www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 26/05/2019

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 4de PROVINCIALE <-- WEST-VLAANDEREN

seizoensresumé:

4de Provinciale A (26/26)

  • 1.

    Diksmuide B

    68

  • 2.

    Zarren

    63

  • 3.

    Jonkershove

    56

  • 4.

    Westende

    54

  • 5.

    Handzame

    47

  • 6.

    Lo-Reninge

    46

  • 7.

    Nieuwpoort B

    43

  • 8.

    Veurne B

    41

  • 9.

    Alveringem

    39

  • 10.

    Adinkerke

    23

  • 11.

    Kortemark B

    17

  • 12.

    Bulskamp

    14

  • 13.

    Nieuwkapelle

    12

  • 14.

    Coxyde

    8

  • periode 1:
    Zarren
  • 2:
    Diksmuide B

4de Provinciale B (26/26)

  • 1.

    HO Oedelem

    58

  • 2.

    Sint-Joris

    52

  • 3.

    Doomkerke

    51

  • 4.

    Aartrijke

    48

  • 5.

    Hertsberge

    43

  • 6.

    Beernem B

    42

  • 7.

    Zandvoorde

    39

  • 8.

    Pittem

    36

  • 9.

    Ruiselede

    31

  • 10.

    E.Brugge

    30

  • 11.

    Wenduine

    30

  • 12.

    Zerkegem

    29

  • 13.

    Steenbrugge B

    12

  • 14.

    Dosko Beveren B

    9

  • amc.

    Damme B

    0

  • periode 1:
    Hertsberge
  • 2:
    HO Oedelem

4de Provinciale C (28/28)

  • 1.

    Dottignies B

    61

  • 2.

    Dentergem

    58

  • 3.

    Ledegem B

    53

  • 4.

    St.Eloois-Winkel B

    53

  • 5.

    Aalbeke

    50

  • 6.

    Marke

    46

  • 7.

    Jong Vijve

    46

  • 8.

    Desselgem

    46

  • 9.

    Wielsbeke B

    45

  • 10.

    Kuurne

    40

  • 11.

    Stasegem

    28

  • 12.

    Wikings Kortrijk

    24

  • 13.

    Mandel United B

    23

  • 14.

    Anzegem B

    10

  • 15.

    Jong Helkijn

    6

  • periode 1:
    Ledegem B
  • 2:
    Dottignies B

4de Provinciale D (24/24)

  • 1.

    Brielen

    64

  • 2.

    Rekkem

    50

  • 3.

    Dadizele B

    48

  • 4.

    Kruiseke

    47

  • 5.

    Passendale

    43

  • 6.

    Langemark-Poelk.

    32

  • 7.

    Zillebeke

    30

  • 8.

    Poperinge B

    29

  • 9.

    Westouter

    28

  • 10.

    Reningelst

    25

  • 11.

    Hollebeke

    21

  • 12.

    Vlamertinge B

    14

  • 13.

    Wervik B

    9

  • amc.

    Menen United

    0

  • periode 1:
    Brielen
  • 2:
    Brielen
testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde 4A

ronde 1 - heen/terug

Wo01/05/201915:00Jonkershove - HANDZAME1 - 1
...Westende - ZARREN0 - 7
Zo05/05/201915:00HANDZAME - Jonkershove1 - 0
...ZARREN - Westende8 - 2
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen

ronde 2 - heen/terug

Zo12/05/201915:00ZARREN - Handzame5 - 2
Zo19/05/201915:00Handzame - ZARREN2 - 2
de winnaar stijgt naar 3de provinciale

Eindronde 4B

ronde 1 - heen/terug

Wo01/05/201915:00Doomkerke - SINT-JORIS1 - 2
...AARTRIJKE - Hertsberge1 - 1
Zo05/05/201915:00SINT-JORIS - Doomkerke4 - 3
...Hertsberge - AARTRIJKE0 - 2
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen

ronde 2 - heen/terug

Zo12/05/201915:00Aartrijke - SINT-JORIS2 - 4
Zo19/05/201915:00SINT-JORIS - Aartrijke1 - 1
de winnaar stijgt naar 3de provinciale

Eindronde 4C

ronde 1 - heen/terug

Wo01/05/201915:00MARKE - Dentergem2 - 3
...AALBEKE - St.Eloois-Winkel B3 - 0
Zo05/05/201915:00Dentergem - MARKE2 - 4
...St.Eloois-Winkel B - AALBEKE0 - 1
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen

ronde 2 - heen/terug

Zo12/05/201915:00AALBEKE - Marke1 - 0
Zo19/05/201915:00Marke - AALBEKE2 - 2
de winnaar stijgt naar 3de provinciale

Eindronde 4D

ronde 1 - heen/terug

Wo01/05/201915:00KRUISEKE - Dadizele B2 - 1
...Rekkem - PASSENDALE2 - 1
Zo05/05/201915:00Dadizele B - KRUISEKE1 - 2
...PASSENDALE - Rekkem5 - 3
de 2 winnaars gaan naar ronde 2, voor de verliezers is het afgelopen

ronde 2 - heen/terug

Zo12/05/201915:00PASSENDALE - Kruiseke1 - 1
Zo19/05/201915:00Kruiseke - PASSENDALE0 - 2
de winnaar stijgt naar 3de provinciale

Volgorde bijkomende promotie

plaats 1/4: de 4 verliezers van ronde 2

op basis van de eindrangschikking
(plaats/punten/gewonnen wedstrijden/doelpuntensaldo/gemaakte doelpunten)
Rangschikking:
1?
2?
3?
4?
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens V1532

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

de 4 kampioenen:

Diksmuide B(4A)
HO Oedelem(4B)
Dottignies B(4C)
Brielen(4D)

en ook de 4 eindrondewinnaars:

Zarren
Sint-Joris
Aalbeke
Passendale

bijkomende stijgers:

interprovinciale doorstoot:
voorlopig geen
-
impact fusietabel:
voorlopig geen
-
Wachtlijst:
?
?
?
?

wanneer komen er een bijkomende stijgers:

Als er in 3de provinciale een tekort aan ploegen ontstaat komen er bijkomende stijgers.

Hoe kan daar een tekort aan ploegen ontstaan

Denk dan aan ploegen die:
-fuseren,
-verdwijnen,
-promoveren via de interprovinciale eindronde,
-...

OPGELET BIJ FUSIES:
Als ploegen fuseren komt er een stamnummer vrij, wat kan er met dat stamnummer gebeuren:
-het kan verdwijnen,
-de fusieclub kan met een B-ploeg starten,
-de eigenaar kan het verkopen(een overname),
de eigenaar start met een nieuwe club

EN OPGELET BIJ OVERNAMES:
Ploegen die een stamnummer overnemen om op die manier naar een hogere afdeling door te stoten. In dat geval onstaat het tekort in de afdeling van de overnemer. Maar die overnemer kan op zijn beurt natuurlijk ook zijn stamnummer verkopen en dan verschuift dat tekort weer naar een andere afdeling.
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


Antw: andere naam

Antw: fusie

? Antw: fusiegeruchten

Antw: fusie

Brab: herstart

Brab: verdwijnt(AMC)

Brab: fusie

Brab: fusie

Brab: verdwijnt

Brab: onzekere toekomst

Brab: nieuwe ploeg

Limb: fusie

Limb: opgeslokt

Limb: fusie

Limb: herstart

Limb: algemeen forfait

Limb: verdwijnt

? Limb: geen fusie

Ovl: zekere toekomst

Ovl: geen fusie

Ovl: verdwijnt NIET

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnt

Ovl: andere naam

Ovl: geen fusie

Ovl: geen doorstart in P4

Ovl:verdwijnt

Ovl: nieuwe ploeg
Beerschot-Wilrijk

Branddonkl(P1) en Retie(P2B)

Herselt(P2B) en Blauberg(P3C)

Kaart(P3A) en Mariaburg(P3A)

Strombeek(P2B)

Wommersom(P3A)

Ternat(P2B) en Wambeek(P2B)

VW Mollem (P3C) en Juve Mollem (momenteel enkel jeugd)

Vilvoorde United(P4D)

Wezembeek-Oppem A en B(P4)

VV Kester-Gooik(P2B) start met B-ploeg

Melo Zonhoven(P1) en Zonhoven VV(P1)

Herk-de-Stad(P1) slokt Donk(P3A) op

Stokkem(P2A) en Heidebloem Dilsen(P4C)

EMBO(P2B)

Ven Maaseik(P3B)

Rosmeer(P3C)

Eendracht Louwel(P3B) en Kabouters Opglabbeek(P3B)

Temse(Nat-2B)

Temse(Nat-2B), Sint-Niklaas(Nat-2B) en Hamme(Nat-2B)

TK.Meldert(P2B)

Robur A(P2C)

Muide B(P4A)

Nevele(P3A)

Robur B(P3E)

Haalter(P3D) en Kerksken(P3D)

Moerbeke-Geraardsbergen(P2B)

Kluisbergen Sp. B(P4B)

Fc Rooigem
start volgend seizoen als Beerschot

wordt KBSK Retie en start in P2

Blauberg zou sowieso verdwijnen ?

wordt Excelsior Mariaburg

start volgend seizoen in P4 als FC Strombeek 1932

geen bijkomende promotie in P4

wordt KFC Wambeek-Ternat en starten met een A en een B ploeg

wordt Soccer Academy Juve MVM

alle spelers gaan naar Vilvoorde City

in P4

wordt Zonhoven United

Herk start met een A en een B ploeg

wordt K.DiStok VV, en start met 2 ploegen

start volgend seizoen in P4

er komt volgend seizoen mogelijk een herstart

?

Temse speelt volgend seizoen in Nat-2B

wordt vanaf volgend seizoen Robur

afgeblazen

i.p.v Rangers Merelbeke(P4D)