7
    • Watervliet

      6
    • Wachtebeke

      6
    • Maria-Aalter

      5
    • Knesselare

      5
    • St.Muide Gent A

      5
    • Ursel

      4
    • Kaprijke-Bentille

      4

    gelijk

    • St.Muide Gent A

      9
    • DKW Evergem

      8
    • Ursel

      8
    • Nevele

      5
    • Maria-Aalter

      5
    • Ertvelde United

      5
    • Lembeke

      4
    • Vinkt

      4
    • Hansbeke

      4
    • VSV.Gent

      4
    • St.Laureins

      3
    • Knesselare

      3
    • Kaprijke-Bentille

      3
    • St.Kruis-Winkel

      2
    • Wachtebeke

      2
    • Watervliet

      1

    verloren

    • DKW Evergem

      2
    • VSV.Gent

      2
    • Ertvelde United

      2
    • St.Laureins

      4
    • Lembeke

      7
    • Vinkt

      7
    • St.Muide Gent A

      7
    • Hansbeke

      8
    • Ursel

      10
    • Nevele

      10
    • St.Kruis-Winkel

      11
    • Maria-Aalter

      12
    • Watervliet

      14
    • Knesselare

      14
    • Wachtebeke

      14
    • Kaprijke-Bentille

      15
    gewonnen met meer dan één
    goal verschil
    • Ertvelde United

      11
    • VSV.Gent

      10
    • Lembeke

      8
    • DKW Evergem

      8
    • St.Kruis-Winkel

      7
    • St.Laureins

      7
    • Hansbeke

      5
    • Vinkt

      5
    • Nevele

      4
    • St.Muide Gent A

      4
    • Watervliet

      3
    • Kaprijke-Bentille

      2
    • Maria-Aalter

      2
    • Ursel

      2
    • Wachtebeke

      2
    • Knesselare

      1
    verloren met meer dan één
    goal verschil
    • Ertvelde United

      1
    • VSV.Gent

      1
    • DKW Evergem

      1
    • St.Laureins

      1
    • St.Muide Gent A

      1
    • Vinkt

      2
    • Lembeke

      4
    • Hansbeke

      4
    • Maria-Aalter

      5
    • Nevele

      7
    • Ursel

      7
    • St.Kruis-Winkel

      8
    • Knesselare

      8
    • Watervliet

      9
    • Kaprijke-Bentille

      11
    • Wachtebeke

      11
    gewonnen met één
    goal verschil
    • St.Laureins

      7
    • Vinkt

      6
    • VSV.Gent

      5
    • Hansbeke

      5
    • Ertvelde United

      4
    • DKW Evergem

      4
    • Knesselare

      4
    • Wachtebeke

      4
    • Lembeke

      3
    • Maria-Aalter

      3
    • Nevele

      3
    • Watervliet

      3
    • Ursel

      2
    • St.Kruis-Winkel

      2
    • Kaprijke-Bentille

      2
    • St.Muide Gent A

      1
    verloren met één
    goal verschil
    • VSV.Gent

      1
    • Ertvelde United

      1
    • DKW Evergem

      1
    • St.Laureins

      3
    • Wachtebeke

      3
    • Lembeke

      3
    • Nevele

      3
    • Ursel

      3
    • St.Kruis-Winkel

      3
    • Hansbeke

      4
    • Kaprijke-Bentille

      4
    • Vinkt

      5
    • Watervliet

      5
    • Knesselare

      6
    • St.Muide Gent A

      6
    • Maria-Aalter

      7

    de nul vastgehouden

    • Ertvelde United

      10
    • VSV.Gent

      9
    • DKW Evergem

      8
    • St.Kruis-Winkel

      6
    • St.Laureins

      5
    • Wachtebeke

      5
    • Vinkt

      5
    • Lembeke

      4
    • Nevele

      4
    • St.Muide Gent A

      4
    • Ursel

      3
    • Hansbeke

      3
    • Kaprijke-Bentille

      3
    • Maria-Aalter

      2
    • Watervliet

      1
    • Knesselare

      1

    men niet kon scoren

    • Ertvelde United

      0
    • DKW Evergem

      1
    • St.Laureins

      1
    • VSV.Gent

      3
    • Wachtebeke

      4
    • Vinkt

      4
    • Lembeke

      4
    • Ursel

      4
    • St.Kruis-Winkel

      5
    • St.Muide Gent A

      6
    • Hansbeke

      6
    • Maria-Aalter

      6
    • Watervliet

      6
    • Knesselare

      7
    • Nevele

      8
    • Kaprijke-Bentille

      8

    langst aaneengesloten reeks ...

    overwinningen

    • Ertvelde United

      5
    • VSV.Gent

      5
    • Vinkt

      5
    • St.Laureins

      5
    • Hansbeke

      5
    • DKW Evergem

      4
    • Lembeke

      4
    • Nevele

      4
    • Watervliet

      3
    • St.Muide Gent A

      2
    • St.Kruis-Winkel

      2
    • Knesselare

      2
    • Maria-Aalter

      +2
    • Wachtebeke

      2
    • Ursel

      1
    • Kaprijke-Bentille

      1

    zonder nederlaag

    • Ertvelde United

      +18
    • DKW Evergem

      13
    • VSV.Gent

      12
    • Vinkt

      7
    • St.Laureins

      7
    • Lembeke

      7
    • Hansbeke

      5
    • Nevele

      5
    • St.Muide Gent A

      5
    • St.Kruis-Winkel

      4
    • Knesselare

      4
    • Watervliet

      3
    • Ursel

      3
    • Maria-Aalter

      +2
    • Wachtebeke

      2
    • Kaprijke-Bentille

      +2
    het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

    verzameld uit alle reeksen