www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 23/09/2020

vbal4

Brabant vv : 3de Provinciale C

zaterdag 19/09/2020

19:00Grimbergen B-

Steenokkerzeel A

2 -3
19:30Melsbroek B-Ramsdonk3 -3
20:00Steenhuffel A-

Malderen A

0 -4

zondag 20/09/2020

15:00

Beigem A

-Kapelle o/d Bos2-1
.

Zemst

-Berg-Op3-0
.Delta Londerzeel A-SJ Londerzeel A1-1

zaterdag 26/09/2020

19:30Malderen A-Delta Londerzeel A-
20:00SJ Londerzeel A-Beigem A-

zondag 27/09/2020

15:00Asse-Terheide A-Zemst-
.Moorsel A-Sterrebeek-
.Steenokkerzeel A-Infinity Vilvoorde-
.Kapelle o/d Bos-Grimbergen B-
.Ramsdonk-Steenhuffel A-
.Berg-Op-Melsbroek B-

woensdag 30/09/2020

20:00Sterrebeek-Asse-Terheide A-
.Infinity Vilvoorde-Moorsel A-

2/30

1.Zemst6
2.Beigem A6
3.Malderen A4
4.SJ Londerzeel A4
5.Grimbergen B3
6.Asse-Terheide A*3
7.Kapelle o/d Bos3
8.Steenokkerzeel A3
9.Melsbroek B2
10.Sterrebeek*1
11.Delta Londerzeel A1
12.Berg-Op1
13.Ramsdonk1
14.Moorsel A*0
15.Infinity Vilvoorde*0
16.Steenhuffel A0

Brabant vv : 3de Provinciale C --> Ramsdonk

Sterrebeek

1.Zo-06/09/2015:00Sterrebeek-

Ramsdonk

-PP.1-
2.Zo-13/09/2015:00Berg-Op-Sterrebeek2 -2117
4.Zo-27/09/2015:00Moorsel A-Sterrebeek -.
3.Wo-30/09/2020:00Sterrebeek-Asse-Terheide A -.
5.Zo-04/10/2015:00Infinity Vilvoorde-Sterrebeek -.
6.Zo-11/10/2015:00Sterrebeek-Zemst -.
7.Za-17/10/2019:30Melsbroek B-Sterrebeek -.
8.Zo-25/10/2015:00Sterrebeek-Steenhuffel A -.
9.Vr-06/05/2200:00Delta Londerzeel A-Sterrebeek -.
10.Za-07/05/2200:00Sterrebeek-Beigem A -.
11.Zo-08/05/2200:00Grimbergen B-Sterrebeek -.
12.Ma-09/05/2200:00Sterrebeek-Steenokkerzeel A -.
13.Di-10/05/2200:00Kapelle o/d Bos-Sterrebeek -.
14.Wo-11/05/2200:00Sterrebeek-SJ Londerzeel A -.
15.Do-12/05/2200:00Malderen A-Sterrebeek -.
16.Vr-13/05/2200:00

Ramsdonk

-Sterrebeek -.
17.Za-14/05/2200:00Sterrebeek-Berg-Op -.
18.Zo-15/05/2200:00Asse-Terheide A-Sterrebeek -.
19.Ma-16/05/2200:00Sterrebeek-Moorsel A -.
20.Di-17/05/2200:00Sterrebeek-Infinity Vilvoorde -.
21.Wo-18/05/2200:00Zemst-Sterrebeek -.
22.Do-19/05/2200:00Sterrebeek-Melsbroek B -.
23.Vr-20/05/2200:00Steenhuffel A-Sterrebeek -.
24.Za-21/05/2200:00Sterrebeek-Delta Londerzeel A -.
25.Zo-22/05/2200:00Beigem A-Sterrebeek -.
26.Ma-23/05/2200:00Sterrebeek-Grimbergen B -.
27.Di-24/05/2200:00Steenokkerzeel A-Sterrebeek -.
28.Wo-25/05/2200:00Sterrebeek-Kapelle o/d Bos -.
29.Do-26/05/2200:00SJ Londerzeel A-Sterrebeek -.
30.Vr-27/05/2200:00Sterrebeek-Malderen A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ramsdonk

1.Zo-06/09/2015:00Sterrebeek-

Ramsdonk

-PP.1-
2.Zo-13/09/2015:00

Ramsdonk

-Zemst1 -50015
3.Za-19/09/2019:30Melsbroek B-

Ramsdonk

3 -31113
4.Zo-27/09/2015:00

Ramsdonk

-Steenhuffel A -.
5.Zo-04/10/2015:00Delta Londerzeel A-

Ramsdonk

-.
6.Zo-11/10/2015:00

Ramsdonk

-Beigem A -.
7.Za-17/10/2019:00Grimbergen B-

Ramsdonk

-.
8.Zo-25/10/2015:00

Ramsdonk

-Steenokkerzeel A -.
9.Vr-06/05/2200:00Kapelle o/d Bos-

Ramsdonk

-.
10.Za-07/05/2200:00

Ramsdonk

-SJ Londerzeel A -.
11.Zo-08/05/2200:00Malderen A-

Ramsdonk

-.
12.Ma-09/05/2200:00

Ramsdonk

-Infinity Vilvoorde -.
13.Di-10/05/2200:00

Ramsdonk

-Berg-Op -.
14.Wo-11/05/2200:00Asse-Terheide A-

Ramsdonk

-.
15.Do-12/05/2200:00

Ramsdonk

-Moorsel A -.
16.Vr-13/05/2200:00

Ramsdonk

-Sterrebeek -.
17.Za-14/05/2200:00Zemst-

Ramsdonk

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Ramsdonk

-Melsbroek B -.
19.Ma-16/05/2200:00Steenhuffel A-

Ramsdonk

-.
20.Di-17/05/2200:00

Ramsdonk

-Delta Londerzeel A -.
21.Wo-18/05/2200:00Beigem A-

Ramsdonk

-.
22.Do-19/05/2200:00

Ramsdonk

-Grimbergen B -.
23.Vr-20/05/2200:00Steenokkerzeel A-

Ramsdonk

-.
24.Za-21/05/2200:00

Ramsdonk

-Kapelle o/d Bos -.
25.Zo-22/05/2200:00SJ Londerzeel A-

Ramsdonk

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Ramsdonk

-Malderen A -.
27.Di-24/05/2200:00Infinity Vilvoorde-

Ramsdonk

-.
28.Wo-25/05/2200:00Berg-Op-

Ramsdonk

-.
29.Do-26/05/2200:00

Ramsdonk

-Asse-Terheide A -.
30.Vr-27/05/2200:00Moorsel A-

Ramsdonk

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1SJ Londerzeel A*3+3
2Zemst*3+3
3Grimbergen B3+1
4Asse-Terheide A*3+1
5Beigem A*3+1
.Kapelle o/d Bos*3+1
7Melsbroek B*10
8Malderen A*10
.Berg-Op*10
10Delta Londerzeel A*10
11Sterrebeek**00
.Infinity Vilvoorde**00
.Moorsel A**00
14Ramsdonk*0-4
15Steenhuffel A*0-4
.Steenokkerzeel A*0-4

alle wedstrijden (2/30)

1Zemst6+7
2Beigem A6+5
3Malderen A4+4
4SJ Londerzeel A4+3
5Grimbergen B3+1
6Asse-Terheide A*3+1
7Kapelle o/d Bos30
8Steenokkerzeel A3-3
9Melsbroek B20
10Sterrebeek*10
11Delta Londerzeel A1-1
12Berg-Op1-3
13Ramsdonk1-4
14Moorsel A*0-1
15Infinity Vilvoorde*0-2
16Steenhuffel A0-7

uitwedstrijden (2/15)

1Zemst3+4
2Beigem A3+4
.Malderen A3+4
4Steenokkerzeel A3+1
5Ramsdonk10
6Sterrebeek10
.Melsbroek B10
8SJ Londerzeel A10
9Asse-Terheide A*00
.Grimbergen B*00
11Moorsel A0-1
12Delta Londerzeel A0-1
.Kapelle o/d Bos0-1
14Infinity Vilvoorde0-2
15Steenhuffel A0-3
16Berg-Op0-3