www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 16/08/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale B

zaterdag 31/08/2019

19:30Zwarte Leeuw-St.Lenaarts-
.Helson Helchteren-Linden-
.Houtvenne-Termien-
.Pelt-KVK Beringen-
.Witgoor-Wellen-
20:00City Pirates-Turnhout-
.Betekom-Heur-Tongeren-

zondag 01/09/2019

15:00Bilzen-Waltwilder-Lyra-Lierse-

0/30

1.City Pirates0Antw
Turnhout0Antw
Heur-Tongeren0Limb
Houtvenne0Antw
Lyra-Lierse0Antw
St.Lenaarts0Antw
Betekom0Brab
Zwarte Leeuw0Antw
Termien0Limb
Wellen0Limb
Helson Helchteren0Limb
Pelt0Limb
Bilzen-Waltwilder0Limb
Witgoor0Antw
Linden0Brab
KVK Beringen0Limb

Nationaal : 3de Nationale B --> KVK Beringen

periode 1

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 2

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

periode 3

0/10

1.City Pirates0
Turnhout0
Heur-Tongeren0
Houtvenne0
Lyra-Lierse0
St.Lenaarts0
Betekom0
Zwarte Leeuw0
Termien0
Wellen0
Helson Helchteren0
Pelt0
Bilzen-Waltwilder0
Witgoor0
Linden0
KVK Beringen0

Pelt

1.Za-31/08/1919:30Pelt-

KVK Beringen

-.
2.Za-07/09/1920:00Heur-Tongeren-Pelt -.
3.Za-14/09/1919:30Pelt-St.Lenaarts -.
4.Zo-22/09/1915:00Linden-Pelt -.
5.Za-28/09/1919:30Pelt-Termien -.
6.Zo-06/10/1900:00Lyra-Lierse-Pelt -.
7.Zo-13/10/1900:00Pelt-Turnhout -.
8.Zo-20/10/1900:00Bilzen-Waltwilder-Pelt -.
9.Zo-27/10/1900:00Pelt-Houtvenne -.
10.Zo-03/11/1900:00Helson Helchteren-Pelt -.
11.Zo-10/11/1900:00Pelt-Zwarte Leeuw -.
12.Zo-17/11/1900:00Betekom-Pelt -.
13.Zo-24/11/1900:00City Pirates-Pelt -.
14.Zo-01/12/1900:00Pelt-Witgoor -.
15.Zo-08/12/1900:00Wellen-Pelt -.
16.Zo-15/12/1900:00

KVK Beringen

-Pelt -.
17.Zo-05/01/2000:00Pelt-Heur-Tongeren -.
18.Zo-12/01/2000:00St.Lenaarts-Pelt -.
19.Zo-19/01/2000:00Pelt-Linden -.
20.Zo-02/02/2000:00Termien-Pelt -.
21.Zo-09/02/2000:00Pelt-Lyra-Lierse -.
22.Zo-16/02/2000:00Turnhout-Pelt -.
23.Zo-23/02/2000:00Pelt-Bilzen-Waltwilder -.
24.Zo-08/03/2000:00Houtvenne-Pelt -.
25.Zo-15/03/2000:00Pelt-Helson Helchteren -.
26.Zo-22/03/2000:00Zwarte Leeuw-Pelt -.
27.Zo-29/03/2000:00Pelt-Betekom -.
28.Zo-05/04/2000:00Pelt-City Pirates -.
29.Zo-19/04/2000:00Witgoor-Pelt -.
30.Zo-26/04/2000:00Pelt-Wellen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

KVK Beringen

1.Za-31/08/1919:30Pelt-

KVK Beringen

-.
2.Za-07/09/1920:00

KVK Beringen

-Witgoor -.
3.Zo-15/09/1915:00Wellen-

KVK Beringen

-.
4.Za-21/09/1920:00

KVK Beringen

-City Pirates -.
5.Za-28/09/1920:00

KVK Beringen

-Heur-Tongeren -.
6.Zo-06/10/1900:00St.Lenaarts-

KVK Beringen

-.
7.Zo-13/10/1900:00

KVK Beringen

-Linden -.
8.Zo-20/10/1900:00Termien-

KVK Beringen

-.
9.Zo-27/10/1900:00

KVK Beringen

-Lyra-Lierse -.
10.Zo-03/11/1900:00Turnhout-

KVK Beringen

-.
11.Zo-10/11/1900:00

KVK Beringen

-Bilzen-Waltwilder -.
12.Zo-17/11/1900:00Houtvenne-

KVK Beringen

-.
13.Zo-24/11/1900:00

KVK Beringen

-Helson Helchteren -.
14.Zo-01/12/1900:00Zwarte Leeuw-

KVK Beringen

-.
15.Zo-08/12/1900:00

KVK Beringen

-Betekom -.
16.Zo-15/12/1900:00

KVK Beringen

-Pelt -.
17.Zo-05/01/2000:00Witgoor-

KVK Beringen

-.
18.Zo-12/01/2000:00

KVK Beringen

-Wellen -.
19.Zo-19/01/2000:00City Pirates-

KVK Beringen

-.
20.Zo-02/02/2000:00Heur-Tongeren-

KVK Beringen

-.
21.Zo-09/02/2000:00

KVK Beringen

-St.Lenaarts -.
22.Zo-16/02/2000:00Linden-

KVK Beringen

-.
23.Zo-23/02/2000:00

KVK Beringen

-Termien -.
24.Zo-08/03/2000:00Lyra-Lierse-

KVK Beringen

-.
25.Zo-15/03/2000:00

KVK Beringen

-Turnhout -.
26.Zo-22/03/2000:00Bilzen-Waltwilder-

KVK Beringen

-.
27.Zo-29/03/2000:00

KVK Beringen

-Houtvenne -.
28.Zo-05/04/2000:00Helson Helchteren-

KVK Beringen

-.
29.Zo-19/04/2000:00

KVK Beringen

-Zwarte Leeuw -.
30.Zo-26/04/2000:00Betekom-

KVK Beringen

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

alle wedstrijden (0/30)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00

uitwedstrijden (0/15)

1City Pirates00:00
.Turnhout00:00
.Heur-Tongeren00:00
.Houtvenne00:00
.Lyra-Lierse00:00
.St.Lenaarts00:00
.Betekom00:00
.Zwarte Leeuw00:00
.Termien00:00
.Wellen00:00
.Helson Helchteren00:00
.Pelt00:00
.Bilzen-Waltwilder00:00
.Witgoor00:00
.Linden00:00
.KVK Beringen00:00