www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 28/01/2020

vbal4

Brabant : 3de Provinciale C

zaterdag 25/01/2020

19:30Malderen-

Delta Londerzeel A

0-3
.Mollem-

Zemst

0 -7
20:00Steenhuffel A-

Diegem B

0-2

zondag 26/01/2020

14:30Ramsdonk-

Kobbegem

0 -4
.Beigem A-

SJ Londerzeel

0-1
15:00

Infinity Vilvoorde

-Borght-Humbeek B3-0
.Eppegem B-

Melsbroek B

0-1

zaterdag 01/02/2020

18:30Diegem B12- 4Infinity Vilvoorde-
19:00Kobbegem12-3Eppegem B-
19:30Melsbroek B7 -6Steenhuffel A-
20:00SJ Londerzeel9-12Machelen A-

zondag 02/02/2020

15:00Delta Londerzeel A9-6Beigem A-
.Zemst7-6Asse-Terheide A-
.Borght-Humbeek B1 -10Malderen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

21/30

1.Diegem B*4212
2.Machelen A**389.1
3.SJ Londerzeel376
4.Beigem A*375-1.(3)
5.Kobbegem*369
6.Zemst3454.
7.Delta Londerzeel A3410
8.Steenhuffel A*334.-4(3)
9.Infinity Vilvoorde*336-3.(0)
10.Malderen*314.-2(0)
11.Asse-Terheide A*274.3
12.Melsbroek B*249
13.Ramsdonk223
14.Borght-Humbeek B180
15.Eppegem B*123
16.Mollem*332.
AMCTange0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale C --> SJ Londerzeel

SJ Londerzeel

1.Wo-28/08/1918:30Ramsdonk-

SJ Londerzeel

2 -2116
2.Za-31/08/1920:00

SJ Londerzeel

-Eppegem B5 -0

3

43
3.Wo-04/09/1920:00Steenhuffel A-

SJ Londerzeel

2 -0048
4.Za-07/09/1920:00

SJ Londerzeel

-Infinity Vilvoorde2 -2158
5.Za-14/09/1919:30Malderen-

SJ Londerzeel

2 -10511
6.Za-21/09/1920:00

SJ Londerzeel

-Beigem A1 -11612
7.Zo-29/09/1914:30Machelen A-

SJ Londerzeel

2 -10613
8.Za-05/10/1920:00

SJ Londerzeel

-Mollem3 -1

3

911
9.Zo-13/10/1915:00Asse-Terheide A-

SJ Londerzeel

1 -00912
10.Za-19/10/1920:00

SJ Londerzeel

-Zemst1 -0

3

129
13.Za-09/11/1920:00

SJ Londerzeel

-Delta Londerzeel A3 -1

3

1510
14.Zo-17/11/1914:30Borght-Humbeek B-

SJ Londerzeel

0 -2

3

189
15.Za-23/11/1920:00

SJ Londerzeel

-Diegem B2 -0

3

217
16.Za-30/11/1919:30Melsbroek B-

SJ Londerzeel

2 -21227
17.Za-07/12/1920:00

SJ Londerzeel

-Kobbegem4 -1

3

257
18.Za-14/12/1920:00

SJ Londerzeel

-Ramsdonk4 -1

3

286
19.Wo-18/12/1920:00Eppegem B-

SJ Londerzeel

2 -4

3

313
20.Za-04/01/2020:00

SJ Londerzeel

-Steenhuffel A3 -1

3

342
21.Zo-12/01/2015:00Infinity Vilvoorde-

SJ Londerzeel

3 -00344
22.Za-18/01/2020:00

SJ Londerzeel

-Malderen0 -20344
23.Zo-26/01/2014:30Beigem A-

SJ Londerzeel

0 -1

3

373
24.Za-01/02/2020:00

SJ Londerzeel

-Machelen A -.
25.Za-08/02/2019:30Mollem-

SJ Londerzeel

-.
26.Za-15/02/2020:00

SJ Londerzeel

-Asse-Terheide A -.
27.Zo-01/03/2015:00Zemst-

SJ Londerzeel

-.
30.Zo-22/03/2000:00Delta Londerzeel A-

SJ Londerzeel

-.
31.Zo-29/03/2000:00

SJ Londerzeel

-Borght-Humbeek B -.
32.Zo-05/04/2000:00Diegem B-

SJ Londerzeel

-.
33.Zo-26/04/2000:00

SJ Londerzeel

-Melsbroek B -.
34.Zo-03/05/2000:00Kobbegem-

SJ Londerzeel

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Machelen A

1.Wo-28/08/1920:00Beigem A-Machelen A1 -3

3

34
3.Wo-04/09/1920:00Machelen A-Mollem10 -0

3

63
4.Zo-08/09/1915:00Asse-Terheide A-Machelen A0 -0173
5.Zo-15/09/1914:30Machelen A-Zemst0 -2077
7.Zo-29/09/1914:30Machelen A-

SJ Londerzeel

2 -1

3

107
8.Zo-06/10/1915:00Delta Londerzeel A-Machelen A3 -20108
9.Zo-13/10/1914:30Machelen A-Borght-Humbeek B6 -0

3

137
10.Za-19/10/1918:30Diegem B-Machelen A2 -21147
11.Zo-27/10/1914:30Machelen A-Melsbroek B4 -1

3

176
12.Za-02/11/1919:00Kobbegem-Machelen A3 -10177
13.Zo-10/11/1914:30Machelen A-Ramsdonk1 -0

3

206
14.Zo-17/11/1915:00Eppegem B-Machelen A0 -7

3

234
15.Zo-24/11/1914:30Machelen A-Steenhuffel A2 -1

3

262
16.Zo-01/12/1915:00Infinity Vilvoorde-Machelen A1 -2

3

291
17.Zo-08/12/1914:30Machelen A-Malderen0 -10292
18.Zo-15/12/1914:30Machelen A-Beigem A1 -20294
20.Wo-18/12/1919:30Mollem-Machelen A0 -5

3

321
21.Zo-12/01/2014:30Machelen A-Asse-Terheide A8 -0

3

353
22.Zo-19/01/2014:30Zemst-Machelen A1 -3

3

382
24.Za-01/02/2020:00

SJ Londerzeel

-Machelen A -.
25.Zo-09/02/2014:30Machelen A-Delta Londerzeel A -.
26.Zo-16/02/2015:00Borght-Humbeek B-Machelen A -.
27.Zo-01/03/2014:30Machelen A-Diegem B -.
28.Zo-08/03/2000:00Melsbroek B-Machelen A -.
29.Zo-15/03/2000:00Machelen A-Kobbegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Ramsdonk-Machelen A -.
31.Zo-29/03/2000:00Machelen A-Eppegem B -.
32.Zo-05/04/2000:00Steenhuffel A-Machelen A -.
33.Zo-26/04/2000:00Machelen A-Infinity Vilvoorde -.
34.Zo-03/05/2000:00Malderen-Machelen A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (11/15)

1SJ Londerzeel2628:10+18
2Diegem B**2329:17+12
3Infinity Vilvoorde*2220:8+12
4Machelen A*2134:8+26
5Delta Londerzeel A*2118:180
6Steenhuffel A*2122:8+14
7Kobbegem**2117:4+13
8Malderen*2020:14+6
9Asse-Terheide A1718:20-2
10Beigem A*1515:8+7
11Ramsdonk1522:18+4
12Zemst*1419:20-1
13Melsbroek B*1329:22+7
14Borght-Humbeek B1016:26-10
15Eppegem B*910:31-21
16Mollem*08:47-39

alle wedstrijden (21/30)

1Diegem B*4251:29+22
2Machelen A**3859:19+40
3SJ Londerzeel3741:26+15
4Beigem A*3734:15+19
5Kobbegem*3643:20+23
6Zemst3444:37+7
7Delta Londerzeel A3433:32+1
8Steenhuffel A*3341:28+13
9Infinity Vilvoorde*3338:29+9
10Malderen*3132:31+1
11Asse-Terheide A*2737:45-8
12Melsbroek B*2445:39+6
13Ramsdonk2235:40-5
14Borght-Humbeek B1824:53-29
15Eppegem B*1227:63-36
16Mollem*320:98-78

uitwedstrijden (11/15)

1Beigem A*2219:7+12
2Zemst2025:17+8
3Diegem B1922:12+10
4Machelen A**1725:11+14
5Kobbegem1526:16+10
6Delta Londerzeel A1315:14+1
7Steenhuffel A*1219:20-1
8Melsbroek B*1116:17-1
9Infinity Vilvoorde*1118:21-3
10SJ Londerzeel*1113:16-3
11Malderen*1112:17-5
12Asse-Terheide A**1019:25-6
13Borght-Humbeek B*88:27-19
14Ramsdonk*713:22-9
15Eppegem B*317:32-15
16Mollem*312:51-39